Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Roody1 04.04.2009 13:17

Czy wiadomość z kroniki z 1 kwietnia o godzinie 21:45, o zabudowie Błoń to prawda czy żart prima aprilisowy?

ZwrABG 04.04.2009 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 703237)
do posiadaczy Liveboxa z TV czy komus zje**ala sie telewizja ? bo mi dzisiaj a wczoraj koledze co tez posiada owy wynalazek
moze cos na lini robia ?jest to mozliwe zeby TV przestala dzialac? stracilem caly sygnal jaki byl a nikt talerzem nie krecil //internet rowniez nie chodzil ale zrobilem reinstalke i dziala

na 90% coś robią bo mi tez livebox szwankuje....

ZwrABG 04.04.2009 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roody1 (Post 703238)
Czy wiadomość z kroniki z 1 kwietnia o godzinie 21:45, o zabudowie Błoń to prawda czy żart prima aprilisowy?

pomyśl trochę :)

Roody1 04.04.2009 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 703241)
pomyśl trochę :)

Jakbym był pewny to bym nie pytał, nie?!?!

ZwrABG 04.04.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roody1 (Post 703245)
Jakbym był pewny to bym nie pytał, nie?!?!

to jest logiczne że nie zabudują błon a informacja podana jeszcze 1 kwietnia :]

Roody1 04.04.2009 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 703246)
to jest logiczne że nie zabudują błon a informacja podana jeszcze 1 kwietnia :]

Dziękuję za odpowiedź.

jurukuru 04.04.2009 14:27

Błonia krakowskie to zabytek :], więc nic im nie grozi , chyba..... :P

TSW Fanatyk 04.04.2009 14:32

Czy to prawda że likwidują MORD w Tarnowie?

gonzo 04.04.2009 15:05

Wczoraj koło 14:30 coś się ładnie fajcyło na Woli Duchackiej. Wie ktoś co ?

WILU TS 04.04.2009 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gonzo (Post 703274)
Wczoraj koło 14:30 coś się ładnie fajcyło na Woli Duchackiej. Wie ktoś co ?

Z tego co widziałem z działki to paliły się łąki bliżej Bonarki.

DejmianVII 04.04.2009 15:32

gdzie mogę kupić saletre potasową czy zywkłą?
edit:kiedy będzie parada "równośći" w Krk:)

kreseq 04.04.2009 18:56

Dosc kontrowersyjne pytanie mam :
Czy ktos z Was posiada grafike Matki Boskiej Oswiecimskiej? Chodzi o grafike obozowa lub powojenna z Matka Boska tulaca cialo, w ktorym czaszka zostala przestrzelona z tylu? Moze to kontrowerysjne ale mialem to kilka miesiecy temu i przypadkowo skasowale. Chodzi o wzor na tatuaz. Tym badziej kontrowersyjne. Z gory dziekuje za pomoc. Pytam w wielu miejscach ale cisza.

avanti 04.04.2009 19:05

działa wam gg? wyświetla mi sie taki komunikat od ponad 30 minut: http://i43.tinypic.com/2s9yq69.jpg

kroko. 04.04.2009 19:06

Mi też nie działą

sndr 04.04.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 703334)
działa wam gg?

Niestety padło jakiś czas temu :-/

Tylko_Wisła! 04.04.2009 19:07

Mi też od 30 minut jakoś nie działa ;/

SzopAsR 04.04.2009 19:25

Kupiłem dzis kurtke w Ney Yorkerze ile mam czasu na jej oddanie bo jednak mi sie nie podoba? :P

emsi 04.04.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SzopAsR (Post 703351)
Kupiłem dzis kurtke w Ney Yorkerze ile mam czasu na jej oddanie bo jednak mi sie nie podoba? :P

Licząc od teraz dziesięć minut.

Czas!! Start!!

krzysiek92 04.04.2009 19:32

do 12 dni (jeżeli towar ma nie zerwane metki itd.)
tak było 2 miesiące temu... chyba nic się nie zmieniło (?)

Robert_wislak 04.04.2009 19:32

Konam ze śmiechu O.o

globoos 04.04.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 703279)
gdzie mogę kupić saletre potasową czy zywkłą?
edit:kiedy będzie parada "równośći" w Krk:)

w większości spożywczych da się saletrę kupić

Wasiu 04.04.2009 22:29

A odnosnie jeszcze Bloni krakowskich. Wlasciciele psow czesto tam swoje czworonogi wyprowadzaja, a ze nasza wspaniala milicja nie ma co ciekawego do roboty to takie zabawy czesto sie mandatem koncza. Kolega, zainteresowany tematem, ktorego juz tam pare razy dorwali za puszczanie psa bez smyczy powiedzial mi w ramach ciekawostki, ze istnieje jakis przepis, wywodzacy sie jeszcze ze sredniowiecza, ze na bloniach mozna bezkarnie swoją trzode wypasac. Prawda to ? :D

Żmijka 04.04.2009 22:46

Ano prawda. Ale tylko mieszkańcy Salwatora mogą to robić :-)

haeno 04.04.2009 23:36

czy mi się zdawało czy dzisiaj po nowych grzegórzkach latała banda pejsów z kijami?

gonzo 05.04.2009 07:49

Oglądałem wczoraj film z Brucem Lee "Wielki Szef" i zastanawiam się gdzie takie i podobne ekstra ciuchy można kupić :) ?

Ola7 05.04.2009 11:17

Jak zmienić sobie na poczcie onetu nazwe nadawcy? Zeby osoba, która odbiera ode mnie wiadomość nie widziała np. ola7@coś tam.pl tylko np. samo Ola7? Mam nadzieje, że rozumie ktoś i wie jak to zmienic :P

Roody1 05.04.2009 11:19

Mam takie dziwne pytanie. Czy Firma deklaruje się za którymś z krakowskich klubów?

Kamil 05.04.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 703570)
Jak zmienić sobie na poczcie onetu nazwe nadawcy? Zeby osoba, która odbiera ode mnie wiadomość nie widziała np. ola7@coś tam.pl tylko np. samo Ola7? Mam nadzieje, że rozumie ktoś i wie jak to zmienic :P

ustawienia-->wysyłanie--> i w polu " Jak się przedstawiasz w wysyłanych listach?" wpisujesz to co chcesz :)

Firo 05.04.2009 11:26

Znacie może jakąś bibliotekę otwartą w niedziele ?

Ola7 05.04.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 703579)
ustawienia-->wysyłanie--> i w polu " Jak się przedstawiasz w wysyłanych listach?" wpisujesz to co chcesz :)

Dzieki ;)

(pińcet znaków)

TSW Fanatyk 05.04.2009 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 703266)
Czy to prawda że likwidują MORD w Tarnowie?

ponawiam pytanie.PILNE!

maciekmiszcz 05.04.2009 12:57

Witam. Wie ktoś na jakiej częstotliwości jest Canal plus w UPC (Gdańsk)??

M152T4L 05.04.2009 13:13

Ile pieniędzy sobie odłożyć na majowy wyjazd do Gdańska? Tak żeby na 100% na bilet i pociąg starczyło.

DominoForza 05.04.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roody1 (Post 703573)
Mam takie dziwne pytanie. Czy Firma deklaruje się za którymś z krakowskich klubów?

byla juz rozkmina nad tym pytaniem :) jedni mowia ze tak inni ze nie ,oficjalnie odcieli sie od spraw kibicowskich

Kamil_mchw 05.04.2009 13:42

co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie?? nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/

AOT 05.04.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 703690)
co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie?? nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/

A masz może jakiś programik, który blokuje reklamy w firefoxie (np ad block plus) ? Bo ja kiedys przypadkiem właśnie w takim programie zablokowałem se coś w nk i też nie miałem zdjęć.

M152T4L 05.04.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 703690)
co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie?? nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/

Daj screena jak to wygląda. Może ktoś ci zrobił numer i dał (w Firefoxie) opcję "blokuj obrazki z serwera nasza-klasa)

Gordian 05.04.2009 13:49

Może Ci przeglądarka blokuje pobieranie zdjęć?

DYRU 05.04.2009 13:55

Poszukuję mikrofonu wraz z glosnikiem. głośnik nieduży. zestaw ma sluzyc tylko do poinformowaniu np., że pizza jest do odbior czy cos takiego. włączany mikrofon na guziczek jak w recepcji :D
i nie musi to być jakiś profesjonalny sprzęt.
polecicie cos?? bo sie nie znam

Młyniu_Miechów 05.04.2009 14:01

Cytat:

Mickiewicz A. „Romantyczność” [w:] „Ballady i romanse”, Kraków 2006
Pomóżcie mi znaleźć ISBN, dzięki.
Dosyć pilne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl