![]() |
To Piotrek Brożek nie poszedł na wypożyczenie do innej Tureckiej drużyny? Słyszałem taką informację a dziś widzę go w spisie rezerwy meczu Trabzonu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
FT Honka [4 - 0] HJK Helsinki
19' [1 - 0] D. Tammilehto 51' [2 - 0] Aijala 70' [3 - 0] Dudu 84' [4 - 0] Dudu Tak bardziej w ramach ciekawostki, ciekawe ilu go jeszcze pamięta :p |
W meczu Górnik - Legia :
Mariusz Magiera - bramka z rzutu wolnego + niezła gra Michał Jonczyk - kilka bardzo ładnych akcji Adam Nawałka - jako trener Górnika bardzo dobrze ustawił i zmotywował swoich graczy, spośród ktorych najlepsi na boisku byli Naukolma i Olkowski. Maciej Skorża - ustawił Legię zbyt zachowawczo (w pierwszej polowie 2 defensywnych pomocników i prawy obrońca w środku pomocy), co niestety się zemściło....:-) |
Z byłych wiślaków, grali jeszcze Kwiek i Mączyński w Górniku.
|
Paweł Brożek kolejny raz nie zagrał. Stokes i Hooper potwierdzają swoją wybitną formę strzelecką. Licznik minut Pawła zatrzymał się na 17 minutach. Niech Celtic zdobywa już te mistrzostwo, to przynajmniej dostanie więcej czasu na pokazanie się.
|
Giorgio Majdani http://www.youtube.com/watch?v=shcYwng4IpY
|
Cytat:
Ale nie sądze ze nagle posadzi najlepszego strzelca/ów.Serio. On tam jest wypożyczony wiec w jakim celu by go wpuszczał ?Sytuacja podobna do Wisły, jeśli uznajemy ze nie mamy szans na MP to nagle Biton będzie grał ? Ni ch**a Szkoda troche że przez to Paweł zapewne straci Euro. |
A nasz genialny Holender znalazł już sobie robotę?
|
Cytat:
|
Może nie bezpośrednio związane , ale:
Holendrzy będą kształcić trenerów piłki nożnej z Małopolski. Wszystko w ramach programu "World Coaches". Szkolenia odbędą się przy okazji wizyty Holendrów w związku z Mistrzostwami Europy Euro 2012. - Wierzymy w siłę piłki nożnej, dlatego organizujemy tego typu szkolenia. Ten sport może pomagać w radzeniu sobie z wieloma współczesnymi wyzwaniami - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej Michael van der Star, jeden z koordynatorów projektu "World Coaches". Dodał także, że szkolenie w Krakowie to rodzaj prezentu ze strony Królewskiego Holenderskiego Związku Piłki Nożnej (KNVB) z okazji przebywania w tym mieście reprezentacji w czasie mistrzostw Europy. "To bardzo ważne, że zostaliśmy wyróżnieni przez Holendrów, którzy pokazują, że podczas przygotowań i samych mistrzostw w piłce nożnej nie zamierzają koncentrować się tylko na sobie. Chcą dzielić się swoim doświadczeniem z innymi i robią wiele dla społeczności lokalnej" - podkreśliła zastępczyni prezydenta Krakowa ds. kultury i promocji Magdalena Sroka. W ramach projektu "World Coaches" holenderska federacja szkoli trenerów pochodzących z różnych krajów, dysponujących różnymi poziomami wiedzy i doświadczenia. Program uczy nie tylko, jak grać w piłkę, ale także jak radzić sobie z zagrożeniem patologiami społecznymi. Od początku 2009 r. przeszkolono 2350 trenerów na całym świecie. Do wzięcia udziału w krakowskich szkoleniach zaproszeni zostali przede wszystkim trenerzy uczestniczący w miejskim programie sportowym "Animator - moje boisko - Orlik 2012", prowadzonym przez Urząd Miasta Krakowa (wśród nich znalazł się m.in. były zawodnik Wisły Kraków Mirosław Szymkowiak). Pierwsza grupa rozpoczęła zajęcia w poniedziałek (ta część kursu potrwa do 24 lutego). Druga będzie się uczyć w dniach 25-29 lutego (razem 50 osób). Drugi etap szkolenia zaplanowano na maj br., a uroczyste zakończenie projektu - z udziałem piłkarskiej reprezentacji Holandii - połączone z wręczeniem certyfikatów KNVB, odbędzie się na początku czerwca. Partnerem KNVB przy realizacji "World Coaches" w Krakowie jest tamtejszy urząd miasta. Piłkarska reprezentacja Holandii wybrała Kraków jako miejsce pobytu podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Będzie trenować na stadionie Wisły, zaś mieszkać w Hotelu Sheraton. |
Wywiad z Cleberem
http://www.weszlo.com/news/9570-Cleb..._niespodzianek na szczególną uwagę zasługuje ostatnie pytanie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no i co ? od nowego sezonu będzie miał już 16 lat, czyli tyle ile miał Borysiuk jak debiutował, Mariusz Stępiński z Widzewa tyle ma i gra, Marcin Jałocha w Wiśle debiutował zaraz po 16 urodzinach! Jak sie będą z nim obchodzić jak z resztą juniorów to jak Daniel Brud w wieku 23 lat będzie nazywany młodym, perspektywicznym i przyszłością Wisły! Jeżeli rzeczywiście jest taki dobry i gotowy fizycznie to powinien się do nowej rundy przygotowywać z seniorami, ewentualnie po jakimś obozie zadecydować co dalej... |
Szymek też zaczął grać w najwyższej klasie rozgrywkowej jak miał 16/17 lat.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/9570-Cleb..._niespodzianek
Wywiad z Cleberem . Głównie o jego grze w Czeczeni , ale na koniec pada jedno interesujące pytanie dotyczące w zasadzie naszego klubu. Cytat:
Nie wiem na ile to prawda z tym PSV , ale biorąc pod uwagę predyspozycje zarówno piłkarskie jak i mentalne ojca nie jest , to wykluczone że chłopak przejawia predyspozycje do dobrej gry. Nie wyobrażam sobie żebyśmy go mieli stracić na rzecz jakiegoś innego zespołu z tak błahego powodu. |
Cytat:
Nie ma reguły ,że dobrze rokujący zawodnik powinien zaczynać w jak najmłodszym wieku , dużo też zależy od jego rozwoju fizycznego , tego czy będzie zdolny rywalizować na boisku z dorosłymi fizycznie facetami. A kwestii paszportu to klub zbyt wiele nie może , większą moc sprawczą ma PZPN(siłę sugestii) a i tak wszystko leży w gestii skomplikowanych przepisów i wojewódzkich urzędników. |
Cytat:
I tego chłopakowi życzę, będzie się tu kopał na kartofliskach, bazy zero, perspektyw że go ktoś do składu wpuści też nie za wiele. Już widzisz wpisuje się kolega powyżej że z paszportem to jak oni mogą pomóc, że to nie klub i tego typu teksty, za pół roku wyjdzie ochalik i powie że bardzo chcieli, no ale niestety się nie udało, oni nic nie mogli zrobić itp itd. |
Marek Zieńczuk bohaterem meczu z Lechem. Asysta, piękny gol ze stałego fragmentu i dośrodkowanie które zapoczątkowało ostatnią akcję bramkową. Tych dośrodkowań było zresztą kilka. Jak się porówna Marka z takim Pajliciem, który zarabia kilka razy więcej, to żal człowieka bierze...
Do tego Łobodziński pobiegał rekreacyjnie z ŁKS-em, podobno nawet nieźle wyglądał. |
Cytat:
|
Cytat:
To slaby piłkarz. Czy słabszy niż Pajlić - to już inna sprawa, ale na pewno pożytku z niego żadnego nie było. |
Cytat:
|
Broziu gra coś w Celticu, czy poprostu zmienił ławke do wygrzewania??;)
|
Cytat:
Druga strona medalu jest taka że niestety jeden i drugi ma więcej wad niż zalet więc nic dziwnego że te pierwsze bardziej kłują w oczy :) |
Cytat:
|
Cytat:
Jako skrzydłowy Pajlić nie umie dośrodkować ani strzelić, nie ma też dryblingu. Do dziś zastanawiam się na jakiej zasadzie do nas przyszedł i kto na tym zarobił. Koleś CV miał żałosne, żadnych osiągnięć, a od kopa dostał u nas wysoki dwuletni kontrakt, mimo niemłodego wieku (nie rokował na pewno rozwoju). Porównywanie Zieńczuka z czasów gry w Wiśle z Draganem to w ogóle jakieś kpiny. Wystarczy policzyć liczbę asyst i goli tego pierwszego. |
Ale jak już porównywać kogoś do Zieńczuka, to jego naturalnego następce w Wiśle Andraża Kirma. Zieńczuk miał jedną zasadniczą wadę, potrafił znikać na boisku niczym duch, unikał gry i niekiedy pokazywał się dopiero koło 60-70minuty. Tak poza tym to praktycznie w każdym innym elemencie bije naszego Słoweńca na głowę: strzał, podanie, boiskowa inteligencja i czytanie gry, no i w przeciwieństwie do Kirma, Marek zawsze czuł się Wiślakiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wywalono kasę na 5 zawodników, którzy nie dali temu klubowi nic lub bardzo nie wiele bo Daragan miał jakieś tam przebłyski. Pamiętajmy też że Dragan był podesłany przez menago i wzielismy go bo nie dogaśliśmy się z Milinkoviciem. Oby Stan został. |
Cytat:
|
Cytat:
|
cos czuje ze po sezonie Dudu wróci do Belgi a do nas wróci Broźiu... i machanie rękami;)
|
Cytat:
Miałeś chamie złoty róg... ;) |
Ja bym się z powrotu Brożków ucieszył. Paweł mimo wszystko jest "sprawdzony", poza tym w miarę stabilna forma a Piotrek poziomem przewyższa Paljicia kilkukrotnie.
|
Cytat:
|
oby nie , mamy Genkova , Frankowski z niego nie jest ale Brożka zjada na sniadanie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl