![]() |
Oni tam chyba nie są przywiązani do barw, herbów, a nawet nazw. Raz Amica, raz Lech, raz to, raz tamto ;)
|
jak tak patrzę na te Macrony w klubach ekstraklapy to spodziewam się czegoś w stylu
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1VZN2Q...pg_640x640.jpg :D :D :D |
o ....a ale kozak :)
|
O macronie decyzja zapadła jakieś pół roku temu. Od tego czasu specjalny zespół projektuje koszulki, ale wszystkie propozycje są odrzucane przez radę nadzorcza. Ot cała historia. Zobaczymy czy efekt będzie warty czekania.
|
No to się wyjaśniło, bo to co pisał serek.c2 to już nie te czasy.
Kapcok7 ,tak już od końcówki zeszłego sezonu ubierają sędziów Uefowych. Dodatkowo oni są tez zaangażowani w projekt UEFA Kit Assistance, dzięki któremu dostają stroje takie mniejsze federacje jak np. San Marino, Luksemburg czy Cypr i trzeba przyznać, że bardzo fajne projekty te reprezentacje dostają w szczególności w porównaniu do adidasa, który był wcześniejszym partnerem projektu i dawał katalogi. |
Na temat koszulek/kontraktu z Macronem rozmawiałem bezpośrednio z właścicielami klubu, więc dajmy spokój.
|
Hehe ale chyba nie pokolorują Nam gwiazdy w trzecim komplecie? :D
|
Nie ma szans :D
|
Cytat:
|
Już raczej za późno. A tak poza tym - to moja prywatna opinia - jak widzę co czasami wygrywa w ankietach wśród kibiców (nie tylko w kwestiach koszulek), to wolałbym, by wybór strojów był przez władze klubu konsultowany jedynie z kimś, kto ma pojęcie o klubowej historii.
|
Cytat:
|
Nie, chciałem napisać że duża część kibiców nie zwraca uwagi na tradycje, a mi to osobiście nie pasuje i bałbym się, że wygra jakiś kosmiczny projekt z przykładowymi smokami. Chyba mam prawo do takiej opinii?
A jak klub dopuści możliwość udziału kibiców czy samych Socios w takim głosowaniu, lub Sociosi w przyszłości będą chcieli wybierać i zgłoszą taki wniosek, to moja opinia nie ma przecież nic do rzeczy. |
Czy koszulki Macrona lub Adidasa różnią się bardzo rozmiarowo czy nie bardzo. Pisałem do sklepu ciężko im odpisać jak widać.
|
Cytat:
|
Jak oceniacie nasz nowy, dedykowany strój?
Więcej informacji jak powstawał projekt i koszulka: https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...zaprezentowane https://wisla.krakow.pl/uploads/news/60117d9d9f775.png |
liczylem na cos wiecej i jak dla mnie szalu nie robia, Macron sie raczej nie postaral za specjalnie...
nie podoba mi sie za to pomysl powrotu do herbu zamiast Bialej Gwiazdy |
Koszulki spoko, dupy nie urywaja ale fajne. Filmik reklamowy super.
|
Cytat:
Wizualnie biała najładniejsza i na wiosnę kupuję spersonalizowaną. Niebieska na drugim miejscu (fajny pomysł z gwiazdą), a na końcu czerwona (bardziej podoba mi starszy model). Mam nadzieję, że na żywo będą się prezentować lepiej niż na zdjęciach. Szczególnie chciałbym się mylić w ocenie czerwonej, zobaczymy. |
Jak dla mnie mierny +.
Czerwona - Wieje kiczem, zbyt jaskrawa. + za karczek [edit: Drugi plus za pozostawienie białych spodenek.] Niebieska - j.w. Biała byłaby najlepsza, gdyby była Biała Gwiazda w Czerwonym kółku. |
Podoba mi się, ok są bezpieczne, zapewne bez efektu wow ale jestem zadowolony wolny, niebieska już zamówiona
|
Cytat:
|
Strasznie kiczem zalatują te stroje. Zamiast zrobić proste sportowe stroje to wymyślają jakieś tekstury z gwiazdkami....
|
Czerwony jakiś dziwny i nie rozumiem decyzji o dwóch różnych herbach. Tekstura jeszcze ok, ale ten kontur fragmentu gwiazdy na niebieskiej niepotrzebny. Im prościej tym, lepiej, mi się podobały koszulki adidasa z okresu powrotu Brożka i Głowackiego.
|
W innym świetle: https://wisla.krakow.pl/uploads/gall...2/CI3I4151.jpg
|
Dla mnie najlepsze stroje to sezon 05/06.
Co do tych to dziwne strasznie, że na wyjazdowych dali logo spółki, zwłaszcza, że Tomasz Jażdżyński i Jarosław Królewski byli przed przejęciem kibicami Wisły, to pewnie wiedzą, że zawsze nam zależało żeby to gwiazda była na koszulkach. Też uważam, że są przekombinowane, wcześniejszy komplet Macrona mi się bardziej podobał. |
ceikawym zabiegiem i chyba novum jest to że każdy rodzaj jest widze od całkiem innego kompletu , łącznie z krojem (czerwony obcisły , krótki rękawek, pozostałe lużne,
to może taka próba pogodzenia wody z ogniem ? "sieroty po cupiale" kupią białą "najwierniejsi" czerwoną amatorzy niebieskich też sie pewnie znajdą |
Mnie by się bardziej podobały bez loga Socios ;) No nie pasuje mi na koszulkach piłkarskich logo na pępku.
Ale ogólnie mocne 4/6. |
Cytat:
|
Koszulki z cyklu "zawsze mogło być gorzej". Daje 5-6 na 10.
|
Dla mnie są świetne.
Czerwona - z jednej strony zachowuje prostotę, smukłość, z drugiej te białe mocne kołnierze V fajnie grają z Gwiazdą, do tego tłoczone gwiazdy na połowie frontu robią ekstra robotę. Biała - super akcent niebiesko-biało-czerwony na rękawkach i kołnierzyku, do tego fajnie dobrany kolor loga sponsorów - ciemny czerwony. Wg mnie fajny powrót do herbu piłkarskiej spółki, wspomnienie złotej ery, mistrzowskich sezonów, do tego jest to cały czas obowiązujący herb więc czemu by go nie dać na jednym komplecie, na którym zawsze był problem jak wyeksponować Białą Gwiazdę Niebieska - Tłoczony wzór Gwiazdy z lewej strony frontu świetna sprawa, na tym zdjęciu wyżej nie widać tak fajnie jak na innych wrzuconych na stronie klubu w galerii, myślę, żę na żywo jeszcze lepiej to wygląda. Do tego fajnie na każdej wytłoczony herb TS plus napis Białą Gwiazda. Dla mnie wszystkie 3 na duży plus |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl