![]() |
Cytat:
Również uważam , że ze Skorżą należy się pożegnać bo coś wyraźnie się zacięło w Wiśle - brakuje chemii między trenerem a piłkarzami .Ale żeby wyzywać tak Skorżę ? Niech dogra do końca sezonu i bez względu na miejsce w tabeli pożegnać się , dać kwiaty , podziękować za 2 (oby 3) MP. Trochę kultury , przykro czytać posty takich półgłówków. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Też mam taką nadzieję,że jutro się dowiem ,że Skorże zwolnili. Nie nagle bo gramy całą rundę bardzo zle..Bez pomysłu i slabo to widze nie zwalniajac trenera. Najgorsze jest to ,ze wydaje mi się ,że Skorża stracił kontrolę nad zespołem. |
Cytat:
Niestety nie ma takiej możliwości by wywalić trenera a w alternatywnej rzeczywistości zostawić go i za 2 miesiące sprawdzić które wyjście było lepsze;) Tu trzeba podjąć decyzję. Zgadzam się z Jędrkiem że problem jest o wiele poważniejszy niż trener, tyle że nie ma za co zrobić rewolucji w składzie.W zasadzie na dziś są tylko 2 rozwiązania - brnąć dalej albo zmienić trenera. To jest jedyna rzecz którą klub bez kasy, bez stadionu, bez prezesa, bez podstawowych pracowników - może zrobić. |
majson. A czy Skorza kiedykolwiek mial ta kontrole nad zespolem? Chcialbym to widziec...
|
Pomimo dużej sympatii do trenera Skorży
i ogromnego szacunku za dwa mistrzostwa Bronić go w chwili obecnej nie sposób Cała dtużyna bez formy zmiany w kolejnym meczu dywersyjne stałe fragmenty pokazała Jaga jak można ciekawie rozplanowac Fizycznie leżymy, żal było patrzec jak nawet Kirm nie ma szybkości że odstawic obrońce Tylko pozostaje kwestia czy brac jakiegoś strażaka co tchnie troche świeżości na krótko mete w końcu w walce o mistrzostwo wciaż wszystko zalezy od Wisły Czy dac dokończyc sezon Skorży co jednak łączy się z irracjonalną wiara w to że za chwile bedzie lepiej |
Cytat:
Budżetowanie opiera się na założeniach... Nie sposób uniknąć błędów, szczególnie w takiej materii jak budżetowanie dochodów klubu piłkarskiego, które opierają sie na sukcesach sportowych w głównej mierze... |
wydaje mi się ,że przez pierwszy rok pracy tak. Wszystko zaczęło gorzej funkcjonowac po pozbyciu sie Kosy. Drużyna wyglądała coraz słabiej ale mimo wszystko wygrałą lige. Natomiast ten sezon jest porażką ,jeżli chodzi o grę. Pan Maciej -długa piłka Skorża musi odejsc
|
Majson jak myslisz dlaczego przestalo to funkcjonowac? Pytanie retoryczne...
|
Niewiem ale ciagle mam wrazenie ze po porazce z Levadia Skorzy i pilkarzom przestalo sie ze soba "chciec " cos osiagnac.
Niby pitolenie o rehaibitacji bylo ale to tylko sciema,problem lezy duzo glebiej i dotyczy relacji o ktorej kazdy chyba wie -Skorza to mily facet i kompan a nie ktos kogo pilkarze mogli by sie bac,czuc respekt. Po Levadii wszytscy staracil do siebie zaufanie i checi,skonczyla sie walka za drugiego ,jakbym widzial inny zespol. To co teraz jest to jakbym widzial chodzącego trupa,to juz nawet nie wyglada na zespol tylko na zbieanine 11 ludzi ktorzy biegaja bo im za to płaca. Skorza nie ma zadnej koncecjii na przyszlosc ,ma tych samych zawodnikow a ci nie potrafia zrobic 1 skladej akcjii.... |
Pierwszy z brzegu wuefista by ich lepiej zmotywował i przygotował do rundy... Niestety Skorża zawiódł na całej linii, powodzenia z dala od Wisły!!!
|
Jednego bym nie chciał. Trenera na dorobku. Był Petrescu, jest Skorża...dosyć nauki na Wiśle.
Jeśli zmiana to na trenera z doświadczeniem, minimum 10 letnim w seniorskiej piłce na zachodzie. Takiego, który nie będzie się kurczowo trzymał posadki. I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem. Np taki Zeman jak mu się nie podoba bo np piłkarze nie współpracują to odchodzi z klubu i się nie użera. |
Cytat:
No chyba że Bobo Kaczmarek... Marek Motyka... Tych raczej ciężko określić mianem "trenerów na dorobku"... Ot, cała nasza brutalna rzeczywistość... |
A gdzies przeczytałem, że Bobo będzie trenerem u nas. Pewnie kogoś poniosła fantazja. Chyba by na taczkach kibice wywieźli te całą rade nadzorczą...
|
Cytat:
jaki Bobo ,chyba tylko ten Dj bo ostatnio mial gdzie wystep w Polsce :lol: jak juz ktos ma przysjc to taki ktory nie bedzie bal sie mowic co go boli i wyp*****lic na zbity pysk nierobow udajacych pilkarzy.tylko wtedy ta druzyna bedzie cos warta.,bo narazie to widze 11 panienek na boisku(poza Alvarezem i Marcelo) |
eee tam a ja wam mowie ze "szczyt formy" nadchodzi :foch:
|
w sumie z najniższego poziomu nie tak trudno osiągnąć wzrost :D
|
Mowilem od dawien ze Piotra Nowaka z USA trza bylo sciagnac, teraz to wielkie g***o moze byc bo jest trenrem Filadeflii, a wiec stamtad go nie wyciagna jak narazie za nic, no chyba ze beda padake grac, a nie zapowiada sie na to
|
Spoko spoko , było narzekanie że przegrywamy z Legią,Amiką i parchami to forma jest szykowana na nich :lol:
A tak poważnie to przez tych nieudaczników na boisku i po za nim, będzie lipa po całości.Nie dość że swoimi wyczynami wprost nalegają na trenera z łapanki to ja nie wiem po **** ten nowy stadion.Znamy realia , przy takiej lipie to ten stadion będzie wyglądał jak Śląski na meczu ze Słowacją Cytat:
|
Ja tam uważam że gdyby rozróby w Wiśle nie zrobiono w 2004 roku i nie wywalono Kasperczaka to może w innym punkcie bylibyśmy. Dziękuje Skorży za 2 mistrzostwa ale drużyna nie funkcjonuje już w ogóle. Tylu szans co Skorża nie dostał nikt !!! inny trener już by w Wiśle nie pracował.
Myślę że Polscy piłkarze są słabi w stosunku do europejskich ale krok po kroku trzeba budować zacząć od własnego podwórka. Kasperczak nauczył piłkarzy gry na niebotycznym poziomie jak na Polskie gry . Styl gry był taki że ręce same składały się do braw nie zapomnę tych meczów do końca życia !!! ... Choćbyśmy wtedy Mistrzostwa nie zdobyli to gra to był Raj a teraz .... Jeśli Kasperczak doprowadził do wielkiej dziury w budżecie to do czego prowadzi Skorża taką grą !!! Bez stylu i wpojenia gracza Wisły jakiejś Myśli Szkoleniowej nie będzie przyszłości dla tego klubu !!!.... Co mi z takich Mistrzów którzy przegrywają każdy prestiżowy mecz , ograją paru ogórków w lidzę . A w obecnej rundzie grają już tylko stylem na wrzutki bo nic innego wymyślić nie mogą . Do tego piłkarze nie potrafią już nawet dobrze dośrodkowywać . Tak być nie może żeby piłkarze którzy zarabia ogromne pieniądze hańbili ten klub swoją grą. Bo inaczej tego nazwać nie można . Nie może być tak że że nie potrafimy gola strzelić w 3 meczach. Bo kibice mają prawo wymagać bo piłkarze mają wszystko podane na tacy zarabiają miliony . To nie są przypadkowi ludzie !!!! .... Ci zawodnicy mają potencjał by być najlepsi w kraju i w tej śmiesznej lidze mieć jakiś styl !!!.... Styl gry ja nie proszę o wiele chcę po prostu trochę kombinacji wysiłku w ataku .... na Boga jeśli jest Pan trenerem to ja się Pytam co Pan zrobił z Krakowską szkołą piłkarską. Krótkimi podaniami , kombinacjami w ataku z czego Wisła zawsze słynęła. Co się z tym stało dlaczego z dnia na dzień odkąd jest Pan trenerem zaniknął w tej drużynie Pomysł grę pytam się dlaczego???? |
Ludzie kogo Wy bronicie ? Do tej pory mialem pewne zludzenia, ale druzyna nie potrafi od 3 meczow zdobyc bramki, dysponujac bardzo dobrym potencjalem, w tej naszej lidze...
|
Cytat:
|
Obecnie zastanawiam sie, na co czeka M. Skorza... dlaczego przynajmniej nie odda sie do dyspozycji zarzadu. Kazdy inny podal by sie do dymisji, a ten zachowuje sie tak jakby nic sie nie stalo.... tylko pieprzy glupoty ze w obecnej sytuacji liczy z kazda ewentualnoscia.. Otoz Macku w obecnej sytuacji to nie Ty powienienes sie liczyc z kazda ewentualnoscia tylko powienienes miec na tyle honoru aby podziekowac za prace. Powiem Ci szczerze, nigdy nie bylem Twoim fanem, zawsze uwazalem ze sukces miedzynarodowy pod Twoimi skrzydlami jest niemozliwy... Dziekujemy za dwa mistrzostwa, ale czas powiedziec "do widzenia", a w Twoim przypadku powinienes powiedziec: "przepraszam za Levadie, do widzenia". Tlumaczenia takie ze chciales przejsc Levadie na zmeczeniu w kazdym innym klubie spotkalyby sie z wywaleniem na zbity pysk. Zegnaj Macku.
|
Cytat:
A nuż Wisła zacznie pod koniec rundy grać pięknie i efektownie i trener zabaluje u nas jeszcze jeden sezon :D a jak nie to fakt będzie trzeba szukać następcy. Na chwile obecną zmiana trenera nie ma sensu. |
Cytat:
Panie JAROSZ podsuń Pan Bossowi tę kandydaturę!!! :D |
Cytat:
Boję się tylko, że Orson prorocze słowa napisał -> przyjdzie ktokolwiek, bo skąd i za co weźmiemy dobrego trenera?? Sytuacja dość dupiana i typowa w ostatnich latach. Inną sprawą są teksty na forum typu "Skorża wyp ... " i podobne -> aż uwierzyć nie mogę, że takie buroki pisać potrafią, a modzi ich nie banują hurtowo i dożywotnio. Od jakiegoś czasu nic nie gramy ale Maćkowi Skorży należy się szacunek, podziękowanie i godne, eleganckie pożegnanie z naszej (kibiców) strony. A "zapalczywym" radzę skorzystać ze śniegu i temperatury na polu w celu zgaszenia pożaru siana pod kopułą :P |
Wszyscy najeżdżają na Skorżę. Na pewno sporo od niego zależy ale czy kasę wyciągnie ze swojej kieszeni na transfery nie !!!. I kogo za niego nic się i tak nie zmieni. potrzeba inwestycji
|
Winą Skorzy i Bednarza jest także to że przez te prawie 3 lata wydali sporo kasy a tak naprawdę poza Marcelo nikogo dobrego nie sprowadzili a za takiego Łobo albo Jirsaka można było ściągnąć znacznie lepszych graczy.
Wiem że łatwo sie ocenia po fakcie ale tak to wygląda spokojnie można by było wczoraj w Jadze znaleźć znacznie lepszych pomocników i tańszych niż nasze gwiazdy i zamiast naszych 2 drogich mieć 4 takich jak Jaga . |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl