![]() |
W Turcji naśmiewają się z...Pawła Brożka. Jakoś kibice się do niego zniechęcili, nawet im nic złego nie zrobił. Sprawa nawet została nagłośniona w mediach. Kibice Trabzonsporu byli przeciwni sprowadzeniu braci do miasta znad Bosforu. Nawet powstał filmik "upamiętniający" popisy strzeleckie Pawła.
http://www.youtube.com/watch?v=-7n7EZk5Kf0&feature=fvst |
Cytat:
|
10 styczeń 2011, nie wydaje mi się, że to data sprzed 5 lat, ale rozumiem Cię - nie każdy przecież posiada kalendarz gregoriański. Druga sprawa jest taka, że nieważne kto zrobił ten filmik, ważne jak kibice Trabzonu odnoszą się do "naszego" Brozia.
|
Cytat:
6 kwiecień 2007 |
Wybacz, ale polacy nie bawią się w języku tureckim i nie piszą 30 innych komentarzy po turecku określających słabą grę Pawła Brożka. Wytykanie błędów to na www.plotek.pl.
|
Skoro jestes obeznany w temacie to moze bys nam kilka komentarzy przetlumaczyl? Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw co tam Turcy wypisuja.
|
Cytat:
(Bosfor - cieśnina łącząca Morze Czarne z Morzem Marmara - nad tą cieśniną leży Stambuł Trabzon - miasto nad Morzem Czarnym - niedaleko Gruzji i Armenii) Rozumiem, że kibice Trabzonsporu nie chcieli Brożków w Galatasaray :lol: |
Cytat:
|
Swoją drogą, większość tutaj była bliska samobójstwa, kiedy dowiedzieliśmy się, że Brożek odchodzi. A gdyby do nas przychodził napastnik za 2 mln euro z takim filmikiem na youtubie i do tego jeszcze z 4 golami z gry w "tragicznej" (zwracam uwagę na cudzysłów) polskiej lidze to chyba bylibyśmy świadkami pierwszego zabójstwa dyrektora sportowego w Polsce. :)
|
no i co z tego, że jakieś tam pół mózgi nie chcą Brożka, ale że od razu wszyscy kibice?
u nas też na forum są idioci, co wyśmiewają się z Meliksona, a to nie znaczy, że ten jest cienki |
Cytat:
Kolo skończ .......ić :rotfl::lol::rotfl: Dam sobie rękę uciąć że do nas nie trafi nie ma po co a po drugie jednego emeryta mamy w składzie Żurawia ;) |
Teqcontroller wiesz od kiedy w sprawach Wisły nie używam słowa "nigdy"?
od czasu ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wiśle rok temu. Bardziej nieprawdopodobnego negatywnie zdarzenia w dziejach Wisły nie pamiętam ;p |
Cytat:
Bo chyba gry Kosy nie pamiętasz. |
Cytat:
Jak już mówiłem Kosowski przydałby się w Wiśle tylko mentalnie, bo to zawodnik, który zawsze miał dużo do powiedzenia w szatni. |
Cytat:
Ściąganie takich zawodników to swego rodzaju alib dla zarządu. Nie ma co wracać znów do zawodników, którzy kiedyś dobrze grali a teraz są wiekowi i od wielu seoznó nic konkretnego nie grali. Tylko trzeba ruszyć pośladki i szukać ewentualnych następców. Młodszych z ambicjami na dorobku. Jeździć, obserwować, testować. |
Cytat:
Żurawski w rundzie jesiennej 07/08 grał w Celticu Glasgow. Równiez minęły trzy lata. Jesteś usatysfakcjonowany tym co pokazuje Zurawski? A ty pamiętasz gre np Dzidka Kapki? |
Cytat:
Pewien piłkarz z klubu niższej ligi jest na testach w klubie e-klasy.Z ambicją i na dorobku,ale macierzysty klub wycenia go na ...500.000 pln!! Rozumiesz o co mi chodzi, jak zobaczyli po "Sobiechu" że można za polskiego w polskiej lidze dostać dużo, to kombinują.To też jest m.in powodem ostatniej migracji różnej maści narodowości na polskie boiska. Wyciągniecie chłopa z III,IV ligi do I to powinno być kilkanaście tysięcy + np. przyszła prowizja do transferu a nie jakies chore kwoty,ktore w ostanich godzinach okienka ,tylko bardzo zdesperowany działacz zapłaci. Górnik Zabrze nabrał młodych zdolnych,troche pieniedzy wydali, i taki np. Tomasz Chałas który był mini gwizdką pierwszej ligi teraz szuka sobie wypozyczenia bo sie w składzie nie złapie. Ile ja bym dał by Nasz klub wychowywał sobie zawodników ..... |
Dziś nie ma co debatować o Kosie - to niestety ta sama równia pochyła co Żuraw.Niektórzy piłkarze starzeją się z godnością....to co się stało z Żurawiem.W życiu bym się nie spodziewał że 33 lata to ten wiek gdzie kompletnie zapomina się jak gra się w piłkę.Brałem poprawkę że to nie będzie tamten Żuraw ale zawodnik który do nas nie tak dawno przyszedł to piłkarska kaleka.Jak fizycznie można było przypuszczać że szału nie będzie, to to co się stało z jego techniką, inteligencja w grze itp....tragedia
Kosa chyba podobnie wygląda więc dajmy sobie spokój i zachowajmy miłe wspomnienia;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niestety ale pewnych rzeczy w pewnym wieku sie nie przeskoczy, a wyjatki takie jak Franek zdarzaja sie raz na 10 pilkarzy a moze i jeszcze rzadziej. No moze poza Milanem bo tam zawodnik w wieku 34-ech lat to jest mlodzieniaszek :) i w Anglii gdzie jakos starsi pilkarze sie tez dobrze prezentuja. Dlatego tez jestem zdania ze ponowne zatrudnienie Kosowskiego nie byloby dobry ruchem.
|
WD PZPN zajął się sprawami Widzewa i Andrzeja Blachy
Cytat:
90minut.pl |
Pawełek w akcji
http://tr.sevenload.com/videolar/cIC...-Konyasporumuz |
Nasi oldboye zostali mistrzami :) --> http://futbol.org.pl/news,23430.html Trzeba przyznać, że skład wygląda dosyć fajnie :D : Artur Sarnat, Artur Gaweł - Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec, Jacek Matyja, Zdzisław Janik, Krzysztof Bukalski, Mirosław Szymkowiak, Grzegorz Pater, Łukasz Gorszkow, Kazimierz Moskal, Janusz Nawrocki, Marcin Jałocha, Kazimierz Węgrzyn, Ryszard Czerwiec, Marek Koźmiński, Marek Motyka.
|
Ja bym podkreślił wszystkich poza Koźmińskim:)
|
|
Cytat:
|
Nie wiem czy to już było,w każdym razie znalazłem filmik ze ślubu Dana Petrescu :)
http://www.youtube.com/watch?v=4eEOl...eature=related |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl