Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

For_FuN_ 09.10.2010 18:40

Smuda dalej opowiada glupoty("Mamy grac ladnie dla oka")...a w kolejnym zdaniu mowi, ze nie ma z kogo wybierac. Ten czlowiek tylko sie osmiesza. Juz nie mowie o tym, ze "chyba" od pieknej gry wazniejszy jest wynik :D? Dalbym sporo, zeby nasza kadra grala, jak Grecja w 2004r. i osiagnela taki sukces...

piotrek chicago 09.10.2010 19:05

przygotowani na 200% :)
http://img843.imageshack.us/img843/4708/pa090008.jpg

crapmaster 09.10.2010 23:39

O ktorej ten mecz Orzelkow?
Bardzi bym potrzebowal link do transmisji tekstowej prosze

Czyli z Wislakow zagra Kuba. a z bylych Wtorek i Dudka ...

Rumi 10.10.2010 00:13

mecz o 2 relacja na onecie

aNouc 10.10.2010 01:12

To słaba jakość obrazu czy rzeczywiście ta murawa jest tak tragiczna? murawa w Poznaniu to cud miód i orzeszki w porównaniu z nią, wygląda jak wycinka kosami na jakiejś łące

tarantulaw2 10.10.2010 01:20

Amerykanie nam bramę strzelili, w 13 minucie..

Oczywiście obrona się popisała ;)

jabadabaryba 10.10.2010 01:21

co ten Lewandowski robi? może to Mariusz jest.

For_FuN_ 10.10.2010 01:24

Wiadomo bylo, ze bedzie porazka, bo kadra pod przewodnictwem Smudy nic nie gra. Pytanie tylko w jakich rozmiarach...ja cos czuje, ze bedzie ostre strzelanie ;).

RAF 10.10.2010 01:26

Zastanawiam sie czy pozycja Smudy jest wogole zagrozona? Moze warto zeby wygralo USA. Wtedy cos sie moze zmieni i genialnego Franka zastapi koles co sie zna na robocie.

P.S To co teraz zrobil (17 min.) nasz pilkarz powinno go dozywotnio dyskwalifikowac z reprezentacyjnego poziomu.

Lewandowski :D 4.5 miliona a wali na sile..... I pomyslec ze Frankowski takie akcje konczyl podcinka nad wychodzacym bramkarzem.....

wonski_eNHa 10.10.2010 01:34

Nowak mówi bardzo trafne komentarze odnośnie gry naszej kadry. Aż miło się słucha.
Szybkie tempo, lewandinho cipka.

wydaje mi się, czy Orły grają w trójkątach??

jabadabaryba 10.10.2010 01:35

całkiem fajny mecz jest, gdyby jeszcze bardziej dokładne były podania i strzały to już całkiem.

gool. ten to ma nogę ułożoną;) ale co za idioci odpowiadają za kamery to ja nie wiem, jakość do dupy, powtórki jakieś przyśpieszone, kamera na wysokości jak graliśmy na Litwie z Szawle.

wonski_eNHa 10.10.2010 01:38

Matuszczyk... tego nam brakowało. Lewandowski, stoperzy i prawy obrońca do kosza! :]

pysio 10.10.2010 01:57

bardzo dobry szybki mecz. pomału zaczynam się przekonywać do Smudy, widać, że ta drużyna ma jakiś pomysł! jedynie obrona słabiutka, ale poza tym mamy naprawdę wartościową drużynę.

Lewandowski powinien buty nosić Frankowskiemu!

Wygramy, mówię Wam! :)

jabadabaryba 10.10.2010 01:59

faktycznie, jestem zaskoczony poziomem meczu. Obrona jest okropna, ale mam nadzieję że jak dojdą Boenisch, Głowacki i Perquis to będzie to o niebo lepiej wyglądało :)

wonski_eNHa 10.10.2010 02:05

Wygrać, nie wygramy. Z taką obroną nie ma na to szans. Chyba że mamy na ławie jakiegoś napastnika, który strzela gola co mecz i już grał przy takiej publiczności... ;]

Co do Głowackiego. Ten piłkarz już nie będzie grał w kadrze. Na pewno nie w finałach Euro 2012.

aNouc 10.10.2010 02:05

To Wy w ogóle słyszycie co komentatorzy mówią? Jakość obrazu i dźwięku katastrofalny, nie da się tego oglądać. Jakieś tam skomlenie Szpakowskiego jeszcze usłyszę ale tego drugiego to nie ma mowy, obraz też zostawia wiele do życzenia, mało przyjemnie się to ogląda, wiem że daleko ale jest mnóstwo innych programów nadawanych z USA i obraz wyśmienity, i operatorzy kamer, najebani są czy co? trzepie nią jakby miał dilerkę, a i wyżej mogli ją postawić, powtórki też dobre, mega szybkie przewijanie taśmy, gra nawet dobra, zważając na brak aklimatyzacji, obrona nie ten teges no i oczywiście skuteczność

wonski_eNHa 10.10.2010 02:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 992570)
To Wy w ogóle słyszycie co komentatorzy mówią? Jakość obrazu i dźwięku katastrofalny, nie da się tego oglądać. Jakieś tam skomlenie Szpakowskiego jeszcze usłyszę ale tego drugiego to nie ma mowy, obraz też zostawia wiele do życzenia, mało przyjemnie się to ogląda, wiem że daleko ale jest mnóstwo innych programów nadawanych z USA i obraz wyśmienity

Pewnie Polonia robi tą transmisję :D nakupowali kamer po przyjeździe 20 lat temu i do dziś jadą na vhsce. Także na HD nie ma szans

blanco 10.10.2010 02:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 992570)
To Wy w ogóle słyszycie co komentatorzy mówią? Jakość obrazu i dźwięku katastrofalny, nie da się tego oglądać. Jakieś tam skomlenie Szpakowskiego jeszcze usłyszę ale tego drugiego to nie ma mowy, obraz też zostawia wiele do życzenia, mało przyjemnie się to ogląda, wiem że daleko ale jest mnóstwo innych programów nadawanych z USA i obraz wyśmienity, i operatorzy kamer, najebani są czy co? trzepie nią jakby miał dilerkę, a i wyżej mogli ją postawić, powtórki też dobre, mega szybkie przewijanie taśmy

Dokładnie, żenua jednym słowem.

crapmaster 10.10.2010 02:48

Zajebiscie Kuba

1q2 10.10.2010 03:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 992570)
To Wy w ogóle słyszycie co komentatorzy mówią? Jakość obrazu i dźwięku katastrofalny, nie da się tego oglądać. Jakieś tam skomlenie Szpakowskiego jeszcze usłyszę ale tego drugiego to nie ma mowy, obraz też zostawia wiele do życzenia, mało przyjemnie się to ogląda, wiem że daleko ale jest mnóstwo innych programów nadawanych z USA i obraz wyśmienity, i operatorzy kamer, najebani są czy co? trzepie nią jakby miał dilerkę, a i wyżej mogli ją postawić, powtórki też dobre, mega szybkie przewijanie taśmy, gra nawet dobra, zważając na brak aklimatyzacji, obrona nie ten teges no i oczywiście skuteczność

Co do wizji nie miałem zastrzeżeń, zjebana fonia na plus, tak jak i reprezentacja.Spodziewałem się grubego w.......u a tu remis i to całkowicie zasłużony.

Syn Kangura z 1984 10.10.2010 03:12

Na Kube zawsze mozna liczyc :P Tylko ciekawe co bedzie jak go zabraknie bo 99% groznych akcji idzie przez niego

Sylwek1906 10.10.2010 03:14

Okazja żeby sie przekonać jak nasza reprezentacja gra bez Kuby już w środe z Ekwadorem :D

piotrek chicago 10.10.2010 05:02

dwa szybkie zdjecia z trybun gdzie duzo Wislackich barw 90% pikniki cieszy bramka Kuby ktory czesto pozdrawiany przez Wislacki sektor jak i czesto pozdrawiany tez pzpn
http://img85.imageshack.us/img85/3529/pa090007h.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/5858/pa090009.jpg

Maciuś 10.10.2010 08:33

Obrone mamy na poziomie Wysp Zielonego Przylądka.

brylant17 10.10.2010 09:10

Żuć ktoś skrótem, nie chciało mi się wstawać bo każdy zakładał, że przegramy a tu peszek :P

Titto 10.10.2010 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 992569)

Co do Głowackiego. Ten piłkarz już nie będzie grał w kadrze. Na pewno nie w finałach Euro 2012.

Ja myślę jednak, że będzie mógł grać, gdyż w 2012 r. będzie miał 33 lata i przed nim dwa lata gry na najwyższym poziomie. Tylko pytanie z kim będzie grać w duecie Żewłakow będzie już wtedy miał 36 lat, a nie wyobrażam sobie, żeby na stoperze grał Glik lub Sadlok bo to by była kompromitacja! Szczerze mówiąc najlepszy, obecnie rozwiązaniem jest Perquis.

maro olTSkul 10.10.2010 09:37

a kto taki ten Perquis, panowie ? bo nie byłem ostatnio na bieżąco z kadrą

murray 10.10.2010 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 992606)
a kto taki ten Perquis, panowie ? bo nie byłem ostatnio na bieżąco z kadrą

Gra w Sochaux. Smuda mówił kiedyś, że mu Obraniak powiedział, że Perquis chce u nas grać. Pytanie tylko, czy przywiązywać dużą wagę do tego, co mówi Franz.

SZYMEK_TSW 10.10.2010 10:08

Chyba najlepszy mecz za Smudy, szczerze to podobała mi się gra kadry, wreszcie grali jak piłkarze, ogólnie bardzo fajny szybki mecz

neq. 10.10.2010 10:45

obrona jest jak u nas w Wiśle albo nawet słabsza :) mecz w sumie dobry, ale lewandowski? co on wogóle robił?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl