Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

palikot 24.08.2011 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1154097)
1. Aż chyba sprawdzę kogo Artmedia, Żlina, Debreczyn czy BATE eliminowało, bo aż mi się nie chce wierzyć, że APOEL przy tych ekipach był kozakiem.

2. Kowalczyk to akurat chyba od samego początku typował APOEL.

2. "Jak Wisła nie awansuje z tym rywalem... to niech już wiecej nie podchodzi do eliminacji LM"
chyba z Weszło.

1. Zylina ze Spartą rok temu, Debreczyn z Lewski, BATE chyba z Anderlechtem...
Uważam, że Apoel bije każdą z tych drużyn łeb na szyję :) Ale to nic nie znaczy... nie znamy formy tamtych drużyn ani niczego, możemy sie opierac tylko na wynikach które na dzień dzisiejszy te ekipy osiągnęły... Na dzień dzisiejszy Apoel jest drużyną która w piłke gra lepiej niż każda Polska, każda Słowacka, kazda Białoruska. Polska drużyna przynajmniej raz na 2 lata gra w jakiejś grupie... tak samo jak Białorusini, ale już Węgrzy nie. Cyprusy Austryjacy graja co roku przynajmniej dwie a raz na dwa lata w LM... wszystko mówi samo za siebie


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1154093)
Takim składem graliśmy z Parmą: Sarnat - M.Zając, B.Zając, Węgrzyn - Pater, Bukalski, Czerwiec, Kulawik, Kaliciak (89 Matyja) - Frankowski, Dubicki. I tak: Sarnat, Zające, Pater, Kulawik i Matyja grali w Wiśle jeszcze w listopadzie 1997 w meczu z Petrochemią Płock (przegranym 0:3). W zimie doszedł Węgrzyn z SV Ried, Bukalski z Genku, Czerwiec z Guingamp, Kaliciak z Saint Trond i Dubicki z ŁKS. Latem doszedł Franek z Martigues, a wszyscy razem z pensjami kosztowali nie więcej jak 3mln dolarów. I ŻADEN z nich nie grał wtedy w reprezentacji Polski! A ta radziła sobie całkiem nieźle: graliśmy w eliminacjach do ME 2000 i wygraliśmy 3:0 na wyjeździe z Bułgaria (Czereszewski z Legii strzelił 2 bramki :P) i 3:0 z Luksemburgiem.

Stilić z Bośni, Rudnevs z Łotwy, i Manchester City 3:1... 3 dni potem Zagłębie 0:1 i co?
Tak sobie można pisać... tylko piłka to nie FM czy Fifa, to sport,więc nie da sie wszystkiego zaszufladkować ułożyć pod jakimś kątem a potem szukac analogicznych przyczyn.

fanfan 24.08.2011 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1154078)

Roman Kołtoń do niego miałbym pytanie dlaczego nagle po 1 meczu Jaliens i Czavez są za słabi na Champions League,co by powiedział gdybyśmy dotrwali do końca z wynikiem 1-2 ?

Nie słuchaj Kołtonia , to dziwny człowiek , nawet jak chwali Wisłę trzeba podchodzić do tego z dystansem bo przeważnie gada głupoty nie związane z faktami .

Pudelek 24.08.2011 17:58

tak z innej beczki. Turecka federacja nie dopuściła Fenerbache to Ligi mistrzów, nie żebym sugerował ze Wisla w ich miejsce awansuje ale co w takim razie? 2 zespol ligi tureckiej? czy ktos inny? bo przeciez ktos ich musi zastapic?:>

Samuelson 24.08.2011 18:02

Nie ma nawet najmniejszej szansy, losowanie jest już jutro. Stawiam na Trabzonspor, albo drużynę z najwyższym współczynnikiem UEFA, która odpadła w play-off. Zresztą, nasze zespoły przegrywają z takimi tuzami europy jak Apoel czy Sparta Praga, to co mielibyśmy ugrać w LM?

mee 24.08.2011 18:04

Cytat:

wybacz, ale najlatwiej jest uniknac odpowiedzialnosci tlumaczac sie bezradnoscia.
ja ich nie tłumaczę , piszę że byli bezradni bo przeciwnik był szybszy lepiej wyszkolony i zorganizowany.
Cytat:

pomoc: Kirm, Malecki, Melikson, Wilk - reprezentanci swoich krajow, Iliev, Soholewski - czy tu cokolwiek trzeba pisac?
Tylko kirm jest piłkarzem grającym regularnie, ale nie należy do gwiazd tej druzyny, zreszta Słowenia do potęg nie należy, iliev siedział na ławce, a sobol zrobił wszytko co mógł
o reszcie nie piszę bo takich piłkarzy są tysiące, przykład Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego najjaskrawiej dowodzi gdzie należy ich szukać

Żeby nie być gołosłownym:
Pareiko - przy rzucie roznym oczywiście błąd ale tak bywa jak się za bardzo chce, taki rzeczy zdarzają się najwybitniejszym bramkarzom a Pareiko akurat nie dał do tej pory żadnej podstawy do tego żeby mu dalej nie ufać, na słupku akurat najniższy na boisku Małecki no i skończyło się jak widzieliśmy, przy 3 bramce nie wiem o co pretensje strzał z 8 metrów piłka mogła pójść gdziekolwiek, po prostu niefart i tyle
Chavez, Jaliens - moim zdaniem zagrali przyzwoicie, jak na 90 minut kotła
Diaz - tragedia, cały czas nie tam gdzie powinien, generalnie będzie ta strona nas boleć przez cały sezon
Lamey- troche lepiej o d Diaza, aż takich dziur nie było,(chyba że pomiędzy nogami) gorzej że wolny jak czołg, ale o tym wiemy od dawna, przynajmniej ma zmiennika który rokuje że może być lepszy
Wilk- przyzwoicie, na tle pozostałych wybitnie
Sobol - troche gorzej od Wilka, serce już nie wystarcza, wiek robi swoje
Nunez - nijako zupełnie, w ataku nie istniał
Małecki - szaleństwo w oczach, nie widział nikogo na boisku poza piłką i bramką , najgorszy w drużynie
Melikson - przy tak marnym wsparciu w ofensywie, nawet Messi na jego miejscu nic by nie zdziałał
Genkov - podobnie jak Melikson
Iliev - szkoda że nie zagrał od początku, rozumiem że Maskaant nie chciał ryzykować, ale tu sie pomylił
Reszta za krótko
Na poziom LM mistrzów mamy: mimo wszystko Pareiko, Iliev, Melikson, od biedy Chavez, Jaliens, Wilk, Genkov, może Jovanović, może Biton.Sobol to osobny rozdział. KONIEC.

Generalnie za głęboko cofnięci jako drużyna, co przy takim zaawansowaniu technicznym przeciwnika musiało się skończyć jak się skończyło. Jak nie ma opcji w ataku i cały czas apoel na wysokim pressingu no to można było tylko wykopać do przodu. Warto zwrócić uwagę że po bramce na 2:0 apoel się cofnął i od razu coś się zaczęło dziać. Po bramce na 2:1 znowu podeszli wysoko i można było się tylko modlić.
Ja osobiście posadziłbym na ławce Małeckiego i Nuneza, za nich Kirm i Iliev (przynajmniej w przerwie). W ofensywie brakło jakości i doświadczenia, ułańska fantazja to nie ten poziom.

baro1995 24.08.2011 18:06

Inny zespół z ligi tureckiej :)

SZYMEK_TSW 24.08.2011 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1154101)
Jak mozesz napisz co i jak, po.

Generlanie nic nowego ten program nie wniósł. Takie banalne teksty padały o tym ze Apoel budował drużynę 3 lata, ile straciliśmy pieniędzy oraz o przyszłej grze w lidze europejskiej.

http://www.tvp.pl/krakow/publicystyka/tematy-dnia wieczorem czy jutro pewnie się coś pojawi

Krav 24.08.2011 18:12

Trochę wybiegając w przyszłość - co do losowania LE osobiście chciałbym trafić Schalke, Salzburg i Celtic. 2 pierwsze blisko i fajne wyjazdy by były, wszystkie 3 kluby medialne, dosyć atrakcyjne, byłoby trochę pieniędzy z transmisji a i uważam że wszystkie 3 jak najbardziej do ogrania. Pytanie tylko czy w ogóle tam zagrają (zwłaszcza Schalke). Ew. zamiast Schalke nie pogniewałbym się na Arsenal, jakby dziś odpadł z LM ;)

EDIT: co do Fenerbache i ew. zastąpienie przez Trabzon, to 90minut napisało, że najprawdopodobniej inne ekipy z Turcji też się wycofają - ciekawa sytuacja, niecodzienna

dulli78 24.08.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1154087)
Jak można wiązać przyszłość z napastnikiem, który nie strzela bramek. Meliksonem, który przy pierwszej lepszej ofercie odejdzie na bank i Maleckim, który nie ma zamiaru podpisać nowego kontraktu.

Druga sprawa, to baza treningowa. Kolejna głupota "jak wejdziemy do LM to będzie baza", czyli teraz bazy nie będzie ? A nie prościej oszczędzać na transferach i wybudować za to ośrodek z prawdziwego zdarzenia? Czy może najlepiej jakby miasto wybudowało, tak jak stadion :)

Powtarzam u nas nie ma żadnego budowania drużyny - są tylko środki doraźne.

No ale jak Genkov ma strzelić gola, jak praktycznie nie dostaje podań w okolicach pola karnego? I nie chodzi mi tylko o wczorajszy mecz. Czepiam się szczegółu, bo to co napisałeś odnośnie bazy, zaplecza jest jak najbardziej trafna. Od siebie dodałbym też coś o profesjonalnym procesie szkolenia młodych piłkarzy - do tego nie jest potrzebny nawet nowoczesny ośrodek treningowy ale ludzie z doświadczeniem w pracy z młodzieżą w pełni profesjonalnych klubach. Ostatnio został zatrudniony Witold Lis jako koordynator grup młodzieżowych, więc miejmy nadzieję, że w końcu się coś w tej sprawie ruszy i za 10 - 15 lat w podstawowej drużynie będzie grało wielu naszych wychowanków.

Pudelek 24.08.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1154116)
Inny zespół z ligi tureckiej :)

Trabzonspor?:>
a w miejsce Trabzonsporu do ligi europy kto? xD
3 zespol ligi tureckiej?;d

szprotson 24.08.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pudelek (Post 1154122)
Trabzonspor?:>
a w miejsce Trabzonsporu do ligi europy kto? xD
3 zespol ligi tureckiej?;d

Trabzon pewno lada chwila również u.......ą

sawko 24.08.2011 18:14

z wczorajszego meczu trzeba wyciągnąc wnioski a jeden jest niezaprzeczalny, niestety to kowal, kosa i zewłakow mieli racje o pogodzie ze bedzie miała duży wpływ na poczynania Wiślaków, wiec nie zycze sobie w grupie LE druzyn z tamtego regionu (cypr, izrael) bo znając nasze szczescie to pierwszy mecz bedzie na wyjezdzie własnie tam i znowu bedziemy oddychac rękawami

PlacekTSW 24.08.2011 18:18

Jak Wisła jednak wejdzie za Fenerbace, to będzie cud :D. Nie no, pewnie jakąś ekipę z Anglii, Hiszpanii bądź Włoch.

sportnh 24.08.2011 18:22

Moze UEFA zobaczy ile razy jakas druzyna byla najwiecej w ostatniej rundzie EL. LM a nigdy nie weszla do LM? Bo bez watpienia jest to Wisla...

piter116 24.08.2011 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1154116)
Inny zespół z ligi tureckiej :)

Oj tam oj tam. Zrobią losowanie i może w końcu nam się poszczęści :D Los odda to co zabrał.

A tak na poważnie, pamiętacie jak w 2006 zdyskwalifikowali Feyenoord czy tam Nancy z naszej grupy i mieliśmy grać z Tottenhamem ? Jak to dokładnie było ?
W TVN chwalą naszych kibiców. Za powitanie na Balicach.

Sędzia 24.08.2011 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1154095)
Prezes Basałaj będzie w tematach dnia w tvp kraków za parę minut

coś mówił ciekawego?

Karherop 24.08.2011 18:25

Liga europejska to nie degradacja . Popatrzmy sobie jakie ekipy tam zagrają , to od razu podniesiemy się na duchu .

Z kim chciałbym zagrać ?

jeśli awansują to :

z pierwszego koszyka : Schalke lub Glasgow
z drugiego : Bruggia lub Twente
z trzeciego : Sparta lub Rosenborg

wersja pesymistyczna , choc pewnie najatrakcyjniejsza finansowo to Sevilla , PSG i Udinese

paradoksalnie fakt ze nie awansowaliśmy do LM może nam pomóc w jednym . W tym roku mieliśmy wielkiego fuksa że bbyliśmy rozstawieni w 3 rundzie el. LM , za rok będzie o to trudno więc usimy ciułać punkty w pucharach . O ile w LM to by się skończyło raczej komrpomitacją ( max 1-2 punkty w 6 spotkaniach ) to w LE możemy ugrać chocby tyle punktów co Lech rok temu . Musimy zdobyc te 8-10 punktów aby myślec spokojnie o przysżłorocznych eliminacjach... Nie będzie to proste , ale nie jest niewykonalne

Kurz 24.08.2011 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mee (Post 1154115)
Iliev - szkoda że nie zagrał od początku, rozumiem że Maskaant nie chciał ryzykować, ale tu sie pomylił

Maaskant zachował się w tym przypadku doskonale. Problemem Ilieva jest kondycja. Wysiada koło 50 minuty w naszym klimacie. Nie było sensu wystawiać go od początku i potem zdejmować jeszcze przed przerwą.

atomek21 24.08.2011 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1154123)
Trabzon pewno lada chwila również u.......ą

szkoda, byłby bonus z transferu Brożków po spełnieniu warunku, że Trabzon wchodzi do LM

sportnh 24.08.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1154134)
Maaskant zachował się w tym przypadku doskonale. Problemem Ilieva jest kondycja. Wysiada koło 50 minuty w naszym klimacie. Nie było sensu wystawiać go od początku i potem zdejmować jeszcze przed przerwą.

He o czym Ty piszesz? Gosc pochodzi z kraju o cieplejszym klimacie niz Polska...

szprotson 24.08.2011 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1154137)
He o czym Ty piszesz? Gosc pochodzi z kraju o cieplejszym klimacie niz Polska...

ale ma już pewien wiek.
Na lidze widać ze jak ściąga Ilieva ok.55 minuty to nie dlatego ze nie daje nic drużynie, tylko dlatego ze Ivicy pali sie lampka

sawko 24.08.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1154129)
Oj tam oj tam. Zrobią losowanie i może w końcu nam się poszczęści :D Los odda to co zabrał.

A tak na poważnie, pamiętacie jak w 2006 zdyskwalifikowali Feyenoord czy tam Nancy z naszej grupy i mieliśmy grać z Tottenhamem ? Jak to dokładnie było ?
W TVN chwalą naszych kibiców. Za powitanie na Balicach.


Tottenham miał wolny los, chociaz sami byli za opcja ze wolą jakiegos przeciwnika bo kasa z biletów i transmisji by wpadła

Ale tutaj muszą cos wymyslec bo to sa grupy i co w jednej bedą tylko 3 druzyny - wątpie, ale nawet nie róbcie sobie jakis nadziei ze Wisła tam sie kuchennymi drzwiami dostanie

River 24.08.2011 18:42

Dobra, ogarnalem sie po 20h od tej cypryjskiej tragedii. Bylo ciezko...

Przede ewszystkim nie ma nas w LM czyli... nic sie nie zmienilo. Jestesmy w LE czyli... na plus.:) Trzeba patrzec optymistycznie a nie zaplakiwac sie na smierc. Na te chwile jestesmy za slabi na LM i to jest oczywiste. Sadze, ze bardziej bolala porazka z PAO niz z APOEL-em. Z Grekami gralismy jak rowny z rownym a w Atenach przy 0-0 mielismy kilka zajebistych okazji, w dodatku sedzia w kluczowym momencie nas przekrecil. Wczoraj po prostu bylismy zdecydowanie slabsi a zlosc i rozczarowanie wynika chyba z faktu, ze przez kwadrans jednak bylismy w LM. Kolejne podejscie do LM, znow nie udane, chyba sie juz przyzwyczailismy przez te lata.

Trzeba patrzec do przodu. Przed nami liga, w ktorej trzeba grac o MP i LE. Moze LE to swego rodzaju pocieszenie ale warto tam starac sie ugrac jak najwiecej, pokazac sie, zarobic jakies pieniazki, zdobyc pare pkt do rankingu, nabrac doswiadczenia itd. Nadal jestesmy w pucharach (przypomnijcie sobie ostatnie dwa sezony...) i czeka nasz 6 ekscytujacych czwartkowych wieczorow:D Powalczmy, pokazmy, ze Wisla latwo sie nie poddaje! Mam nadzieje, ze RM pozbiera druzyne, w lidze wrocimy na zwycieska sciezke (bez remisow:-p) a w LE sprawimy kilka niespodzianek i wszyscy zapomna o APOEL-u.
Mamy o co grac, mamy mecze do wygrywania, wczorajsza porazka boli ale to lekcja dla nas, ktora wierze, ze w niedalekiej przyszlosci zaprocentuje w momencie, kiedy bedziemy tego najbardziej potrzebowac.


Aha, co do dzisiejszej decyzji odnosnie Fenerbahce. To ja mam nadzieje, ze jesli ktos zastapi Turkow w LM to nie bedzie to Wisla. Nie chce by pozniej niektorzy nam wypominali gre w LM tylko dzieki przychylnosci UEFY.

piter116 24.08.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 1154140)
Tottenham miał wolny los, chociaz sami byli za opcja ze wolą jakiegos przeciwnika bo kasa z biletów i transmisji by wpadła

Ale tutaj muszą cos wymyslec bo to sa grupy i co w jednej bedą tylko 3 druzyny - wątpie, ale nawet nie róbcie sobie jakis nadziei ze Wisła tam sie kuchennymi drzwiami dostanie

Wiadomo. Albo to będzie zespół turecki, albo drużyna która odpadła z najwyższym współczynnikiem. Może Arsenal? Nie ma się co łudzić : ) No chyba, że Boniek uruchomi kontakty z Platinim :D

mitmichael 24.08.2011 18:48

Ja mysle, ze dostanie sie druzyna ktora odpadła w 4 rundzie eliminacji a ma najwiekszy wspołczynnik Uefa. To byłby na prawde cud jakby to Wisla zagrala za nich.

Domello 24.08.2011 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1154146)
Wiadomo. Albo to będzie zespół turecki, albo drużyna która odpadła z najwyższym współczynnikiem. Może Arsenal? Nie ma się co łudzić : ) No chyba, że Boniek uruchomi kontakty z Platinim :D

Nie ludzmy sie, aczkolwiek bylaby to swietna promocja na Euro dla UEFY, ze polski zespol gra ;).

Jesli chodzi o LE, to chcialbym zeby RM dal szanse Czekajowi w jakims meczu z przecietna europejska druzyna

Edłardo Da Sylwia 24.08.2011 18:50

powinni zrobić losowanie z wszystkich drużyn, które odpadły w 4 rundzie eliminacji : )

Dean 24.08.2011 18:52

My dostaniemy - jak nie jak tak :)

n_matt 24.08.2011 18:53

Czy ktoś się orientuje może czy pierwszy mecz w fazie grupowej LE gramy z drużyna z pierwszego koszyka u siebie? (zakładając, że będziemy rozstawieni w 4 koszyku) . Tak miało być w LM, a czy tutaj jest podobnie?

fond 24.08.2011 18:57

W sumie... Skoro pierwszy milion i tak trzeba ukraść, to może pierwszą grę w LM trzeba zdobyć kuchennymi drzwiami :D Z taką grą jak wczoraj tobyśmy tam porządzili :lol:

Jeden 24.08.2011 19:01

W rankingu krajowym za Turcją jest Dania i mistrz tego kraju może dostać awans a jest nim Kopenhaga która raczej na boisku odpadnie dzisiaj.Druga ewentualność to ktoś z Turcji pewnie.

Krav 24.08.2011 19:02

NIE dla LM przy zielonym stoliku - mamy awans wywalczyć a nie go dostać ! Zero satysfakcji z czegoś takiego. Ale o czym my w ogóle mówimy...wątek s-f i tyle.

Zienczuk8 24.08.2011 19:05

Nie łudźcie się, przypomnijcie sobie sytuację z Feyenordem i wolnym losem Tottenhamu. Jedynymi możliwościami jest 31 drużynowa LM, wejście drużyny tureckiej lub drużyny z najwyższym współczynnikiem punktowym, która odpadła w 4 rundzie. Jeśli ktoś myśli, że jutro na losowaniu pojawi się ktoś i powie: " bierzemy tę Wisłę to LM" to się gruubo myli. Z resztą żadnej po co nam taki awans? przegraliśmy sportowo, a to oznacza, że jesteśmy ZA SŁABI, nie zasługujemy na LM.

River 24.08.2011 19:07

Tak na pocieszenie. W ostatnich 10 latach Dinamo Zagrzeb walczylo o LM osiem razy. Wczoraj udalo im sie awansowac pierwszy raz;) My do tej pory probowalismy siedem razy...;)

baro1995 24.08.2011 19:10

I co z tego,że ktoś walczył 8 razy a ktoś walczył raz i się udało,nam się nie udało,a mogło i klub musi myśleć co zmienić,żeby za rok się udało.Bo rozmowy o sukcesach innych nam nie pomogą,za to branie przykładu od lepszych i zatrudnienie fachowców na pewno :)

dynek.pl 24.08.2011 19:19

Chyba kogos pojebalo jesli chce zebysmy sie dostali do Ligi Mistrzow kuchennym drzwiami, bez honoru ?
Nie dośc, ze bylibysmy posmiewiskiem calej kibicowskiej Polski to jeszcze na swiecie nasz klub byłby kojarzony:
aha, to ten co dostal sie to Ligi Mistrzow bez grania.
Dziekuje.
Wczorajszy mecz pokazal jak bardzo tam nie pasujemy więc.

sessegnon 24.08.2011 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1154162)
Tak na pocieszenie. W ostatnich 10 latach Dinamo Zagrzeb walczylo o LM osiem razy. Wczoraj udalo im sie awansowac pierwszy raz;) My do tej pory probowalismy siedem razy...;)

Oni też nie mieli przez wiele lat szczęścia w losowaniach, bo trafiali na: Milan, Dynamo Kijów, Arsenal, Werder,Szachtar(który w tamtym sezonie zdobył PUEFA).Dopiero po reformie Platiniego trafili na równych sobie.Za pierwszym razem odpadli z Salzburgiem, za drugim skompromitowali się z Mołdawianami, awans wywalczyli dopiero teraz.Mimo wielu gwiazd w drużynie i kupy pieniędzy, które mogły zostać wydane na wzmocnienia...

0 22 24.08.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1154162)
Tak na pocieszenie. W ostatnich 10 latach Dinamo Zagrzeb walczylo o LM osiem razy. Wczoraj udalo im sie awansowac pierwszy raz;) My do tej pory probowalismy siedem razy...;)


Akurat oni już od dawna są w elitarnym gronie klubów, które grały w LM.

nesta 24.08.2011 19:31

Patrzac na to na spokojnie, z perspektywy czasu to wcale nie oceniam tego lepiej ani nie patrze z optymizmem w przyszlosc. I zazdroszcze tego spokoju i pozytywnej oceny calej sytuacji wsrod niektorych. Zaczne od tego, ze tym jednym meczem Wisla zrobila sobie wiecej antyfanow niz przez kilka ostatnich lat. Niestety jak w polityce ludzie nie analizuja, nie patrza na zawartosc, liczy sie wrazenie. A to bylo koszmarne i z kimkolwiek dzis nie rozmawialem czy to znajomi ledwo interesujacy sie pilka, czy kibice w kapciach czy tez tacy chodzacy na mecze to przejawialo sie jedno stwierdzenie KOMPROMITACJA . I nie ma sie co temu dziwic.

@Kot napisal kilka stron wczesniej dobrego posta. Cos jest nie tak, ktos cos spieprzyl ewidentnie. Zrozumialbym wszystko, porazke po ambitnej, odwaznej grze, pech, ok bronimy sie, probujemy atakowac, ale nie wychodzi. Ale nie to co bylo!!! Rozpaczliwa obrone od 1 do 90 minuty, bez jakiejkolwiek wizji i pomyslu na gre z przodu. Na Boga, to nie sa amatorzy, oni nie zapomnieli nagle jak sie gra w pilke i owszem grali z mocna i doswiadczona druzyna, ale obraz meczu byl jakby grali z europejska czolowka. Porazka tak, ale nie cos takiego. Tego sie w zyciu nie spodziewalem. Jest roznica, ale nie aby oddac mecz praktycznie bez zadnej incjatywy, jakiejs woli, odwagi. Nie chcialem o tym wspominac, bo mnie to tez w....ia, ale jednak Lech wychodzil na Juventus, MC, Salzburg i gral swoje, do przodu, chcial dominowac przeciwnika na ile byl w stanie dyktowac swoje warunki.

Pytanie jest takie czy zajebal po calosci Maaskant, ktory swiadomie wybral taktyke stania we wlasnym polu karnym przez 90 minut, ale nie chce mi sie wierzyc zeby byl takim samobojca, bo do tej pory pokazywal, ze jest bardzo madrym trenerem. Czy jednak, owszem, kazal grac co naturalne defensywnie, ale jednak nie az w takim stopniu i to pilkarze mu sie rozlazli po boisku i zapanowala totalna samowolka taktyczna.

Naprawde jest problem i podziwiam niektorych, ze tak latwo przechodza nad tym do porzadku dziennego. I problemem nie jest odpadniecie, bo racja jest po stronie tych, ktorzy twierdza, ze to nie druzyna na LM, ze Apoel byl silniejszy - zgoda. Problemem jest to co wydarzylo sie wczoraj na boisku.

fantom chicago 24.08.2011 19:33

Jesli uwazacie ,ze jestesmy za slabi na LM , to skad bierzecie zdanie , iz jestesmy w sam raz na PUEFA? Mysle , ze nawet jak dostalibysmy sie kuchennymi drzwiami do LM , to w tym momencie nie chodzi o to , ze w szesciu meczach dostalibysmy baty , lecz o doswiadczenie , ktore mogloby zaowocowac w kolejnych sezonach . Poza tym niezbedne punkty , ktore moznaby bylo doliczyc do punktacji klubowej ( zakladajac , ze jednak cos bysmy ugrali ) , no i oczywiscie nieporownywalne pieniadze , ktore wzbogacilyby budzet klubowy , a co sie z tym wiaze - transfery , polityka klubowa itd.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl