Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

szprotson 30.01.2012 00:17

obawiam się ze może sie przygoda Pawła skonczyc jak w Turcji.
Życzę Broziowi jak najlepiej, ale zeby miał pierwszy skład to trzeba laleczke voodoo Hoopera albo Stokesa zrobić.
No chyba ze jeden z nich odejdzie jakimś angielskim last-minute transferem

mitmichael 30.01.2012 15:02

Kolejny swietny mecz Kuby zaowocował tym, ze zostal wybrany do 11stki kolejki drugi raz w tym sezonie. Chyba słuzy mu kontuzja Gotze bo zaczał grac jak dawniej.

christof20 30.01.2012 19:23

Kalu Uche w Espanyolu Barcelona: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

grosz 30.01.2012 22:02

To jest życiowa szansa Pawła Brożka. Lepiej trafić nie mógł aż trudno uwierzyć. Powodzenia Paweł

brylant17 30.01.2012 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1213843)

Ile dostaniemy za niego procent? tzn jaka kwota?

Ma_niek 30.01.2012 23:44

A skąd pomysł na jakis procent?. Przecież nie będziemy za niego dostawać za każdym razem gdy gdzies przechodzi.

cfa 31.01.2012 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1213923)
Ile dostaniemy za niego procent? tzn jaka kwota?

Biorąc pod uwagę, że był to wolny transfer to pewnie .... bańkę milion.

brylant17 31.01.2012 12:35

Myślałem, że to transfer gotówkowy ....

farben 31.01.2012 13:12

"Żuraw" do Brożka: poradzisz sobie w Celticu

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...4f28a541,1,3,4

TymonPRO 31.01.2012 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1214002)
"Żuraw" do Brożka: poradzisz sobie w Celticu

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...4f28a541,1,3,4


Żuraw to gość z klasą,szkoda że taki krótki ten wywiad

fan01 31.01.2012 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1213991)
Myślałem, że to transfer gotówkowy ....

z artykułu powyżej:
"Nigeryjczyk był ostatnio zawodnikiem Neuchatel Xamax. Po tym, jak szwajcarski klub został pozbawiony licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, piłkarze poprosili o rozwiązanie ich kontraktów."

Jak po rozwiązaniu kontraktu można przeprowadzić transfer gotówkowy?

Ciekawe, czy dostaliśmy jakąś kasę w końcu z tego transferu Uche, nie zdziwiłbym się, gdyby Czeczeniec nie zapłacił Hiszpanom za Uche, a oni nam...

Ventigo 31.01.2012 14:50

Umowa wiąże nas i Hiszpanów, a że im nie zapłacił trudno to już ich problem w jaki sposób dochodzą swoich roszczeń wobec niego.

tomasz_19 31.01.2012 14:56

z weszło.com

swoją drogą szkoda, że go już nie ma w Wiśle... ale od początku wydawał się być za dobry na naszą skopaną...

W „Magazynie” wywiad z Danem Petrescu.

Podobno niedawno otrzymał pan ofertę powrotu do polskiej ligi. W listopadzie 2010 roku ze Śląska Wrocław, a w czerwcu 2011 roku z Lecha Poznań.
Prawda, dzwoniły jakieś kluby z Polski, były zapytania. Pamiętam, że z Polonii Warszawa (...). Ostatnio przedłużyłem jednak kontrakt z Kubaniem na 3,5 roku i nie myślę o zmianie. Ale cieszę się, że moje nazwisko wciąż pojawia się w polskiej prasie. To znaczy, że coś jednak udało mi się zrobić w waszym kraju. Jeżeli nie masz nazwiska, to jesteś nikim. A mnie zapamiętali. Jeśli któregoś dnia miałbym znów trafić do Polski, chciałbym, żeby to była Wisła. To zespół, który już trenowałem i lubię.


(...)

Byli w Kubaniu piłkarze, którzy tego nie rozumieli?
Było wielu, już ich nie ma. Wskazałem im drzwi. Mam też zasadę, że nigdy nie karzę piłkarza finansowo, gdy na przykład spóźni się na trening.

A co pan wtedy robi?
Przykręcam im śrubę na treningu albo posyłam do rezerw. Mówię im: „Jestem tu po to, aby napychać wasze kieszenie pieniędzmi, a nie wam je zabierać”. Wygrywają, dostają bonusy. Opieprzasz się? Okej, ale wiedz, że od jutra będziesz trenował dwa razy ciężej. Popełniłeś błąd? Jutro, 7 rano, na plażę, pobiegacie sobie wszyscy. Taki piłkarz następnym razem nie odpuści ważnej sytuacji w meczu, bo wie, że reszta drużyny będzie chciała go zabić.

mitmichael 31.01.2012 14:58

Zestawienie finansowe Borussii Dortmund za ubiegły rok opublikował jeden z niemieckich portali finansowych. Ujawniono w nim także, ile wynoszą miesięczne zarobki poszczególnych piłkarzy, w tym trójki Polaków.
Kuba zarabia w BVB 150 tysięcy euro miesiecznie czyli wiecej od Lewandowskiego a mniej od Piszczka

xanti1906 31.01.2012 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1214029)
Zestawienie finansowe Borussii Dortmund za ubiegły rok opublikował jeden z niemieckich portali finansowych. Ujawniono w nim także, ile wynoszą miesięczne zarobki poszczególnych piłkarzy, w tym trójki Polaków.
Kuba zarabia w BVB 150 tysięcy euro miesiecznie czyli wiecej od Lewandowskiego a mniej od Piszczka

Nie traktował bym tego artykułu na onecie poważnie, bo wg niego, trzech graczy Bayernu zgarnia razem ponad 30mln euro pensji. Nie wiem czy to takie realne jest.

adam_k 31.01.2012 19:21

Mielcarski o transferze Brożka do Celtiku...

http://czasfutbolu.pl/index.php?opti...ktualnosciduze

szprotson 01.02.2012 13:08

Samsunspor Kulübü wypożyczył Piotra Brożka na pół roku z Trabzonsporu.

888 01.02.2012 19:28

http://wislalive.pl/polecamy/konrad_..._wsparcie-308/

madenn 01.02.2012 21:57

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=229&page=231 :lol::shock:

mitmichael 02.02.2012 09:47

Ciekawe czy wybor Brozia okaze sie trafiony. Podobno mial oferte z APOEL-u i to dosc konkretna a dodatkowo od Deportivo La Coruna czyli lidera 2 ligi hiszpanskiej. Poszedl do Celticu bo posluchał tego Bolka.

xanti1906 02.02.2012 09:51

Z tego co pamiętam to Paweł zawsze chciał grać w hiszpańskiej lidze, odwidziało mu się?

a_r_e_n_a 02.02.2012 10:35

Realnie ocenił sytuację, zdał już sobie sprawę z faktu, że jest po prostu cienki, a forma prezentowana pod koniec pobytu w Wiśle to nie przypadek a norma.

mitmichael 02.02.2012 12:14

W sumie to mam wytłumaczenie czemu Celtic - bo Smuda chyba niebyłby sklonny wysylac kogos na mecz 2 ligi hiszpanskiej - przeciez to jest kiep

jerry.lii.lewis 03.02.2012 09:00

Kuba zmieni klub??
Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdyby do Rosji się przeniósł.
Więcej TUTAJ.
Czy Wisła ma kasę za następny transfer Kuby?

TOMEK 11 04.02.2012 19:56

http://www.transfermarkt.de/en/nourd...eler_4327.html

Nourdin Boukhari po raz 3 w Bredzie :D

crate digger 04.02.2012 20:52

cienko w tej holenderskiej lidze się robi... :) 4-5 drużyn na szczycie a reszta to kał. najlepsze skupują wybijających się młodziaków z regionu, reszta musi obgonić przeciętnością :)

farben 06.02.2012 11:44

Paweł Brożek, czyli nowy Celt głodny piłki

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ilki,id,t.html

Duży wywiad.

mitmichael 06.02.2012 15:14

Kuba ma fantastyczna passe ostatnio - trzeci raz z rzedu został wybrany przez magazyn kicker do 11stki kolejki. Widac, ze bardzo mu sluzy kontuzja Gotze

Ventigo 06.02.2012 15:50

Polak zyskuje na nieszczęściu Niemca - lubię to :D

vaazon 09.02.2012 23:25

Brożek zaliczył debiut w Celtiku. Wszedł na ostatnie 17 minut i nic poza tym nie można napisać o jego grze.

TymonPRO 13.02.2012 18:25

Kalu Uche rozegrał 1 mecz w Espanyolu Barcelona a jego zespół przegrał 0-2 z Saragossą

Tutaj artykuł o Kalu i tym meczu

Wiem że to weszło ale o dziwo ciekawie napisane

http://www.weszlo.com/news/9470-Espa...gach_Kalu_Uche

Blaszczu16 13.02.2012 21:48

To nie był pierwszy jego mecz. Wcześniej zaliczył asystę.

TymonPRO 13.02.2012 21:49

A faktycznie moje niedopatrzenie to był jego pierwszy mecz w pierwszej jedenastce a nie debiut :)

Eleusis 13.02.2012 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1217414)
Kalu Uche rozegrał 1 mecz w Espanyolu Barcelona a jego zespół przegrał 0-2 z Saragossą

Tutaj artykuł o Kalu i tym meczu

Wiem że to weszło ale o dziwo ciekawie napisane

http://www.weszlo.com/news/9470-Espa...gach_Kalu_Uche

Tak z ciekawości zapytam, czemu na tym forum wszyscy tak strasznie czepiają się Weszło ?

vilgefortis 14.02.2012 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 1217504)
Tak z ciekawości zapytam, czemu na tym forum wszyscy tak strasznie czepiają się Weszło ?

Bo prócz tego, że potrafią coś czasem ciekawego napisać (np. o Uche) to lubią też taplać się w błotku.

gypsy 15.02.2012 10:28

Cytat:

Niemcy:

W minionym tygodniu Jakub Błaszczykowski miał szansę dwukrotnie zagrać w meczu o
stawkę. We wtorek Borussia Dortmund pokonała w Pucharze Niemiec Holstein Kiel 4:0,
Kuba zagrał przez 69 minut, po czym został zmieniony przez Kevina Grosskreutza.
Cztery dni później BVB zmierzyła się na Signal Iduna Park z Bayerem Leverkusen. Tym
razem klub z Dortmundu wygrał skromniej, bo zaledwie 1:0 po golu Kagawy. Asysta przy
tym trafieniu zapisana została na konto Kuby, który dostał więcej czasu na grę. Polak zszedł z
boiska na cztery minuty przed zakończeniem spotkania. Borussia wyrównała swój rekord 15
meczów ligowych bez porażki.


Argentyna:

Andres Rios stracił miejsce na ławce rezerowych River Plate na rzecz byłego reprezentanta
Francji, Davida Trezeguet. Andy znalazł się poza kadrą meczową, a jego drużyna pokonała
2:0 ostatni w tabeli Chacarita Juniors.


Francja:

Trwa zła passa Auxerre. AJ tylko zremisowało 1:1 z Lorient. Mimo gry w przewadze przez
70 minut, Burgundczycy dali sobie odebrać 3 punkty w doliczonym czasie gry. Dariusz
Dudka rozegrał całe spotkanie na prawej stronie obrony. Auxerre jest coraz bliżej spadku z
Ligue 1.


Holandia:

Zgodnie z przewidywaniami PSV Eindhoven pokonało ostatnią drużynę w tabeli Eredivisie
– De Graafschap. „De Boeren” już po pierwszej połowie prowadzili 4:0, ostatecznie mecz
zakończył się wynikiem 4:1. Pełne 90. minut rozegrał Marcelo.


Turcja:

Po raz kolejny żaden z byłych Wiślaków nie znalazł się w kadrze meczowej Trabzonsporu.
Arkadiusz Głowacki znów leczy kontuzję, Piotr Brożek przegrywa sportową rywalizację. Bez
Polaków w składzie Trabzonspor pewnie pokonał Gaziantepspor 4:1.
Czyste konto w meczu Konyasporu z Bucasporem zachował Mariusz Pawełek. Klub z Konyi
wygrał 1:0.


Szkocja:

Paweł Brożek zadebiutował w barwach Celticu Glasgow. Napastnik wszedł na boisko w 73.
minucie meczu przeciwko Heart of Midlothian, wygranego przez „The Bhoys” 4:0.
Całe kolejne spotkanie Brożek spędził na ławce rezerwowych. Neil Lennon wolał postawić
na parę Samaras – Hooper w ataku. Celtic Glasgow pokonał 1:0 Inverness i utrzymał
czteropunktową przewagę nad drugim w tabeli Glasgow Rangers.
Nieco informacji ze strony stowarszyszenia o naszych byłych zawodnikach.
Nie wiedziałam, że w River Plate gra teraz David Trezeguet. Nic dziwnego, że Andy sie nie łapie :P

Paweł 15.02.2012 17:25

Cytat:

Regularnie dopytujecie się nas, kiedy wreszcie będzie można kupić książkę Andrzeja Iwana. Dziś znamy już najbardziej prawdopodobną datę. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, książka trafi na półki księgarń 25 kwietnia. Są czynione starania, by właśnie tego dnia kibice z Krakowa mogli spotkać się z Andrzejem w Empiku na Rynku Głównym. A w razie zapotrzebowania na takie spotkanie autorskie w innym mieście, też je zapewne zorganizujemy.

Jednocześnie książkę będzie można kupić za pośrednictwem Weszło i ta forma zakupu będzie o tyle atrakcyjniejsza, że każdy zakupiony w ten sposób egzemplarz będzie podpisany przez Andrzeja. Książka będzie miała ponad 300 stron, wkładki ze zdjęciami, twardą okładkę i kosztować będzie około 35 złotych. Wydawnictwo czyni starania, by patronat objęły największe media w kraju.

Im bliżej będzie premiery, tym podawać będziemy więcej szczegółów, zamieścimy kilka cytatów na zachętę i do spółki z wydawnictwem uruchomimy podstronę, za pośrednictwem której będzie można zamówić egzemplarze z autografem. Książka będzie też możliwa do kupienia w wersji elektronicznej.

Zachęcamy, warto!

PS Uprzedzając pytania - powyższe zdjęcie to nie okładka. Okładkę pokażemy w swoim czasie
źródło: http://www.weszlo.com/news/9485-Szcz..._-_25_kwietnia

Lacrima 15.02.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1217918)
Nieco informacji ze strony stowarszyszenia o naszych byłych zawodnikach.
Nie wiedziałam, że w River Plate gra teraz David Trezeguet. Nic dziwnego, że Andy sie nie łapie :P

Dopiero teraz przyszedł. Wcześniej Andy też się nie łapał. :P

A nie wiecie co tam u Mauro Cantoro?

Mocny 16.02.2012 00:12

Brożek szybko trafił na ławe

Manson33 16.02.2012 13:59

http://www.youtube.com/watch?v=dz2gZ7ae5RA

Reklama dźwignią handlu !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl