Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

grzesiek632 15.04.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 885169)
Ale jaja Almeria prowadzi, dobry typ byl na szczelca:)

No i dziękuje. Gładziutko weszło. Napewno lepiej zrobiłem niz granie na Real.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 885206)
Na dobrą sprawę, na Real opłacało się grać dopiero jak stracili bramkę- kurs był 1,7 i powiedziałem od razu, jak Almeria zdobyła gola, że Real wygra, bo strzelili go za wcześnie. ;)

A skoro Real wygrał, to Valencia na pewno nie wygra. ;)

Muszę przyznac że bardzo oryginalne masz te rozkminy;)

pan Dudi 15.04.2010 21:07

Na dobrą sprawę, na Real opłacało się grać dopiero jak stracili bramkę- kurs był 1,7 i powiedziałem od razu, jak Almeria zdobyła gola, że Real wygra, bo strzelili go za wcześnie. ;)

A skoro Real wygrał, to Valencia na pewno nie wygra. ;)

Janek Skawina 15.04.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 885129)
Almeria strzeli za 1,70

Nie opłacało Ci się bardziej postawić, że obie drużyny strzelą bramkę? Chyba, że nie wierzyłeś w Real, to już co innego
:-p

grzesiek632 15.04.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janek Skawina (Post 885213)
Nie opłacało Ci się bardziej postawić, że obie drużyny strzelą bramkę? Chyba, że nie wierzyłeś w Real, to już co innego
:-p

Niestety nie było tego w ofercie STS.. A jaki był kurs?

pan Dudi 15.04.2010 21:55

Jaki mógł być? Minimalnie wyższy, bo stawkę podbiła sama Almeria.

Co do rozkminek, to zdarzają się trafne częściej, niż się wydaje. Wolę grać tak niż trafiać Barcelonę po 1,12. :P

O, Valencia bramka. Dobrze, że miałem plan, żeby doczekać do przerwy i przy 0-0 dopiero na live postawić na Bilbao.

teh42eem00 16.04.2010 08:50

Na dzisiaj takie coś:

-------------------------------------------------

Inter Milan - Juventus 1X
Bursaspor - Gaziantepspor 1X
Schiavone, Francesca - Shvedova, Yaroslava(1st set winner) 1
Drogheda U. - Shamrock Rovers X2

Kurs: 2,01
Stawka: 4 zł
-------------------------------------------------
Eindhoven - De Graafschap 2
Cambuur - Helmond Sport 1

Kurs: 2,89
Stawka: 2zł
--------------------------------------------------


Maxior 16.04.2010 14:50

Na weekendzik takie zestawienie

FC Internazionale - Juventus FC 1x
Manchester City - Manchester United x2
Sevilla - Sporting Gijón 1
Auxerre - Lorient 1x
Espanyol - Barcelona 2
Wigan - Arsenal 2
Ajax - Heracles Almelo 1
PSV - Groningen 1
UC Sampdoria - AC Milan x2
Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim 1x
Xerez - Racing Santander 1x
Montpellier - Toulouse 1x
S.S. Lazio - AS Roma x2

10zł e.w 280

pan Dudi 16.04.2010 16:27

Dziś przeciwko cipeczkom z Debrecena. Ferencvaros za 4,5. Jak nie wejdzie, to ze względów na klątwę wiszącą nad tym forum zaprzestaję wklejania swoich typów. :D

1q2 16.04.2010 16:31

Ja dziś Valerenga w finale norweskiego hokeja.
Patrząc na ten pogrom faworytów w pierwszych meczach w play off NHL , to nic tyko cieszyć się że nie miałem za co grać ;)

Kamson 16.04.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 885458)
Dziś przeciwko cipeczkom z Debrecena. Ferencvaros za 4,5. Jak nie wejdzie, to ze względów na klątwę wiszącą nad tym forum zaprzestaję wklejania swoich typów. :D

Coś w tym jest...:D

Jachcik 16.04.2010 16:52

Piłka ręczna
Islandia- Francja 2 1,70

TymonPRO 16.04.2010 17:58

Kuopio-Helsinki -2
Unirea Urziceni-Panduri-1
Buraspor-Gaziantep -1
Tomsk-ST Petersburg -2
Ferencvarosz-Debreczyn-2
Inter-Juventus-1

Stawka-2zł
przew wygrana: 38.55

El'kabat 16.04.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 885458)
Dziś przeciwko cipeczkom z Debrecena. Ferencvaros za 4,5. Jak nie wejdzie, to ze względów na klątwę wiszącą nad tym forum zaprzestaję wklejania swoich typów. :D

Haha Dudi Ty to jednak prze uj jestes z tymi swoimi rozkminami :D

pan Dudi 16.04.2010 21:58

Staram się ;)

1q2 16.04.2010 22:07

Zarzuć coś na jutro;) - ja małymi kroczkami idę do celu...dziś tylko 23 sekund zabrakło :lol:
Tak mnie korci zagrać przeciwko Auxerre , chyba z 5 jest a w końcu muszą przejebać;)

bula1010 16.04.2010 22:13

na noc cos macie ?

1q2 16.04.2010 22:17

Na noc można by się pochylić nad tymi co niespodziewanie przejebali swoje pierwsze mecze, czyli Szarksy i Devilsy:) - tyle że wartało by się dogrywką zabezpieczyć a wtedy kursy marne i kółeczko się zamyka.

Hudy 16.04.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 885522)
Tak mnie korci zagrać przeciwko Auxerre , chyba z 5 jest a w końcu muszą przejebać;)

Auxerre to loteria i meczy z takimi drużynami lepiej unikać

jutro mam zamiar takie coś obstawić
HSV
Schalke
Dortmund
Montpelier
CSKA
kurs ponad 10

niemiecką i francuską ligę ostatnio dość często obserwuję a CKSA w derbach!!! powinna zdobyć kolejne 3 pkt

pan Dudi 17.04.2010 10:13

Na dziś z podobnych ciekawostek miałbym granie przeciw Chelsea i Rubinowi. Kurs na Tottenham 4,25, Amkar 3,5. Powodzenia.

Donki 17.04.2010 10:47

A ja dzisiaj gram
Man. City - Man. United 1 DNB
myslę że warto po dobrym kursie 2.10

WiślakNH 17.04.2010 10:57

Dziś puszcze chyba taki kupon:

Hamburger - Mainz 1
Schalke - M'Gladbach 1
Espanyol - Barcelona 2

Na jutro taki:

Real M. - Valencia 1
Dortmund - Hoffenheim 1

El'kabat 17.04.2010 11:44

Na dzis
Bayern 1
Hamburger 1

bula1010 17.04.2010 11:47

cska 1 zenit 2 hansa 1 city strzeli pierwszą bramke celtic 1
kurs 16.35 za 10 zł

Arkas 17.04.2010 13:25

Na dziś:
Schalke 04 - Borussia M'gladbach 1
Sevilla - Sporting Gijón 1
Sporting Braga - Leixoes 1
Hamburger SV - FSV Mainz 1

Kur*a. Tydzień temu Live nie wszedł, dziś HSV. Coś pech ostatnio ogarnął.

farciarz 17.04.2010 14:18

1. FC Köln - VFL Bochum 1 2,15 :-D 2:0
FC Eindhoven - De Graafschap 2 1,70:-D 2:6 ako 3,66

drugi typ sobie skrobnąłem od Parke po póżniejszem przemyśleniu, było w nim troche nerwówki ale się dobrze skończyło:D

piter116 17.04.2010 14:29

Schalke 1 1.35
Bayern 1 1.20
Borussia 1 1.55
Barcelona 2 1.30
Braga 1 1.25
Elche 1 1.65

Stawka: 10 zł
Kurs: 6,73

farciarz 17.04.2010 14:44

Co sądzicie o dzisiejszym meczy Polaków ze Słowenią?? kurs na Polske bardzo duży

1986 17.04.2010 16:00

Zakichany Hsv Hamburg ktory to już raz przez nich kase trace... :-/

pan Dudi 17.04.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 885638)
Co sądzicie o dzisiejszym meczy Polaków ze Słowenią?? kurs na Polske bardzo duży


Pewnie dlatego, że nie mamy szans ;)

Mnie ruskie oszukały. W ogóle od poprzedniej soboty nie mam głowy do niczego, więc daruję sobie na kilka dni buków, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Muszę ochłonąć po tym wszystkim. Może jutro jak wrócę z pogrzebu ujdzie ze mnie to całe napięcie.

felipe 17.04.2010 17:20

Auxerre
Marsylia

R33 17.04.2010 21:16

Mój kupon w STS na weekend, który nie siadł :/. Tak go dla zabawy robiłem, bo akurat znajomi do STSu szli.
Espanyol - Barcelona 2
Man City - Man Utd 2
Xerez - Santander 2
Lazio - Roma x2
Auxerre - Lorient 1
Tenerife - Getafe 2

kurs: 54.5
stawka: 2zł
wygrana: 95.90zł

Maxior 17.04.2010 21:28

Sporting Braga - Leixoes 1
Wigan - Arsenal 2
Ajax - Heracles Almelo 1
PSV - Groningen 1
UC Sampdoria - AC Milan x2
Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim 1
Club Brugge - Anderlecht 1x
Xerez - Racing Santander 1x
Montpellier - Toulouse 1x
S.S. Lazio - AS Roma x2
Athletic Bilbao - Zaragoza 1

7 e.w 250

rabi86 17.04.2010 21:50

Na jutro po wtopie z Barcą na Athletic, Borussię i Ajax.

No to poszło jeszcze na Udine i Arsenal.
A trzeci na faworytów: Glasgow, Porto i Basel.

Kamson 17.04.2010 21:51

Że też akurat dzisiaj Messi nic nie ustrzelił...

bula1010 18.04.2010 10:45

jak dla mnie Hertha dziś pewniak po kursie 2.9 już pokazali że w meczach wyjazdowych i z nożem na gardle potrafią wygrywać tak jak to zrobili w meczu z wilkami.

soadhead 18.04.2010 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 885657)
Pewnie dlatego, że nie mamy szans ;)

Mnie ruskie oszukały. W ogóle od poprzedniej soboty nie mam głowy do niczego, więc daruję sobie na kilka dni buków, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Muszę ochłonąć po tym wszystkim. Może jutro jak wrócę z pogrzebu ujdzie ze mnie to całe napięcie.


Panie Dudi Obama nie przylatuje więc idąc na pogrzeb swój biały kostium zostaw w szafie




Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
i jak tam mieszka,
to niech se mieszka

Arkas 18.04.2010 11:35

Ciekawe czy znów, już chyba 5 raz z rzędu jeden mecz nie siądzie:

PSV - Groningen 1
Lille - Monako 1
Real Madrid - Valencia 1
Porto - Vitoria Guimarães 1
Liverpool - West Ham 1
Sporting CP - Vitoria Setúbal 1


6,34

A jednak passa przerwana:P

pan Dudi 18.04.2010 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soadhead (Post 885797)
Panie Dudi Obama nie przylatuje więc idąc na pogrzeb swój biały kostium zostaw w szafie




Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
i jak tam mieszka,
to niech se mieszka


Spokojnie, na pogrzeby i tak nie mam zwyczaju chodzić na biało.

No i zapomniałbym- nie idę tam dla Obamy, czy innych. Dla kogo idę, możesz się domyślić.

Wracając do tematu, to patrząc na kursy na mecz Iraklis- Skoda, to wydaje się, że jest on ustawiony i wygrają goście (5,5 na 1, i ok 1,35 na 2). Ja przekornie postawię jednak przeciw tym "faworytom".

banasik 18.04.2010 13:58

Real - Valencia 1
Udinese - Bologna x2
Catania - Siena 1
Bilbao - Zaragoza 1
Borussia - TSG 1

ako: 10.72

Montpellier - Toulouse 1
Porto - Guimaraes 1
St. Ettiene - PSG 1x
Willem - Alkmaar 2
Lazio - Roma 2

ako: 9.68

takie dwa luziki do których nie przywiązuje większej wagi :)

Maxior 18.04.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 885733)
Sporting Braga - Leixoes 1
Wigan - Arsenal 2
Ajax - Heracles Almelo 1
PSV - Groningen 1
UC Sampdoria - AC Milan x2
Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim 1
Club Brugge - Anderlecht 1x
Xerez - Racing Santander 1x
Montpellier - Toulouse 1x
S.S. Lazio - AS Roma x2
Athletic Bilbao - Zaragoza 1

7 e.w 250

Brawo arsenal 2:0 prowadzić i przegrać 3:2:foch:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl