![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Na dobrą sprawę, na Real opłacało się grać dopiero jak stracili bramkę- kurs był 1,7 i powiedziałem od razu, jak Almeria zdobyła gola, że Real wygra, bo strzelili go za wcześnie. ;)
A skoro Real wygrał, to Valencia na pewno nie wygra. ;) |
Cytat:
:-p |
Cytat:
|
Jaki mógł być? Minimalnie wyższy, bo stawkę podbiła sama Almeria.
Co do rozkminek, to zdarzają się trafne częściej, niż się wydaje. Wolę grać tak niż trafiać Barcelonę po 1,12. :P O, Valencia bramka. Dobrze, że miałem plan, żeby doczekać do przerwy i przy 0-0 dopiero na live postawić na Bilbao. |
Na dzisiaj takie coś:
------------------------------------------------- Inter Milan - Juventus 1X Bursaspor - Gaziantepspor 1X Schiavone, Francesca - Shvedova, Yaroslava(1st set winner) 1 Drogheda U. - Shamrock Rovers X2 Kurs: 2,01 Stawka: 4 zł ------------------------------------------------- Eindhoven - De Graafschap 2 Cambuur - Helmond Sport 1 Kurs: 2,89 Stawka: 2zł -------------------------------------------------- |
Na weekendzik takie zestawienie
FC Internazionale - Juventus FC 1x Manchester City - Manchester United x2 Sevilla - Sporting Gijón 1 Auxerre - Lorient 1x Espanyol - Barcelona 2 Wigan - Arsenal 2 Ajax - Heracles Almelo 1 PSV - Groningen 1 UC Sampdoria - AC Milan x2 Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim 1x Xerez - Racing Santander 1x Montpellier - Toulouse 1x S.S. Lazio - AS Roma x2 10zł e.w 280 |
Dziś przeciwko cipeczkom z Debrecena. Ferencvaros za 4,5. Jak nie wejdzie, to ze względów na klątwę wiszącą nad tym forum zaprzestaję wklejania swoich typów. :D
|
Ja dziś Valerenga w finale norweskiego hokeja.
Patrząc na ten pogrom faworytów w pierwszych meczach w play off NHL , to nic tyko cieszyć się że nie miałem za co grać ;) |
Cytat:
|
Piłka ręczna
Islandia- Francja 2 1,70 |
Kuopio-Helsinki -2
Unirea Urziceni-Panduri-1 Buraspor-Gaziantep -1 Tomsk-ST Petersburg -2 Ferencvarosz-Debreczyn-2 Inter-Juventus-1 Stawka-2zł przew wygrana: 38.55 |
Cytat:
|
Staram się ;)
|
Zarzuć coś na jutro;) - ja małymi kroczkami idę do celu...dziś tylko 23 sekund zabrakło :lol:
Tak mnie korci zagrać przeciwko Auxerre , chyba z 5 jest a w końcu muszą przejebać;) |
na noc cos macie ?
|
Na noc można by się pochylić nad tymi co niespodziewanie przejebali swoje pierwsze mecze, czyli Szarksy i Devilsy:) - tyle że wartało by się dogrywką zabezpieczyć a wtedy kursy marne i kółeczko się zamyka.
|
Cytat:
jutro mam zamiar takie coś obstawić HSV Schalke Dortmund Montpelier CSKA kurs ponad 10 niemiecką i francuską ligę ostatnio dość często obserwuję a CKSA w derbach!!! powinna zdobyć kolejne 3 pkt |
Na dziś z podobnych ciekawostek miałbym granie przeciw Chelsea i Rubinowi. Kurs na Tottenham 4,25, Amkar 3,5. Powodzenia.
|
A ja dzisiaj gram
Man. City - Man. United 1 DNB myslę że warto po dobrym kursie 2.10 |
Dziś puszcze chyba taki kupon:
Hamburger - Mainz 1 Schalke - M'Gladbach 1 Espanyol - Barcelona 2 Na jutro taki: Real M. - Valencia 1 Dortmund - Hoffenheim 1 |
Na dzis
Bayern 1 Hamburger 1 |
cska 1 zenit 2 hansa 1 city strzeli pierwszą bramke celtic 1
kurs 16.35 za 10 zł |
Na dziś:
Schalke 04 - Borussia M'gladbach 1 Sevilla - Sporting Gijón 1 Sporting Braga - Leixoes 1 Hamburger SV - FSV Mainz 1 Kur*a. Tydzień temu Live nie wszedł, dziś HSV. Coś pech ostatnio ogarnął. |
1. FC Köln - VFL Bochum 1 2,15 :-D 2:0
FC Eindhoven - De Graafschap 2 1,70:-D 2:6 ako 3,66 drugi typ sobie skrobnąłem od Parke po póżniejszem przemyśleniu, było w nim troche nerwówki ale się dobrze skończyło:D |
Schalke 1 1.35
Bayern 1 1.20 Borussia 1 1.55 Barcelona 2 1.30 Braga 1 1.25 Elche 1 1.65 Stawka: 10 zł Kurs: 6,73 |
Co sądzicie o dzisiejszym meczy Polaków ze Słowenią?? kurs na Polske bardzo duży
|
Zakichany Hsv Hamburg ktory to już raz przez nich kase trace... :-/
|
Cytat:
Pewnie dlatego, że nie mamy szans ;) Mnie ruskie oszukały. W ogóle od poprzedniej soboty nie mam głowy do niczego, więc daruję sobie na kilka dni buków, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Muszę ochłonąć po tym wszystkim. Może jutro jak wrócę z pogrzebu ujdzie ze mnie to całe napięcie. |
Auxerre
Marsylia |
Mój kupon w STS na weekend, który nie siadł :/. Tak go dla zabawy robiłem, bo akurat znajomi do STSu szli.
Espanyol - Barcelona 2 Man City - Man Utd 2 Xerez - Santander 2 Lazio - Roma x2 Auxerre - Lorient 1 Tenerife - Getafe 2 kurs: 54.5 stawka: 2zł wygrana: 95.90zł |
Sporting Braga - Leixoes 1
Wigan - Arsenal 2 Ajax - Heracles Almelo 1 PSV - Groningen 1 UC Sampdoria - AC Milan x2 Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim 1 Club Brugge - Anderlecht 1x Xerez - Racing Santander 1x Montpellier - Toulouse 1x S.S. Lazio - AS Roma x2 Athletic Bilbao - Zaragoza 1 7 e.w 250 |
Na jutro po wtopie z Barcą na Athletic, Borussię i Ajax.
No to poszło jeszcze na Udine i Arsenal. A trzeci na faworytów: Glasgow, Porto i Basel. |
Że też akurat dzisiaj Messi nic nie ustrzelił...
|
jak dla mnie Hertha dziś pewniak po kursie 2.9 już pokazali że w meczach wyjazdowych i z nożem na gardle potrafią wygrywać tak jak to zrobili w meczu z wilkami.
|
Cytat:
Panie Dudi Obama nie przylatuje więc idąc na pogrzeb swój biały kostium zostaw w szafie Murzynek Bambo w Afryce mieszka, i jak tam mieszka, to niech se mieszka |
Ciekawe czy znów, już chyba 5 raz z rzędu jeden mecz nie siądzie:
PSV - Groningen 1 Lille - Monako 1 Real Madrid - Valencia 1 Porto - Vitoria Guimarães 1 Liverpool - West Ham 1 Sporting CP - Vitoria Setúbal 1 6,34 A jednak passa przerwana:P |
Cytat:
Spokojnie, na pogrzeby i tak nie mam zwyczaju chodzić na biało. No i zapomniałbym- nie idę tam dla Obamy, czy innych. Dla kogo idę, możesz się domyślić. Wracając do tematu, to patrząc na kursy na mecz Iraklis- Skoda, to wydaje się, że jest on ustawiony i wygrają goście (5,5 na 1, i ok 1,35 na 2). Ja przekornie postawię jednak przeciw tym "faworytom". |
Real - Valencia 1
Udinese - Bologna x2 Catania - Siena 1 Bilbao - Zaragoza 1 Borussia - TSG 1 ako: 10.72 Montpellier - Toulouse 1 Porto - Guimaraes 1 St. Ettiene - PSG 1x Willem - Alkmaar 2 Lazio - Roma 2 ako: 9.68 takie dwa luziki do których nie przywiązuje większej wagi :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl