![]() |
Nasi w kanadyjce (wg Meczyków):
1. Rodado 10 2. Duarte 8 3-8. Ertlthaler 6, Kuziemka 6 9-11. Krzyżanowski 5, 20-35. Duda 3, 36-73. Jaroch 2, Biedrzycki 2, Kutwa 2, Lelieveld 2 74+ Nikaj 1, Carbo 1, Kawała 1, Ikbekeme 1 |
Cytat:
|
SofaScore jest super. Mozna sobie rozne statystyki powyciagac.
Porownalem sobie dla zabawy Duarte z Kuziemka Udane dryblingi: Kuziemka - 27 (drugi w lidze); Duarte - 15 % Dokladnych podan: Kuziemka - 75.17; Duarte - 74.48 Kluczowe podania Kuziemka 16 (najwiecej w lidze); Duarte - 4 |
Zagrosik twierdzi, że po tej kolejce wystarczy 65 punktów do awansu :>
https://x.com/zagrosik/status/1960072252524745045 Oczywiście zmienia się to co kolejkę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasza średnia się urealnia - 2.57 po 7 kolejkach. 18/21 pkt - 20% sezonu za nami.
Kolejny cykl do przerwy na kadrę: Odra Opole (dom) Górnik Łęczna (wyjazd) Odra Bytom Odrzański (PP wyjazd) Polonia Bytom (dom) Ruch Chorzów (dom) 10 punktów i awans w PP byłby fajnym wynikiem |
Pepe72 - smutny wieczór ale dawaj wyliczenia ;)
|
Jesteśmy "mistrzem wakacji".
Nadal jest szansa awansować w lutym. Niestety wróciły demony z Miedzią z poprzedniego sezonu. W kanadyjce nic nam się nie poprawiło :( |
Z ciekawostek na wykresie (patrz link w opisie) byliśmy już na pierwszym miejscu od 5 do 8 kolejki (seria "the best of 1 liga")
Na pewno to poprawimy w tym sezonie. |
Zakładając że 68 pkt da awans to zostało 50 pkt do zdobycia. Czyli średnio 1,85, także dużo poniżej średniej Jopowej. Bliżej średniej sobolowej. Krótko mówiąc, póki co, jeśli Jop nawet spieprzy ten sezon -zaniazajac sporo od teraz swoją średnia to i tak awansuje.
|
Jarusiu001 jak awansuje? Przecież typowales piąte miejsce na koniec i brak awansu???wtf?? Chorągiewka zawiała i w główce odbiło po kilku wygranych?
Czekamy czy się spełni jarusiowa przepowiednia. |
Leszku śmieszku, nie widzisz że każdy tu na ciebie leje ciepłym moczem?
|
Tak tak, glupio Ci, ze choragieweczką zawiałeś w drugą stronę. Czekamy na Twoje 5 miejsce i brak awansu.
|
W czystej teorii gdybysmy do konca wygrali wszystkie mecz u siebie (wlacznie z Wieczysta) + przywieźli z wyjazdów (5 z 36 pkt) to ten awans tez byłby przyklepany.
Poki co celujmy w to żeby po jesieni przynajmniej wyrównać wynik Termy z jesieni 2024 (45 pkt i bilans 14-3-2) |
Cytat:
|
Drozd, nie zdziwiloby mnie gdyby się okazało, że ty powstałeś dzięki algorytmom Zaskrońca hehe. Algorytmie ty. Smoki też były w tej bajce co co Jarek opowiadał?
|
Cytat:
Przeproś Królewskiego :> |
Musiałbym być takim zjebem jak ty żeby przepraszać go za 4 sezon w I lidze.
Te algorytmy były tak samo mądre jak ty. A twoje .......enie że pewnie teraz super transfery porobiły algorytmy to możesz sobie wsadzić między bajki swoje i Zaskrońca. |
Cytat:
Powinieneś przeprosić za bezustanne plucie na sytuację w klubie, bredzenie że zaraz wszystko szlag trafi, wyzywanie w stylu zaplutego obszczymurka wszystkich, którzy nie podzielali twojej obłąkanej wizji. Teraz z każdym kolejnym wygranym meczem z każdym kolejnym tysiącem sprzedanych biletów bardziej wyraźnie widać jakim cały czas byłeś, nadal jesteś i najprawdopodobniej będziesz bezmózgim głąbem. Dlatego choćbyś się wił i kluczył wszystko co wypisujesz jest tylko paplaniną hejterka, Wartą jedynie wzruszenia ramion. |
Aktualizacja po 9 kolejce i meczu z Odrą: gol Kuziemka, Biedrzycki, Asysta: Leliveld, kluczowe zagranie Erlthaler, Leliveld
1.. Rodado (13) 10g + 0a +3aa 2. Duarte (9) 4g + 4a +1aa 3. Erlthaler (12) 3g +3a +5aa 4. Biedrzycki (4)3g + 1aa Krzyżanowski (7) 1g + 4a +2aa Kuziemka (12) 2g +5a +5aa Leliveld (6) 1g + 4a +2aa Igbekeme (2) 1g + 1aa Kutwa (4) 1g + 1a + 2aa Nikaj (1) 1g Kawała (1) 1g Jaroch (2) 1g + 1a Zwoliński (1) 1g Duda (3) 0g + 3a Carbo (3) 0g + 1a + 2aa Staszak (1) 1aa Grujcic (1) 1aa |
Poszły się kochać wszystkie średnie (dom, wyjazd, ogólna).
Jedyne z czego możemy się cieszyć to fakt, że jeszcze nigdy w 1 lidze nie byliśmy na 1 miejscu po 9 kolejce. Poprzedni max to 8 kolejka. Kod:
razem dom wyjazd |
Cytat:
Albo Jop wyciągnie wnioski i wtedy możnaby nawet uznać że dobrze się stało, albo będzie niedługo szukał nowej pracy. Na razie traktujmy te mecze jako urealnienie wyników. |
Myślę, że dzięki aktualnej średniej punktowej, Jop ma spokój do przerwy zimowej, bez względu na liczbę zdobytych punktów w kolejnych meczach.
Jedynie co by go mogło pogrążyć to nie wiem.... z 6 przegranych z rzędu i spadek nad strefę spadkową. Scenariusz mało realny. |
Tabela jest tak płaska, że między 4 a 14 miejscem jest 5 pkt różnicy.
|
Do przerwy na kadrę:
Łeczna (wyjazd) Polonia B (dom) Wieczysta (dom) Ruch (wyjazd) Ugrywając 10 pkt - zrównujemy sie z bilansem TBB z zeszlego sezonu (29 pkt) - to byłaby rewelacja 2.42 pkt/mecz Ugrywając 5 pkt zrównujemy sie z bilansem Arki (24 pkt). - równe 2 pkt na mecz (raczej utrata liderowania ale w strefie miejsc 1-2. Przypuszczam że osiągniemy coś pośrodku 7-8 pkt. Najmniej mnie zdziwi porażka w spotkaniu z Ruchem. 12 spotkań to juz ponad 1/3 sezonu i juz jakieś wnioski można wyciągnąć, szczególnie jak się popatrzy na poprzednie sezony... 24/25 - 16 pkt 23/24 - 20 pkt 22/23 - 17 pkt |
Cytat:
Łęczna i Wieczysta to murowane w.......e. Patrząc się na to jak gra teraz Bytom to pogubienie punktów również prawdopodobne. A Ruch nie dość, że odżywa coraz bardziej przy fornaliku i bedzie lepszy z meczu na mecz, to jeszcze na 200% bedzie sie chcial zrehabilitować za 0:5 z poprzedniego sezonu i będą grać na podwójnym gazie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl