![]() |
CB Radio ALAN 109 + Antena SIRIO
TANIO - CAŁY ZESTAW! http://allegro.pl/show_item.php?item=3556836977 Zapraszam! |
|
Dwa bilety na WC Boso do Krakowa 4.10.2013 g.19.30 w Auditorium Maximum odstąpie chętnych proszę o kontakt pw
|
Sprzedam
Jeansy * DIESEL *
wis.la/za3qd http://i44.tinypic.com/25p69mo.jpg OKULARY * VANS * wis.la/if0jk http://i40.tinypic.com/21l1th3.jpg KOLEKCJONERSKIE KOSZULKI PIŁKARSKIE OLDSCHOOL: wis.la/grq8s http://i43.tinypic.com/29yrtlg.jpg http://i44.tinypic.com/200690j.jpg |
ADIDAS KAISER 5 wkręty.
http://www.gumtree.pl/cp-obuwie-mesk...0-zl-529006168 |
OPEL VECTRA B 2.0 Diesel rok 2000
wis.la/xxj1g - 4 poduszki powietrzne - Alu felgi - Klimatyzacja automatyczna jednostrefowa - Tapicerka Welurowa - Światła przeciwmgielne - Elektrycznie sterowane szyby przednie - Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka - Wspomaganie kierownicy - Kierownica multimedialna - Oryginalne radio z CD - Podłokietnik w tylnej kanapie - Regulacja wysokości fotela kierowcy - Autoalarm - Deska rozdzielcza wykończona elementami drewna - Komplet opon zimowych z felgami stalowymi - Blokada skrzyni biegów Spalanie od 2008 roku kiedy zakupiłem autko wyszło 7.22 litra / 100 km Nigdy nie przekroczyło 9 litrów - nawet w zimie, można zejść poniżej 6 jak widać na wykresie: http://imageshack.us/scaled/thumb/19/e869.jpg |
Telefon już stary ale niezawodny :
http://allegro.pl/niezawodny-samsung...589157184.html |
Witam,
Do sprzedania super tv w super cenie. Tutaj link do skapca z tym modelem http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/6950518 Moja cena: 3600 zl czyli 700 zl taniej!!!! Wszystko nowe i nie uzywane. Piloty itp oryginalnie zapakowane. |
Do sprzedania mam zestaw mebli, może ktoś potrzebuje:
http://allegro.pl/mebloscianka-meble...596287225.html |
Kalendarze na rok 2014 z hasłem 'POLSKA KIBOLSKA' +vlepki!
Koszt kalendarza i vlepek to tylko symboliczne 1zł !!! Sprawdź aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=3603076454 http://s6.ifotos.pl/mini/kalendarz_nswxnpw.jpg |
|
Sprzedam flagę Chelsea Londyn (oficjalny produkt klubowy) oraz szal Chelsea Londyn Road to Moscow (oficjalny licencjonowany produkt UEFA)
|
Sprzedam:
http://images7.fotosik.pl/6066/5a474bacad8ecb2bmed.jpg XL - stan idealny - brak zaciągnięć, czysta z tyłu http://i1337.photobucket.com/albums/...ps2ea99fc4.jpg L - stan idealny - brak zaciągnięć, czysta z tyłu http://img09.tablica.pl/images_tabli...xl-zdjecia.jpg L - stan idealny - brak zaciągnięć, czysta z tyłu |
do sprzedania piłka z autografami piłkarzy Wisły z lat 2007-2009 Żuraw,Kosa,Baszczu,Cantoro,Brożki,Cleber,Skorża...
http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc0071pu.jpg/ wis.la/kdrkv priv. posiadam duży zbiór biletów z lat 1998-2013 (pucharowe jak i ligowe). porto,schalke,parma,lazio,maribor,celtic etc... zainteresowani oferty nai priv. wis.la/ndb9c wis.la/yiz3t wis.la/ijk7e wis.la/g3kwg wis.la/tmvs8 wis.la/jtzrq wis.la/eyluh |
Sprzedam Kamasutrę może się przydać np jako prezent
http://allegro.pl/poradnik-kamasutra...607729082.html |
|
KOLEKCJONERSKIE KOSZULKI PIŁKARSKIE OLDSCHOOL:
wis.la/grq8s http://i39.tinypic.com/1zxs56v.jpg http://i42.tinypic.com/2nujcw1.jpg |
Szukam kogoś kto nauczy mnie grać na gitarze -Niepołomice
(na priv proszę) |
Kalendarze na rok 2014 za 1zł z hasłem 'POLSKA KIBOLSKA'
Więcej : http://allegro.pl/show_item.php?item=3628983039 http://s6.ifotos.pl/img/2stronajp_nsaswwq.jpg |
SPRZEDAM:
Motorola V3 Zdjęcie przykładowe: http://imageshack.us/a/img407/1888/foto1xa.jpg Kolor czarny. Bez SIMLOCKA MENU Angielskie i inne języki europejskie (bez polskiego) Działa perfekcyjnie - stan widać że używany :) Z ładowarką oryginalną ODBIÓR OSOBISTY - 40 zł EDIT: 30 zł |
|
|
|
Koszulki piłkarskie największych drużyn Europy w najniższych cenach na Allegro.
Możliwość zrobienia własnych nadruków z nazwiskiem i numerem. http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3796605 |
Polo Wisły Umbro XLka. Sprz/Wym.
Witajcie, Mam tj. Sprzedam lub wymienię koszulkę Polo Wisły Kraków firmy UMBRO.
Najlepszą jaka była, XL 180cm http://allegro.pl/koszulka-polo-umbr...626095104.html Nowa, nie używana. Już nie dostępna w sprzedaży. W niskiej cenie, raczej. Przyczyną sprzedaży jest zły rozmiar, i ogromna chęć kupna nowej, mniejszej. Możliwy odbiór osobisty pod sklepem Wiślacki Świat w Krakowie, lub w Wieliczce pn-pt 9-17. Możliwa też wysyłka, ale i tak idę do sklepu… Możecie też zobaczyć inne rzeczy jakie sprzedaję, - dla swoich mogę trochę zejść z cen. Ale,… nie wiele. Już i tak ceny są niskie. Niedługo emigruję zarobkowo z tego raju więc, mam presję na sprzedaż, jak i na kupno jakieś Mki (172-175) lub Lki, bo wiadomo nigdzie i nigdy nie żegnamy się z klubem! Pozdro. |
Kalendarze na rok 2014 z hasłem ' POLSKA KIBOLSKA '
+ vlepy gratis! Wejdź: http://allegro.pl/show_item.php?item=3658749010 KOSZT: to tylko 1zł !!!! http://s4.ifotos.pl/mini/852733726_nahrewn.jpg |
Sprzedam rower ;)
http://allegro.pl/rower-merida-matts...635236281.html |
|
Sprzedam
Nokie Lumie 610 gwarancja stan świetny cały zestaw PW |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl