![]() |
Dokładnie. Dlatego też dziwi tak wysoka cena takiej koszulki w naszym sklepie.
Niestety, ale patrząc na to gdzie jesteśmy jako klub to powinniśmy się odnieść do klubów z naszego poziomu. Kibic przeżyje, obrazi się ale kupi i będzie chodził na mecze nawet jak karnet będzie kosztował 2 razy tyle.. Ale tu nie chodzi o to by mieć tylko 4tys najwierniejszych kibiców... ale pełen stadion w klubiwych szalikach i koszulkach :/ |
Dzisiaj mija już tydzień od zaprezentowania strojów. Nadal w sklepie niedostępne są niebieskie i białe koszulki meczowe. Nie ma też koszulki polo, którą prezentował Buksa. Pojawiła się tylko, a może aż? czerwona koszulka treningowa. To by było na tyle profesjonalnego podejścia firmy Macron do naszego klubu. Jeżeli sponsor techniczny nie może dostarczyć na czas zwykłych katalogowych strojów, które zalegają im na magazynach to ja nie mam więcej pytań... Nie wiem tylko po co ta prezentacja była w takim razie skoro nie ma do wyboru całego asortymentu jaki na niej był?
|
Dokładnie, już ciul, że nie mają ich jeszcze na stanie w Krakowie, ale mogliby normalnie dodać do sklepu, z zastrzeżeniem że wysyłka będzie najpóźniej np. 5 Września czy cos takiego.... Kasa by już spływała...
|
Ja wolę poczekać na dedykowane i myślę, że takich osób jest więcej.
|
Cytat:
|
Chciałem zakupić starą/ostatnią koszulkę adidas. Czy było w sprzedaży lub jest coś lepszego niż ta:
https://sklep.wisla.krakow.pl/produk...rsonalizowana/ Replika koszulki meczowej - wydaje mi sie, ze kiedyś byly repliki (tansze) i meczowki (drozsze) chyba nawet w naszym sklepie. |
Wisła nie prowadzi już w ogóle sprzedaży produktów Adidasa. Możesz kupić w Kraksporcie https://kraksport.pl/produkt/Strefa-...-br6838/116393
|
Cytat:
|
Jakie problemy z wyjazdowymi? Były zawsze normalnie dostępne, a trzecie z tego co pamiętam tylko w pierwszym modelu.
|
Z tego co kojarzę w klubowym sklepie internetowym był problem z tą ostatnią biało-granatową koszulką, ale mogę się mylić to wtedy cofam tamto.
Swoją drogą w środę prezentację mają Lech i Raków czyli dwa Macrony (Raków wrócił do nich po rocznej przerwie). Lech wiadomo dostanie dedykowane, ale jeżeli Raków również takie otrzyma to trochę to będzie dziwnie wyglądać w kontekście tego, że Wisła ma czekać na swoje i grać do tego czasu w katalogach. |
Gdzie dostanę ostatnia koszulke adidasa rozmiar L ???Na naszej stronie widze replike, pytanie czy przed nowym sponsorem technicznym sklep Wisły sprzedawał meczowki adidasa??
|
|
Tak sobie poradził Macron z koszulkami amici:
https://kkslech.com/2020/08/19/lech-...zon-2020-2021/ ciekawe co u nas wymyślą na wiosnę |
Cytat:
|
Cytat:
|
No nie wyglądają zbyt ekskluzywnie )))) Tzn czarna oprócz tego że wygląda jak koszulka ZL akurat fajna ))))) Miejmy nadzieję, że u nas nie wpadną na coś takiego. Z drugiej strony ktoś to przecież ze strony Lecha akceptował chyba.
|
Cytat:
|
Przecież projekty są wybierane w klubach, więc tak sobie Macron poradził, jakie dostał wytyczne :D
|
Mogli jeszcze dać wronę na rękawie.
|
Cytat:
Ogólnie na niebieskiej koszulce lepiej by się prezentowało białe logo STS, a na białej koszulce niebieskie logo, a nie kolorowe. Do tego jest za duże i zasłania tłoczony herb miasta. Słabo to wygląda... To już nasze LV BET lepiej się prezentuje. |
Jednak trochę przypał z tym macronem, bo Raków będzie miał takie: https://www.instagram.com/p/CD_6wI7H9Gf/ (koncept na podkładce Nike'a, więc detale typu kołnierz, krój będą zapewne inne) i najprawdopodobniej dostaną je od początku sezonu.
|
a co w nich złego ?
pamiętam jak my poczatkiem lat 90tych mieliśmy tki pas , fajnie to wyglada bo do herbu nawiazuje btw ta stronka lecha to pisana przez jakiegos gimnazjaiste chyba , tyle błędów , że momentami ciężko zrozumieć |
Rakow dostal fajne, za to Lecha mi sie zupelnie nie podobaja
i nadal nie przemawia do mnie tlumaczenie dlaczego mamy czekac na dedykowane... |
Może Raków nie chciał jakichś daleko idących zmian w porównaniu do standardowych strojów Macrona?
|
Dlaczego do sesji zdj pozują w całości na czerwono?
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15136216 W sparingach było tak samo. Niby za wcześnie by wyciągać jakieś pochopne wnioski ale chyba nikt nie wpadł na tak idiotyczny pomysł by w 1 komplecie zamienić białe spodenki i getry na czerwone? A te bramkarskie w tak jasnym odcieniu zielonego bardzo mi się nie podobają. mam nadzieje że tak jak za adidasa bramkarze mają jeszcze komplety czarne, niebieskie i żółte i w takich kombinacjach będziemy ich widywać częściej https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...16/zd/44891642 |
Chyba mnie nie do końca zrozumieliście. Miałem na myśli przypał w tym sensie, że Raków prawdopodobnie dostanie stroje od razu a my mamy czekać nie wiadomo do kiedy. Wygląda to trochę tak jakby Wisła umowę z Macronem sfinalizowała dzień przed jej ogłoszeniem a projekty strojów dopiero się tworzą i korona jest tylko dobrą wymówką na to dlaczego zaczynamy w katalogach.
Same stroje Rakowa na projekcie wyglądają ładnie, pytanie jak w rzeczywistości wyjdą. |
W Lechu mocno zawrzało, szczególnie wśród grup kibicowskich, ponieważ Macron pokolorował logo Lecha w trzecim stroju na pomarańczowo. Swoją drogą, subiektywnym zdaniem ich komplet nie robi wrażenia, umieszczanie jakies grafiki na całej koszulce, trochę tandetnie wygląda.
Btw. Wczoraj zauwazylem ze Macron jest technicznym od strojów sędziowskich w Lidze Mistrzów. |
Jeszcze raz, bo widzę, że niektórzy dalej zdziwieni brakiem strojów dedykowanych Wiśle od początku obecnego sezonu - projekty strojów specjalnie przygotowanych dla danej drużyny zatwierdza się na wiele miesięcy przed ich produkcją. "Wiele" to nie dwa, trzy miesiące ;)
|
Nasza sesja słaba, ale to sesja, bywa.
Strój Rakowa na grafice ok. Strój Lecha i podobny strój Pogoni (choć innego producenta) na grafice okropny. |
Pogoń dla mnie strasznie odpustowa, Lech taki sobie - a jak dopuścili ten pomarańczowy herb do produkcji, to nie wiem :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl