Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WISŁAZWE 31.03.2009 18:15

Witam mam pytanie czy ktoś byłby wstanie przetłumaczyć z naszego :D na angielski cytat J. Słowackiego
,, Chodzi mi o to aby język giętki, powiedział wszystko co pomyśli głowa "
czy wersja tak jak na translatorze jest poprawna??
It walks about it me in order to everything flexible language that say think head
Bardzo mi zależy na poprawności tłumaczenia.

EDITKA:dj_ibutti dzięki, okaże się jutro czy dobrze :) ale i tak dzięki.

dj_ibutti 31.03.2009 18:53

To co Ci wywalil translator, to kompletna bzdura...
Natomiast poetą nie jestem i nie przetłumaczę tego ;)

"I mean, that flexible tongue, should say everything you've got on your mind"

Mniej więcej, w przybliżeniu to samo. (nie wiem czy nie ma błedu jakiegoś gramatycznego. Bo nie jestem pewien ;) )

AOT 31.03.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 701230)
Mam pytanko. Jest możliwość, żeby za pomocą jakiejś sieci połączyć mój komputer z komputerem kumpla, który mieszka na drugiej stronie osiedla ? On ma w domu połączone w sieć powiedzmy 3 kompy, a ja chciałbym się dołączyć ze swoim do tego. Da się tak ?

podbijam...

pesits 31.03.2009 19:06

moze mi ktos podac jakas strone na jakiej beda ciezarowki ale tylko takei co mozna na nich jezdzic z kat."c"

Nowohucianin^^ 31.03.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 701753)
podbijam...

chodzi o to żeby mieć z nim internet na pół ? czy o to żeby być z nim w lanie ?
jeśli o to 1. to radiówką możecie się połączyć
a jeśli o to 2. to programem Hamachi ;]

Chorynatrzykolory 31.03.2009 19:57

Witam Was Wsystkich :) Dobra do rzeczy..dostałęm zegarek Casio , wszystko ustawiłęm ale za chu** nie moge poradzić sobie z ustawieniem faz ksieżyca oraz z czasem cyklu pływowgo ?Jeśli ktoś ma takie diabelskie funkcje w zegarku , mógłby mi podać co trzeba tam wklepać.Oczywiście by się zgadzało jako tako z terenem Polski ;) z Góry dziękuje :)


Ps. Ten czas cyklu pływowego dla tokio to 5:20 , nie wiem czy komuś to pomoże ale zamieszczę tą informacje :D Pomocy !!

Mlody Wislak 31.03.2009 20:15

Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

pirat.z.karaibow 31.03.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

http://www.primakomp.pl/

Polecam.

WzT 31.03.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>


Zajrzyj do Karen Notebook czy jakoś tak bodajże w Galerii Krakowskiej.

Arkas 31.03.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

Na Głowackiego jest duży wybór.

MatMario 01.04.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

Ceneo.pl skapiec.pl

ZwrABG 01.04.2009 05:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

na Św krzyża w okolicy rynku chyba tak nazywa się nazywa ta ulica jest dobry sklep z kompami wszyscy go polecają :)

Gordian 01.04.2009 06:10

BitComputer się nazywa ale czy laptopy tam mają to nie wiem

Pavay 01.04.2009 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 701796)
Szukam jakiegoś sklepu z dużym wyborem laptopów w przystępnych cenach:) Zna ktoś ?:>

Primakomp, Bit, Vobis - żadne inne:-)

WISŁAZWE 01.04.2009 09:19

Witam mam takie pytanie czy ktoś z forum posiada Gadu Gadu w telefonie sieci Plus ?? Mam taki problem, ponieważ zainstalowałem wczoraj to gg i jak daje importuj kontakty to nic się nie dzieje, żadnych kontaktów, lista jest pusta. Wie ktoś co trzeba zrobić bo ja nie za bardzo.

banasik 01.04.2009 10:31

o kurna zły temat :D

usunąć

zuraw9 01.04.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 701253)
Też mam pytanie odnośnie AllPlayera: gdy podczas oglądania filmu nacisnę spację (pauza) to często wyskakuję menu programu, które trochę miejsca zajmuję na ekranie, jest to uciążliwe. Da się gdzieś wyłączyć to? Tak żeby po zatrzymaniu filmu nie robiło się nic poza pauzą.

Podbijam...

jurukuru 01.04.2009 11:42

mam takie pytanie

ostatnio mam jaja z Mozillą Firefox, nigdy wczesniej tak sie nie działo- w ogóle nie zapamiętuję mi haseł do róznych stron, mimo, że dałem "zapamiętaj" a w opcjach mam poustawiane tak jak trzeba, jakaś rada ? odinstalowywałem kilka razy i na nowo instalowałem i lipa.

SzopAsR 01.04.2009 11:45

Ja tez tak miałem po tym jak zainstalowałem nowa wersje ;/ kilka razy wyczysciłem dane prywatne i jest juz oki:)

jurukuru 01.04.2009 12:06

próbowałem, a jakieś ine sposoby :P?

fcz1985 01.04.2009 12:07

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda liczenie się studiów do emerytury? Wiem, że większość kierunków w przypadku ukończenia liczy się do emerytury ale co w przypadku jeżeli np. studiowałem 3 lata na jednej uczelni, nie skończyłem kierunku i teraz poszedłbym na inną uczelnie i inny kierunek. Po skończeniu nowego kierunku lata z poprzednich studiów zsumują mi się czy już przepadło?

Ala1955 01.04.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 702048)
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda liczenie się studiów do emerytury? Wiem, że większość kierunków w przypadku ukończenia liczy się do emerytury ale co w przypadku jeżeli np. studiowałem 3 lata na jednej uczelni, nie skończyłem kierunku i teraz poszedłbym na inną uczelnie i inny kierunek. Po skończeniu nowego kierunku lata z poprzednich studiów zsumują mi się czy już przepadło?

Przepadło. Liczą się TYLKO studia dzienne, ukończone. I w wymiarze jaki przewiduje uczelnia (tzn. jeśli programowo trwają 4 lata, a Ty miałeś jakąś przerwę po drodze - np. dziekankę, albo powtarzałeś rok - to i tak zaliczy Ci się 4 lata)

fcz1985 01.04.2009 12:19

Ja pier... do tego tylko dzienne:o
CO ZA ZŁODZIEJSKI KRAJ!!

Dzięki Ala1955

someone_TSW 01.04.2009 12:31

Panowie chcialem podlaczyc cyfre + w dwoch pokojach i odbierac jednoczescnie inne kanaly.
Najlepiej jakby obylo sie bez kabli (router bezprzewodowy). Tlumaczyl mi to znajomy, ale zrozumialem z tego tyle ze potrzebne 2 dekodery, router i cos ze karta z routera idzie do jednego dekodera, karta cyfry do routera...
Jest ktos w stanie dokladnie wytlumaczyc co jest potrzebne do takiego polaczenia ( ewentualnie podac jakis dobry, sprawdzony sprzet do 300 zl - chodzi mi glownie o ten router) i przede wszystkim jak to wszystko podlaczyc zeby chodzilo. Jestem laikiem w tych sprawach i prosze o wytlumaczenie krok po kroku.


Ps. Nie piszcie zebym szukal w google bo nic konkretnego nie znalazlem.

qubu 01.04.2009 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 702055)
Ja pier... do tego tylko dzienne:o
CO ZA ZŁODZIEJSKI KRAJ!!

Dzięki Ala1955

Dlaczego złodziejski? wydaje się to całkiem logiczne.

fcz1985 01.04.2009 12:40

Jak się uczę to nie będe pracował tyle co przeciętny człowiek bo normalnie nie mam tyle czasu, a jak się zdarzy jedno potknięcie to nie dość, że nie zarobiłem tyle co Ci którzy mogliwswobodnie pracować to jeszcze trace lata nauki... no umówmy się, że mogło by być lepiej:-)

MatMario 01.04.2009 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 702061)
Panowie chcialem podlaczyc cyfre + w dwoch pokojach i odbierac jednoczescnie inne kanaly.
Najlepiej jakby obylo sie bez kabli (router bezprzewodowy). Tlumaczyl mi to znajomy, ale zrozumialem z tego tyle ze potrzebne 2 dekodery, router i cos ze karta z routera idzie do jednego dekodera, karta cyfry do routera...
Jest ktos w stanie dokladnie wytlumaczyc co jest potrzebne do takiego polaczenia ( ewentualnie podac jakis dobry, sprawdzony sprzet do 300 zl - chodzi mi glownie o ten router) i przede wszystkim jak to wszystko podlaczyc zeby chodzilo. Jestem laikiem w tych sprawach i prosze o wytlumaczenie krok po kroku.


Ps. Nie piszcie zebym szukal w google bo nic konkretnego nie znalazlem.

Szukaj informacji o splitterach. Splittery są na allegro. Ty potrzebujesz:
1 splitter, dwie karty klijenckie, dwa dekodery oraz konwerter twin.
Splitter z bezprzewodowych polecane są smartwi ale nie dostaniesz ich chyba za 300 zł.
Cyfra planuję wprowadzić usługę multiroom ale narazie testują. Za 15 zł miesięcznei ma być to co dzięki splitterom.

someone_TSW 01.04.2009 13:39

Czyli nie ma takiej mozliwosci zeby jeden dekoder nie byl podlaczony do anteny ?

Tak ma to wygladac z tym splitterem ?
http://www.slj-elektronik.pl/dane/zd/spl_2tunery.jpeg

DominoForza 01.04.2009 14:49

podbijam tutaj bo w temacie o grach nikt nie odpowiada ,
:) poszukuje pliku A2.dta i A4.dta do gry Mafia :) dokladnie ta http://img1.gildia.pl/_n_/ggk/gry/mafia/okladka-200.jpg

jakby mogl ktos wrzucic na jakis server :)

pikuś 01.04.2009 15:55

Witam.
Posiadam telefon komórwkowy SE w810i i mam wgrany film który jest w formacie 3g2 lecz nie chce się otworzyć, co mam zrobić albo jakim programe przekonwertować zeby mi to chodziło?

filip_wislak 01.04.2009 16:31

Mam spory problem. Komp chodził dobrze, aż do dziś. Przez 2 godziny zawiesił mi się już z 5 razy (!). Po zresetowaniu kompa wyskakuje taka tabliczka: http://i41.tinypic.com/15f4rx0.png
Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

DominoForza 01.04.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikuś (Post 702157)
Witam.
Posiadam telefon komórwkowy SE w810i i mam wgrany film który jest w formacie 3g2 lecz nie chce się otworzyć, co mam zrobić albo jakim programe przekonwertować zeby mi to chodziło?

chyba lepszego nie ma http://www.instalki.pl/programy/down..._Converter.php
i jak konwertujesz to przynajmniej ja tak mam ze jesli wyswietlacz 240x320 to w programie daje mniejszy,wyczytalem to na jakims forum bo u mnie znowu byl tak ze tylko dzwiek byl a nie bylo obrazu

Tylko_Wisła! 01.04.2009 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 701647)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9031152bf.html // Co zrobić żeby dało sie zainstalować , prosiłbym o szybką odpowiedź bo bardzo pilne


Podbijam....

mcovalski 01.04.2009 19:02

czy zna ktoś strony na której mi pokaże ile jest km z Tarnowa do Zurychu ??

dziękuje :D

Szymek_R22 01.04.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 702235)
czy zna ktoś strony na której mi pokaże ile jest km z Tarnowa do Zurychu ??

http://maps.google.com/
Pokaż trasę, wpisujesz miasta i gotowe. Możesz wybrać opcję unikaj autostrad, wtedy pokaże Ci krótszą trasę, przez Czechy.

Robert_wislak 01.04.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 702235)
czy zna ktoś strony na której mi pokaże ile jest km z Tarnowa do Zurychu ??

dziękuje :D

www.viamichelin.com

Speedy 01.04.2009 20:05

Witam, poszukuje autorów tych dwoch plakatów do prezentacji maturalnej, nie wie ktoś kto jest ich autorem?

http://www.znak.org.pl/gfx/foto/rasizm.jpg
http://www.mkstecza.and.pl/rasizm.gif

Ewentualnie jeszcze jakieś inne ciekawe zdjecia/plakaty związane z rasizmem moze ktoś posiada to byłbym wdzieczny za udostepnienie.
pozdrawiam

MatMario 01.04.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 702084)
Czyli nie ma takiej mozliwosci zeby jeden dekoder nie byl podlaczony do anteny ?

Tak ma to wygladac z tym splitterem ?
http://www.slj-elektronik.pl/dane/zd/spl_2tunery.jpeg

Tak to ma wylglądać. Nie ma możliwości nie podłączenia jednego dekodera.



EDIT:
Zna ktoś jakiegoś stolarza z Krakowa lub okolic, potrzebuję wykonać drzwi wewnętrzne??!!

7 kotów 02.04.2009 15:33

Chlopaki i dziewczeta,

potrzebuje kupic - jako prezent - zegarek. (wiem, nie powinno sie kupowac zegarkow na prezent)
Ale nie zwykly zegarek, tylko taki sikor MacGyvera - posiadajacy: wysokosciomierz, barometr, stoper, i badajacy puls. Na drobna reke - czyli nie jakis 40-kilogramowy g-shock z tytanu.

Gordian 02.04.2009 15:57

Kojarzy ktoś filmik: What's in the Box? Jeśli nie to jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=IU_reTt7Hj4

Jest gdzieś w lepszej wersji do pobrania?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl