Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

hunter 10.01.2012 10:49

Temat dotyczący science-fiction i Pawła Brożka w Legii jest chyba gdzie indziej.

Teqcontroller 10.01.2012 11:13

Brozek nie jest na tyle glupi zeby do leglej isc tak mi sie wydaje.

KOALIK 10.01.2012 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1208255)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53714,t...l?ticaid=1db5a
W. Łobodziński znalazł nowy klub

W Wiśle zarabiał ponad 300 tys. euro na rok, to się nachapał. W ŁKS-ie ile mu zapłacą? 50-60 tys. euro.

szprotson 10.01.2012 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1208481)
W Wiśle zarabiał ponad 300 tys. euro na rok, to się nachapał. W ŁKS-ie ile mu zapłacą? 50-60 tys. euro.

Zawsze to lepsze niż NIC i gra z kumplami na orliku czy Playarenie.

snyrting 10.01.2012 14:56

Łobodziński przecież walczy o to aby dalej być uznawanym za piłkarza. Ostatnie pół roku spędził na "urlopie".

W związku z tym nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że Łobo gra w ŁKSie za pół-darmo.

tofik 10.01.2012 16:10

Wywalmy kilku obecnych piłkarzy z naszego składu i ciekawe czy by sobie lepszy klub znaleźli.

No może by znaleźli, za wielu fachowców w ligowych klubach nie pracuje więc pewnie nazwa Wisła plus 0 zł odstępnego mogłoby zadziałać.

arti 10.01.2012 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1208491)
Łobodziński przecież walczy o to aby dalej być uznawanym za piłkarza. Ostatnie pół roku spędził na "urlopie".
W związku z tym nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że Łobo gra w ŁKSie za pół-darmo.

ŁKS jak wiadomo robi bokami więc może będzie musiał grać i za 3/4-darmo:)
Tak zupełnie po ludzku życzę mu żeby zdołał się jeszcze odbić do jakiegoś średniaka.
W Ruchu, GKS, Lubinie, Koronie, Widzewie czy Pejsach może zdołałby jeszcze zaistnieć..

Lysy 10.01.2012 18:39

Skorża chce Brożka

http://legionisci.com/news/46307_Gaz...la_Brozka.html


Na szczęście, taki transfer jest praktycznie niemożliwy ;)

Dariook 10.01.2012 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1208565)
Skorża chce Brożka

http://legionisci.com/news/46307_Gaz...la_Brozka.html


Na szczęście, taki transfer jest praktycznie niemożliwy ;)

Tak samo sądzono o Baszczu i propozycji Polonii

JrQ- 10.01.2012 23:43

Nie przesadzaj, Polonia to jednak coś innego niż Legia.

Dariook 10.01.2012 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1208696)
Nie przesadzaj, Polonia to jednak coś innego niż Legia.

:mysli: Dlaczego ?

Bóg Trybun (objawion) 10.01.2012 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1208696)
Nie przesadzaj, Polonia to jednak coś innego niż Legia.

Tak, zgoda żydów i przytułek dla sierot z kolorowej niepodległej.

Teqcontroller 11.01.2012 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1208696)
Nie przesadzaj, Polonia to jednak coś innego niż Legia.

Jeszcze większe ścierwo niż legła.Po za tym te :cenzura: trzymają z zasrańcami.

mitmichael 13.01.2012 13:33

Beitar Jerozolima chce Pawła Brozka. Jego sytuacje monitoruje także Maccabi Hajfa i Maccabi Tel Awiw. Wiem, ze to informacja z Fakt-u ale ostatnimi czasy nie zawsze kłamią.

dulli78 13.01.2012 18:40

Dzisiaj swoje 61 urodziny obchodzi jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii Wisły Kraków oraz reprezentacji Polski - Antoni "Czoper" Szymanowski! Sto lat panie Antoni!

TymonPRO 18.01.2012 13:29

Świetna wiadomość Glasgow Rangers to dobry klub dla Pawła,ta liga powinna być bardziej pod niego niż turecka Super Liga

Keczup 18.01.2012 16:28

Szkocja i Paweł - hmmmmmm skąd ta bajka?

PvD 19.01.2012 00:23

Cytat:

Prawie 18 lat bronił honoru trójkolorowych barw, pod tym względem plasując się jedynie za plecami Jerzego Jurowicza. Dwukrotnie z Wisłą zdobył mistrzostwo Polski (1949;1950) będąc jej prawdziwym filarem. Przez fachowców uznawany za najlepszego, powojennego technika (wespół z Lucjanem Brychczym) biegającego po rodzimych boiskach. Powoływany do pierwszej reprezentacji Polski, w której rozegrał 22 mecze.
Legendy Białej Gwiazdy Mieczysław 'Messu' Gracz
Polecam bo warto!

AYALA 19.01.2012 01:07

Żuraw sobie poradził w Szkocji to i Broziu da rade

Kurz 19.01.2012 01:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1210780)
Żuraw sobie poradził w Szkocji to i Broziu da rade

Mają tam podobno bardzo wygodne ławki.

mitmichael 19.01.2012 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1210790)
Mają tam podobno bardzo wygodne ławki.

Bedzie miał szanse na gre w 1 składzie bo odchodzi najlepszy strzelec Rangersow Nikica Jelavić

snyrting 19.01.2012 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1210799)
Bedzie miał szanse na gre w 1 składzie bo odchodzi najlepszy strzelec Rangersow Nikica Jelavić


Przy całej mojej sympatii dla Pawła, to porównywanie go z Żurawskim jest trochę nie na miejscu. Skoro Maćkowi w Szkocji poszło, oględnie mówią, średnio, to nie spodziewałbym się, że Brożek tam odniesie sukces.

Znów na drodze stanie mu jego chimeryczność, kilka dobrych meczów przeplecie ze słabszymi występami, trener straci do niego zaufanie i wyśle go na ławkę.

JrQ- 19.01.2012 10:44

Podobna jest różnica między Żurawiem, a Pawłem :>

Żuraw jak tam poszedł to był prawie w swojej życiowej formie, a Paweł to już raczej swój czas miał.

Dubi 19.01.2012 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1210575)
Świetna wiadomość Glasgow Rangers to dobry klub dla Pawła,ta liga powinna być bardziej pod niego niż turecka Super Liga

co do ligi - zgodze się , jesli chodzi o klub Rengers - zdecydowanie nie.
może jestem uprzedzony do Rengersów - a raczej na pewno, ale jestem przekonany ze Paweł, ani zaden inny Polak w tym klubie sie nie odnajdzie ... znam wielu rengersów, i proszę mi wierzyć że wsród fanów i kilku zawodników - będzie znienawidzony .

Tiramisu 19.01.2012 12:01

Pier,,,licie hipolicie. Znienawidzony to on może być, przez Laffertyego. Teorie kłębiących się bezmyśli, rety.

Kurz 19.01.2012 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1210804)
Przy całej mojej sympatii dla Pawła, to porównywanie go z Żurawskim jest trochę nie na miejscu. Skoro Maćkowi w Szkocji poszło, oględnie mówią, średnio, to nie spodziewałbym się, że Brożek tam odniesie sukces.

Znów na drodze stanie mu jego chimeryczność, kilka dobrych meczów przeplecie ze słabszymi występami, trener straci do niego zaufanie i wyśle go na ławkę.

To prawda, a tam trzeba zapieprzać przez cały sezon.

Lysy 24.01.2012 04:18

Świetny tekst Kosowskiego, naprawdę przyjemnie się czyta:

http://www.weszlo.com/blog/38/682

Dodatkowo rzuca światło na naszych fachmistrzów od przygotowania fizycznego , czy taż byłego (oby nie przyszłego) tranera ;D

mitmichael 24.01.2012 16:57

No to sobie Kuba troche pogra w pierwszym składzie - Gotze wypadł na 6-8tygodni.

szkielko17 25.01.2012 11:17

Kalu Uche bez klubu.

szkielko17 25.01.2012 11:21

http://transfery.info/50461,szwajcar...max-rozwiazany

neq. 27.01.2012 19:31

z fejsbukowego profilu weszło

Wielkimi krokami zbliża się naprawdę zaskakujący transfer Pawła Brożka. Wiecie, jaka jest zmora dziennikarza? "Tylko proszę, nie pisz". Najgorsze, co można usłyszeć... Nazwa tego klubu nie padała dotąd w żadnej gazecie. Sześć liter, możecie zgadywać:)

i jeszcze pytanie: jak sytuacja Erika Cikosa?

spirit 27.01.2012 20:28

Mieli być Rangersi, to może przekornie obstawiłbym Celtic ;) Z Glasgow do Glasgow blisko, Polacy mają tam dobrą renomę, także nie zdziwiłbym się ;)

Watts 27.01.2012 20:32

Swoją drogą brytyjska prasa zwariowała, dziś przeczytałem, że Brożek to 'Polish star' :D A ten klub to pewnie Hearts :lol: Jeżeli Adrian Mrowiec robi tam karierę...

Życzę Pawłowi jak najlepiej, po osobistych sympatiach wolałbym, żeby przeszedł do Rangers, ale zobaczymy co się wydarzy.

Al-Ahly też ma sześć liter :D

1q2 27.01.2012 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1213116)

i jeszcze pytanie: jak sytuacja Erika Cikosa?

Zagrał kilka meczów i jakoś we wrześniu się rozleciał(kolano). Teraz ponoć wszedł pierwszy raz w sparringu i znów się rozleciał po 15 minutach ale czy na długo, tego nie wiem

Marcin_fan 29.01.2012 19:52

Brożek w Celticu
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...847,1,971.html
Wydaje mi sie że tam sie Paweł odrodzi, że to jest dobry klub dlla niego na ten moment...

WislaFan123 29.01.2012 19:54

Dokladnie, to ze Brozek mial jeden sredni rok, to jeszcze wiele nie znaczy - Turcja ma specyficzny klimat... Ale mimo wszystko caly czas trenowal, kwestia zagrania 3-4 meczy i mozna znow zaskoczyc. Jest w idealnym wieku, jeszcze 4-5 lat na dobrym poziomie moze pograc. A ze szkocka twarda liga? Juz w polskiej lidze Brozio pokazal ze potrafi dobrze sie zastawiac, a tez nie jedna bramke glowa strzelil :) Swoja droga 650 funtow klauzula? Moglismy go wziac z powrotem, dobry deal :D

madenn 29.01.2012 20:29

Jeśli myśleli że z Borucem mieli przygody to teraz poznają prawdziwy polski charakter...

mitmichael 29.01.2012 20:38

Oby Paweł teraz dostawal wiecej szans na gre - nie tak jak to bylo w Tranzonsporze. Potrzeba Nam drugiego grajacego napastnika przed Euro

WislaFan123 29.01.2012 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 1213616)
Jeśli myśleli że z Borucem mieli przygody to teraz poznają prawdziwy polski charakter...

Do czego pijesz? Glupota jakich malo...

TymonPRO 29.01.2012 22:31

To bardzo dobra wiadomość,Paweł zagra w najlepszej szkockiej drużynie,jeżeli dostanie tylko parę meczy po 90 minut to on zacznie znowu strzelać.

U nas Paweł był w najlepszym klubie,teraz sytuacja jest identyczna w Szkocji a na dodatek tamtejsza liga poza zespołami z Glasgow nie ma nic co powinno być dla niego za wysoką poprzeczką.

To jego czas,ja trzymam kciuki za niego bo wiem że grać to on potrafi i nawet na większym poziomie niż liga szkocka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl