Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

szczepek19 06.09.2011 20:40

Polakom gratulujemy kuchenkowej Peszki :D

Savik 06.09.2011 20:41

Co za mecz :):):)
Niemcy grają jakby byli na rodzinnym pikniku, a w dodatku i grali ze swoimi dziecmi, którym nie chcą popsuć dobrej zabawy.
A po meczu Smuda powie, że graliśmy jak równy z równym :):):)

fialo 06.09.2011 20:42

Na tym meczu jest jakiś protest ?

Polska piłka nie istnieje bez kiboli.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki
Czy tylko ja słyszałem, gramy u siebie, Polacy gramy u siebie... ?

Haha, no dokładnie ojebałem ze śmiechu :)

Donki 06.09.2011 20:43

Czy tylko ja słyszałem, gramy u siebie, Polacy gramy u siebie... ?
:pobity:

CH. 06.09.2011 20:44

Nie tak zle jak na mecz z tak fenomenalnym rywalem i faworytem do wygrania ME, zespolem ktory na dzis dzien obok Hiszpanii gra najlepszy futbol. Oceniajac mecz nalezy wziac pod uwage na to z kim gramy.. niektorzy chyba o tym zapominaja. Czego Wy sie spodziewaliscie? potegi maja problem z przedostaniem sie pod pole karne Niemiec, wiec nasi tak zle nie wygladaja.
Zdjąc jak najszybciej najsłabsze ogniwo Peszko bo mnie .... strzeli zaraz. na takim poziomie robić tak dziecinne błędy. Po 1 połowie powinien jakby się bardziej postarał schodzić z hattrickiem.
Nie trawie Lewandowskiego ale podoba mi sie jego gra, walczy o kaza pilke i non stop wraca, to cenie najbardziej. Błaszczu nie wszedł w mecz.

Szpakowski coś o kiepskim dopingu hehe.. tego przecież razem z Tuskiem chcieliiście. Gwizdy , buczenie, macie swoją Anglię, bandytow i kiboli nie ma, nie ma atmosfery :)

Mareq 06.09.2011 20:47

spoko w II połowie będzie lepiej
oficjalni fanatycy--->http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g mają małe opóźnienie , ale już wchodzą na stadion.

będzie PIEKŁO.

http://s.v3.tvp.pl/images/e/8/6/uid_..._pos_3_gs_.jpg

,,Śpiewać kur...cze !''

Proud 06.09.2011 20:47

http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g Tutaj się lepiej prezentują :lol:

Wojtas 06.09.2011 20:59

Nie da sie tego ogladac.

Smuda w swoim dresie przy Loewie wyglada jak jakis kosiarz trawnikow

Reprezentacja przy grze Niemcow wyglada jak jakas zbieraninia niewiadomo kogo

A na trybunach cisza...

ja pitole...co za kicha.

Marcin_fan 06.09.2011 21:01

Nie chcesz? Nie oglądaj. A co do wyniku to równie dobrze mogło być 3:3 co aktualne 0:0

DevilMayCry 06.09.2011 21:07

Masz i bramkę i doping :D

Emenems81 06.09.2011 21:19

Doping prowadz± członki z klubu kibica grzesia laty :rotfl:

4fan_player 06.09.2011 21:30

Brawo Głowa...

Kamil17ABG 06.09.2011 21:30

Wyrównały szwaby i tej wspaniałej widowni nie chcę się nawet śpiewać już.
Szpaku i jego "kakało"... Ale nawet on zauważył ,że jest chu.. atmosfera na trybunach.

Jak można życzyć NIEMCOM wygranej z POLAKAMI? Też nie lubię farbowanych lisów w reprezentacji czy takich Polańsko-podobnych wynalazków ,ale kurde szanujmy się!

Głowacki... karny + czerwona kartka , to nie jego dzień.

Emenems81 06.09.2011 21:33

Nie jego dzień.. pomijając fakt, że z obrońców mało kto się nadaje w tym meczu, to Głowacki nie nadaje się wybitnie :]

Maciu¶ 06.09.2011 21:35

Beenhakker kiedys powiedzial o Glowackim ze za wolno mysli, mial racje.

jaszczur90 06.09.2011 21:41

Szpaku mnie rozpier.. :rotfl:

jaszczur90 06.09.2011 21:43

hhhhhhaaaaa :D

CH. 06.09.2011 21:44

Tak czułem.
Nie mamy szczęscia do szwabów.

Ale i tak nie jest zle, wynik idzie w swiat. Obraz meczu bedzie zapomniany po 3 dniach.

Maciu¶ 06.09.2011 21:44

Brawo koksiarz Wawrzyniak :/

szczepek19 06.09.2011 21:45

Brawo Wawrzyniak... czy ktoś go chciał do Wisły ściągać ? jeśli tak to niech idzie od pokoju bez klamek... Peszko, Głowa, Wawrzyniak - TRAGEDIA !

jaszczur90 06.09.2011 21:46

Smuda już miał ogłosić , że kadrę ma gotową a tu Wawrzyniak mu klopsa zgotował :D

Kluvi 06.09.2011 21:46

co tam Warzywko co w środku zrobiła reszta... i znów to samo.. jak z Wisłą trzymać wynik kosić faulować bo końcówka to oni mięciutcy jak zawsze..

Dubi 06.09.2011 21:46

Wawrzyniak ... do konca zapamietasz ten ruch ... my też .,..
Historyczny sukces był tak blisko...

maxurd 06.09.2011 21:47

Ale dawno już nie dooglądałem meczu reprezentacji do końca...

Teqcontroller 06.09.2011 21:47

....a mać !!!!!! ale i tak jestem zadowolony bo myślałem że w ....e dostaniemy , Smuda niech ich uczy jak grać z kontry , i jak sie bronić , wtedy będzie może coś lepiej , a i nie jebajcie na Wawrzyniaka bo chłop odebrał dużo piłek i zagrał bardzo dobrze , jego ....a wina że się poślizgnął ? wine tego ....a ciula co stał jak .... w polu karnym i nie obstawił murzyna.

Maciu¶ 06.09.2011 21:49

KONIECZNIE zamiast Glowackiego musi grac Arboleda a zamiast warszawskiego koksiarza Boenish, wtedy mamy jakies szanse na Euro.

brylant17 06.09.2011 21:49

Już słyszę Wawrzyniaka: Warunki do gry nie są odpowiednie i murawa była śliska :rotfl:

Elendil 06.09.2011 21:51

mam nadzieję, że NIGDY nie doczekam takiej "atmosfery" na meczu Wisły. Żenujący teatr, a nie mecz. Jak Polacy grali tragicznie (czy drużyny, czy repra) to przeciwnicy przynajmniej zawsze obawiali się kibiców. A teraz co? Dać Januszom tylko 20 tysięcy wuwuzel i niech się cieszą.

Co do meczu - wiedziałem, że Niemcy tego nie przegrają, że wyrównają w końcówce, tak jak w Nikozji wiedziałem, że padnie ten trzeci gol. Różnica dwóch klas, a przecież oni grali dość rezerwowym składem

4fan_player 06.09.2011 21:52

Błąd Wawrzyniaka oczywisty ale moim zdaniem od momentu czerwonej dla Głowackiego nasza gra znacznie się pogorszyła.

irman 06.09.2011 21:55

Szkoda tej bramki jak cholera. Wiadomo, że Szwaby o klasę lepsze ale miło byłoby wreszcie z nimi wygrać. Zresztą jak na różnicę umiejętności, mecz wcale nie wyglądał tak źle. Dobry Lewandowski i Błaszczu. Żałosny Głowacki (to jest w ważnych meczach piąta kolumna), Peszko, Mierzejewski i Wawrzyniak. Może kompromitacji na Euro nie będzie.

arrosmay 06.09.2011 21:59

Weszło w sumie jednym krótkim zdaniem podsumowała to co się wydarzyło w końcówce:
Cytat:

Heh, co za frajerzy
W sumie dzisiaj Niemcy grali przeciwko Szczęsnemu, Kubie i Lewemu oraz 8 pachołkom, którzy nie grali, a jedynie starali się przeszkadzać, a Głowa, Wawrzyniak i Peszko za ten mecz powinni dostać przysłowiowego kolumbijskiego palca w dupę.

mitmichael 06.09.2011 21:59

Wojtek Man of The Match - wiecej nie trzeba dodawac. Co do Peszki to nie mam pytan

Teqcontroller 06.09.2011 22:03

Jak można dac sobie w ostatnich 10 sec do końca meczu w.......ić bramkę ?

wonski_eNHa 06.09.2011 22:06

Zieńczuk przy Peszce '9 nerek' to pikuś - Panie Sławomirze, piłka nie dla Pana, maratony jak najbardziej.
Głowacki, nr 13 na koszulce to nie przypadek, to podpis. Szkoda, że nie wskoczył nigdy na wyższy poziom.
SZCZĘSNY - Real, Barca... przebieraj chłopie w ofertach i wybierz najlepiej. Galaktyczny bramkarz.
KIBICE/Klub kibica Grzesia Lato - co to kur*a jest?

w 80 min powiedziałem, że musimy strzelić 2 bramkę bo Niemcy w ostatniej akcji meczu strzelą nam gola... szkoda, że się nie myliłem. Wynik lepszy niż gra, ale to dziwić nie może.
Chciałbym doczekać czasów, prawdziwego dopingu na meczu reprezentacji i prawdziwej reprezentacji.

dj_ibutti 06.09.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 1160657)
KONIECZNIE zamiast Glowackiego musi grac Arboleda a zamiast warszawskiego koksiarza Boenish, wtedy mamy jakies szanse na Euro.

No nawet k...a nie żartuj.

Teqcontroller 06.09.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1160657)
KONIECZNIE zamiast Glowackiego musi grac Arboleda

Sorry ale jak chce iść do cyrku to do cyrku , niż mieć cyrk na boisku.

eMAGieIKa 06.09.2011 22:09

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Polska grala na 120% jak by o mistrzostwo swiata grali, a Niemcy mieli to w dupie i grali na pol gwizdka. A ludzie zaslepieni tym, jeszcze gdyby Polska wygrala, zaczeli sie cieszyc jak by nie wiem co i pewnie juz na Polske stawiali by, ze do polfinalu na euro wejdzie hehehehe A pozniej rozczarowanie, ze w grupie ostatnie miejsce buahahaha

piter116 06.09.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 1160657)
KONIECZNIE zamiast Glowackiego musi grac Arboleda a zamiast warszawskiego koksiarza Boenish, wtedy mamy jakies szanse na Euro.

Go¶ciu wypluj tego banana, bo zaczynasz głupoty pisać.

Blaszczu16 06.09.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMAGieIKa (Post 1160679)
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Polska grala na 120% jak by o mistrzostwo swiata grali, a Niemcy mieli to w dupie i grali na pol gwizdka. A ludzie zaslepieni tym, jeszcze gdyby Polska wygrala, zaczeli sie cieszyc jak by nie wiem co i pewnie juz na Polske stawiali by, ze do polfinalu na euro wejdzie hehehehe A pozniej rozczarowanie, ze w grupie ostatnie miejsce buahahaha

Jak to obliczyłe¶? Jest na to jaki¶ wzór?

Fakty s± takie, że zremisowali¶my z Niemcami 2-2.

zim zum 06.09.2011 22:15

Co musi się stać, żeby Szpakowski nie komentował już meczów ? :|


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl