Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Kryniu 17.02.2011 20:53

W Portugalii nie będą mieć tak łatwo. Tam moim zdaniem przewaga Bragi będzie znacznie większa niż w Poznaniu. Wynik 1-0 o niczym nie świadczy.

matkur 17.02.2011 20:54

kur..a, jestem kibicem Wisły z Wielkopolski, koledzy pojechali na ten mecz, miałem nadzieje że przegra amika i się pośmieje z nich a tu nici. ehhh, mam nadzieje że w rewanżu odpadną :D

HEDu 17.02.2011 20:56

wiecie. Wisła nawet grając słabiej od dawna nie wygrała. a Lech to umie.

ale tak naprawde obie druzyny wg mnie grały słabo, takie warunki i wiecej szczescia miał Lech, grał u siebie, toteż wygrał. Dziękuje jako Polski kibic.

Maciuś 17.02.2011 20:58

Nie ma szans zeby Amikorz awansowal do pucharow grajac bez skrzydlowych.

John1906 17.02.2011 21:00

W Bradze będzie całkiem inny mecz i tam się okaże kto awansuje. Braga nawet po stracie bramki specjalnie jakoś nie zaatakowała wiedząc, że mają rewanż u siebie.

Dobra akcja kibiców z kamizelkami :)

For_FuN_ 17.02.2011 21:02

Druga polowa zdecydowanie dla Lecha i zasluzone zwyciestwo. Ogolnie mecz, to byla kopanina z gatunku Norwegia - Polska, tzn. obie druzyny chcialy, ale nie potrafily. Rudnevs, Kriwiec i Stilic robia roznice. Brakuje oczywiscie grajka pokroju Peszki, ale jesli Kielb wskoczy do skladu, to moze byc ciekawie. Szanse na awans spore, bo w rewanzu Lech bedzie kontratakowal, a ma tam kto posylac prostopadle pilki na dobieg. Gratulacje za kolejny dobry wynik w Europie.

P.S - CHyba bierzemy tez pod uwage fakt, ze to pierwsze oficjalne spotkanie poznaniakow? W dodatku z v-ce mistrzem Portugalii ;).

rw88 17.02.2011 21:02

Ogólnie słaby mecz, Braga też właściwie nie stwarzała większego zagrożenia, a Lech ma świetny wynik w kontekście rewanżu, bramka w Bradze byłaby w tej sytuacji milowym krokiem do awansu do kolejnej rundy. Może i z punktu widzenia kibica Wisły zwycięstwo Lecha nie cieszy, ale z punktu widzenia rankingowego te punkty Lecha w ogólnym rozrachunku są szalenie ważne, bo już sporo sporo jako liga na nich zyskaliśmy, pniemy się ostro w górę, a postrzeganie poziomu całej ligi też mimo wszystko jest istotne. Właściwie wszystko co teraz będą wygrywać działa dla nas in plus w rankingu, bo ligi porównywalne do naszej w zdecydowanej większości nie mają już na tym etapie swoich przedstawicieli.

Nie zgodzę się, że Gancarczyk grał słabo, właściwie popełnił tylko jeden poważny błąd w pierwszej połowie (wynikający z kiepskiej murawy generalnie, złe przyjęcie piłki), który wydaje się rzutował na ocenianie reszty jego występu, tak to w miarę solidny występ, dużo przechwytów, akcji z prawej strony Braga nie miała prawie w ogóle.

ToTylkoJa 17.02.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1052411)
Nie ma szans zeby Amikorz awansowal do pucharow grajac bez skrzydlowych.

Lepiej się nie wychylać z takimi twierdzeniami. Szans już nie było na awans z grupy LE. Im bardziej gada się o Lechu, że nie ma szans, nie awansuje, nie strzeli gola, to oni robią wszystko na odwrót.

Maxior 17.02.2011 21:03

Jestem ciekaw jakby Lech grał u siebie z Rubinem albo CSKA, przynajmniej klimatycznie było by sprawiedliwe:)

Mareq 17.02.2011 21:04

Cytat:

Nie ma szans zeby Amikorz awansowal do pucharow grajac bez skrzydlowych.
zdobywcy trofeum mają zapewniony udział w kolejnych rozgrywkach bez względu na miejsce w tabeli ;)

murray 17.02.2011 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1052415)
W Bradze będzie całkiem inny mecz i tam się okaże kto awansuje. Braga nawet po stracie bramki specjalnie jakoś nie zaatakowała wiedząc, że mają rewanż u siebie.

Dobra akcja kibiców z kamizelkami :)

Dokładnie. Też tak myślę.

Hanys 17.02.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1052417)
Ogólnie słaby mecz, Braga też właściwie nie stwarzała większego zagrożenia, a Lech ma świetny wynik w kontekście rewanżu, bramka w Bradze byłaby w tej sytuacji milowym krokiem do awansu do kolejnej rundy. Może i z punktu widzenia kibica Wisły zwycięstwo Lecha nie cieszy, ale z punktu widzenia rankingowego te punkty Lecha w ogólnym rozrachunku są szalenie ważne, bo już sporo sporo jako liga na nich zyskaliśmy, pniemy się ostro w górę, a postrzeganie poziomu całej ligi też mimo wszystko jest istotne. Właściwie wszystko co teraz będą wygrywać działa dla nas in plus w rankingu, bo ligi porównywalne do naszej w zdecydowanej większości nie mają już na tym etapie swoich przedstawicieli.

Nie zgodzę się, że Gancarczyk grał słabo, właściwie popełnił tylko jeden poważny błąd w pierwszej połowie (wynikający z kiepskiej murawy generalnie, złe przyjęcie piłki), który wydaje się rzutował na ocenianie reszty jego występu, tak to w miarę solidny występ, dużo przechwytów, akcji z prawej strony Braga nie miała prawie w ogóle.

Gancarczyk i Bosacki to jedni z najsłabszych zawodników lecha - może i w obronie coś tam grają ale w ogóle nie potrafią rozgrywać piłki - wybijają ją na aferę - przez to własnie akcje Lecha są nieskładne bo oddawana jest piłka rywalowi za darmo. Wybicia do przodu są bez sensu - tak nie gra żaden poważny klub w Europie. Najlepszym przykładem jest Barcelona - oni nie kopią takiej ani jednej piłki w ciągu meczu, nawe bramkarz woli podać do obrońców by Ci spokojnie rozpoczynali akcję. A że Lech ma trenera z Barcelony to powinien te nawyki wpajać, a tego nie widać.

Ogryzek 17.02.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1052380)
Asysty są, ale nie ma czegoś takiego jak klasyfikacja kanadyjska. Oficjalnie.

Mówią "strzeliliśmy", bo wiadomo, że większość miłośników kopanej w Polsce trzyma za wronki kciuki.
Tylko My i Legia mamy na to wyjebane. I słusznie.

Taaa dodaj Ruch Chorzów, Widzew i połowę kibiców w Polsce itd

My i tfu tfu Legia (bez urazy) ale od kiedy to są nasi fufle?

Lech wygrywa nawet grając średnio - szkoda że My tak nie potrafimy.

HEDu 17.02.2011 21:09

Gancarczyk rzeczywiście słaby. Dziwiłem się czemu Henriquez nie grał.

Hanys 17.02.2011 21:10

Jako neutralny widz, muszę stwierdzić że kibice lecha mają świetny doping - bardzo dużo różnych przyśpiewek i bębenki do tego - bardzo przyjemne.

fialo 17.02.2011 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1052427)
Jako neutralny widz, muszę stwierdzić że kibice lecha mają świetny doping - bardzo dużo różnych przyśpiewek i bębenki do tego - bardzo przyjemne.

No chyba sobie żarty stroisz, albo nie ten mecz oglądaliśmy. Powszechnie znany jest fakt, że jak nie idzie to amikowcy sobie coś tam mruczą niezdecydowanie pod nosem i tak też było dziś. Do 72 min miałem polew z tej 'najlepszej widowni w PL, od której 3/4 Europy może się uczyć kibicowania'. Oczywiście w chwili strzelenia bramki coś się ruszyło, ale to jest charakterystyczne dla Amiczki.

Ikki 17.02.2011 21:13

Warto zwrócić uwagę, że choćby jedna bramka strzelona w Portugalii daje awans Lechowi... bo przy 1-0 Braga będzie musiała strzelić już 3.

murray 17.02.2011 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1052425)
Taaa dodaj Ruch Chorzów, Widzew i połowę kibiców w Polsce itd

My i tfu tfu Legia (bez urazy) ale od kiedy to są nasi fufle?

Lech wygrywa nawet grając średnio - szkoda że My tak nie potrafimy.

To był skrót myślowy.
Tak to musiałbym wymieniać wszystkich, którzy nie lubią Lecha.

PS. Chociaż rzeczywiście źle to wyraziłem.
Ci, którzy wiedzą, że Lech to Amica i klub bez idei, idący po linii najmniejszego oporu. W dodatku umoczony w korupcję.
PS2. I nie jest to ironia.

Hanys 17.02.2011 21:18

O jezus, a Ty kolego fialo twierdzisz ze czym głośniej tym lepiej? Nie chodzi mi o to czy głośno czy nie... ważna jest jakość - kibice lecha potrafią urozmaicić widowisko różnorodnymi przyśpiewkami - nie ma tu monotematyczności, tak jak w przypadku kibiców np. Legii którzy przez cały mecz śpiewają "legia legia legia oooo" i klaskają w ręce. Ważna też jest reakcja na wydarzenia boiskowe - podoba mi się jak przynajmniej połowa publiczności żyje z meczem - na krzywdzące decyzje arbitra są gwizdy, oklaski na dobre zagrania zawodników ktorym się kibicuje - to takich zawodników właśnie wzmacnia... a jak wszyscy śpiewają nie reagując na to co dzieje sie na boisku to tak jakby mieli mecz głęboko w powazaniu. Np. w Anglii publiczność jest bardzo zżyta z meczem i reaguje okrzykami, oklaskami bądź gwizdami na to co się na nim dzieje - to mi się podoba.

felipe 17.02.2011 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ikki (Post 1052429)
Warto zwrócić uwagę, że choćby jedna bramka strzelona w Portugalii daje awans Lechowi... bo przy 1-0 Braga będzie musiała strzelić już 3.

No ale to niemożliwe, by Braga strzeliła ze 3? Bo nie ogarniam :lol:

hejR22 17.02.2011 21:20

amica jak zwykle fuks ehhh;/ ale dobrze jak nazbieraja sobie pkt do wspolczynika to za rok im pare pkt moze uciec ;d bo jezeli nie zagraja w pucharach;d wiec trzymajamy kciuki za polonie w-wa w meczu z amica oraz trzymy kciuki zeby nie zajeli 3 mejsca

Mareq 17.02.2011 21:22

Cytat:

Warto zwrócić uwagę, że choćby jedna bramka strzelona w Portugalii daje awans Lechowi... bo przy 1-0 Braga będzie musiała strzelić już 3.
Braga , Lechowi 3 bramki ?
Temu sławnemu Lechowi ?
Faktycznie nieprawdopodobne , 1 bramka i piłkarze portugalscy powinni dla własnego dobra zejść do szatni :)

ToTylkoJa 17.02.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1052433)
O jezus, a Ty kolego fialo twierdzisz ze czym głośniej tym lepiej? Nie chodzi mi o to czy głośno czy nie... ważna jest jakość - kibice lecha potrafią urozmaicić widowisko różnorodnymi przyśpiewkami - nie ma tu monotematyczności, tak jak w przypadku kibiców np. Legii którzy przez cały mecz śpiewają "legia legia legia oooo" i klaskają w ręce.

Ja tam dziś słyszałem monotonny doping (w sensie, że mało przyśpiewek). Ty chyba nie byłeś na meczu Legii, skoro piszesz, że przez cały mecz śpiewamy to co napisałeś (nawet jeśli użyłeś ironii to nie trafiłeś).

Dean 17.02.2011 21:25

Legia ma już chyba lepszy repertuar niż Amica, bo kuchenkorze to śmiech na sali. "lalalala"

Donki 17.02.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1052433)
O jezus, a Ty kolego fialo twierdzisz ze czym głośniej tym lepiej? Nie chodzi mi o to czy głośno czy nie... ważna jest jakość - kibice lecha potrafią urozmaicić widowisko różnorodnymi przyśpiewkami - nie ma tu monotematyczności, tak jak w przypadku kibiców np. Legii którzy przez cały mecz śpiewają "legia legia legia oooo" i klaskają w ręce. Ważna też jest reakcja na wydarzenia boiskowe - podoba mi się jak przynajmniej połowa publiczności żyje z meczem - na krzywdzące decyzje arbitra są gwizdy, oklaski na dobre zagrania zawodników ktorym się kibicuje - to takich zawodników właśnie wzmacnia... a jak wszyscy śpiewają nie reagując na to co dzieje sie na boisku to tak jakby mieli mecz głęboko w powazaniu. Np. w Anglii publiczność jest bardzo zżyta z meczem i reaguje okrzykami, oklaskami bądź gwizdami na to co się na nim dzieje - to mi się podoba.

No to jest naprawde zajebiste :lol:

Hanys 17.02.2011 21:28

Ale po co mam być na meczu Legii... nie jestem z Warszawy. Widziałem wiele meczów w tv i za kazdym razem na łazienkowskiej był monotonny doping - nie licząc raz odśpiewanego "sen o Warszawie"

Ja oglądając mecze Lecha czuję różnorodnosć jeśli chodzi o doping kibiców. Fajnie się ich słucha i tyle.

orzeu 17.02.2011 21:28

Ciekawe czy UEFA pokaze kibicom ze nie ma z nimi zartow i smichow-chichow jak z PZPN-em i u.......i ich za te kamizelki. Wystarczy ze ktos "zyczliwy" (czytaj dziennikarz z gw) napisze ckliwa historyjke o tym jak potrzebowal pomocy stewarda i nie mogl go znalezc :lol:

zim zum 17.02.2011 21:28

Niektórych dalej bolą te sukcesy. Niestety trzeba pogratulować sukcesu i liczyć na to ,że kiedyś wzbijemy się na ten poziom, bo póki co w każdy pucharowy czwartek nasi piłkarze mają przebieżki, a przygodę w europie kończą w momencie jak messi zażywa kąpieli w basenie z delfinami.

Wygrali i to trzeba im oddać. Nie ma się co napinać.

darekolsztyn 17.02.2011 21:29

Zazdrość Panowie :P

rafal777 17.02.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1052442)
No to jest naprawde zajebiste :lol:

No ale z czego się śmiejesz. Osobiście znam wiele osób którym bardziej odpowiada włąsnie taki klimat (oczywiście przyśpiewki też się zdarzają) w którym kibice obserwują akcje i na każdą jest reakcja. Tu bardzo dobry przykład boisk angielskich. Ja osobiście bardzo lubię gdy na meczu jest nasz "polski" doping ale rozumiem też osoby który postrzegają to inaczej.

Ikki 17.02.2011 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1052434)
No ale to niemożliwe, by Braga strzeliła ze 3? Bo nie ogarniam :lol:

A czy ja napisałem, że niemożliwe?:p
Niech Lechowi uda się 1 (jedna!) akcja to później już będzie obrona Częstochowy... po prostu 3 bramki to moim zdaniem już dużo... ale nie napisałem, że nie wykonalne do odrobienia dla Bragi!
Poza tym Lech musi coś strzelić...

ToTylkoJa 17.02.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1052443)
Ale po co mam być na meczu Legii... nie jestem z Warszawy. Widziałem wiele meczów w tv i za kazdym razem na łazienkowskiej był monotonny doping - nie licząc raz odśpiewanego "sen o Warszawie"

Ja oglądając mecze Lecha czuję różnorodnosć jeśli chodzi o doping kibiców. Fajnie się ich słucha i tyle.

To nie temat o tym, ale wymień co dziś słyszałeś w Poznaniu. Owszem, fajnie słucha się ich tego ''W grodzie Przemysława'', ale nie świadczy to o tym, że śpiewali dziś dużo pieśni.

A co do Legii to gadasz głupoty i tyle, mogę Ci spokojnie wymienić co śpiewamy na prawie każdym meczu. A jeśli Ty słyszysz tylko Sen o Warszawie i jedną czy dwie pieśni na Ł3, to masz może problemy ze słuchem.

Baala 17.02.2011 21:33

Mecz jak mecz w sumie nawet dobrze że wygrali bo takie zwycięstwa podnoszą prestiż całej ligi. Jednak po grze wątpie by w lidze Lech doskoczył z taką grą do czołówki. Zero jakieś myśli w ataku i błysku. Długa piłka na Rudnevsa i to wszystko. Niech grają w tym pucharze jak najdłużej bo za rok będzie przerwa.

Hanys 17.02.2011 21:34

Prosty przykład - gdyby Gancarczyk grał w Anglii to po jego zagraniach cały czas słyszelibyśmy gwizdy tak że ten zawodnik wykończył by się psychicznie - po pierwszej połowie schodziłby do szatni czerowny ze wstydu jak burak. Wtedy albo wziąłby się do roboty i zaczął grać również z głową, albo po prostu ustapiłby miejsca w składzie lepszym. A tu nawet na najgorsze zagranie się nie gwiżdże. Jeśli płacicie za karnety i bilety to powinniście też czegoś wymagać.

Hanys 17.02.2011 21:36

Słyszałem dziś choćby przekształconą piosenkę - http://www.youtube.com/watch?v=MCsYDZ2M04M - konkretnie jej refren - czego nigdy wczesniej na Lechu nie słyszałem. Chociaż nie wiem czy mi się coś nie przyśniło, ale na serio to słyszałem dziś na Bułgarskiej...

orzeu 17.02.2011 21:36

Wysyp wynalazkow w tym temacie naprawde niesamowity.
Jakis Hanys, jakis typ z olsztyna co juz byl ostrzegany dwa razy i dalej sprawdza cierpliwosc. Duzo was jeszcze? Uwierzcie ze wejscie do panelu moderacji i danie bana to jest 5 sekund roboty. Ktos chce jeszcze sie przekonac? Juz nudne jest co mecz innych druzyn w pucharach walkowanie tematu "dlaczego nie moge im kibicowac". Nikt wam nie broni. Ale ....a mac zrozumcie w koncu ze to jest forum kibicow Wisly, sa tu jakies reguly. Jak wchodzisz do budynku w ktorym jest zakaz palenia to tez zaczynasz negocjowac i pyskowac ze "przeciez ci wolno i kto ci zabroni"? Jest zakaz i sie dostosuj, jak nie potrafisz - do widzenia.

KOMINEK 25.02.2011 22:54

Bez napinki i obrażania. Bany czekają

Maciuś 26.02.2011 09:11

Bakero to slaby trener, mysli ze bez skrzydlowych mozna cos ugrac w Europie. O ile w polskiej buraczanej lidze mozna to jeszcze jakos zaszpachlowac to juz w europejskich pucharach kazda prowizorka konczy sie tak jak w czwartek. Zreszta juz w meczu z Groklynem bylo widac ze Amikorz jest zle poukladany.

_ukoL 26.02.2011 13:03

Mało jednak brakło, by słaby mecz w wykonaniu piłkarzy z Poznania i tak zakończył się szczęśliwym awansem, bo w ostatnich minutach minimalnie przestrzelił Rudnevs, by chwilę później Wilk uderzył w poprzeczkę. Kilka centymetrów niżej i mimo niepoukładanej i chaotycznej gry byli by w kolejnej fazie Ligi Europy.

crazykaro 26.02.2011 13:08

ja proponuje zamknąć temat do lipca


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl