![]() |
Dla części utrzymanie się bądź bycie w czubie tabeli jest jak mistrzostwo,więc nie snujmy znowu teorii spiskowej dziejów...
|
terminarz nie gra
wszystko zweryfikuje boisko nie ma co plakac i .......ic smuty |
widzę ze co niektórzy tłumaczą gwiazdorów,
zresztą w sumie się nie dziwie bo jak zagają 4 mecze w ciągu 2 tygodniu i potem jeszcze 3 mecze w tydzień to chyba będą to odchorowywać do połowy lipca ;] |
ja już widzę płacz piłkarzy w wywiadach, że trzeba grać co 3 dni, że to jest dla nich za wiele...
mogli by wydłużyć lige, Polacy nie graja w MŚ, wiec wiekszego problemu nie ma |
Cytat:
|
Drużyny grające w pucharach muszą umieć grać (wtorek, środa) - puchary-(sobota) liga.
Jak chcemy grać w pucharach to nie ma co płakać, może to tylko wyjść naszym zawodnikom na dobre. |
Cytat:
Ten post w zasadzie powinien zamknąć dyskusję o terminarzu :) Ludzie, nie szukajcie wszędzie spisku, jakichś układów itp. Jak była mowa o przedłużeniu sezonu o tydzień to były płacze o Kirma, teraz znów się nie podoba że gwiazdki zagrają sobie 2 mecze więcej niż standardowo. Potem się dziwicie że się nasi gracze usprawiedliwiają że 2 mecze na tydzień to za dużo... Tak jak napisał dynek, terminarz nie gra... |
Derby w środku tygodnia o.O ?! Bez sens... wiadomo, że w środku tygodnia ludziom jest ciężej przyjśc... No ale w sumie to Craxa będzie gospodarzem także... ;) No, myślę jednak, że takie wydarzenie jak derby (tym bardziej Krakowa) powinny być szlagierem kolejki. A szlagiery rozgrywane sa w niedzielę, ew. w sobotę (głównie), w porach popołudniowych bądź wieczornych, by każdy chętny mógł być obecny na trybunach.
No, ale jak to zostało napisane wyżej- terminarz nie gra i nasi grajkowie musza zap... I tak dostali teraz trochę oddechu więc już nie ma mowy o jakiś "maratonach meczowych" (jak zdążyło juz to ująć parę osób na wosnę x)) |
Cytat:
|
Już nie róbmy w piłkarzy takich maksymalnych cip. Bedzie trzeba grać co 3 dni, to zagrają co 3 dni. To w końcu ich praca, a nie hobby po godzinach, od którego się można wywinac.
|
No ale się wk.. 24 kwietnia. 2 miesiące ustalania wszystkiego tak żeby na meczu być a teraz k.. wszystko poprzekładane i nawet w telewizji nie obejrzę.
|
Cytat:
;) |
za takie pieniadze to oni powinni grac codziennie i to z usmiechem na ustach.
|
No takiego terminarzu nikt chyba nie spodziewał się ! Ale to dobrze , odrobimy ten zaległy mecz. Myślę , że uda nam się go wygrać i w spokoju przystąpimy do rywalizacji z Lechem. I w dodatku wraz z Radkiem. Myślę , że nie można narzekać ;)
|
Cytat:
Jak 4 do dla nich będzie za mało to na prawdę niech zastanowią się nad zmianą zawodu;) |
Bardzo dobry kalendarz. Zastrzeżeń mieć nie można .Poza tym mam taką nadzieje,że kopacze zaczynają łapać siły i formę,bo w sumie tyle czasu bez meczu,to powinna świeżość w końcu przyjść. Czas działa na naszą korzyść.
|
Nie wiem gdzie zamieścić to pytanie więc sorry za OT ale gdzie w herbie Lecha widać tą lokomotywę o której poznaniacy tak mówią bo nie widzę:
http://www.lech24.com/wp-content/upl...6896676721.jpg Z gory dzięki za odpowiedź |
Chodzi o te skrzydełka kolejowe, czy coś takiego
|
Cytat:
Ja rozumiem, że ich można nie lubić, ale ludzie nie róbcie aż takiej siary na siłę. Kiedyś byli klubem kolejowym to taki sobie nadali przydomek. Celtic ma chłopaka w herbie albo Juve babcie? Z resztą oni to nic. Jaki herb ma Villareal? |
KKS- Kolejowy Klub Sportowy dlatego Kolejorz.
|
Cytat:
|
Wulkan moze pokrzyzowac plany rozegrania nastepnej kolejki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
fragment z onetu: " Ekstraklasa zaapelowała także do zawodników, aby wstrzemięźliwie okazywali radość po strzeleniu gola oraz do organizatorów spotkania, by zwrócili szczególną uwagę na charakter opraw meczowych przygotowywanych przez grupy i stowarzyszenia kibiców."
bez przesady znowu.. |
W graniu chmura nie będzie przeszkadzać , ale jeśli z powodu trudności komunikacyjnych przełożą pogrzeb , to przypusczam , że przedłużą też żałobę narodową , co znowu zmieni terminarz.
|
Przecież lotnisko w Balicach i w Rzeszowie caly czas bedzie czynne.
|
Cytat:
|
Cóż. W takim razie uznajmy tabelę za ostateczną i zakończmy ligę. :D
|
nie będą przekładali terminu pogrzebu więc nie będzie trzeba przekładać meczów
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Macie polityczny i tam idźcie się spierać kto jest lepszym patriotą tu gadamy o lidze
|
Ale polityczny zamknięty:!:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli któryś mod byłby tak uprzejmy i wywalił posty ludzi raczących nas swoimi wynurzeniami i mądrością ostateczną nt. ostatnich wydarzeń nawet w tym temacie (tak jak ten wyżej ze skandaliczną żałobą), bo mnie krew zalewa jak ich czytam, a specjalnie wchodzę tylko w tematy, teoretycznie, wolne od ich zasranej retoryki. Z góry dziękuję.
|
Legia może zagrać z Jagiellonią na stadionie Polonii
http://www.legia.com/www/index.php?akt=14332 niektóre władze to jednak słabo swoje działania koordynują, to jak ktoś planował, żeby zwłoki ofiar katastrofy umieszczać na Torwarze to nie widział stadionu naprzeciw? |
Żenada - klub okrada kibiców w biały dzień, jeszcze działając na własną szkodę.
Decyzja ministra sportu równiez kuriozalna |
mnie zastanawia co na to przepisy? Można tak sobie zmienić stadion na dzień przed meczem? I czy to nie jest tak, że Jagiellonia musi sie na taka zamianę zgodzić. Wiadomo jaka jest np murawa na Polonii.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl