Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MackoTSW_(konto_usuniete) 27.03.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 699680)
Gdzie mogę znaleźć w miarę dobre zdjęcia opraw Wisły ?? Chodzi mi przede wszystkim o tą z meczu z Widzewem (Bo nasz armia to potęga...) i tą z Legii (Bogowie trybun). Chcę sobie tapetkę zrobić. :D

Z góry wielkie dzięki. :)


http://z6.invisionfree.com/UltrasTif...topic=56&st=11

unpredictable_wislaczka 27.03.2009 21:09

jak zrobić kolaż w Gimpie? o ile się da...

Dean 27.03.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MackoTSW (Post 699681)

Zabójcze te oprawy. Masz jeszcze jakieś linki jeszcze? :> Z sektoru D np. ? :-P

MackoTSW_(konto_usuniete) 27.03.2009 22:00

http://www.sendspace.pl/file/at1ABUu0/ nie wszystko, ale większość.

P.e.c.h 27.03.2009 22:18

Gdzie można kupić (poza halą targową) używane akademickie ksiązki?

cebulka997 27.03.2009 22:26

Mam pytanie co do wyjazdu z LECHIĄ do Wodzisławia... W jakiej cenie beda bilety i dojazd?

Żmijka 27.03.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 699766)
Gdzie można kupić (poza halą targową) używane akademickie ksiązki?

Antykwariaty.

Akademicki jest na Jabłonowskich.

P.e.c.h 27.03.2009 22:55

Dzieki, własnie o jakies konkretrne miejsce, bo w kilku antykwariatach byłem i zwłaszcza o technicznie podręczniki trudno.. Więc uznałem że źle szukam.
Dzieki jeszcze raz

Żmijka 27.03.2009 22:58

To na Jabłonowksich masz nawet dwa - jeden taki ogólny, Akademicki (o nim myślałam). A jest też drugi, wlaśnie techniczny z tego co wiem :) Więc w ogole ;) ale za jego "techniczność" nie ręcze - nie byłam, info telefoniczne ;)

Pzdr

Konrad. 28.03.2009 06:19

Gdzie tanio ;) i w miare dobrze mozna dosztukowac, na wpola zlamanego zeba.... Najlepiej dzisiaj...


:pobity:

JoeCole92 28.03.2009 18:07

mam pytanie jak nazywa się program do np, umieszczania swoich zdjęć na bilbordach lub że ktoś trzyma twoje zdjęcie xD

BRTS39 28.03.2009 19:06

Wiecie dlaczego neima w nocu juz skrotow na tvp 2 w nocy zawsze po meczach?

Tomek_06 28.03.2009 19:21

http://www.youtube.com/watch?v=tR1dR...eature=related

Co za muzyka leci w tle?

falubazzz 28.03.2009 20:15

szukam zdjęcia z meczu Śląska gdzie na płocie wisiał trans:

NIE CHCE WAM SIĘ GRAĆ ? TO WYPIERD***Ć !

Dean 28.03.2009 20:19

Mam pytanie, gdzie obejrzę jutrzejszy wyścig Grand Prix Australii przez neta? I o której godzinie:D?

falubazzz 28.03.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 700281)
Mam pytanie, gdzie obejrzę jutrzejszy wyścig Grand Prix Australii przez neta? I o której godzinie:D?


8:00 rano

http://www.justin.tv/directory/sports

Wislak1906_TS 28.03.2009 21:18

W najblizszy poniedziałek ukaże się kolejne wydanie poczytnego tygodnika pod tytułem Newsweek, w którym poczytacie o jednym z naszych kibiców - wyjazdowiczów, którego mieliście okazję już poznać w jednym z ostatnich numerów Forza Wisła.

Zdradzimy jedynie, że, co w przypadku pisania o kibicach nie częste, będzie ukazany w pozytywnym świetle. Więcej dowiecie się w poniedziałek sięgając po Newsweek.
(Listopad 2008) - SKWK

Ma ktoś może ten artykuł? Chętnie bym przeczytał. Z góry dziękuje.

wislabielany 28.03.2009 21:50

Wiecie może jaki wynik el. do MŚ meczu Maroko - Gabon? Bo nie mogę nigdzie znaleźć... :/


Dzięki ;)

1q2 28.03.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 700393)
Wiecie może jaki wynik el. do MŚ meczu Maroko - Gabon? Bo nie mogę nigdzie znaleźć... :/

0-2 do przerwy.
futbol24.com

Czopens 28.03.2009 22:11

Witam, mam prośbę, chciałbym ściągnąć film pt. "Pat Garett i Billy Kid" - western z 1973 roku:). Bardzo proszę o pomoc. Zależałoby mi również na lektorze PL, bo na napisy to nie liczę, ale gdyby komuś się udało.

falubazzz 28.03.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czopens (Post 700405)
Witam, mam prośbę, chciałbym ściągnąć film pt. "Pat Garett i Billy Kid" - western z 1973 roku:). Bardzo proszę o pomoc. Zależałoby mi również na lektorze PL, bo na napisy to nie liczę, ale gdyby komuś się udało.

http://torrenty.org/torrent/242820

wisl@k_TS 28.03.2009 23:07

Szukam jakiegoś radia samochodowego z obsługą kart pamięci i wejściem AUX. Cenowo do 350 zł, jakieś lepszej firmy. Poleci ktoś coś?

gris 28.03.2009 23:20

Ja mam pytanie do osób, które otrzymały prezent na naszej klasie. Jeżeli dany prezent się nie spodoba to można go w jakiś sposób usunąć z profilu?

Żmijka 28.03.2009 23:25

Pod "Twój profil" masz Twoje prezenty - daj pokaż wsystkie i tam będziesz miał usuń.

medyk 28.03.2009 23:26

w nocy zegary przestawiamy o godzine do przodu czy do tyłu ?? bo juz sie pogubilem..

gris 28.03.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 700440)
Pod "Twój profil" masz Twoje prezenty - daj pokaż wsystkie i tam będziesz miał usuń.

Dzięki. Tzn ja tam nie mam żadnych prezentów, więc dlatego się pytam. Sprawa jest bardziej skomplikowana i mnie bezpośrednio nie dotyczy :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 700442)
w nocy zegary przestawiamy o godzine do przodu czy do tyłu ?? bo juz sie pogubilem..

Do przodu.

klusek106 28.03.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 700442)
w nocy zegary przestawiamy o godzine do przodu czy do tyłu ?? bo juz sie pogubilem..

nie zalamuj mnie :D do przodu !!

Wojtas 29.03.2009 00:10

Kompletnie nie mam pojecia gdzie umiescic to pytanie(bo w temacie ABG o zgodach tez niezabrdzo..)


Jakie sa nasze stosunki z Polonia Przemyśl????

(z tego co kojarze to byli na meczu z Lechia na D)
ale ukladu ,zgody nie ma??

Kamyk 29.03.2009 07:10

Zgody ani układu nie ma. Stosunek neutralny.
Sporo osób z Przemyśla sympatyzuje z Wisłą.

Tomy 29.03.2009 11:49

Robił ktoś jakieś dobre drinki z wiśniówką?
Potrzebuje jakiś sprawdzony, niezbyt skomplikowany przepis...

AYALA 29.03.2009 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 700544)
Robił ktoś jakieś dobre drinki z wiśniówką?
Potrzebuje jakiś sprawdzony, niezbyt skomplikowany przepis...

piłem kilka razy drink marynarski i mi smakował, taki orzeźwiający



20 ml wiśniówki, 30 ml białego rumu, 20 ml krupniku, 30 ml soku wyciśniętego z cytryny
Wszystkie składniki mieszamy w shakerze z lodem i przelewamy do kieliszka. Dodajemy plasterek limonki.

BRTS39 29.03.2009 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 700393)
Wiecie może jaki wynik el. do MŚ meczu Maroko - Gabon? Bo nie mogę nigdzie znaleźć... :/


Dzięki ;)


skończyło się 1 - 2 . Maroko na końcu było bliskie wyrównania ale Gabonczycy nie dali sie. wczoraj sobota eliminacyjna wiec ogladalem takie mecze na egzotycznych stacjach. :)

EDIT: czy macie cos takiego w nowym gadu gadu że nie pokazuje wam sie pole do wpisania opisu?

Joaquin 29.03.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 700588)

EDIT: czy macie cos takiego w nowym gadu gadu że nie pokazuje wam sie pole do wpisania opisu?

Na górze pod statusem masz "(brak opisu)" kliknij tam i go ustaw.

pozdro

_ukoL 29.03.2009 13:34

Witam!

Mam prośbę do osób zorientowanych w temacie:

potrzebuję zainstalować sterowniki do płyty gigabyte 945gcm
Niby zainstalowałem coś chipset i audio ale wyskakuje mi jeszcze, że nie ma:

- kontroler ethernet
- kontroler video ( zgodny z vga )

Pozdrawiam, Loku. :-)

SH88 29.03.2009 13:35

ma ktoś zdjęcia textu na płocie WKS-u
' nie chce wam się grać, to spierda**ć ' ?

Wojtas 29.03.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 700480)
Zgody ani układu nie ma. Stosunek neutralny.
Sporo osób z Przemyśla sympatyzuje z Wisłą.




Ale byly osoby w barwach Polonii na meczu z Lechia????

Bo kojarze ze tak cos pisalo,wiec stosunek nie taki neutralny,zresztą sam sie nieorientuje ....:)

Ala1955 29.03.2009 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 700651)
Ale byly osoby w barwach Polonii na meczu z Lechia????

Bo kojarze ze tak cos pisalo,wiec stosunek nie taki neutralny,zresztą sam sie nieorientuje ....:)

Była taka grupa, łatwo ja było zauważyć: jednakowe granatowe kurtki i jednakowe białe czapki - nawet na zdjeciach można zobaczyć

emsi 29.03.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 700655)
Była taka grupa, łatwo ja było zauważyć: jednakowe granatowe kurtki i jednakowe białe czapki - nawet na zdjeciach można zobaczyć

Neutralne w stronę sympatii i są mówiąc w swoim imieniu zawsze miłymi gośćmi na Reymonta.

globoos 29.03.2009 13:58

a co do drinów z wiśniówką - wiśniówa+sok bananowy i jest kot

Szymek_R22 29.03.2009 14:28

Mam problem z kompem, konkretnie z kartą graficzną. Odinstalowałem sterowniki do Ge Force FX5500, zainstalowałem ponownie i gry nie działają. Domyślam się, że pewnie zostało coś w rejestrze i przez to nie działa czy coś w tym stylu. W takim razie jak teraz odinstalować sterowniki, aby wszystko działało po ponownym zainstalowaniu?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl