![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Zrozumcie, że piszemy o byłych piłkarzach Wisły.
Jak do tej pory żaden powrót niczego nie dał. Zaden za wyjątkiem Kosowskeigo, który nawet nie jest solidny, ale ma po prostu charyzmę i nawet jak jest słaby fizycznie to pociągnie drużynę swoim charakterem, pewnością siebie, zaangażowaniem, dynamizmem, odrobiną szaleństwa. A Głowacki? Nie ma w sobie żadnej charyzmy. To po prostu solidny jak na polskie warunki stoper. Owszem walczący, zaangażowany, ale i popełniający wiele głupich błędów i niesamowicie podatny na kontuzje. I z każdym dniem coraz starszy. I coraz bardziej kruchy. |
Cytat:
|
Nie po to wszyscy zostali opchnięci przez Cupiała przy pierwszej lepszej okazji, by ich teraz sprowadzano z powrotem... ogarnijcie trochę!
|
Głowacki-tak, Brożki-nie
|
Dziwię się tym, którzy są przeciwko powrotowi Głowy do Wisły. W lecie z Turcji wrócił Żewłakow i poukładał grę obronną Legii w krótkim czasie. Głowa gra w silniejszym klubie od Żewłaka, jest od niego młodszy, grał tu 10 lat, a teraz jeszcze zyskał doświadczenie z LM. Jestem za tym żeby Arek wrócił w lipcu do nas.
|
Ja również popieram tą inicjatywe, śmiem twierdzić że byłby z miejsca najlepszym stoperem w drużynie:)
|
Daniel Vasile Petrescu (ur.22 grudnia 1967 w Bukareszcie) – były rumuński piłkarz, występujący na pozycji prawegoobroncy, oraz trener piłkarski. Kiedyś Wisła Kraków.
100 lat Dan z okazji urodzin i powodzenia! |
http://sport.interia.pl/raport/trans...odobne,1738889
Ciekawe, gdzie Paweł pójdzie na to wypożyczenie (jeśli pójdzie). Jednak nie grał dużo i nie wiadomo za bardzo, kto by go teraz chciał. |
Cytat:
|
Cytat:
I niby czemu pasowało by mu wypozyczenie do Polonii ? Tak zakładasz na podstawie ....czego? E: Ja wiem ze chodzi o JW, ale skad kolega wie ze pasowało by to Brożkowi? Zeby doszło do jakiejkolwiek transakcji najwazniejsza jest zgoda ...podmiotu czyli zawodnika, a nie prezesa. |
Może chodzi mu o to że Trabzonspor wisi Wojciechowskiemu kasę i może oddać Brożków w ramach wypożyczenia. Swoją drogą marzy się Wojciechowskiemu własna Wisła.
|
TAK dla Brożków.
|
Cytat:
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...cji-policzone/
Fanatik.com.tr, który rok temu jako pierwszy podał, że bordowo-niebiescy są zainteresowani pozyskaniem bliźniaków i jako pierwszy poinformował też o dokonaniu transferu, teraz donosi, że 28-letni bracia mają przenieść się do Polonii Warszawa. ale to by było dobre |
Utrzymuję kontakt z jednym z kibiców Trabzonu i napisał mi, że Piotrek jest już definitywnie skreślony. Co do Pawła jeszcze się wahają ale raczej idzie na sprzedaż. Także nie wiem czy Trabzon będzie się bawił w jakieś wypożyczenia.
Do póki w Trabzonie będzie grał zdrowy Yilmaz nie ma siły aby Paweł zaczął odgrywać w Trabzonie znacząca role. |
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/tapety/7.jpg
ale na głównej wciąż jest, podobnie jak inni którzy już nie są naszymi piłkarzami a nie zakończyli kariery. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jesli tak to Valckx niech zakasa rekawy . Brozki nakresliłby by ponownie Jaliensom i innym wynalazkom czym jest Wisla dla pilkarzy w niej grajacym i ze derbow sie nie przegrywa. Paru pilkarzy nie dokonca mam wraznienie ciagle sobie z tego zdaje sprawe. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
22.11.2009 Prosze, nie twórzmy legend. |
Cytat:
Ja bym był nawet za powrotem Pawła, jakby była taka możliwość, ale nie przesadzajmy w drugą stronę i nie róbmy z nich herosów. |
http://www.sport.pl/pilka/1,65044,10...o_wzmocni.html Nie wiem czy to było ale wątek Clebera w Zawiszy nawet ciekawy .Może w miejsce Lameya przywrócić Clebera zwłaszcza że jest moda na powroty można spóbować choćby na jeden sezon. Bynajmniej byłoby konkretne i sprawdzone wzmocnienie w linii obrony a kontrakt byłby zapewne mniejszy niż Lameya
|
Cytat:
|
W drugi dzień Świat widziałem mecz FC Brugge-Waregem,z udziałem w tym drugim zespole Siwakowa(nie wiedziałem wcześniej,że tam wylądował).Jest coś dziwnego w tym piłkarzu.Niby ma duże możliwości,ale tak jak w Wiśle wydaje się,że mu się po prostu nie chce.Sam nie wiem,jak w sumie wypada jego porównanie do Nuneza.Kariery to on jednak nie zrobi z takim podejściem do zawodu.
|
1q2 Maldini miał 40 jak zakończył kariere więc jeśli Cleber mimo swojego wieku prezentuje równą formę mógłby być w szerokiej kadrze. Choćby tylko z nastawieniem na grę w ekstraklasie z opcją do końca sezonu.Zresztą lepiej było by zobaczyć znów Clebera w miejsce Lameya ewentualnie Jaliensa
|
Cytat:
Mimo wszytsko pierwsze skojarzenie z Sivakovem?Lechia i gol z polowy boiska :) |
Cytat:
Gość ostatni profesjonalny mecz zagrał ponad rok temu.Potem był skautem, menadżerem i nagle ma wrócić;) Daj spokój.Cleber jak dla mnie, przydał by się do sztabu szkoleniowego, np jako drugi trener ale chyba obraził się na Wisłę. Swoją drogą ten koleś co go Cleber tak zachwalał - Diago , co go niby Anderlecht kupił - nie kupił a wypożyczył i już zrezygnował.Diago wrócił do Brazylii.Ciekaw jestem jak się jego losy potoczą. |
Strąk w Zawiszy
http://www.90minut.pl/news/177/news1...w-Zawiszy.html kiedyś jak równy z równym grał na Estadio Olimpico przeciwko Lazio... |
Cóż Żuraw też się szybko postarzał, nie każdy jest Frankiem czy Sobolem co dobijają pod czterdziestkę, a zasuwają jak młodziki ;)
|
Cytat:
http://www.weszlo.com/fotonews/12983..._gruby_600.jpg Czy tak wygląda zawodowy piłkarz? |
Cytat:
|
Niedzielan nie jest juz napastniikiem Cracovii - strasznie długo sobie tam pograł
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl