![]() |
Pękalski może liczyc na powołanie
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...817,1,291.html Kto wie, może na lata będziemy mieli środek pomocy Polański-Pękalski ? |
Kadra na mecz z Meksykiem i Niemcami - na razie powołania tylko dla zawodnikow grajacych za granicą
Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal), Grzegorz Sandomierski (Genk), Przemysław Tytoń (PSV) Obrońcy: Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Kamil Glik (Torino) Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Ludovic Obraniak (Lille), Adam Matuszczyk, Sławomir Peszko (obaj FC Koeln), Eugen Polanski (FSV Mainz), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) Napastnicy: Robert Lewandowski )Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor) |
Chciałbym odnieść sie do naszych powołanych bramkarzy a raczej do ich klubów. To są aktualni mistrzowie swoich krajów(poza Arsenalem) w naprawde solidnych żeby nie powiedzieć silnych ligach. Teraz ważne by i Sandomierski i Tytoń wygrali rywalizacje o miejsce w składzie i trener Smuda bedzie miał MEGA problem jeśli chodzi o nr 1 w kadrze. Ps. Do wtorku to chyba nie wytrzymie!
|
Cytat:
|
Kadra Polski na mecze z Meksykiem i Niemcami
http://www.90minut.pl/news/165/news1...-Niemcami.html Dziwne to powolanie dla Maleckiego, ktory poza bramka byl chyba najgorszy na boisku z APOEL-em. Jedno co sie rzuca w oczy to, ze nie mamy prawego obroncy. |
Cytat:
|
oglądam kadre na mecze z Meksykiem i niemcami a tam takie nazwiska : Hubert Wołąkiewicz (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa) Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Maciej Rybus (Legia) co oni do ch-uja wafla robią w kadrze ?!
|
Robią to samo co Małecki.
|
Perquis zrezygnowal z ubiegania sie o polskie obywatelstwo. Jak dla mnie podejmuje dobra decyzje
|
Czemu w powolaniach pomijany jest Wasilewski ? Wystepuje regularnie w Anderlechcie i powinien grac w miejsce Piszczka. No, ale to jeden z tych zawodnikow, ktorzy moga miec wlasne zdanie i odezwac sie w szatni, wiec trzeba ich pomijac (coś jak M.Lewandowski, Żewłakow, Boruc. . . )
|
Cytat:
Kogoś zdrowo pogrzało... Jaki sens ma grać mecz po wielogodzinnej podróży bez aklimatyzacji, a potem drugi po jeszcze dłuższej podróży przy całkowitym już rozstrojeniu organizmu? Więcej szkody niż pożytku... ....a, gdzie my żyjemy... |
:lol:
Cały PZPN. Beton chce sobie wycieczki turystyczne zafundować, kto by tam myślał o jakiejś strategii dla reprezentacji. Jak to mówi Olkowicz - betonem byłem, jestem i będę! :rotfl: |
Tak PZPN poprawia swój wizerunek... u Koreańczyków.
Ukraina w tym czasie zagra zapewne mecz na jakimś ładnym europejskim stadionie, może na arenie Euro 2012 z mocnym EUROPEJSKIM przeciwnikiem (Ewentualnie Argentyną/Brazylią). Oni potrafią załatwiać mecze, awansować do LM.. A PZPN tylko do mordy sobie leje. |
Cytat:
Jednak nie. |
Obserwowal ktos z Kadry Pekalskiego - ciekawe czy jakies dodatkowe powołanie pojdzie
|
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...4,artykul.html
Pijesz? Nie. Palisz? Nie. Narkotyki? Nie. To może Harry Potter? :) |
@ UP: a może Radek jest emo... http://www.youtube.com/watch?v=4M3AHQqT53U
w ogóle to jaja wokół kadry trwają od samego początku zgrupowania: http://www.weszlo.com/news/7691-Kadr...ierwszego_dnia |
Ostro się robi.
Cytat:
|
Eugen Polanski opuścił zgrupowanie
http://www.90minut.pl/news/166/news1667907.html hmm, czyli wg. tego co powiedzial wczesniej teraz gosc bedzie kibicowal Niemcom w tym meczu ? :) |
^^ Na to wygląda. Ale tego można było być pewnym że Ojgen spróbuje wywinąć się z tego meczu :)
|
Cytat:
Także też szału nie ma, choć na pewno nie jest to tak debilny pomysł jak podróż do Azji, by trzy dni później grać w Afryce/Europie... No, ale jak sam zauważyłeś to ostatnia okazja na fajną wycieczkę, na wiosnę już będą musieli grać w Europie, gdzie hotele już naszym działaczom się pewnie znudziły... Po Euro natomiast zacznie się znowu szaleństwo, bo rozpoczną się przygotowania do mundialu (a raczej kwalifikacji do nich ;)) w Brazyli... |
No i to sie raczej nie zmieni, zawsze będziemy mieli przeciwników typu Gruzja... Po co załatwić coś porządnie skoro można pojechać na wakacje i zachlać morde
|
No to mamy kolejny transfer Smudy w tym okienku :)
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/d...7,artykul.html |
Cytat:
Cytat:
Naprawdę to jedyne co wiąże Perquisa z Polską? Że jego pradziadek jeszcze przed wojną wyemigrował do Francji? Rozumiem, że nie tylko sam Damian, ale nawet jego rodzice nie mówią po polsku? |
Cytat:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/j...1,artykul.html |
De la Torre chyba za dużo tequilli wziął ze sobą do Polski....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mimo calego tego gowna to cos go przyjamniej laczy tego czlowieka z Polska ;) Bywało gorzej :D
|
http://www.weszlo.com/tv,v,943-Kadra...owia_po_polsku - ciekawy filmik
|
Jeszcze Smudy brakuje.
|
Swoja drogą:
---------------------- X ---------------------- X------Arboleda------Perquis ---------Boenisch Roger -----Matuszczyk ---------Ojgen -----------Obraniak ----------X ---------------------X----------------------- Nie taka całkowita abstrakcja i mamy kadrę, w której 7 kopaczy nie zna polskiego :) Słodkie. Szkoda, że Olisadebe już nie w formie chyba. |
Matuszczyk mówi płynnie po polsku.
|
Matuszczyk to jedyny prawdziwy Polak na pierwszy rzut oka z tego grona "Polakow" dowolywanych do kadry
|
Cytat:
Translator Google prawdę Ci powie. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=sY_Yf...eature=related |
Skonczyliby juz i daliby sobie spokojn z Meliksonem w kadrze. Powiedział gdzie bedzie gral a Ci dalej swoje
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...04/story.shtml |
Na jakim stadionie biedroneczki Smudy będą grać?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl