![]() |
Cytat:
Patrzę na to wszystkie obiektywnie. Zapominam, że grał to Lech, widzę polską drużynę w eliminacjach LM, to jest najważniejsze. I kibicuje jej z całego serca. |
Mogło być więcej, zespół z Poznania obsiadł koło 65-70 minuty, brak wartościowych zmienników. A i Sparta też jakby czekała na tą końcówkę by jakoś szybciej zaatakować. Świetny jest ten ich młody zawodnik z WKS (nie będę przekręcał nazwiska bo nie pamiętam dokładnie), potrafi się zastawić, obrócić się pod kryciem, bardzo mi się spodobała jego gra.
|
Ciiii................ Słyszycie?? ............ Jak schodzi powietrze z balonika??
Sparta zagrała swoje, zasłużyła na zwycięstwo. Mecz walki, brzydki. Dobrze, że chociaż ta bramka wpadła. Lech?? Szalona gra, dziwna taktyka, UFO kibice. |
nie kminie czym Wy sie podniecacie ? tym ze znowu wstyd na arenie miedzynarodowej ,wiem ze oni tez beda sie modlic aby Wisła odpadla na tym etapie ale wiekszosc z Was zachowuje sie juz podobnie jak kolezanka za miedzy , jak szydery ,zaraz nasz mecz skupcie sie na tym a nie na Amice ,oni dlatego uwazaja sie za najlepszych w Polsce bo skupiacie sie na nich a nie na Wiśle ,zlejcie to sikiem prostym przerywanym prostoliniowym i **** im w kartoflane dupy jestesmy Wisła i najlepsi w Polsce kibice to pokazujmy to na codzien
|
Cytat:
|
Cytat:
tak jak ktos napisał w połowie, kibicuj drużynie której kibice na tym meczu maja szmate z gwiazdą przekreslona |
Sparta przez większą część meczu grała straszna pytę. Pyry ich tłamsiły.
Końcówka, kiedy to chłopaki z krainy kwitnącej bulwy opadli z sił, to już coraz groźniejsze akcje Sparty. Gol taki lekko przypadkowy, ale po nim Prażanie ruszyli do ataku. Mogli coś strzelić - nie strzelili. Szkoda. Byliby w lepszej sytuacji. |
Cytat:
|
Wszystkim płaczącym fanom zupy ziemniaczanej życzę ....
Przed dwumeczem uważałem, że szanse są jak 60/40 na korzyść Sparty. W rewanżu będzie bardzo, bardzo ciężko. Wiele może zależeć od postawy sędziego bo Sparta potrafi się zagotować i wtedy nietrudno o kartki (niestety zwłaszcza doświadczony Rzepka, który jest przyzwyczajony, że mnóstwo rzeczy w Czechach uchodzi mu na sucho narażony jest na karę). Tym niemniej drzwi do LM się lekko przymknęły ku mojej podwójnej radości :D |
Lechowi jakby od 70 minuty brakło siły, w reważnu wynik jest sprawą otwartą.Sparta to już nie ta sama drużyna co z czasów gdy grali w LM.W Lechu najbardziej podoabała mi sie gra Kriwieca i Kotora a w Sparcie Kadlca i aktywnego Sionki.Ten Wilfried też ciekawy zawodnik
|
Sionko do Wisły
|
Cytat:
Jak widzisz ichniejsze flagi jasno dające do zrozumienia co o nas myślą to też im kibicujesz z całego serca? Ja Ci nie mówię co masz myśleć... Ty mi też nie mów :) |
Jestem normalnym kibicem, nie napinaczem jak niektórzy. Haha teraz chcecie mnie zjeść, bo boli was co powiedziałem xD
Uraz do Lecha możecie mieć, ale do kibiców, a nie piłkarzy, którzy mają wy*ebane na kosy, po prostu grają. Oczywiście są wyjątki. |
Amika przegrała...I bardzo dobrze nie wiem czy to zmęczenie ale wyglądało to tak jakby ostatnie 25 minut czekali na koniec meczu i wynik 0-0 im się należy.Taka postawa wkur*** ludzi. Znowu atak lecha leży i kwiczy.Ani jednej akcji środkiem boiska.Same wrzutki które były dość słabe.
Jak bym oceniał tylko 2 połowę to wynik sprawiedliwy bo przed przerwą obie drużyny grały padakę. |
Cytat:
|
My też jesteśmy Polską drużyną więc się skupcie na czwartku a nie na tych kartoflach którzy szydzą z nas na każdym kroku!
|
Cytat:
|
Rewanż może być ciekawy. Wystarczy 1 bramka.
|
Cytat:
Kibicuję piłkarzom, nie kibicom, to różnica ;> |
Lech do złudzenia przypomina samych siebie z zeszłorocznego pojedynku z Brugee. Niby przyzwoity europejski rywal, ale jak najbardziej do ogrania. Niby przyzwoita postawa na boisku, ale brak koncepcji, jak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
|
Cytat:
|
Plują na Was a wy mówicie że pada deszcz... Mało Wam jeszcze? Przekreślona Biała Gwiazda to za mało, żeby co niektórzy wreszcie się ogarnęli? Bo jak dla mnie to jest szczyt żenady, jadą na wyjazd za granicę kraju i wieszają flagę anty...
Co do samego meczu: jeszcze nic nie rozstrzygnięte, choc Sparta ma dobrą zaliczkę. 1-0 przy ich doświadczeniu może dac im spokojną grę i przy dobrej grze skrzydłowych kontry, które wypunktują pyry. Ehh, gdyby tak miec takiego gracza jak Sionko... |
Cytat:
Tak więc wystarczy jedna bramka. W ostateczności remis 0:0 biorę w ciemno. |
Cytat:
A co do wyniku to 1:0 to chyba najbardziej zdradliwy wynik. Niby nie dużo do odrobienia ale wystarczy jedna bramka rywala i już trzeba samemu strzelić trzy. A że to Lech musi zaatakować to i okazje do kontry będą. |
Sparta ladnie Lecha wyczekala, potem udezyla i maja zwyciestwo.
jak dla mnei Czesi sa duzo lepiej ulozona druzyna. Lech niby cos tam szumial, ale nic z tego nie wyszlo. Potem jak juz lekko oslabli Czesi zrobili swoje. Z taka gra Lech szans raczej nie ma, chyba ze znowu pomoze im to ich niesamowite szczescie.. Ale po dzisiejszym meczu jestem optymista i sadze, ze dalej Lech nie przejdzie. |
Kuchenni raczej odpadną...Widać,że są słabi... Kiedy Sparta wrzuciła wyższy bieg nie wiedzieli co się dzieje ;)
Widzę, że na forum jest dużo chłopaków,którzy byli za amicą w obronie honoru polskiej piłki nożnej,tak więc nie martwcie się: za rok to Wisła zadba by Polacy byli dumni i mieli klub w LM ;) |
widac że Kriwiec to ograny w pucharach zawodnik (LM,LE), zagrał o wiele lepiej od Peszki .Ze 4 takich z doświadczeniem z ligi mistrzów w składzie i można szturmowac europe
|
Poziom dyskusji w tym wątku sięgnął dna. Na pewno z rana pokasuję połowę postów, jeśli wcześniej nie zrobi tego ktoś inny. Teraz nie mam na to czasu ani ochoty.
Wynik satysfakcjonujący, choć bez szału. 1-0 daje Sparcie możliwość gry z kontry, należy liczyć że coś na wyjeździe strzelą. Meczu nie widziałem, ale martwi mnie sygnalizowana przez komentatorów zwyżka formy Amiki. Czy faktycznie Poznaniacy grali lepiej? |
Obie druzyny siebie warte . Żadna z nich nie zasługuje na LM . Grupa LE to jest max możliwości na co stac Lecha ( na co zresztą i tak nie ma wielkich szans ) , zresztą juz pisałem w innym temacie ze ta druzyna skończyła sie z odejściem Lewandowskiego , Rengifo i wczesniej Murawskiego . W tym sezonie mogą nie łapnąć sie do pucharów . Mam nadzieję że spadnie na kibiców z Poznania kolejny kubeł zimnej wody .
W Poznaniu mimo wszystko może być wyrównany mecz i znając 'szczescie' Lecha , jeszcze awansuja , ale daje im najwyżej 25% szans . Sparte zaś , przed meczem uważałem ża wymagajacego rywala , a okazują się naprawde cieniem dawnej Sparty , szkoda . Mam nadzieje że moderatorzy będa konsekwentni i wyzywających od 'pajaców' uświadomią że to nie gimnazjum , ale forum gdzie się DYSKUTUJE , nie WYZYWA . To pewnie i tak dla niektórych za wysokie progi intelektualne .. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl