Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kupię , sprzedam , zamienię (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=332)

wiślak 86 08.07.2013 08:14

Podbijam gdyby ktoś miał karnety firmowe do sprzedania proszę o kontakt. Przed poprzednią rundą było tutaj kilka takich ogłoszeń.

vdg 09.07.2013 10:54

sprzedam super stany bardzo dobre połysk

monety 2 złote okolicznościowe od 1999 do 2010 bez dwóch monet z 2010

co do ceny możemy sie dogadać liste monet wysyłam na e-mail

możliwy zakup pojedynczych sztuk w hurcie taniej

183 monety

!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!

wis.la/t4p3t

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:

-GRY
-MONETY
-MP4
-KSIĄŻKI
-SPORTOWE
-PIŁKARSKIE
-ELEKTRONICZNE
-UBRANIA
-GALANTERIA

I INNE!!



heoij 09.07.2013 11:31

Cytat:

KOSZULKA WISŁA KRAKÓW UMBRO MISTRZ POLSKI 2009:

http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...370229187.html

TRENINGOWA KOSZULKA MAURO CANTORO:

http://allegro.pl/koszulka-mauro-can...370255278.html

ORYGINALNA KOSZULKA WISŁA KRAKÓW UMBRO Z BIAŁĄ GWIAZDĄ:

http://allegro.pl/oryginalna-koszulk...370323977.html

ZAPRASZAM DO LICYTACJI !
Przypominam, że dzisiaj wieczorem koniec aukcji ...

ZwrABG 09.07.2013 12:05

Kupię gry na PS3 Głównie chodzi mi o GTA IV

Zola 09.07.2013 16:26

Sprzedam
 
FIRMOWE KOSZULKI PIŁKARSKIE, BUTY, ITP.:

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10151617

Kolekcjoner_23 09.07.2013 19:50

Vlepki Patriotyczne oraz acab
http://allegro.pl/show_item.php?item=3386809062

w0lno. 10.07.2013 20:56

Sprzedam perfumy:
- Hugo Boss (szare)
- Gucci Rush
- Lacoste Pour Femme EDP
- Calvin Klein Eternity

Ceny do negocjacji. Priv ;)

Zola 11.07.2013 16:00

Sprzedam
 
NIKE - MANCHESTER UNITED

http://allegro.pl/nike-manchester-united-40th-anniversary-i3415989450.html

http://i44.tinypic.com/nog8zs.jpg




KLAPKI NIKE - 44

wis.la/as4q0

http://i44.tinypic.com/2ngh5rl.jpg

Ensar 12.07.2013 09:41

http://www.btovietnam.com/images/201...2732558605.jpg
Mam do sprzedania nowy telefon Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160, prosto z salonu, 2 lata gwarancji
Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=3386903537

Cena w sklepach internetowych to zazwyczaj około 650zł (źródło: http://www.ceneo.pl/17019461#tab=click )

PawełABG 12.07.2013 11:01

Kurtka motocyklowa
http://allegro.pl/held-imola-motocyk...390839694.html

Myszki komputerowe bezprzewodowe dla dzieci

http://allegro.pl/myszka-bezprzewodo...390840974.html

http://allegro.pl/myszka-bezprzewodo...390841964.html

kibic24 12.07.2013 20:19

http://allegro.pl/bluza-lechia-gdans...394010930.html
http://allegro.pl/czapka-zimowa-wisl...394028936.html
http://allegro.pl/koszulka-jp-w-barw...394044566.html
http://allegro.pl/kapelusz-wisla-kra...394046329.html
http://allegro.pl/pocztowki-z-opraw-...394087347.html
http://allegro.pl/podstawki-pod-kufe...394089858.html

Natalia148 12.07.2013 21:56

NOWE MĘSKIE KOSZULKI NIKE RUNNING, NIKE PRO COMBAT, NIKE FOOTBALL! http://allegro.pl/listing/user/listi...Items-10026938

ZwrABG 13.07.2013 07:51

Kupie gry na PS3 głównie GTA4

Kon®ado 13.07.2013 20:04

Kupię opaskę na rekę "WIERNOŚĆ", wiem że są w sklepie na Reymonta ale nie mam czasu teraz jechać, a potrzebna mi na teraz ;p A na stronie Wisły opaska 7 zł a przesyłka ... 15 ;D trochę kpina.

Sprzedam:
http://allegro.pl/ray-ban-3211-002-8...384371936.html

KrajanTSW 14.07.2013 19:30

nieaktualne

vdg 14.07.2013 21:57

z wielka chęcią przyjmę:

rybki
akwarium minimalnie 30 litrów
roślinki
grzałkę
filter itp

/ odkupie za niska cene lub za darmo

MatMario 15.07.2013 17:40

Mam do sprzedania bilet na mecz Lechia Barcelona.

Cena do uzgodnienia.

Info na priv.

Piotrek 16.07.2013 09:33

http://i43.tinypic.com/14c61bq.jpg

KLIK->
https://picasaweb.google.com/100223628302393262410

-Odbiór na Wiśle lub wysyłka
-Zamówienia do wtorku 23 lipca
-Odbiór około 30 lipca
-Zamawiam już chyba 4 raz - ludzie zadowoleni są bo wracają i zamawiają kolejne rzeczy.
-ceny: wis.la/zy31y

MatMario 19.07.2013 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1322715)
Mam do sprzedania bilet na mecz Lechia Barcelona.

Cena do uzgodnienia.

Info na priv.

Podbiję to i dopiszę że cena 50 zł plus wysyłka.

Arapaho 19.07.2013 11:33

Koszulka poświęcona ludobójstwu Polaków na Wołyniu przez bandy UPA . Przód Krzyż Wołyński , tył logo SemperPatria + wszywki kark i dół koszulki . Wysokiej jakości bawełna ,najwyższej jakości nadruk cyfrowy DTG.Polacem
http://i43.tinypic.com/2eed9fs.png
http://i42.tinypic.com/6tedug.jpg
więcej www.semperpatria.pl lub www.patriotycznekoszulki.pl

maTyS. 22.07.2013 11:40

KARNET PURE JATOMI FITNESS ! 63 zł !!!
wis.la/fdn7s

Cisse99 22.07.2013 22:08

SPRZEDAM:

#1 MSV Duisburg
#2 Wisła Kraków&Jagiellonia Białystok
#3 WIERNOŚĆ
#4 Manchester United
#5 Manchester United
#6 FC Bayern Munchen
#7 Liverpool
#8 Northampton RFC
#9 SV Mattersburg
#10 Ajax Amsterdam
#11 S.A. S'sever
#12 Borussia Dortmund (Mistrz 1995!)

+ Proporczyk A.C Parma vs. Wisła Kraków (2002 r.)

Chętni na priv!

http://img59.imageshack.us/img59/4264/8e4p.jpg

Piotrek 23.07.2013 10:36

http://i41.tinypic.com/2motesi.jpg
Ostatni dzień dzisiaj by zamówić
wis.la/ovuh8

-Odbiór na Wiśle lub wysyłka
-Zamówienia do wtorku 23 lipca
-Odbiór około 30 lipca
-Zamawiam już chyba 4 raz - ludzie zadowoleni są bo wracają i zamawiają kolejne rzeczy.
-ceny: wis.la/zy31y

Garbaż1906 24.07.2013 12:44

Za kilka dni biorę z Orange tel. prawdopodobnie Alcatel One Touch 6030 Idol. Jeśli ktoś chciałby go kupić to zapraszam na priv, myślę, że się dogadamy. Fabrycznie nowy, 24m. gwarancji, cały zestaw. Polecam!

Przy okazji pytanko: gdzie kupię solidne, klasyczne buty skórzane do garnituru, nie płacąc za nie wielkich pieniędzy ? Spotkał się ktoś ostatnio z wyprzedażami ? Oczywiście im taniej tym lepiej, ale tak max. +/- 250zł, a najlepiej do 200zł.

PawełABG 24.07.2013 13:31

Myszki bezprzewodowe dla dzieci
Barbie i Scooby-Doo
http://allegro.pl/myszka-bezprzewodo...390840974.html
http://allegro.pl/myszka-bezprzewodo...390841964.html

Kurtka motocyklowa
http://allegro.pl/held-imola-motocyk...408429909.html

Kombinezon motocyklowy
http://allegro.pl/macna-gator-kombin...422425491.html

Natalia148 25.07.2013 09:44

ZAPRASZAM!
ODZIEŻ NIKE PUMA ADIDAS OD 1zł BCM!

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10026938

fcz1985 25.07.2013 16:28

Ktoś chce kupić uchwyty meblowe?

http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=2757572

cuba libre 25.07.2013 16:59

KUPIĘ Używany Rowerek biegowy dla dziecka. Chyba ,że ktoś ma kółko do takiego rowerka.

bercik860 27.07.2013 00:29

Zapraszam do kupna - ciekawe wzory, dobra jakość (Grafiki wrzucane w dużych rozdzielczościach).

Patriotyczne/Kibolskie:
http://ultrasklep.cupsell.pl/
http://www.ufast.eu/pics/918500Untitled_1.jpg

Melanżowe:
http://melango.cupsell.pl/
http://www.ufast.eu/pics/641514Untitled_123.jpg

Wkrótce więcej wzorów

masterlag 28.07.2013 11:28

Coś dla płci żeńskiej i męskiej
Kilka ubrań. Niedługo dołączą kolejne :)

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10088113


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl