![]() |
Dokładnie. To nowe takie toporne, jakby właśnie nowe było starym.
|
Poprzednie logo wyglądało jak nieudane Louis Vuitton w Paintcie, a pierwsze moje skojarzenie to budy z automatami i te wstrętne energetyki.
|
Ktoś, coś? W nadchodzącym sezonie będą nowe stroje, czy zostajemy z tymi z sezonu 2018/2019?
|
Cytat:
|
W strojach zmieniomych na 15/16 graliśmy tylko jeden sezon.
|
Obecnie chyba wszystkie kluby w Polsce zmieniają koszulki co 2 sezony. Pewnie jakby był większy popyt na koszulki klubów z esa to wtedy zmiana co sezon miałaby większy sens.
|
Po czasie niezbyt mi te stroje przypadły do gustu, ale umówmy się - to nie jest największy problem Wisły.
|
Cytat:
|
Nikt nie zauważył, że zmienił się trzeci strój? Ja sam dopiero nie dawno zwróciłem na to uwagę mimo iż już w rundzie wiosennej był w użyciu. Zgodnie z tradycją niebieskie Tiro 17 zostało zastąpione przez nowsze Tiro 19.
|
Mnie z kolei bardzo dziwi, że w materiałach ukazujących podpisywanie kontraktów look'ujemy korki Nike (Wasilewski, Silva). Nie wiem co na to Adidas, zwłaszcza, że to główni rywale.
https://www.youtube.com/watch?v=LquC_AjhKRo - 0:06 i 0:39 https://www.youtube.com/watch?v=Spqm4a8qAfg - 0:28 |
To chyba przez to, że nam stroje dostarczane są przez KrakSport, a nie bezpośrednio z Adidasa
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie ta półka :) |
No chyba jednak jest.
|
A ja pytanie z innej beczki. Wie ktoś, czy w Wiślackim Świecie/Modlniczce, czy gdziekolwiek w Krakowie można kupić koszulkę meczową Wisły z sezonu 2017/2018 we wszystkich rozmiarach?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
https://gazetakrakowska.pl/oficjalni...ow/ar/13243561
Cytat:
|
sponsor techniczny, to ladnie nazwany partner techniczny. Nie mamy takich umow jak na zachodzie :)
|
Czyli sponsor... A czy daje 2 mln euro rocznie czy tylko sprzęt za 300zl to nie ma znaczenia. Jest sponsorem i tyle
|
Cytat:
Ja bym się bardziej przyjechał o to że te buty Silvy wyglądają jak by nadawały się już do kosza. Mogli mu dać poprostu jakieś nowe albo nie dawać wcale. |
Na zdjęcia ligowe nie masz za dużego wpływu, a na materiał który wypuszczasz do internetu i który sam tworzysz masz. Nawet czasem na niektórych plakatach jak masz zdjęcia piłkarzy z poprzedniego sezonu to sponsorzy są zamazani jak już nic nie mają wspólnego z klubem. Zarówno Ci techniczni (np. Adidas) jak i główni (np. Telefonika).
Ważniejszą dla mnie kwestią są te zbliżenia na dane logo, dla mnie typowe lokowanie produktu z którym niby nic klub nie ma wspólnego oficjalnie, za to ma z jego konkurentem z branży. Zresztą przypomniał mi się materiał sprzed 6 lat, logo Pumy zamazane: https://www.youtube.com/watch?v=dwYFBgdJPag - 1:58 |
a lokowanie produktu to nie jest wtedy gdy cos z tego masz a nie robisz tego za friko czy tam nie swiadomie??
poza tym wydaje mi sie żę jezeli adidas mialby cos przeciwko to na takie rzeczy by zwracali wieksza uwage. |
Cytat:
Cytat:
|
Naprawdę problemy na czasy XXI wieku.
Te filmiki łącznie zobaczyło 15 tysięcy ludzie. Potencjał reklamowy równa się -100 15 tysięcy wyświetlań, błagam Was. Za chwilę zaczniemy pisać o tym, że w biurze u prezesa wisi kalendarz z wulkanizacji, która nie jest naszym sponsorem. |
|
Siema!
Czy orientuje się ktoś czy jest opcja kupienia gdzieś nieużywanych koszulek z poprzednich sezonów? |
|
YO,
umowa z adidasem kończy się w czerwcu, ma ktoś przecieki o dalszych ruchach? przedłużamy? Szukamy nowego sponsora technicznego? coś się dzieje w tej kwestii? jakieś plotki ? |
Mnie ciekawi dlaczego wszelkie oznaczenia adidasa na obecnych strojach są niemal zlane z resztą koszulki. Przypadek? :P
|
Może skusimy się na 4F ? Jeżeli nie to nike nie pogardzę
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl