![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
|
Scheafer chce za rok pracy 500 tyś €, to chyba zbyt wiele jak na możliwości Wisełki.http://www.sport.pl/pilka/1,65050,76..._trenera_.html
To już chyba lepiej poszukac jakiegoś młodego trenera na dorobku jak 4 lata temu Petrescu i postawic na niego, pewnie taki drogi nie będzie jak Scheafer. |
Przypomnie tylko, ze wraz z wymiana trenera Wisla doczekalaby sie wreszcie tez sztabu trenerskiego na odpowiednim poziomie. Bo w tej chwili trenerem bramkarzy jest facet, dla ktorego to pierwsza taka powazna praca, a asystent, Pan Janas, ogladajac Levadie zupelnie ja zlekcewazyl i takie wnioski przekazal trenerowi. Do tego kwestia kontuzji, ktora umowmy sie wskazuje, ze cos w przygotowaniach jest nie tak. Ponadto gdyby nie Smuda to trenerem bylby dalej Kazimierski, ktory z bramkarza ocierajacego sie o kadre, w ktorym potencjal widzial jeden z najlepszych szkoleniowcow bramkarzy na swiecie, zrobil posmiewisko ligi.
Dla mnie to kolejny argument za zmiana trenera. |
Dopóki właścicielem Wisły będzie Cupiał, to ani Petrescu ani Mourinho nic tu nie poradzi, jak chcecie się jeszcze łudzić, że kolejny trener coś tu zmieni to proszę bardzo. Właściciel nie potrzebuje trenera tylko cudotwórcy, Cupiał robi wszystko aby było jak najgorzej, wywala trenerów takich jak Petrescu, wielokrotnie łamie obietnice kasy na transfery, pozwala "gwiazdkom zwalniać trenerów" i sprzedaje najlepszych piłkarzy, tylko dureń może wierzyć, że wystarczy nowy trener aby w Wiśle było normalnie.
|
Moze i jestem durniem ale nie trzeba byc ylteligentym by widziec ze klej juz nie laczy trenera i grajkow. Ogladam kazdy mecz Wisly i wiem na co stac kazdego z graczy a to ze wszyscy obnizyli swoje loty o 50% to zasluga nie kogo innego jak Macka!!!
|
U nas potrzebny jest trener z nazwiskiem i renomą. Którego nasze gwiazdki będą się bały. Więc nie sądzę żeby przyjście kolejnego trenera na dorobku. Który nie zdobył nawet MP. Do klubu w którym są piłkarze którzy mają ich po kilka. Było dobrym pomysłem. Może to zadziała na 2-3 rundy. I znowu będzie piach.
Niestety, ale Wiśle jest potrzebny trener z jajami i do tego choleryk. Ktoś podobnego charakteru jaki ma Smuda. Ale niestety w rodzimej lidze takiego nie widzę. |
Nowak?????
|
Złotousty "trener" zapowiada walkę z Jagą.... śmiech na sali!
|
I kolejne bezjajowe zapowiedzi że będzie walka, wiedząc że jego los jest przesądzony powinien powiedzieć że zawodnicy będą zajadać trawę i że zobaczymy odmienioną Wisłę, takie wypowiedzi Maćka pokazują tylko to że on sam w to nie wierzy ;ssssssss!
|
Chcecie trenera z jajami i do tego choleryka? Chyba wiem kto to taki. Augenthaler. I tego pana z pocalowaniem reki bym powital po zakonczeniu sezonu na stanowisku trenera Wisly.
P.S. Panowie powyzej. Przestancie .......ic glupoty. |
Poruszyłem temat Granta i co się dowiedziałem o tym chłopcu pijąc popołudniową kawę.
1)Słabszy do Skorży,bo ten zdobył dwa MP:) 2) Grant to Żyd. Nie wiem,który argument jest bardziej dyskredytujący dla wypowiadającego te słowa. Niestety dla Was dogmatowcy ale Wasz trener,bardzo średni trener dodajmy tylko jeszcze kilka godzin będzie miał wpływ na nasz zespół,czyli kilka godzin będzie go psuł. Mam nadzieje,że ten co przyjdzie nie będzie w niczym podobny do Geniusza Z Tallinu. Jeśli będzie spełniał ten warunek to już będzie lepszy. Wobec tego należy napisać co jest ważne aby miał ten nowy. Na pewno warsztat,żeby umiał ustawić zawodników do jakiejkolwiek taktyki poza "dzida i do przodu". Dobrze by było aby miał bardzo dobrych współpracowników, albo zwyczajnie,takich którzy znają się na tym co robią. W sumie to tak mało,ale jakże dużo. Przez ostatni czas tego nie mieliśmy i zamiast solidnej gry na tle ligowego szrotu mieliśmy porażki i głupkowate tłumaczenia i obiecanie poprawy. Nie wiem co było bardziej żenujące. Chyba tylko bronienie swoich kumpli może z tym się równać. Reasumując, potrzeba nam minimum rzetelności trenerskiej. Nazwisko nie gra roli. Już nic gorszego nas spotkać nie może od porażek z Cracovią,Levadią,Amiką,Legią,Bełchatowem,Arką. Tylko godziny nas dzielą od pożegnania się z Znajomym Janasa. |
A jakie to głupoty tutaj piszemy ?? @up dobra wypowiedz.
http://www.youtube.com/watch?v=nfKdNdN47Sk&NR=1 Na rozluźnienie ;) |
Sami sobie przeczycie...bo mowicie, ze zaden szanujacy sie trener zagraniczny tu nie przyjdzie(bo bedzie oczekiwal wysokiej pensji, funduszy na transfery, dobrej bazy treningowej, itd) ze wzgledu na sytuacje panujaca w klubie...czyli Skorza jest mega-geniuszem, skoro w takich warunkach(w jakich niezgodzilby sie pracowac zaden w miare znany szkoleniowac) idzie po 3 MP z rzedu ;)...
|
Masz racje jest geniuszem:)nawet z Tallina ale już swój geniusz niech sprzedaje komu innemu. Najlepiej w Liverpoolu,albo niech zostanie następcą Fergusona od razu.
|
czy Ulatowski albo Probierz to mają lepsze warsztaty trenerskie od Skorży ? Hmm... nie sądze.Po prostu znacznie słabszych mamy zawodników niż 5-8 lat temu to i o sukcescy w pucharach znacznie trudniej a i konkurencja w kraju rośnie w walce o tytuł.Do tego te kontuzje......Jak już nowy trener to z zagranicy i dac mu czas, powiedzmy dwa lata.Skoro ten Scheafer taki drogi to poszukac na Białorusi,pewien klub z tego kraju z powodzeniem gra w pucharach
|
Cytat:
|
Naprawdę to jest śmieszne by cały czas pisać że należy zostawić Maćka bo przecież on zdobył 2 mistrzostwa, zaraz pyknie 3 do kompletu i to wszytko bez transferów! Gra Wisły nie jest piękna dla oka, pierwszy sezon za Maćka jeszcze jakoś wyglądała (ale czy to nie była aby zasługa poprzedniego szkoleniowca?). Pomijanie juniorów, stawianie na pupili którzy nie zasługują nawet na ławkę, (nie grają = nikt nie kupi = klub straci)
Konflikty w zespole (kolesiostwo, brak monolitu), wieczne kontuzje (Maciek tutaj jest winien jak mało kto... chyba on dobierał swój sztab... ??), przykro to jest powiedzieć ale mistrzostwo z Maćkiem jest już praktycznie przegrane, ile on meczy wygrał z Legią lub Amicą? Jestem zdania że to są ostatnie dni Maćka w Wiśle, dziękuje mu za 2 mistrzostwa ale on stracił kontakt z rzeczywistością, jego gra na aferę, zero schematów to nie przystoi Wiśle! |
Cytat:
Ale tak naprawdę Grant mógłby być opcją, tyle, że bardziej bolą inne wiadomości dotyczące tego Pana. Mianowicie takie, że to zawodnicy trzęśli szatnią w Chelsea, głośne pogłoski o tym, że Terry z Lampardem wybierali skład itd. Grant przecież doszedł do finału LM - to sukces jak na Londyn, więc pozostaje opcja, że poleciał nie za brak wyników jak oficjalnie ogłoszono, lecz za burdel w szatni. Druga sprawa - brak wyników z Portsmouth - choć tutaj można się bronić tym, że oni są bankrutami, nie płacili (w Premiership!) zawodnikom przez kilka dobrych tygodni, a i nie wszystko jest jeszcze zapłacone. Wiadomo jak wtedy piłkarzyki... Ale przed skandalem z Terrym była jeszcze na Wyspach głośna akcja z Grantem, podobno witał w burdelu w pobliżu Fratton Park. Ogółem trener dość spalony przez opinię publiczną, a do tego mimo wszystko żyjemy w Polsce - Żyd. Zaraz znajdą się idioci w mediach, którzy zaatakują go z rozmaitych stron za przeszłość i pewnie w ukryty sposób za pochodzenie. Trener dobry jak na nas, ale wątpię, żeby miał tutaj szanse powodzenia - podejrzewam, że prasa by go zjadła. Natomiast on sam deklarował polskie korzenie (czyt. jego rodzina pochodziła z polskich terenów podobno) - stąd do pracy może i by się nakłonić go dało. |
Skorzomaniacy obudzcie sie, Wisla ma bardzo mocny sklad i swietnych zawodnikow!!! Jest w stanie grac ladna pilke. Ale pod reka innego trenera, ktory wie na czym polega gra w pilke. Podziwiam Skorze jedynie za to jak kurczowo trzyma sie stolka. Przeciez ten gosc musi widziec, ze jest bezradny, ze od ponad roku gramy totalny piach, ze nie udaje mu sie kompletnie nic - porachy z Levadia, Lechem, Legia, Cracovia, teraz juz nawet Arka i BOTem.
Od roku Wisla nie zagrala dobrych 90min, po kazdym meczu Maciek ma za to coraz to nowsze alibi, to sie zrobilo chore. Nie wiem skad w was taka milosc do porazek i poklepywania "biednego" Maciusia po plecach, ale 87% poparcia dla pana "liga bedzie ciekawsza" to jest parodia. Ciekaw jestem czy sie obudzicie jak Wisla bedzie na 4. miejscu? |
Cytat:
Ludzie, litości. Jeśli się na czymś nie znacie i nie macie ŻADNYCH argumentów to nie zaśmiecajcie forum... |
Ciekaw jestem co byscie powiedzieli, gdyby Skorża w rundzie wiosennej zanotował zwycięstwa z Lechem, Legią i Cracovią, a w meczach z Piastami, Odrami czy innymi Bytomiami przegrywał tak jak z Arką i GKS ???? Czy wówczas, gdyby Wisła z 49 pkt zajęła 4 miejsce w lidze bez prawa gry w pucharach, wznosilibyście ręce do góry bo przecież ograł wszystkich najsilniejszych rywali w lidze !!!!!!!!!
Powtarzam, można być przeciwnikiem trenera, ale odrobina szacunku za to co zrobił mu się należy. Umieszczanie w podpisie hasła pt. X won z wisły - dla mnie jest równoznaczne, że ten kto je zamieścił powinien mieć urlop od forum - ot tak dla ochłonięcia od emocji - może za 2 tygodnie inaczej będzie patrzeć na świat..... Najgorsi są neofici !!!!!!!! |
Ja bym jeszcze Skorży zaufał jak by nie patrzeć wciąż jesteśmy liderami w słabej i tak lidze więc to teraz przyszła pora na ostatni dzwonek.Jeśli skompromitujemy się w Białymstoku czy później w Gdańsku przyszłość Pana Skorży z Wisełką powinna być rozstrzygnięta.Jestem pewien że potrafimy mobilizować w najważniejszym momencie i już z niecierpliwością czekam na piątkowy wieczór!Co ma być to będzie !
|
Haha <- tak mozna skomentowac nazwiska ewentualnych nastepcow, ktore sie tutaj pojawiaja. Czysta fikcja i pobozne zyczenia, a zyjemy niestety w szarej rzeczywistosci i jesli Skorza zostanie zwolniony przyjdzie ktos pokroju Liczki.
P.S - Rzucanie nazwiskiem Granta(ktory kosil olbrzymia kase w Anglii) juz nawet nie jest zartem(podobno jako trener reprezentacji Polski chcial zarabiac 1 mln euro)... |
Cytat:
Levadia... no i Cracovia (choć tu piłkarze dodali swoje 3 grosze..) nikt po mięsiącu nie pamieta o przegranej z Lechem czy Legią.. ja nawet nie wiem w jakich składach nasza druzyna wystąpiła w tych meczach.. ja tak to odczuwam jakby tych meczów w ogóle nie było.. a MP zapisane będzie w kartach historii na zawsze.. i tu jest ta zasadnicza róznica.. jedni wolą ładną piłkę dla oka i 8 miejsce.. drudzy MP i taki sobie styl.... ja też wybieram to drugie, bo za styl/ ładną grę nikt pkt nie przyznaje.. zresztą zwycięzców się nie sądzi... Chelsea, Barcelona czy Manchester też przegrywają/remisują w lidze spadkowiczami.. i nikt z tego powodu afery nie robi... bo liczy się to co jest na koniec.. |
Cytat:
jedynie w Amice jest może lepszy klimat do sukcesów w Legii jest cały czas dno i żadnych zmian od 3 lat Wiec przestań pier.. smutki jedynym trenerem który może jakąs łaskie zrobił Wiśle i mógł znalesc sobie lepsza prace był Kasperczak i w mniejszym stopniu Petrescu a reszta to totalne no' name trenerskie dla których szczytem jest praca w Wiśle Amice i Legii i wśród nich jest Skorża |
Jako, ze mieszkalem pare lat w Londku to zabiore glos w sprawie Granta. Kolega powyzej ma racje, bo w Chelsea rzadzili pilkarze, a Avram nie mial takiego autorytetu, z kolei Scolari polecial za zbyt twarda reke. A teraz troche s-f, najlepszym trenerem bylby Roy Keane, zadna gwiazdeczka by mu nie podskoczyla, bo Roy by ja za j**a powiesil na drzwiach w szatni. Tyle w temacie, zaden z wymienionych przez media trenerow nas nie zbawi, bo tu trzeba duzo cierpliwosci i checi wlasciciela, rozbudowa struktur, poprawienie infrastruktury i umiejetne zarzadzanie.
|
Probierz faworytem bukmacherów do objęcia schedy po Skorży
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...9c88&_ticrsn=3 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl