![]() |
Cytat:
Idzie baba do lekarza i mowi: - panie doktorze!! mam wielki problem!! gdy rozchylam nogi slysze Visca El Barca!! - niech sie pani nie martwi, kazda ciipka tak ma :D |
http://sklep.legia.com/sklep/images/...25562ac968.jpg
:D wiecej kwiatkow w sklepiku Legii polecam :D |
Hm, ma ktoś może dostępne zdjęcie legionisty w negliżu przechodzącego przed naszą trybuną? :)
|
pewnie już to Tutaj było ale mnie to zawsze poprawia humor
http://www.youtube.com/watch?v=N2jo3...eature=related |
|
|
zasłysane, mimo szacunku dla zmarłego prezydenta i całej otoczki, wzuszenia itp ten żart mnie jednak śmieszy:
teraz Piłsudski ma na codzień pod ręką zimnego Lecha ;) |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kółko parafialne i wzajemnej adoracji. Hipokryzja pełną parą.
|
Na poziomie te żarty. Z Waszych zmarłych też żartujecie?
Np. -Co by robił *** gdyby żył? -Pewnie drapałby w wieko trumny. Pod *** wstawcie imię, bliskiej Wam osoby, która umarła. Oduczy Was to takich żartów. |
Czytam o rajdach i tym, że Kubica był najszybszy i tak z ciekawości przeglądam listę Rajdowych Mistrzostw i na 13 pozycji ciekawa osoba
13. Martin Prokop CZ :lol: :D |
Cytat:
Weź się ogarnij i wrzuć na luz. E: oho, Ty to dopiero poziom trzymasz... |
Sam się ogarnij i zrozum, że dla kogoś osoby z których żartujecie to rodzina, przyjaciele itp.
|
Cytat:
Kolega wyżej podał Ci tylko przykład że kogoś możesz obrazić takim 'przezajebistym' żartem a Ty sie spinasz. Wszystkie posty wyżej (łacznie z tymi przezabawnymi dowcipami o zmarłych) do usunięcia. |
|
Sytuacja z przed chwili, rozmowa listonoszem zemną fajny kolo da się pogadać i pożartować a nie co inni sztywni i nie rozmowni:
Wracam z zakupami dochodzę do klatki i niosę cisowiankę zgrzewke: Listonosz:Na co ci tyle wody? odwodniony jesteś? Ja:Nie po co mam latać codziennie po jedną butelkę,wrzucił pan coś? Listonosz:Nie Ja:Na pewno? Listonosz:Jak boga kocham pieroga nie :lol: :lol: |
|
|
http://mj.dziala.homeunix.org/rozne/kupa.txt nie do obiadu :)
|
http://www.youtube.com/watch?v=1T7gGMJwwko <-- Nowy jeb*ny bzdet od Sony.. :D
|
Cytat:
http://yfrog.com/6w6zvmsoj |
to jest prawdziwy chuligan ;D ciekawe kto mu to robił.. haha
|
|
Zwiastun AVATAR-a II
http://www.milanos.pl/vid-10816-Avat...-Zwiastun.html |
|
i ten kwik polskiej młodzieży :/
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl