Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

tomasz_19 14.01.2011 20:51

http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17889.JPG

- Mariusz dzięki za fucka
- nie ma za co chłopaki

bódyń 14.01.2011 21:11

i weszlo juz napisalo
http://www.weszlo.com/news/6121

Slayer666 14.01.2011 21:40

Ironia to by była, jakby zrobiony został błąd, który by od razu wyglądał na... błąd. "Sókcesów", "sukcesuw", "sukcesóff".
Tutaj też jest ironicznie? Czy może tutaj była jednak szansa, że "ktoś nie zauważył"? Co, Marszałku*?



*I mam nadzieję, że "dziewczyną" w Twoim poście, to jednak już- kiepska- ironia.

brylant17 16.01.2011 07:35

Fajne podsumowanie kariery Radu Matu na weszło:


Cytat:

Palermo - rozczarowanie. Heerenveen - katastrofa. Wisła Kraków - tragedia. Widzew Łódź - nieporozumienie. Cracovia - dno.

:D

KptAnt 16.01.2011 15:02

Dziś gra Trabzonspor w pucharze. Wiecie może, czy Brożki są w kadrze na mecz?

filemon 16.01.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JackDaniels (Post 1035063)
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Defau...&r=1&hid=85462

Mowią cos o Brozkach ale po turecku zna ktos ten jezyk ? :>

Mówią tam o tym, że Trabzonspor jest narazie liderem ligi i zrobili barbecue party dla celebracji liderowania :D
Starają się znaleźć różnice między bliźniakami, nie wiedzą który jest Piotrek a który Paweł :)

Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o tłumaczenie (pisać na pw czy coś) ;)

skeba 16.01.2011 21:26

Gadają na temat Brożków, a Ci siedzą i nie wiedzą o co kaman. Pewnie w myślach mają: "o ku...a, gdzie my jesteśmy"

aNouc 16.01.2011 22:26

Cytat:

Wszystkich kibiców Białej Gwiazdy zapraszamy na spotkanie z byłymi już zawodnikami Wisły Kraków.

Spotkanie, które zorganizuje Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków odbędzie się z inicjatywy Piotra i Pawła, którzy nie wyobrażali sobie odejścia z klubu bez uprzedniego pożegnania się z jego fanami.

Wydarzenie będzie miało miejsce w poniedziałek, 17 stycznia w restauracji "U Wiślaków" o godzinie 15.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków wraz z Pawłem i Piotrem serdecznie zapraszają na spotkanie.

SKWK................

filoo 17.01.2011 10:41

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

pozdro RadoMatu

Semper Fidelis 1985 17.01.2011 15:27

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

Kosowski zesłany do rezerw

canarinhos 17.01.2011 16:23

http://wisla-online.pl/news/brozkowi...obaczenia-1509

Jakoś dziwnie sie pisze o braciach Brożkach w dziale byli piłkarze...

wislakrakow124 17.01.2011 17:09

Smutno mi troche jak zobaczylem Brozek Brothers na zdjeciach. Jeszcze te napisy ze jeszcze tu wroca. Chlopaki powodzenia w Turcji!!! Wislacy na zawsze

MCX 17.01.2011 17:11

http://galeria.wislakrakow.com/20110.../nDSC_0141.jpg

"Zaraz wracam, dzięki za wszystko"

Ela 17.01.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1036931)

"Zaraz wracam, dzięki za wszystko"

Biorąc pod uwagę krakowskie powroty ( Żurawskiego, Kosowskiego itp ), myślę, że można im wierzyć :

http://img573.imageshack.us/img573/1897/000ani.jpg


Powodzenia chłopaki !

moskit 17.01.2011 17:42

http://www.malopolskatv.pl/pozegnanie-brozkow/ - brożkowie mówią do widzenia

aNouc 17.01.2011 18:51

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...2829934007.jpg


http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Do_zobaczenia/

tomasz_19 17.01.2011 20:29

Brozio powiedział, że chce wrócić i postara się dojść do setki strzelonych bramek w ekstraklasie... miejmy nadzieję, że tak się stanie i wróci do nas przed 30! :D Powodzenia chłopaki w Trabzonie!

Galonek 17.01.2011 21:34

Tomasz_19, miejmy nadzieję, że jednak Pawłowi się powiedzie w Turcji i tak prędko go nie pogonią ;) Jeżeli wróci do nas przed 30 to będzie znaczyło, że niespecjalnie się w Trabzonie sprawdził :)

spinna 18.01.2011 13:24

zobacz relację z ostatniego pobytu Brożków w Wiśle:
http://kiks.tv/2011/01/pozegnanie-blizniakow/

Mario Nh 19.01.2011 15:32

Wie ktoś co z Jaśkiem Paulistą? Jak mu się wiedzie za granicą?

wooojo 19.01.2011 18:49

Z tego co wiem, to chyba leczy teraz jakąś kontuzje.

szprotson 19.01.2011 19:55

Jasiu to był grajek.Jakby widział lepiej,to wyszedł by wyżej niż AEK Larnaka.No ale "dycha" na plecach jest

Watts 19.01.2011 23:12

Cytat:

Adam Kokoszka został wypożyczony do Polonii Warszawa z włoskiego Empoli FC - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Zastrzegliśmy sobie prawo pierwokupu - powiedział właściciel klubu z Konwiktorskiej Józef Wojciechowski.

Kokoszka rozegrał 21 spotkań w polskiej Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków, strzelając w nich jedną bramkę. W 2008 roku przeniósł się do włoskiego Empoli FC.
sryliard znaków :D

dj_ibutti 19.01.2011 23:38

Dołączy do klubu "Kokosa" xD

tomsts 19.01.2011 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1038185)
Dołączy do klubu "Kokosa" xD

dokładnie :D no to w ostatniej kolejce mu zaśpiewamy ładnie :]
mam nadzieję, że sprawa Mistrzostwa będzie już wtedy rozstrzygnięta na naszą korzyść a Polonii wbijemy piątaka.

can't wait!

Jurand 19.01.2011 23:50

Obawiam się, że do ostatniej kolejki to już nawet schody w klubie Kokosa się skończą i go przy Reymonta nie zobaczymy. Obym się mylił :)

jova 20.01.2011 00:12

Cytat:

Zniechęcony swoją trudną sytuacją niedawno zadeklarował, że chce wrócić do Polski, ale na pewno nie do poprzedniego klubu - Wisły Kraków
Kiedyś mówił:
Cytat:

Do 30 czerwca nominalnie jestem zawodnikiem Wisły Kraków, ale również po tej dacie, pomimo zmiany barw klubowych, nie przestanę nim być. Nie da się odejść z miejsca, w którym spędziło się tyle lat z dnia na dzień. Bycie Wiślakiem to coś więcej niż noszenie koszulki z białą gwiazdą.
Najwyraźniej dotarło do niego co sądzą o nim kibice.

buczo1985 20.01.2011 01:09

Jego powrót na Reymonta będzie z gatunku tych ciężkich :P O ile to faktycznie prawda z tą Polonią...

ypeeh 20.01.2011 10:35

Zapowiada się akcja "Dolha 2"? :) Dziwne, że Wojciechowski bierze zawodnika, który nigdy i nigdzie tak na prawdę się nie wykazał. Pewnie Leo polecił go do Polonii, podobno doradza Polonii od czasu do czasu.

Feniks1983 20.01.2011 11:21

No teraz jak maja trenera z Holandi tak jak my a Leo ma odejsc z Feyenordu to pewnie bardziej bedzie "pomagal" Poloni :D Oby z podobnym skutkiem jak w przypadku tego ekhm pilkarza Kokoszki. Nie zdziwie sie jak faktycznie zasili klub Kokosa :lol:

Czekam na Jego przyjazd na R22....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl