![]() |
|
i weszlo juz napisalo
http://www.weszlo.com/news/6121 |
Ironia to by była, jakby zrobiony został błąd, który by od razu wyglądał na... błąd. "Sókcesów", "sukcesuw", "sukcesóff".
Tutaj też jest ironicznie? Czy może tutaj była jednak szansa, że "ktoś nie zauważył"? Co, Marszałku*? *I mam nadzieję, że "dziewczyną" w Twoim poście, to jednak już- kiepska- ironia. |
Fajne podsumowanie kariery Radu Matu na weszło:
Cytat:
:D |
Dziś gra Trabzonspor w pucharze. Wiecie może, czy Brożki są w kadrze na mecz?
|
Cytat:
Starają się znaleźć różnice między bliźniakami, nie wiedzą który jest Piotrek a który Paweł :) Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o tłumaczenie (pisać na pw czy coś) ;) |
Gadają na temat Brożków, a Ci siedzą i nie wiedzą o co kaman. Pewnie w myślach mają: "o ku...a, gdzie my jesteśmy" |
Cytat:
|
|
|
http://wisla-online.pl/news/brozkowi...obaczenia-1509
Jakoś dziwnie sie pisze o braciach Brożkach w dziale byli piłkarze... |
Smutno mi troche jak zobaczylem Brozek Brothers na zdjeciach. Jeszcze te napisy ze jeszcze tu wroca. Chlopaki powodzenia w Turcji!!! Wislacy na zawsze
|
|
Cytat:
http://img573.imageshack.us/img573/1897/000ani.jpg Powodzenia chłopaki ! |
http://www.malopolskatv.pl/pozegnanie-brozkow/ - brożkowie mówią do widzenia
|
|
Brozio powiedział, że chce wrócić i postara się dojść do setki strzelonych bramek w ekstraklasie... miejmy nadzieję, że tak się stanie i wróci do nas przed 30! :D Powodzenia chłopaki w Trabzonie!
|
Tomasz_19, miejmy nadzieję, że jednak Pawłowi się powiedzie w Turcji i tak prędko go nie pogonią ;) Jeżeli wróci do nas przed 30 to będzie znaczyło, że niespecjalnie się w Trabzonie sprawdził :)
|
zobacz relację z ostatniego pobytu Brożków w Wiśle:
http://kiks.tv/2011/01/pozegnanie-blizniakow/ |
Wie ktoś co z Jaśkiem Paulistą? Jak mu się wiedzie za granicą?
|
Z tego co wiem, to chyba leczy teraz jakąś kontuzje.
|
Jasiu to był grajek.Jakby widział lepiej,to wyszedł by wyżej niż AEK Larnaka.No ale "dycha" na plecach jest
|
Cytat:
|
Dołączy do klubu "Kokosa" xD
|
Cytat:
mam nadzieję, że sprawa Mistrzostwa będzie już wtedy rozstrzygnięta na naszą korzyść a Polonii wbijemy piątaka. can't wait! |
Obawiam się, że do ostatniej kolejki to już nawet schody w klubie Kokosa się skończą i go przy Reymonta nie zobaczymy. Obym się mylił :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Jego powrót na Reymonta będzie z gatunku tych ciężkich :P O ile to faktycznie prawda z tą Polonią...
|
Zapowiada się akcja "Dolha 2"? :) Dziwne, że Wojciechowski bierze zawodnika, który nigdy i nigdzie tak na prawdę się nie wykazał. Pewnie Leo polecił go do Polonii, podobno doradza Polonii od czasu do czasu.
|
No teraz jak maja trenera z Holandi tak jak my a Leo ma odejsc z Feyenordu to pewnie bardziej bedzie "pomagal" Poloni :D Oby z podobnym skutkiem jak w przypadku tego ekhm pilkarza Kokoszki. Nie zdziwie sie jak faktycznie zasili klub Kokosa :lol:
Czekam na Jego przyjazd na R22.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl