Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Socios (komentarze, propozycje itp) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9985)

Robich106i5 09.01.2019 19:44

Lis
 
Czy my jako socios mozemy cos zrobic w sprawie Lisa? Skoro trzeba za niego zaplacic Lechowi? Nie mialem najlepszego zdania o nim na poczatku ale przyznaje sie ze teraz to jest GOSC. Ichcialbym zeby zostal w Wisle...

Ajax 12.01.2019 13:27

do kogo można napisać na PW w sprawie socios (chodzi o sprawy formalno zapisowe i wolałbym publicznie nie pisać :) )

serek.c2 12.01.2019 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1530084)
do kogo można napisać na PW w sprawie socios (chodzi o sprawy formalno zapisowe i wolałbym publicznie nie pisać :) )

Pisz na pw tutaj albo na [email protected]

tomwkr8 12.01.2019 14:10

Witam.

Chcę w jakiś sposób pomóc Wisełce i wesprzeć ją składkami stąd decyzja o zapisaniu się do Socios. Pytanie tylko czy można zmienić rangę w każdej chwili? np. ze złotej na białą?

sevenheaven 12.01.2019 14:58

Witam, ja również mam pytanie

Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )

jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?

Glazik 12.01.2019 15:05

Możesz uiszczać darowizny miesięczne w wysokości 20 czy też 10 zł nie ma problemu.Tyle że wpłacając 50zl miesięcznie uzyskujesz możliwość oddania głosu w rozdysponowania wspólnych składek. Mi się wydaję że obecna wersja jest przemyślana i jak najbardziej ok.Nie ma co się rozdrabniać przecież chodzi o uzyskanie jak największej kwoty do szybkiego spełnienia wspólnie zaplanowanego celu.

maaarcin 12.01.2019 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1530109)
Witam, ja również mam pytanie

Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )

jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?

Oczywiście jest. Dla osób do 25 lat i od 65 lat składka wynosi 25 zł (srebrna gwiazda), z prawem głosu. Tak jak napisał również mój przedmówca, można wpłacać także normalne darowizny w dowolnej kwocie.

coob 12.01.2019 17:07

Jest gdzieś podsumowana akcja Socios? Gdzie i jak się dołączyć, itp - takie kompendium. Nie chce mi się przerzucać wszystkich stron w dyskusji.

Mintokur 12.01.2019 17:19

Dzień dobry wszystkim :)

Jestem pod wrażeniem chęci pomocy o jakiej czytam na tym forum.
Sosios to piękna sprawa , która ewidentnie świadczy o tym , że idziemy w dobrym kierunku . BRAWO !!!!
Widać , że jest nas wielu którzy chcą dobra tego klubu.

Po burzy słońce wychodzi z za chmur i nad Krakowem zaświeci znów na 100 %

Wpłacajmy ile kto może . Każda złotóweczka się liczy .

Szacun na maxa dla WAS wszystkich .

Jesteśmy wielcy , tak wielcy i dumni . My prawdziwi kibice Wisły Kraków

mlodshy 12.01.2019 17:34

Coob, na stronie Socios https://socioswisla.pl/# masz aktualizację, wszystkie dane i podsumowania na bieżąco.

krakus76_ 12.01.2019 20:08

Dodatkowo jeszcze to (w temacie akcji Socios):

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-ten-cel-dar

petred 12.01.2019 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coob (Post 1530135)
Jest gdzieś podsumowana akcja Socios? Gdzie i jak się dołączyć, itp - takie kompendium. Nie chce mi się przerzucać wszystkich stron w dyskusji.

https://socioswisla.pl/

sevenheaven 13.01.2019 00:25

Mam takie propozycje, mam nadzieję, że Witek czy ktoś inny się odniesie do tego:


1. ( propozycja chyba Krakusa ) Niedługo zbliżamy się do 1000 socios.. może zrobić jakąś licytację dla rezerwacji członka nr 1906 ? myslę, że to fajna sprawa dla kogoś i wyróżnienie, szczególnie, jeśli będzie nas kilka tysięcy w niedługim czasie mam nadzieję :)

2. Jakieś gadżety do przynależności socios, gdzie całość będzie transparenta i cały zysk przekazany na konkretne cele np. koszulki, magnesy, spinki itp. ( może warto w przyszłości np 10-15% przeznaczyć na "rezerwę" w razie jakiegoś kryzysu i odkładać środki na osobne konto ? oczywiście jak sytuacja się ustabilizuje..

3. Stworzenie na stronie osobnej zakładki z osobami publicznymi, które wspierają socios, np jakiś piłkarz + krótka wzmianka od niego ( może jakiś spot dodatkowo zachęcający ? )

Ajax 13.01.2019 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1530087)
Pisz na pw tutaj albo na [email protected]

Wysłałem PW wiem, że sprawa trochę dziwna, ale cóż:) Zapiszę się niezależnie od odpowiedzi tylko prosiłbym, żebyś dał znać.

petred 13.01.2019 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1530219)
Mam takie propozycje, mam nadzieję, że Witek czy ktoś inny się odniesie do tego:


1. ( propozycja chyba Krakusa ) Niedługo zbliżamy się do 1000 socios.. może zrobić jakąś licytację dla rezerwacji członka nr 1906 ? myslę, że to fajna sprawa dla kogoś i wyróżnienie, szczególnie, jeśli będzie nas kilka tysięcy w niedługim czasie mam nadzieję :)

Można by zarezerwować ten numer dla Kuby na przykład. Jako honorowy członek stowarzyszenia.

Daro&Mysłowice 15.01.2019 17:24

Witam Panowie udało mi się do Was dołączyć więc można spokojnie zabierać głos...też jestem za roztropnym wydawaniem pieniędzy dlatego że mnie trio z konferencji zupełnie nie przekonało...i to nie dlatego że ktoś się śmiał czy źle wyglądał...tylko po prostu boje się że to są ludzie dalej z tego samego układu może gdzieś z tylnych rzędów ale przecierz tylko takich byśmy łykli......wiem że nie ma czasu i trzeba działać...ale nic na hurra i bez głowy...tylko 100% oczyszczenie może dać coś dobrego w przyszłości...

rokfor 15.01.2019 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daro&Mysłowice (Post 1530671)
Witam Panowie udało mi się do Was dołączyć więc można spokojnie zabierać głos...też jestem za roztropnym wydawaniem pieniędzy dlatego że mnie trio z konferencji zupełnie nie przekonało...i to nie dlatego że ktoś się śmiał czy źle wyglądał...tylko po prostu boje się że to są ludzie dalej z tego samego układu może gdzieś z tylnych rzędów ale przecierz tylko takich byśmy łykli......wiem że nie ma czasu i trzeba działać...ale nic na hurra i bez głowy...tylko 100% oczyszczenie może dać coś dobrego w przyszłości...

Ja bym jednak do jednego wora wszystkich nie wrzucał, o Panu Wisłockim zarząd Socios ma chyba bardzo dobre zdanie, zresztą nie tylko oni:
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...62927680147456

rafkur 16.01.2019 17:15

Właśnie sobie puściłem pierwszą skladkę. Tak, wiem że to spam ale tak mnie to ucieszyło że musiałem się pochwalić ))))

Wojtas 16.01.2019 17:34

A ja dzis wyslalem deklaracje i czekam:)

mam nadzieje ze niedlugo bede Socios :)Wisla nigdy nie zginie.

Mintokur 17.01.2019 09:32

Przyjętych Socios 1139
Stan konta 145688,64 zł


8 sty 2019 02:14

Drogi Wiślaku,

Bardzo dziękujemy za przesłaną deklarację oraz dokonaną wpłatę. Miło nam poinformować, że podjęliśmy decyzję o przyjęciu Pana w poczet członków zwyczajnych stowarzyszenia Socios Wisła Kraków (nr członka - 637).


Bravo !!!

502 nowych członków w 10 dni
50 nowych Socios dziennie .

Pozdrowienia i szacun dla nas Wszystkich

ciacho 17.01.2019 12:20

Szczerze... nie wierzyłem, że to się tak rozkręci. Brawo!!!

ArturBarlinek 17.01.2019 12:47

a teraz sobie wyobraźcie co by było z autobusem, ogrzewaniem, CLJ gdyby nie socios.......

papu 17.01.2019 20:52

Można w każdym momencie (jeśli w ogóle można) zmienić rangę?

nowak 17.01.2019 21:06

Pytanie do osób z zarządu Socios do ostatniej wpłaty bo wiemy na co poszło itd Co ze stadionem ? Bo może być ponownie problem

serek.c2 17.01.2019 21:06

Tak, można zmieniać rangę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowak (Post 1530940)
Pytanie do osób z zarządu Socios do ostatniej wpłaty bo wiemy na co poszło itd Co ze stadionem ? Bo może być ponownie problem

Mamy stały kontakt z klubem - jeśli jest jakiś "pożar", wiemy o nim natychmiast ;)

hunter TSW 18.01.2019 12:45

Zrobię wszystko, żeby nakręcić jak najwięcej osób na tą akcję. :)

rafkur 19.01.2019 11:50

Bardzo dziękujemy za przesłaną deklarację oraz dokonaną wpłatę. Miło nam poinformować, że podjęliśmy decyzję o przyjęciu Pana w poczet członków zwyczajnych stowarzyszenia Socios Wisła Kraków (nr członkowski - 1125).

Dajcie dostęp do pokoju !!! ))))

Jak sobie zrobić taki ładny baner ? ) ( na priv )

mitmichael 19.01.2019 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1531080)
Bardzo dziękujemy za przesłaną deklarację oraz dokonaną wpłatę. Miło nam poinformować, że podjęliśmy decyzję o przyjęciu Pana w poczet członków zwyczajnych stowarzyszenia Socios Wisła Kraków (nr członkowski - 1125).

Dajcie dostęp do pokoju !!! ))))

Jak sobie zrobić taki ładny baner ? ) ( na priv )

Wyslij e-maila na [email protected] ze swoim nickiem z forum i popros o dostep, tak bedzie najłatwiej i najszybciej (mozesz tez podac swoj numer członkowski). W podforum socios jest temat: Promujmy Socios: forum, Facebook, Twitter, Instagram..., tam masz opis jak ustawic baner i zmienic podpis

PS: moze przerazic Cie ile tam jest tematow do ogarniecia ;)

rafkur 19.01.2019 12:11

Dzięki za odpowiedź )

Po tym co ostatnio przerabialiśmy chyba już nic związanego z Wisłą mnie nie przerazi )))))

rav 20.01.2019 22:43

Tej zimy nadam w ramach Wisła.TV maksymalnie tylko jeden sparing - ostatni, z Ziliną.

sevenheaven 25.01.2019 21:21

czy mógłby ktoś z Socios dotrzeć do władz klubu i poprosić Kubę Błaszczykowski, żeby wrzucił posta na swoją tablicę FB o karnetach i bonach ? może się wydaje śmieszne, ale Kuba ma zasięg kilka milionów, na samym FB 2.5 miliona followersów, warto to wykorzystać, nawet jeśli 0,05% zakupi to już byłby potężny zasttrzyk gotówki

Błaszczu_WIŚLAK 25.01.2019 21:58

Ale Kuba to zrobił – zobacz sobie jakie zasięgi zrobiło wczoraj zdjęcie na instagramie :)

TIR_DO_SŁUBIC 29.01.2019 14:24

Macie błąd:

https://i.imgur.com/g5UVlUk.png

Karherop 29.01.2019 14:47

Nie ma w tym błędu tylko powinno być pod kwota 340 tys kwota od Synerise. Było by pewnie czytelniej

Smok 29.01.2019 17:14

Ja mam pytanko do Socios.
Kupilem mlodemu karnet na E24. Syn ma kolegę, który też chcialby chodzic na mecze, ale rodziców nie stać. Czy w ramach bonów może się starać o dofinansowanie do karnetu??

serek.c2 29.01.2019 20:52

Jasne, odezwij się do nas na [email protected]

Alf kibic Wisły 30.01.2019 15:37

Wysłałem na skrzynkę zarządu wiadomość , jak to ogarniecie to dajcie znać, moje rozmowy były dłuższe niż z Bargielem, ale postęp Jest :D

serek.c2 30.01.2019 15:45

Wiadomość odebrana ;) Damy znać!

Smok 30.01.2019 21:32

serek.c2 serdeczne dzięki za wsparcie karnetu !!

serek.c2 30.01.2019 22:04

To dzięki dobrym ludziom, ja tylko przekazałem kod :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl