Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

wyar 05.10.2019 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1543987)
Wolfy broniłby Stolara nawet po spadku do 1. ligi z bilansem 0-1-36, bo Stolar to Stolar :) takie chore zakłamywanie rzeczywistości

To prawda. tez kiedys zaklamywales rzeczywistosc,piszac tak po wygranym meczu Wisly w 2018 r w sierpniu :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1513050)
Taką Wisłę chcę oglądać!


Teraz pytanie konkursowe : kto byl wtedy trenerem ? :rotfl:

wolfy 05.10.2019 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1543986)
Kolejne powalające argumenty. Ad persona to Ty potrafisz, bo na nic innego Cię nie stać.

A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Ale to Stolarczyk zjebał robotę Carillo?
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty. To ma być niby merytoryczne? Sukcesy Stolarczyka są sukcesami Carillo, forma uzyskana pod jego skrzydłami przez zawodników bez znaczenia, po prostu miał skład na puchary. Utrzymanie drużyny przy braku pieniędzy - sukces Carillo?

To było rok temu, większość jeszcze pamięta...

Kurz 05.10.2019 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1543986)
Kolejne powalające argumenty. Ad persona to Ty potrafisz, bo na nic innego Cię nie stać.

Czy naprawdę trudno zrozumieć, ze w tym składzie i formie, niezależnie od taktyki, jesteśmy chłopcami do bicia. Prawdę mówiąc niczego się bardziej nie boję niż Wisły czekającej na błędy przeciwnika i oddającej mu inicjatywę. Gdybyśmy mieli zawodników pokroju Lloncha i Jodłowca sprzed lat, oraz skrzydłowych, którzy nie odpuszczają gry w defensywie to tak, ale z tym co mamy... strach się bać.

lucker 05.10.2019 20:17

Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?

Kurz 05.10.2019 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543990)
A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Ale to Stolarczyk zjebał robotę Carillo?
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty.

Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.

wyar 05.10.2019 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucker (Post 1543994)
Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?

O to to,lucker. Ja specjalnie przypomnialem tu post Kamsona (to nic osobistego) jako przyklad,a tego jest znacznie,znacznie wiecej. Takze u niego !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1516688)
Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie :)

Tak mu zycza,zeby zostal Fergusonem,ze z tej radosci chcieliby go teraz wyp.er.olic ! :rotfl:

Tu zawsze jest wesolo...

leszekpw 05.10.2019 20:21

To że Stolarczyk nie podał się do dymisji to jest skandal. Gdzie ten Pan ma honor???

wolfy 05.10.2019 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1543995)
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.

Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...

Kurz 05.10.2019 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543998)
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...

Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.

Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.

Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.

wolfy 05.10.2019 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1544001)
Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.

Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.

Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.

Na razie nasi hiszpańscy trzecioligowcy grają żenująco. O wiele lepiej wyśmiewani Mak, Janicki i Niepsuj.

sevenheaven 05.10.2019 20:35

Do wszystkich obrońców Stolarczyka:

Nikt nie neguje tego, że rzeźbi z tego co ma.. czyli gówno tak naprawdę ma, ALE..

1. Po części sam sobie takich zawodników dobrał.. Pawłowski, Szota, Zdybowicz, Kumah i inni to są jego pomysły ! skoro nie ma pieniędzy, a sprowadzeni zawodnicy do niczego się nie nadają to na cholere ich sprowadzać ?
2. Przygotowanie fizyczne - po Carillo nasi biegali po 115-120 km w każdym meczu.. z Legią z 123 km !! w tej chwili nie jesteśmy w stanie nawet zbliżyć się do tych wyników
3. Kontuzje.. jedna sprawa to nasi emeryci.. no cóż wieku nie oszukać.. ale kupowanie też zawodników kontuzjogennych prowadzi do sytuacji gdzie nie ma kto grać.. może warto się zastanowić czy warto mieć 5 przeciętnych piłkarzy , którzy co chwilę wypadają z gry, czy 2 kozaków którzy będą grali od dechy do dechy ?
4. Taktyka - zero reakcji ! SFG bite przez Sadloka, rozgrywanie piłki od bramki.. wszyscy to wiedzą i widza.. szkoda nawet komentować

wg mnie czas Stolara już minął.. i mówię to z bólem serca

PAWEŁ 05.10.2019 20:37

Wolfy Pierdzielisz jak potłuczony a kto odpowiada za ustawienie kopaczy, przecież oni nie wiedza nawet jak maja grać. I jeżeli uważasz ze 1,5 roku to mało żeby Sadloka nauczyć wyrzutek z SFG to ja nie mam o czym z Tobą rozmawiać

Padre1906 05.10.2019 20:40

Pytanie do zwolenników wymiany trenera. Skąd na to wziąć pieniądze?

sevenheaven 05.10.2019 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1544009)
Pytanie do zwolenników wymiany trenera. Skąd na to wziąć pieniądze?

Jest wolny Skowronek.. myślę, że więcej od Stolara by nie chciał, bo to dla niego szansa, dopiero co był wymieniany jako główny kandytat do objęcia kogoś z eklapy

Kurz 05.10.2019 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1544010)
Jest wolny Skowronek.. myślę, że więcej od Stolara by nie chciał, bo to dla niego szansa, dopiero co był wymieniany jako główny kandytat do objęcia kogoś z eklapy

To tak na serio czy szydera?

Levis88 05.10.2019 20:50

Stolar niech zostaje tylko niech się ogarnie i nie pcha bez sensu swoich jak widać głupich pomysłów.

wyar 05.10.2019 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1544012)
To tak na serio czy szydera?

Ja na serio - do wziecia ponoc jest Ryszard Forbrich. Ja bym zaryzykowal - byl czas,ze facet symultanicznie prowadzil kilka zespolow i zaden ponoc nie zalowal.

Kurz 05.10.2019 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1544014)
Ja na serio - do wziecia ponoc jest Ryszard Forbrich. Ja bym zaryzykowal - byl czas,ze facet symultanicznie prowadzil kilka zespolow i zaden ponoc nie zalowal.

Jeśli Forbrich to jestem za :). Nie wiem tylko czy jest opcją dla gołodupców.

Cycu 05.10.2019 21:00

Ja to tylko tu zostawię:

https://twitter.com/Krotka_Pilka_/st...62181861117954

Kurz 05.10.2019 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1544016)

Gorzej od końcówki meczu Japonii z Polską to nie wygląda.

wyar 05.10.2019 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1544015)
Jeśli Forbrich to jestem za :). Nie wiem tylko czy jest opcją dla gołodupców.

3,5 roku w ogole nie zarabial. Jak zyc ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1544016)

Tez to widzialem,ale wczesniej za wprowadzanie pilki zabieral sie moj ulubiony :rotfl: "pilkarz" Janicki i trzy razy kopnal z lewej nogi,trzy razy prosto do przeciwnika. W ten sposob przynajmniej posiadanie sobie naijalismy. :p

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1544003)
Do wszystkich obrońców Stolarczyka:

Odpusc. sam sobie w niektorych pytaniach odpowiadasz,a w niektorych wykazujesz taka zla wole,albo taka ignorancje,ze trudno to traktowac powaznie.

A jak porownujesz sklad za Carillo... Hmmmm...
To Ci go sam podam :
Julian Cuesta Matej Palcić, Fran Velez, Zoran Arsenić, Maciej Sadlok Tibor Halilović (66 min Petar Brlek), Nikola Mitrović, Tomasz Cywka, Pol Llonch, Jesus Imaz (83 min Kamil Wojtkowski) Carlitos

Sklad dzisiaj :
Michał Buchalik
Rafał Boguski
Marcin Wasilewski
Rafał Janicki
(46. Dawid Szot)
Marcin Grabowski
Jean Carlos Silva
Vullnet Basha
(76. Chuca)
Vukan Savićević
Kamil Wojtkowski
Michał Mak
Przemysław Zdybowicz
(65. Krzysztof Drzazga)

Nie widzisz roznicy ? To po krakosku ci powiem - wez se oko do reki.

gizmowisla 05.10.2019 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1544016)

no co ?? jak sie nie umie grac w futbol to przynajmniej statystyki mozna nabijac

wolfy 05.10.2019 21:36

@raindog - szkoda mi czasu na komentowanie. Czyli Stolar zajebał sukcesy Carillo i Sobola. Acha.
Zajebiście merytoryczna analiza - wszystko co dobre to inni trenerzy, co złe Stolarczyk. Aż dziw że Sobol miał takie chujowe statystyki kiedy prowadził Wisłę wcześniej. Pewnie Kmiecik mu świnię podkładał.
Jesteś żałosny, ale na bank zyskasz posłuch. Proste wytłumaczenia, kozioł ofiarny - merytoryka po chuju. W sam raz dla prymitywnych umysłów.

Smuga 05.10.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog
Zdaje się, że to odbudowanie piłkarzy polegało na tym, że po prostu trafiali do szatni ze świetną atmosferą. Poza tym Wisła grała ultraofensywnie - wygrała jeden mecz, 3 przegrała, ale i tak każdy pamiętał ten błysk z tego jednego. Nasza widowiskowa gra skończyła się w połowie września 2018 - z wyjątkiem marca 2019, a i tak w mediach cały czas mówili o pięknie grającej Wiśle. ...a my od kilku spotkań akcji nie potrafimy sklecić. Taki sam mecz zagraliśmy z Zagłębiem i ŁKS'em. Tak samo bez pomysłu.

To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?

wolfy 05.10.2019 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1544025)
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?

To zasługa Sobolewskiego. Nie pytaj jak i dlaczego, ani czemu Wisły Sobola grają zupełnie inaczej, to nieistotne szczegóły. raimdog nie pozwala żeby fakty stanęły mu na drodze polowania na czarownice. Maładiec.

MaLk 05.10.2019 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1543981)
5:2 z Lechem to była spuścizna Carillo.

Nie wiem po kiego grzyba przywołujecie ten mecz, który jednak był ewenementem. Przypomnę, że tam przegrywaliśmy 0:2, a gdyby Lech jednak strzelił tę "setkę" na 0:3, zapewne wynik końcowy byłby podobny do dzisiejszego.

W kontekście dzisiejszego meczu martwi to, że nawet w pół-rezerwowym składzie i nawet na Lechu jesteśmy tak łatwi do rozszyfrowania. Wystarczy dać nam grać, nawet bez specjalnego pressingu, prędzej czy później sami podarujemy bramkę przeciwnikowi, co zresztą wprost przyznał nawet trener Lecha po meczu...

Plus tego meczu - nie musieliśmy oglądać wolnych Sadloka. Oraz to, że zobaczyliśmy ile są warci ci, których część komentujących tak się domagała, Grabowski (jak to leciało? w końcu to reprezentant, na pewno sobie poradzi!), Szot czy Zdybowicz. No więc wyszło na to, że nie mamy żadnych sensownych alternatyw w stosunku do tego, co już widzieliśmy, Stolarczyk jednak nie sabotuje składu, chowając złośliwie przed nami diamenty, żeby mógł grać Boguski.

Jest źle, a rozwiązaniem naszych problemów nie jest zmiana trenera, tylko powrót do gry tych, którzy są w stanie dać drużynie jakość.

pepe72 05.10.2019 21:59

W Stanie Futbolu był nasz prezes. Polecam obejrzeć:
https://youtu.be/FwQubOlbkYo

Twierdził, że jest kasa na transfery w zimie i wygląda na to, że trzeba będzie jej użyć. bo nas Raków przeskoczył.

wolfy 05.10.2019 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1544033)
W Stanie Futbolu był nasz prezes. Polecam obejrzeć:
https://youtu.be/FwQubOlbkYo

Twierdził, że jest kasa na transfery w zimie i wygląda na to, że trzeba będzie jej użyć. bo nas Raków przeskoczył.

No raczej bez transferów się nie obędzie.
Tylko pytanie - kto je przeprowadzi? Przecież my nie mamy pionu sportowego, skautów, nic...

RAFi89 05.10.2019 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1544025)
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?

Z tego samego co liczba 63 straconych bramek, czyli wesołej gry w której dzięki nie najgorszej ofensywie potrafiliśmy sobie jakoś radzić. Niestety dzisiaj defensywa dalej jest tragiczna a w ofensywie mamy spory problem i z takiej gry nic nie będzie.
Mamy spore problemy kadrowe i to winą Stolarczyka nie jest ale jeśli dalej będziemy w takim składzie próbować grać jak w poprzednim sezonie to efekt końcowy może być dramatyczny.
Dzisiaj Lech dosłownie nie musiał nic na boisku robić, wyszli jakby byli zadowoleni z remisu a zakończyli mecz z wynikiem 4:0.

pepe72 05.10.2019 22:23

jest 2 miesiące czasu to może da się coś zorganizować. Może zagadać do Kiko ;)

heavy 05.10.2019 22:29

Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
Nawet profesor z kauflanda nie zrobił takiego pijaru w tak krótkim czasie jak Nasi .... wokół siebie.
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
I patrząc na to wszystko dziś, już niebawem dostaniemy w....... od KS Wieczysta Kraków.
I tyle w temacie.
Ps.
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN

wyar 05.10.2019 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1544030)
Nie wiem po kiego grzyba przywołujecie ten mecz, który jednak był ewenementem. Przypomnę, że tam przegrywaliśmy 0:2, a gdyby Lech jednak strzelił tę "setkę" na 0:3, zapewne wynik końcowy byłby podobny do dzisiejszego.

W kontekście dzisiejszego meczu martwi to, że nawet w pół-rezerwowym składzie i nawet na Lechu jesteśmy tak łatwi do rozszyfrowania. Wystarczy dać nam grać, nawet bez specjalnego pressingu, prędzej czy później sami podarujemy bramkę przeciwnikowi, co zresztą wprost przyznał nawet trener Lecha po meczu...

Plus tego meczu - nie musieliśmy oglądać wolnych Sadloka. Oraz to, że zobaczyliśmy ile są warci ci, których część komentujących tak się domagała, Grabowski (jak to leciało? w końcu to reprezentant, na pewno sobie poradzi!), Szot czy Zdybowicz. No więc wyszło na to, że nie mamy żadnych sensownych alternatyw w stosunku do tego, co już widzieliśmy, Stolarczyk jednak nie sabotuje składu, chowając złośliwie przed nami diamenty, żeby mógł grać Boguski.

Jest źle, a rozwiązaniem naszych problemów nie jest zmiana trenera, tylko powrót do gry tych, którzy są w stanie dać drużynie jakość.

Przywolujemy go po to,,zeby dac niektorym do myslenia,ze to nie ustawienie,a brak odpowiedniej jakosci pilkarzy jest obecnym problemem Wisly. Tu nie chodzi o ewenement,bo w tamtym sezonie podobnym "ewenementem" byl np mecz z Legia,tez przegrywany 2:0,a ledwo Legia uratowala remis. Z Korona dwukrotnie przegrywalismy 1 bramka,a skonczylismy wladowaniem 6 bramek. Tu chodzi o to,ze to ustawienie przy wyzszej jakosci pilkarzach daje i efekty punktowe,i efektowna gre. Wiem,ze to wiesz,ale przypominamy to tym,ktorzy nie bedac w wiekszosci w podeszlym wieku wykazuja pierwsze objawy starczej demencji.

A tak a propos - ja wiem,ze u nas popularne jest formulowanie tez "a gdyby jedno to wtedy drugie". Faktem jest,ze Lech nie potrafil strzelic 3 bramki,a my potrafilismy mu strzelic 5. I tego sie trzymajmy.

I jeszcze jedno juz do wszystkich - jeszcze raz przypomne,ze w tamtym meczu Lech mial Janickiego. Teraz mamy go my.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1544037)
Z tego samego co liczba 63 straconych bramek, czyli wesołej gry w której dzięki nie najgorszej ofensywie potrafiliśmy sobie jakoś radzić. Niestety dzisiaj defensywa dalej jest tragiczna a w ofensywie mamy spory problem i z takiej gry nic nie będzie.
Mamy spore problemy kadrowe i to winą Stolarczyka nie jest ale jeśli dalej będziemy w takim składzie próbować grać jak w poprzednim sezonie to efekt końcowy może być dramatyczny.
Dzisiaj Lech dosłownie nie musiał nic na boisku robić, wyszli jakby byli zadowoleni z remisu a zakończyli mecz z wynikiem 4:0.

A co bys zmienil ? I kto mialby to wykonac ?

wolfy 05.10.2019 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1544030)
Nie wiem po kiego grzyba przywołujecie ten mecz, który jednak był ewenementem. Przypomnę, że tam przegrywaliśmy 0:2, a gdyby Lech jednak strzelił tę "setkę" na 0:3, zapewne wynik końcowy byłby podobny do dzisiejszego.

W kontekście dzisiejszego meczu martwi to, że nawet w pół-rezerwowym składzie i nawet na Lechu jesteśmy tak łatwi do rozszyfrowania. Wystarczy dać nam grać, nawet bez specjalnego pressingu, prędzej czy później sami podarujemy bramkę przeciwnikowi, co zresztą wprost przyznał nawet trener Lecha po meczu...

Plus tego meczu - nie musieliśmy oglądać wolnych Sadloka. Oraz to, że zobaczyliśmy ile są warci ci, których część komentujących tak się domagała, Grabowski (jak to leciało? w końcu to reprezentant, na pewno sobie poradzi!), Szot czy Zdybowicz. No więc wyszło na to, że nie mamy żadnych sensownych alternatyw w stosunku do tego, co już widzieliśmy, Stolarczyk jednak nie sabotuje składu, chowając złośliwie przed nami diamenty, żeby mógł grać Boguski.

Jest źle, a rozwiązaniem naszych problemów nie jest zmiana trenera, tylko powrót do gry tych, którzy są w stanie dać drużynie jakość.

Fakt, o ile mecz z Błękitnymi niewiele osób widziało, o tyle teraz nikt raczej nie będzie kwestionował sensu Klemenza czy Boguskiego na boku obrony. To przerażające, ale "młodzi" są aż tak chujowi. Grabowski z taką grą nie ma czego szukać w 1 lidze, pewnie w drugiej też nie...

leszekpw 05.10.2019 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1544003)
2. Przygotowanie fizyczne - po Carillo nasi biegali po 115-120 km w każdym meczu.. z Legią z 123 km !! w tej chwili nie jesteśmy w stanie nawet zbliżyć się do tych wyników

wg mnie czas Stolara już minął.. i mówię to z bólem serca

O to to. Tym się właśnie różni trener zagraniczny który weźmie ich za m...y od naszych krajowych. Smutne ale prawdziwe.
Bez właściwego przygotowania fizycznego nic nie wskóramy.

Kurz 05.10.2019 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heavy (Post 1544040)
Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
Nawet profesor z kauflanda nie zrobił takiego pijaru w tak krótkim czasie jak Nasi .... wokół siebie.
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
I patrząc na to wszystko dziś, już niebawem dostaniemy w....... od KS Wieczysta Kraków.
I tyle w temacie.
Ps.
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN

Poproszę o linka do tej deklaracji. Bez niego nie ma sensu komentować.

WHITE*STAR 05.10.2019 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1544025)
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?

Z 63 straconych bramek i gry w strefie spadkowej?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543983)
Teraz to już pojechałeś po całości.

Piłeś - nie pisz. Nie piłeś - idź się napij.

Trzeba jednak @raindog oddać, że kadra na jesień 2018 nie była autorstwa Stolarczyka (nie chodzi tylko o odejścia piłkarzy, bo z każdego klubu ktoś odchodzi). Głowacki ze Stolarczykiem ściągnęli wtedy tylko Korta, który owszem zaliczył na wejściu kilka fajnych meczów. Jednak od pamiętnego spotkania z Lechią, gdy zaczęliśmy dołować, on był jednym z zawodników najsłabiej grających.

pepe72 05.10.2019 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heavy (Post 1544040)
Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
...
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN

Ja bym ci dał z kilka miesięcy na ochłonięcie.
Bez naszych obecnych właścicieli Wisła grałaby dziś w B klasie.

Smuga 05.10.2019 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw
O to to. Tym się właśnie różni trener zagraniczny który weźmie ich za m...y od naszych krajowych. Smutne ale prawdziwe.
Bez właściwego przygotowania fizycznego nic nie wskóramy.

I co, zagraniczny trener sprawi, że nasi odżyją fizycznie, będą zasuwać jak małe samochodziki przez 90 minut?

Ceniący się zagraniczny trener nie przyjdzie tu bez swojego sztabu, bez uporządkowanej struktury organizacyjnej wewnątrz klubu, bez możliwości długotrwałej współpracy, która umożliwi wcielenie jego wizji trenerskiej w życie. Mówi coś niektórym nazwisko Carrillo? Nic nikogo jego casus nie nauczył? No chyba, że chcemy ponownie znaleźć, a potem zatrudnić drugiego Kiko. Tylko potem nie chcę znów czytać komentarzy, że "męczymy bułę", "gramy lagą na zawodnika X czy Y" i całej tej litanii histerycznych wpisów różnych frustratów.

WHITE*STAR 05.10.2019 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1544050)
I co, zagraniczny trener sprawi, że nasi odżyją fizycznie, będą zasuwać jak małe samochodziki przez 90 minut?

Ceniący się zagraniczny trener nie przyjdzie tu bez swojego sztabu, bez uporządkowanej struktury organizacyjnej wewnątrz klubu, bez możliwości długotrwałej współpracy, która umożliwi wcielenie jego wizji trenerskiej w życie. Mówi coś niektórym nazwisko Carrillo? Nic nikogo jego casus nie nauczył? No chyba, że chcemy ponownie znaleźć, a potem zatrudnić drugiego Kiko. Tylko potem nie chcę znów czytać komentarzy, że "męczymy bułę", "gramy lagą na zawodnika X czy Y" i całej tej litanii histerycznych wpisów różnych frustratów.

To nie fakt, że trener będzie zagraniczny sprawi, że drużyna zacznie dobrze wyglądać. A fakt, że będzie to dobry trener. A takich, niestety z uwagi między innymi na szkolenie trenerów w Polsce, u nas brakuje.

Ja wiem, że niektórym się zdaje iż to "hiszpański zaciąg" wpędził Wisłę w długi. Ja jednak polecam poczekać do publikacji książki Jadczaka. Ten Hiszpański zaciąg zajmował jednak miejsca w grupie mistrzowskiej, walczył o puchary i z hiszpańskich blokowisk potrafił wyłapać piłkarzy naprawdę dobrych, z potencjałem na zarobek: Carlitosa, Imaza, Lloncha i Veleza.

Kurz 05.10.2019 23:50

Panowie, naprawdę weźcie Deprim. Wisła ma 11-12 zawodników, którzy w chwili obecnej nadają się do gry w Ekstraklasie. Brak formy u 2 z nich i brak w składzie 6 kolejnych oznacza to co dzisiaj widzieliśmy. Czy to przerasta?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl