Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

ashkeczup 27.03.2017 10:29

Po wczorajszym meczu śmiało można tak powiedzieć. Grali dramatycznie do przodu, przy czym należy uwzględnić fakt, że oni się kilka dni w roku widzą, a Kiko ma zespół cały czas.

arti 27.03.2017 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1467433)
Po wczorajszym meczu śmiało można tak powiedzieć. Grali dramatycznie do przodu, przy czym należy uwzględnić fakt, że oni się kilka dni w roku widzą, a Kiko ma zespół cały czas.

przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.

Ma_niek 27.03.2017 19:37

Niektórym juz wiosenne slonce chyba za bardzo przygrzalo w dynie.

Wojtas 27.03.2017 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1467449)
przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.



No juz bez przesady.Piast i Plock biegali i walczyli ,i wcale nie uwazam ze to byly slabe zespoly,to juz nie ten czas ,w lidze nie ma słabych zespołow.Kiedys bysmy grali z takimi na hura do przodu ,skonczylo by sie to kontrami i tak wlasnie w takich meczach frajerzy golili Wisłe.,jak chocby za Moskala.
W Wawie OBIE druzyny zagraly przecietnie,to byl mecz na remis.
Wiadomo ze porównywanie Kiko do Nawałki,czy Wisły do Repry jest w wogóle z dupy,mysle ze duzo odpowiedzi na pytania na co NAPRAWDE stac Wisłe za Ramireza pokaze wlasnie mecz z Kuchennymi.

szprotson 27.03.2017 20:59

porónania Kiko do Kasperczaka są daremne gdyż łaczy ich bardzo mało.
o wiele wiecej Kiko ma wspólnego ze Skorża, a Kasper z Engelem...

dajmy czas Kiko, tak z rok, to sie wtedy zobaczy czy sie czymś różni od polskich ogórków

ashkeczup 27.03.2017 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1467449)
przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.

Pewna wygrana z 600 tysięcznym państewkiem-pełna dominacja, 80% posiadania piłki, 3x więcej strzałów, od 30 minuty ustalony wynik meczu. Jak to Jerzy Urban raczył zauważyć "Tak było. Nie zmyślam"

Adenalix 27.03.2017 22:25

Strasznie popadamy ze skrajności w skrajność. Trener przegrał dwa mecze, w tym jeden 0-3? Na taczki go! Wygrał trzy mecze i nie przegrał pięciu? Spokojnie może zastąpić Conte w Chelsea.

s1mone 27.03.2017 23:03

Cytat:

obejrzzawszy mecz PL stwierdzam ze aktualnie Wisła prowadzi dojrzalsza i bardziej oukladana gre niz nasza kadra , strach pomyslec co osiagnalby Kiko gdyby zamiast Brozinho mial do dyspozycji Lewego a zamiast Bogusia Grosika...
Wcale bym się nie zdziwił, z tymże żadna kadra nigdy nie będzie tak zgrana jak klubowa drużyna. Jeżeli mówimy o samej organizacji gry nie jest to wina Nawałki, tak samo jak nie jest to plus dla Kiko. Podejrzewam, że Barcelona zlałaby reprezentację Hiszpanii bez żadnego problemu (jeśli udałoby się sklonować paru piłkarzy), a Polska mimo posiadania o wiele wyższej klasy piłkarzy pewnie by się męczyła z Legią dużo bardziej niż z Czarnogórą.

Takie futbolowe realia, które mimo wszystko o niczym nie świadczą.

AntyMod 27.03.2017 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1467449)
przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.

nie przesadzaj , po pierwsze jestesmy juz na dlugo przecietna drzuyna polskiej ligi ktora kazde zwyciestwo musi sobie wybiegac , poza tym skoncz .......ic ze w wa-wie nawet nie pierdnelismy bo ta oslawiona , mega bogata druzyna z tym jakims smiesznym czarnuchem Dzidzą - ktory gra jeden dobry mecz na 4 i jest gwiazda chorej ligi - i drugim padliniarzem lolkiem z wodoglowiem dosc sie nameczyli zeby wygrac 1-0 - popatrz na nazwiska - kontrakty - przyslosci i wszystko wokol - ta legia to po prostu twor polityczno-telewizyjny -to co potrzeba teraz obezcnej wladzy partyjniej i karierowicza bonka ktory na sile ( wczesniej tylko dzieki swojemu kochasiowi francuskiemu) musi miec europejska druzyne ...wcale nie gloryfikuje Wisly bo to ligowy przecietniak ...tylko mam beke ze wszystkich 3-4-5 - a legioa to i 10 x bogatszych klubow ktore musze sie bardzo nameczyc zeby ta slaba i biedna Wisle zdominowac ...najwazniejszy bedzie mecz z Amika , choc nie wiem czemu jak zawsze bylem sceptyczny to zaczynam wierzyc w niezly wynik i walke ... gdyb sie tak udalo wygrac z Amika ( moze 7egia da nam Gila albo innego idiote zeby nie zaszkodzil warszawce) to wyszydze wszystkie kluby przeplacane w polsce

nesta 28.03.2017 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1467449)
przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.

Serio myślisz, że z innym trenerem byłoby w tych meczach gładkie 3-0 dla nas? Myślę, że zapominasz o naszym składzie, który owszem nie jest słaby, ale też nie są to zawodnicy, którzy będą dominować w każdym meczu.

W Płocku jest np. Furman, Krivets, Merevaszwili.. Czy to zawodnicy, z którymi można z marszu zakładać wygraną?

Mam wręcz wrażenie, że z innym trenerem takie mecze jak ten w Piastem czy Płockiem kończylibyśmy w stylu 1-1, 2-2 czy może nawet przegraną. Bo Wisła stosowałaby radosny futbol jak kiedyś. Niewspółmierny do stanu posiadania.

silver03 28.03.2017 10:44

Pół inwalidzi, a jakby z Płocka przyszedł do nas taki Krivets, Merevaszvili czy Furman to od razu uruchomiłaby się gadka jakie to ciekawe wzmocnienia :D Tak samo z Gliwicami - Mraz czy Badia brani byliby z pocałowaniem ręki.

Martinus 28.03.2017 12:13

Niektórzy po prostu w dalszym ciągu są przekonani, że w kadrze mamy Szymkowiaka, Żurawskiego i Frankowskiego. Oczywiście z najlepszych lat :)

s1mone 28.03.2017 13:55

Drużynę mamy gdzieś tak na pierwszą piątkę. I Kiko jest pierwszym trenerem od dawna, który notuje wyniki adekwatne do tego potencjału. Nikt mi nie wmówi, że takie drużyny jak Jagiellonia czy Zagłębie mają lepszych piłkarzy niż my. Wiadomo, to nie to co kiedyś - wtedy byliśmy najlepsi w lidze. Ale też nie ma co zakłamywać, że miejsca 7-10 są na miarę naszego potencjału. Nie są i nigdy nie były.

Lemoniadowy Joe 28.03.2017 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1467489)
Drużynę mamy gdzieś tak na pierwszą piątkę. I Kiko jest pierwszym trenerem od dawna, który notuje wyniki adekwatne do tego potencjału. Nikt mi nie wmówi, że takie drużyny jak Jagiellonia czy Zagłębie mają lepszych piłkarzy niż my. Wiadomo, to nie to co kiedyś - wtedy byliśmy najlepsi w lidze. Ale też nie ma co zakłamywać, że miejsca 7-10 są na miarę naszego potencjału. Nie są i nigdy nie były.

Którzy to piłkarze w Wiśle sa na pierwsza piątkę poza Małeckim?

Arkadiusz.Czerepach 28.03.2017 14:11

Załuska, LLonch, Gonzales, Mączyński, Brlek, Cywka wystarczy ?

crux.a 28.03.2017 14:14

Alfabetycznie: Brlek, Głowacki, Gonzales, Llonch, Małecki, Mączyński, Sadlok, Załuska.

Martinus 28.03.2017 14:19

Cywka xD Uryga może też?
Cywkę połowa tego forum chciała oddać w zimie za paczkę fajek. Fajnie, że Ramirez znalazł dla niego optymalną pozycję, ale nie piszmy takich bzdur.
Mamy potencjał pozwalający powalczyć z każdym, ale jednocześnie nie są to zawodnicy potrafiący od początku do końca zdominować rywala nawet z dolnej połówki tabeli. Musimy więc wygrywać dobrą organizacją gry i żelazną konsekwencją. Przy tych warunkach mamy potencjał na czołówkę tabeli. I Ramirezowi póki co to się udaje

Lemoniadowy Joe 28.03.2017 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1467492)
Alfabetycznie: Brlek, Głowacki, Gonzales, Llonch, Małecki, Mączyński, Sadlok, Załuska.

Brlek Gonzales Llonch to sa nowi piłkarze o Maczynskiego czy Głowackiego można sie spierać czy to jest taka czołówka na teraz w lidze i tyle.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1467491)
Załuska, LLonch, Gonzales, Mączyński, Brlek, Cywka wystarczy ?

3 praktycznie można powiedzieć ze wcześniej nie było przed Kiko .

Spokojnie mógłbym wymienić wiele klubów które maja po kilku dobrych piłkarzy .

Arkadiusz.Czerepach 28.03.2017 14:39

pytałeś którzy to piłkarze, dostałeś odpowiedź , nie brnij teraz w odkręcanie

Lemoniadowy Joe 28.03.2017 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1467495)
pytałeś którzy to piłkarze, dostałeś odpowiedź , nie brnij teraz w odkręcanie

Przeczytaj kogo zacytowałem i nie brnij. :)

Kiko i władze Wisły na ten moment robia bardzo dobra robotę to fakt.

Arkadiusz.Czerepach 28.03.2017 14:55

ok , to żeby nie iść w jakieś głupie dywagacje uściślę tylko że wypisałem stricte piłkarzy których uważam za top ligi , i oderwijmy to od kontekstu

s1mone 29.03.2017 00:09

Szczerze to nawet nie chce mi się odpisywać.

Jeżeli uważasz, że drużyna z dwoma aktualnymi reprezentantami Polski i z 4 eks reprezentantami nie ma potencjału na pierwszą piątkę to nie mam pytań. Do tego dochodzą goście, którzy grają w kadrach zagranicznych, niedawno Jović czy Guzmics, wcześniej Guerrier. Ja rozumiem, że Głowa, Boguś czy Brożek już prochu nie wymyślą, ale na pewno są w stanie grać na poziomie czołówki ligi. W drużynie był potencjał od dawna, nikt sobie z nim nie radził. Dlatego też żaden trener za długo u nas miejsca na przestrzeni ostatnich lat nie zagrzał. I tyle w temacie.

Mam nadzieję, że Kiko na stałe odwróci tą tendencje.

Lemoniadowy Joe 29.03.2017 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1467534)
Szczerze to nawet nie chce mi się odpisywać.

Jeżeli uważasz, że drużyna z dwoma aktualnymi reprezentantami Polski i z 4 eks reprezentantami nie ma potencjału na pierwszą piątkę to nie mam pytań. Do tego dochodzą goście, którzy grają w kadrach zagranicznych, niedawno Jović czy Guzmics, wcześniej Guerrier. Ja rozumiem, że Głowa, Boguś czy Brożek już prochu nie wymyślą, ale na pewno są w stanie grać na poziomie czołówki ligi. W drużynie był potencjał od dawna, nikt sobie z nim nie radził. Dlatego też żaden trener za długo u nas miejsca na przestrzeni ostatnich lat nie zagrzał. I tyle w temacie.

Mam nadzieję, że Kiko na stałe odwróci tą tendencje.

To nie odpisuj.

Legia Lech Lechia maja zdecydowanie lepsze kadry, Jaga Lubin Pogon Piast Płock Slask a nawet Ruch maja kadry gdzie spokojnie można policzy po kilku dobrych piłkarzy 3 kluby ponad nami kadrowo 7 z podobnymi kadrami czyli 10 zespołów w tym trzy teoretycznie w pierwszej trójce z urzędu zostały dwa miejsca. Bycie w pierwszej piątce to sukces w naszej sytuacji natomiast przy takim stadionie kibicach to mamy grac co rok minimum o puchary.

Moim zdanie grajmy jak najlepiej ale nie róbmy siebie na ten moment nie wiadomo kogo bo liga jest bardzo równa jeżeli chodzi o potencjał kadrowy.

FraMat 29.03.2017 15:55

To prawda, że o ile jeszcze za czasów pierwszego Kasperczaka to z innych drużyn w lidze raczej mało kto łapałby się do ewentualnej kadry w Wiśle, a każdy praktycznie wiślak był łakomym kąskiem dla pozostałych drużyn, to teraz sytuacja jest inna:
- prawie w każdej drużynie ekstraklasy jest co najmniej jeden, albo i więcej piłkarzy, którzy byliby dla Wisły wzmocnieniem, a mało który wiślak jest łakomym kąskiem dla najlepszych.

arti 29.03.2017 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1467476)
Serio myślisz, że z innym trenerem byłoby w tych meczach gładkie 3-0 dla nas? Myślę, że zapominasz o naszym składzie, który owszem nie jest słaby, ale też nie są to zawodnicy, którzy będą dominować w każdym meczu.

W Płocku jest np. Furman, Krivets, Merevaszwili.. Czy to zawodnicy, z którymi można z marszu zakładać wygraną?

Mam wręcz wrażenie, że z innym trenerem takie mecze jak ten w Piastem czy Płockiem kończylibyśmy w stylu 1-1, 2-2 czy może nawet przegraną. Bo Wisła stosowałaby radosny futbol jak kiedyś. Niewspółmierny do stanu posiadania.

Moim zdaniem nasze ostatnie zwycięstwa są w znacznej mierze dziełem przypadku i szczęścia. Jak pukniemy amikę, wejdziemy w dobrym stylu do 8 i ugramy tam więcej niż 6 czy 5 miejsce to może je zmienię.
A póki co - jak mamy więcej szczęścia - wygrywamy z WP i PG, jak mniej - przegrywamy ze Śląskiem.

Karherop 29.03.2017 18:38

Mam wrażenie, że nawet Wdowczyk po przejebaniu 7 spotkań nie doczekał się tylu krytycznych słów co Kiko po 4 zwycięstwach w 6 meczach. Jak dla mnie wygrane w końcówkach to w dużej mierze kwestia dobrego przygotowania fizycznego, taktycznego i tgz 'charakteru' który nadaje trener drużynie. Czy można mówić, że Moskal nie miał szczęścia, bo ciągle jego drużyny tracą zwycięstwa w końcówkach? Jeśli coś powtarza się 10 razy to średnio już można nazwać kwestią przypadku.

A z porównywaniem kadr zespołów jest jak z wycenami piłkarzy na transfermarkt. Czyli nigdy nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ale jak wiemy, papier przyjmie wszystko.

Dwa przykłady Piast Gliwice, Leicester City. w parę miesięcy można stać się z czołowej drużyny ligi kandydatem do spadku. I eksperci od porównywania "potencjału' kadr łapią się za głowę.

s1mone 29.03.2017 19:09

Cytat:

To nie odpisuj.

Legia Lech Lechia maja zdecydowanie lepsze kadry, Jaga Lubin Pogon Piast Płock Slask a nawet Ruch maja kadry gdzie spokojnie można policzy po kilku dobrych piłkarzy 3 kluby ponad nami kadrowo 7 z podobnymi kadrami czyli 10 zespołów w tym trzy teoretycznie w pierwszej trójce z urzędu zostały dwa miejsca. Bycie w pierwszej piątce to sukces w naszej sytuacji natomiast przy takim stadionie kibicach to mamy grac co rok minimum o puchary.

Moim zdanie grajmy jak najlepiej ale nie róbmy siebie na ten moment nie wiadomo kogo bo liga jest bardzo równa jeżeli chodzi o potencjał kadrowy.
Generalnie nie lubię głupich pytań. Od paru sezonów nie mamy drużyny na mistrzostwo, ale nie jest to też drużyna, która powinna mieć problemy do załapania się do pierwszej ósemki. Kadrowo byliśmy i jesteśmy na to za mocni.

Za Kiko wreszcie wyniki sa adekwatne do stanu posiadania, a tego nam brakowało od dawna.

A, żeby podać dlaczego tak sądzę, idać np. za transfermarkt, wartość piłkarzy :

Legia Warszawa 32,30 mln €
Lechia Gdańsk 15,15 mln €
Lech Poznań 13,70 mln €
Jagiellonia Białystok 11,55 mln €
Wisła 8,90 mln €
Zagłębie Lubin 7,35 mln €
Piast Gliwice 7,25 mln €
Śląsk Wrocław 6,45 mln €
Wisła Płock 6,10 mln €
Ruch Chorzów 5,80 mln €

Wiadomo, transfermarkt nie jest jakąś wyrocznią, ale jeżeli działa na kogoś niekorzyść to trochę jednak na naszą. Wszak stosunek wartości do umiejętności ma wiele wspólnego z wiekiem piłkarzy. A u nas trzon niestety ma już swoje lata - np. Jaga jest tak wysoko bo bazuje na mlodych zawodnikach, których promuje.
Gdy weźmie się budżety ekstraklasowe na przestrzeni trzech ostatnich lat to zapewne też jesteśmy w piątce. Gdy weźmiemy pod uwagę ilość reprezentantów / byłych reprezentantów w składzie to pewnie znowu lądujemy w czołówce.

Podobnie z resztą w przypadku frekwencji - cały czas jesteśmy w czołówce ligi.

Nie zrozum mnie źle. Bardzo doceniam to jakie wyniki osiąga Kiko, fajnie wreszcie zobaczyć Wisłę regularnie punktującą. Nie znaczy to jednak, że dla tych piłkarzy to jest sufit czy jakiś niebywały sukces, bo sukcesem ponad stan byłby wynik w stylu zdobycia wicemistrzostwa (jak niedawno Piast) czy walki o fotel lidera / liderowania (jak obecnie Jagiellonia). Wyniki obecnie są świetne i brawa dla Kiko za nie. Niestety miejsce w tabeli jedynie dobre, dzięki zawirowaniom z właścicielami i czarnej serii Wdowczyka z początku sezonu. Generalnie Kiko jak na razie robi świetną robotę i ma przy tym furę szczęścia. Mam nadzieję, że dalej je będzie miał :)

ashkeczup 29.03.2017 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1467585)
Generalnie nie lubię głupich pytań. Od paru sezonów nie mamy drużyny na mistrzostwo, ale nie jest to też drużyna, która powinna mieć problemy do załapania się do pierwszej ósemki. Kadrowo byliśmy i jesteśmy na to za mocni.

Za Kiko wreszcie wyniki sa adekwatne do stanu posiadania, a tego nam brakowało od dawna.

A, żeby podać dlaczego tak sądzę, idać np. za transfermarkt, wartość piłkarzy :

Legia Warszawa 32,30 mln €
Lechia Gdańsk 15,15 mln €
Lech Poznań 13,70 mln €
Jagiellonia Białystok 11,55 mln €
Wisła 8,90 mln €
Zagłębie Lubin 7,35 mln €
Piast Gliwice 7,25 mln €
Śląsk Wrocław 6,45 mln €
Wisła Płock 6,10 mln €
Ruch Chorzów 5,80 mln €

Wiadomo, transfermarkt nie jest jakąś wyrocznią, ale jeżeli działa na kogoś niekorzyść to trochę jednak na naszą. Wszak stosunek wartości do umiejętności ma wiele wspólnego z wiekiem piłkarzy. A u nas trzon niestety ma już swoje lata - np. Jaga jest tak wysoko bo bazuje na mlodych zawodnikach, których promuje.
Gdy weźmie się budżety ekstraklasowe na przestrzeni trzech ostatnich lat to zapewne też jesteśmy w piątce. Gdy weźmiemy pod uwagę ilość reprezentantów / byłych reprezentantów w składzie to pewnie znowu lądujemy w czołówce.

Podobnie z resztą w przypadku frekwencji - cały czas jesteśmy w czołówce ligi.

Nie zrozum mnie źle. Bardzo doceniam to jakie wyniki osiąga Kiko, fajnie wreszcie zobaczyć Wisłę regularnie punktującą. Nie znaczy to jednak, że dla tych piłkarzy to jest sufit czy jakiś niebywały sukces, bo sukcesem ponad stan byłby wynik w stylu zdobycia wicemistrzostwa (jak niedawno Piast) czy walki o fotel lidera / liderowania (jak obecnie Jagiellonia). Wyniki obecnie są świetne i brawa dla Kiko za nie. Niestety miejsce w tabeli jedynie dobre, dzięki zawirowaniom z właścicielami i czarnej serii Wdowczyka z początku sezonu. Generalnie Kiko jak na razie robi świetną robotę i ma przy tym furę szczęścia. Mam nadzieję, że dalej je będzie miał :)

Ale był czas, że kadra była dramatyczna. Nie pamiętam dokładnie która to runda, ale było 11-12 piłkarzy w tym np. Sarki, który zagrał tylko 1 dobry mecz, reszta wprost fatalna.

s1mone 29.03.2017 23:49

Zależy o którym sezonie mówimy.
Przypominam, że sezon dwa temu Brożek był młodszy i pakował bramki taśmowo, Boguski też był młodszy, Głowa również. Jak nie było Brleka czy Małeckiego to był np. Stilić w formie, był Burliga, który ma pewny plac w Jadze, zamiast Gonzaleza był Guzmics. Do tego nieobliczalny Guerrier. Ta kadra nie była taka słaba, jak niektórzy ją kreują. Podejrzewam, że pod względem wartości piłkarzy, zarobków, jak i frekwencji cały czas byliśmy w pierwsze piątce. Wiadomo, nie zawsze się osiąga wyniki na miarę potencjału. Nam to ostatnio nie wychodziło. Dlatego też rozumiem zachłyśnięcie się obecnymi wynikami. Ale trzeba pamiętać, że Wdowczyk zaraz po przyjściu też miał podobny bilans. Poczekajmy do końca sezonu z ocenami, moim zdaniem pierwsza piątka to nasz potencjał, a cokolwiek więcej będzie niebywałym sukcesem. Miejsca 6-8 będą może nie wielkim, ale jednak rozczarowaniem dla mnie. Wypadnięcie poza 8 katastrofą.

ashkeczup 30.03.2017 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1467603)
Zależy o którym sezonie mówimy.
Przypominam, że sezon dwa temu Brożek był młodszy i pakował bramki taśmowo, Boguski też był młodszy, Głowa również. Jak nie było Brleka czy Małeckiego to był np. Stilić w formie, był Burliga, który ma pewny plac w Jadze, zamiast Gonzaleza był Guzmics. Do tego nieobliczalny Guerrier. Ta kadra nie była taka słaba, jak niektórzy ją kreują. Podejrzewam, że pod względem wartości piłkarzy, zarobków, jak i frekwencji cały czas byliśmy w pierwsze piątce. Wiadomo, nie zawsze się osiąga wyniki na miarę potencjału. Nam to ostatnio nie wychodziło. Dlatego też rozumiem zachłyśnięcie się obecnymi wynikami. Ale trzeba pamiętać, że Wdowczyk zaraz po przyjściu też miał podobny bilans. Poczekajmy do końca sezonu z ocenami, moim zdaniem pierwsza piątka to nasz potencjał, a cokolwiek więcej będzie niebywałym sukcesem. Miejsca 6-8 będą może nie wielkim, ale jednak rozczarowaniem dla mnie. Wypadnięcie poza 8 katastrofą.

Może i były indywidualności, ale nie było głębi. I powiedz mi, naprawdę uważasz, że Boguski 2lata temu> Boguski teraz? Przecież na niego przed obecnym sezonem się nawet nie dało patrzeć na trzeźwo.

silver03 30.03.2017 08:15

Przypomnę tylko, że po 10 kolejkach ekstraklasy byliśmy na ostatnim miejscu w tabeli z zawrotnym dorobkiem 7 pkt. Polecam niektórym ochłonąć lub kubeł zimnej wody na głowy i docenić pracę jaką wykonuje obecny zarząd oraz trener Kiko. Widzę niestety, że zaczyna się już kręcenie nosem po wygranych, a jak jeszcze jakoś wygramy z Amikorzem to zacznie się pierdo.lenie o mistrzostwie, a kiedy po nie nie sięgniemy winnym będzie trener bo była szansa, którą zaprzepaścił. Doceńcie i cieszcie się wygranymi, a nie szukajcie dziury w całym.

Szczęście sprzyja lepszym, i możemy jebać bramki na mega farcie nawet w 96 min. nie ma to znaczenia, nie jesteśmy klubem z Bundesligi, żeby odciąć przeciwnika kompletnie od naszej bramki. To jest ekstraklasa, tu każdy z każdym zawsze ma jakąś sytuacje, lepszym sprzyja fart i zamieniają go na bramki, gorsi mają pecha i inkasują 0 pkt.

Nowicjusz 30.03.2017 09:49

Ciąg dalszy pochwał dla trenera ze strony zawodników:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...837,1,727.html

Chyba jednak nie jest taki zły jak wiele osób próbuje wmówić:)

_ukoL 30.03.2017 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowicjusz (Post 1467609)
Ciąg dalszy pochwał dla trenera ze strony zawodników:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...837,1,727.html

Chyba jednak nie jest taki zły jak wiele osób próbuje wmówić:)

Pewnie, że nie jest. I bardzo dobrze, bo daje pstryczka w nos "polskiej myśli szkoleniowej", która jest tak wybitna, że wuefista z Hiszpanii stanowi dla niej zagrożenie. Brawo Kiko, oby tak dalej.

Herbi1303 30.03.2017 10:44

Lepszy Kiko niż ciągle odgrzany kotlet typu Michniewicz, Zieliński, Rumak, Wdowczyk, Smuda itp itd, Gość znikąd nie przesiąknięty tym towarzystwem, z zupełnie innym spojrzeniem na piłkę, z nawykami, metodami i warsztatem z Hiszpanii a nie ciągle w koło Macieju to samo. Niech trenuje spokojnie i robi swoje. Aż strach pomyśleć gdzie byśmy byli teraz gdyby Darek W nie prze..bał 7 raz z rzędu.

La Furia Dell' Est 30.03.2017 14:41

Ja kto co by było- mielibyśmy max.21 pkt więcej:)

crux.a 30.03.2017 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1467610)
wuefista z Hiszpanii

Nie zgadzam się. Kiko - którego nominacja wydawała mi się tragiczną pomyłką - udowadnia póki co, że nie jest wuefistą, tylko profesjonalnym trenerem, wyniki wskazują, że jednym z najskuteczniejszych w Polsce. Brawa dla Junco, który wyciągnął takiego gościa z n-tej ligi.

xanti1906 30.03.2017 17:40

To też pokazuje, że Junco podszedł do swoich obowiązków bardzo poważnie i myślę, że to go czyni lepszym dyrektorem sportowym od Valckxa. Sposób szukania trenera (jeśli choć połowa z tego, co mówił Junco, jest prawdą, to mowa o wielkim researchu) i zawodników i pomysł na zbudowanie drużyny przy uwzględnieniu dostępnych funduszy zdecydowanie na korzyść Hiszpana. Chciałbym, żeby panowie dostali dużo czasu, bo wydają się być mądrymi ludźmi. Test będzie przy pierwszych kryzysach, ważne jest jak zachowają się kibice i zarząd. Póki co pracują spokojnie i mają kredyt zaufania, którego póki co nie nadwyrężają.

s1mone 30.03.2017 20:00

Ale przecież nikt tu Kiko nie deprecjonuje. Robi świetną robotę jak narazie. A całościowo będziemy go oceniać na koniec, bo jak na razie było za mało spotkań, żeby jednoznacznie stwierdzić, że trener osiągnął sukces. Możemy wpaść w jakiś dołek (tfu tfu), albo nie wejść do ósemki i co wtedy?

Jest fajnie, trzeba trzymać kciuki, aby dalej się nam układało i patrzeć co się dzieję.
Ja jestem optymistą, nie znaczy jednak, że będę w stosunku do kogokolwiek bezkrytyczny bo dobrze zaczął. Liczy się jak się kończy, a nie jak się zaczyna.

wolfy 30.03.2017 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1467449)
przestańcie się wygłupiać-heroiczne boje z półinwalidami z płocka i głiwic, w wawie nawet nie pierdnęliśmy, a Wy cali w skowronkach.
Obyście za tydzień-dwa i później nadal mieli powody do pisania takich bajek, tym razem po spokojnych i pewnych wygranych.

Jak mnie tacy ludzie rozwalają, brak mi słów :lol:

Napiszę wprost - to co piszesz, to mitomania. Przykładowo z Legią nie mogli zagrać nasi podstawowi napastnicy, skończyło się 0-1, Zachara mógł strzelić bramkę am mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Ty oczywiście oglądałeś inny.

W Płocku i Gliwicach są półinwalidzi, jasne. Płocczanie co prawda zremisowali z Legią i wygrali z Zagłębiem i Jagiellonią, ale to wszystko też paralitycy. Piast po meczu z nami wygrał dwa kolejne, ze Śląskiem i Arką, ale w sumie też paralitycy. Jaki to pech, że za poprzednich trenerów często od takich półinwalidów dostawaliśmy w czapę.

Fakty są następujące: Kiko bronią wyniki i wysoka kultura gry po tym jak zaczął prowadzić drużynę. Masz prawo uważać inaczej, ale obawiam się że jesteś w mniejszości. Ja osobiście widzę bardzo dużą poprawę względem Moskala, Pawłowskiego, Wdowczyka i Sobolewskiego. Nazywanie naszych wyników fartownymi świadczy o bardzo słabym rozumieniu tego co się na boisku dzieje. To, jak strzelamy bramki z kontry nie jest przypadkowe, po kilku meczach da się zauważyć pewne schematy. Nasza gra obronna też bardzo się różni.

Ale rozumiem, za Kazia Moskala to by były zajebiste remisy.

_ukoL 31.03.2017 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1467629)
Nie zgadzam się. Kiko - którego nominacja wydawała mi się tragiczną pomyłką - udowadnia póki co, że nie jest wuefistą, tylko profesjonalnym trenerem, wyniki wskazują, że jednym z najskuteczniejszych w Polsce. Brawa dla Junco, który wyciągnął takiego gościa z n-tej ligi.

Uprzejma prośba o nie wyrywanie z kontekstu. Dzięki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl