![]() |
Zbiór istotnych serialowych informacji z ostatnich dni:
Godzinny, specjalny odcinek "How I Met Your Mother Tabela przewidywań dotycząca przyszłości seriali Pierwsze promo "Monday Mornings", nowego dramatu medycznego od TNT STARZ anulowało serial "Boss" Hugh Laurie - był lekarze, teraz zagra pirata! |
Katastrofa w przestworzach
Serial telewizyjny regularnie nadawany przez stację National Geographic. Każdy z odcinków jest opisem jednej katastrofy lotniczej. Autorzy serii starają się dokładnie przeanalizować wszystkie szczegóły, aby ukazać pełny obraz wydarzeń, które doprowadziły do wypadku. Każdy odcinek jest uzupełniony o wypowiedzi ekspertów, członków załogi i osób, które przeżyły katastrofę. (W S12E10 ma być nasz Tupolew rozbity w Smoleńsku) Obejrzałem S12E01 i nawet ciekawe to pokazują... W Polsce pokazują dopiero 11 sezon. |
polecam serial Misfits... niezłe jaja :]
proszę podejść do oglądania z dużym dystansem |
Cytat:
|
Katastrofa w przestworzach - dokument Nat.Geo. o którym pisałem wcześniej, jest też pokazywany teraz przez TV PULS z tym że pod innym tytułem - podniebny horror.
|
Ogląda ktoś jeszcze Dwóch i pół? Wygląda na to, że po stracie Sheena stracą teraz kolejnego aktora - Jake'a. Z drugiej strony serial ma na tyle wysoką oglądalność, że ciężko uwierzyć, że go ściągną z anteny mimo tych kłopotów kadrowych.
Dla tych co oglądają Revolution mam złe wieści. Serial ma przerwę do... 25 marca. |
Szukam torrenta (chociaż może być i zwykły download) edycji "Przyjaciół" z 'Extended Episodes". Poratuje ktoś?
|
Przestałem oglądać obecne serie, bo nie wiadomo co przeżyje co zimy, a co nie. Nędza generalnie.
|
Cytat:
|
co się dzieje z takimi serialami jak:
- Gra o tron - Uczciwy przekręt - Luther - Wrogie niebo - Alcatraz "skończyły" się?? czy będą kolejne sezony?? robię porządki w "ulubionych" na kinomaniaku :] |
Cytat:
Uczciwy przekręt 27.11 wrócił z nowymi odcinkami Luther - przerwa, nie wiadomo do kiedy Wrogie niebo - trzeci sezon latem 2013 Alcatraz - skasowane po jednym sezonie, ma łącznie 13 odcinków |
Cytat:
|
Polecam serial kryminalny "Mentalista". Ciekawe historie, zwroty akcji, nutka humoru i główny wątek... Miodzio^^ Do niedawna puszczali go na TVN tylko, że z opóźnieniem jednej serii.
obok podaję link do recenzji gdyby kogoś zainteresował http://www.filmweb.pl/serial/Mentalista-2008-477417 |
główny wątek miodzio? 5 sezon kuzwa juz jest i dalej na 30 odcinków w sezonie sa 2 z wąkiem głownym ..po którym i tak chuja wiadomo.Na początku bardzo lubiłem Patricka Jane, z biegiem czasu wiedziałem jak skonczy sie kazdy odcinek, ale jak już w 5 sezonie zaczął widzieć córke to podziękowałem.
cały czas tego hunted jakos nie mogeruszyc, no ale moze to przez to ze nie mam czasu. idą święta wiec sie nadgoni filmy i seriale |
Przerwa w walking dead do lutego 2013.... ale lipa...
musiałem kupic książke Narodziny Gubernatora - The walking dead - z tego wszystkiego z nerwów. hahahah http://3.bp.blogspot.com/-P9xChWnXV1...;C5%82adka.jpg |
Jak tam wiślacy ? Nadrabiacie zaległości w serialach ?
W święta troche więcej czasu :D Ja nadrabiam zaległości w HOMELAND (sezon 1) |
Homeland oba sezony super, teraz wziąłem się za Sons of Anarchy, rownież bomba :)
|
http://wideo.onet.pl/film-tworca-the...642777,sw.html
Ciekawe czy to będzie miało wpływ na dalszy rozwój serialu. |
Cytat:
Girls (HBO) - premiera 2. sezonu Shameless (Showtime) - premiera 3. sezonu Enlightened (HBO) - premiera 2. sezonu House of Lies (Showtime) - premiera 2. sezonu Californication (Showtime) - premiera 6. sezonu Wszystkie te seriale wczoraj wróciły, więc można ich dziś szukać na łączach :-) |
Może ktoś mi poda tytuł bo oglądałem ostatnio a nie zapamiętałem.
Jest to nowy serial (chyba) oglądałem pierwszy odcinek opowiada o babce która jest szefem mafii i rządzi nią z więzienia. Jej podwładni mieli przewieź narkotyki prze granice najpierw rozrobione jako nawóz a potem rozlane do butelek po winie. Myślę że jak ktoś oglądał to skojarzy. |
Cytat:
|
Mnie ostatnio zajawił Przebłysk Jutra(Flash Forward).
http://www.filmweb.pl/serial/Flash+F...ra-2009-501265 Lata na TVP1. Szkoda że tylko jeden sezon nakręcili, bo mnie fabuła zajebiście wciągnęła. Świetny pomysł na serial. Od dawna(czyli od czasu Son's of anarchy) żaden mnie tak nie zainteresował, polecam! |
flashforward tez mi sie podobał, ale końcówka słabiej.
cos teraz wyszło nowego jakas utopia czy cos? Hunter weź rozjaśnij i przedstaw co warto właczyć ;] |
Cytat:
BANSHEE - dopiero trzy odcinki wyszły a już mocno mnie wkręcił ten serial. Gościu wychodzi z więzienia po 15 latach i trafia do tytułowego miasteczka. Pech albo i szczęście sprawiają, że przyjmuje tożsamość nowego szeryfa. I w swojej nowej roli nie pier*oli się zbytnio z etyką i działaniem zgodnie z prawem :-) Fajnie zrealizowane sceny bójek na łapska. Deception - kolejna nowość z trzema odcinkami. Szału nie robi, ale miło się patrzy na główną bohaterkę :D The Following - dziś dopiero drugi odcinek. Pilot? MEGA! Jak nie rozmienią na drobne tego pomysłu, to będzie serial o którym będzie się mówić dużo dobrego. Tyle o nowościach :-) Martwi mnie Californication i kibicuje jednak, żeby to był ostatni sezon. Brakuje pomysłu, serial jest wtórny i nie uratuje go nawet urocza Maggie Grace. Powrócił Spartacus i powrócił w niezłym stylu, chociaż ten serial raczej niczym nowym już nie zaskoczy. Jest oczywiście dużo krwi, są cycki itp. itd. Ciekawa kreacja Marka Krassusa może pociągnąć ten sezon. I wiadomo, że trzeba się przygotować na stopniowe, ale regularne wybijanie głównych bohaterów. Jeśli chodzi o Flash Forward to mnie ten serial irytował. Tyle niedorzecznych rzeczy się tam pojawiało, że ledwo dokończyłem ten jedyny sezon. |
hunter a ten nowy serial z Jeremym Pivenem ? Mr.costam ?
http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388 albo to ? |
Cytat:
Co do "Mr. Selfridge" to obejrzałem dwa odcinki. Na razie zachwytów nie ma. Serial leci z oglądalnością na łeb, na szyję, więc podejrzewam że go Brytyjczycy skasują po jednym sezonie. Banshee oglądaj. Nie pożałujesz ;-) |
MNie ostatnio wsysło Jerycho .....NIby nic rewelacyjnego ale oglada sie fajnie
|
Jericho wspominam bardzo pozytywnie. Szkoda tylko, że losy serialu potoczyły się tak a nie inaczej i na kolanie napisano scenariusz dla paru odcinków drugiego sezonu, które zamknęły serial...
|
Jerycho zrobiło się zbytnio rozlazłe w końcówce. A szkoda, bo potencjał serial miał spory i gdyby nie ta słaba oglądalność...
|
Po drugim odcinku "The Following" jestem uspokojony, bo serial trzyma dobry poziom więc raczej nie skończy na kapitalnym (moim zdaniem) pilocie.
Banshee już z zamówieniem na drugi sezon, więc tym bardziej warto oglądać. |
Cytat:
również polecam Banshee... jak roz.je.bał czarnucha w 3 odcinku... :D poezja :] the following zaczynam dzisiaj po meczu real - barca... zobaczymy co to takiego |
"The Following" bardzo dobrze trzyma poziom. Szczególnie aktorsko.
Mam nadzieję, że nie skończy się na jednym sezonie, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo. |
gdzie oglądamy seriale po tym jak zamknęli kinomaniaka a i na zalukaj pojawiają się oblemy przeciżeniowe?
|
zacząłem banshee, wygląda ciekawie. the following niby tez, choc kevin bacon jakoś mi nie leży.
a seriale drzemy z torrentów ewentualnie na iitv.info w dodatkowych linkach zawsze jakies wolne sloty ;] a ogladacie american dad? |
Cytat:
Co do kinomaniaka. Jak dla mnie to trąci naiwnością, że ludzie kupują konta na tego typu portalach i potem jest płacz, gdy zostaje on zamknięty. Każdy zdrowo myślący zdaje sobie przecież sprawę, że tego typu działalność jest prowadzona na granicy prawa a najczęściej po prostu je łamie i takie mogą być konsekwencje. A nisza i tak się wypełni. Kto dziś pamięta o napisy.org? :-) Co do oglądania seriali online, to nigdy nie praktykuje tego typu bo po prostu wkurza mnie słaba jakość w wielu przypadkach, buforowanie w trakcie emisji itp. |
napisy.org i napisy.info to było coś, a teraz widze ze do ogromnej ilosci produkcji napiprojekt nie kojarzy napisów :(
hunter, powiem Ci że Roger z AD miażdży. Ale żeby go zrozumieć trzeba oglądnąć od razu pierwszy i drugi sezon :) ja tez seriali online nie lubie z racji w....ienia gdy sie cokolwiek buforuje, badz wyskakuja reklamy czy inne badziewia. Już wolę film na youtube oglądnąć E:concedi - od początku była dobra!! |
a ja właśnie przyzwyczaiłem się do kinomaniaka, wysztkie wady jestem mu w stanie wybaczyć tj. reklamy i nawet chwilowe buforownia. Panowie, nowe odcinki Suits - Rachel się wyrobiła :D
|
Cytat:
|
Drugi sezon jest inaczej pociągnięty, przez kilka odcinków rozgrywa się sprawa z jednym ze wspólników, ogólnie wątki zaczynają nabierać rumieńców i są rozwijane. Spróbuje pierwszą serie do końca i sam się przekonasz.
|
jestem juz po 4 odcinkach banshee, no i serial wciągnął ;]
na początku troche mnie w....iał brak logiki w niektórych sytuacjach,no ale pal licho. Jest nieźle. hunter, a ty tylko seriale czy filmy tez napierdalasz 24/7 ? bo jestem z 2 miesiace jak nie wiecej w do tyłu z torrentami i nei wiem co sciagac :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl