Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

serek.c2 08.03.2016 20:18

Niech już nikt nie będzie trenerem, to same osły. Sami to ogarniemy - przed meczem ankieta kto gra i tyle.

stero87 08.03.2016 20:25

Tak są przygotowani przez tego wuefistę Pawłowskiego, mają siły tylko na 45 min. Kapkę za to zatrudnienie wysłał bym na Kamczatkę, a propo Kapki może zrobić też protest i też ktoś przyjdzie po rozum do głowy i go wypierniczą

Markus 08.03.2016 20:26

Jeśli Wisła ma się utrzymać, już od najbliższej kolejki musi prowadzić ją TRENER, a nie Broniszewski. Bez trenera, który wie, co robi i ma jakiś dobry warsztat, ta drużyna się nie utrzyma, bo jest na to za słaba.

A wszystkim, którzy przyłożyli rękę do wybrania i zatrudnienia takiego partacza jak Pawłowski - choć to nieelegancko - życzę, aby im ta ręka uschła. Dobili w ten sposób Wisłę. To, co on zrobił z przygotowaniem fizycznym zawodników do rundy nie mieści się w głowie.

Dariook 08.03.2016 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stero87 (Post 1433243)
Tak są przygotowani przez tego wuefistę Pawłowskiego, mają siły tylko na 45 min. Kapkę za to zatrudnienie wysłał bym na Kamczatkę, a propo Kapki może zrobić też protest i też ktoś przyjdzie po rozum do głowy i go wypierniczą

ej, Ty to sie od Zdzicha odpi....l!

:p

gooro33 08.03.2016 20:42

Mieliśmy sagę z zakontraktowaniem bramkarza, potem napastnika... to teraz mamy z trenerem...
W naszym ukochanym klubie nic się nie zmienia, na wszystkich polach nędza i rozpacz..
Smutne to o tyle że nowy dobry trener powinien już od 3 meczy siedzieć na ławce.. Czas ucieka oby nie było za późno.

!!IRIVER!! 08.03.2016 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1433191)
Hugo Bross, chciał zarabiać w Wiśle około 450 tys. euro rocznie i na to była wstępna zgoda BC, chciał też mieć własny sztab, czyli pewnie kolejne 3-4 osoby. W ostatniej chwili zażyczył sobie wpisania w umowę, gwarancji 3 gotówkowych transferów (podejrzewam liga belgijska).
Wisła zrezygnowała, obawiając się po kilku miesiącach niewypłacalności, powtórki sytuacji z Masskantem.

EDIT: Podobno nowy trener już w Krk. Opcja zagraniczna-info z TT, nic więcej nie wiadomo. Oczywiście TT to nie jest najbardziej wiarygodne źródło, natomiast wrzucam.

Z czyjego twittera?

krzaq12 08.03.2016 20:55

Z niczyjego, ze źródła zbliżonego do SKWK.

Info o nowym trenerze z tego tt https://twitter.com/KrzysiekTSW/stat...572865?lang=pl

TRZEBINIAnin 08.03.2016 20:58

Smuda bez zmian, Tadek bez zmian, Broniszewski bez zmian.. przeciez to sie prosiło od 70 min Bałaszow/Drzazga za Małeckiego/Boguskiego, jak mozna tego nie widziec i nic z tym nie zrobić? Źenada.

KrzychooR 08.03.2016 21:10

Dobra niech mi ktoś wytłumaczy co sobie myśli taki Broniszewski w 70 minucie gdy jest wielka dziura w środku pola i nasi biegają jak muchy w smole... Skoro już wszyscy wiedza ze nasi po 60 minucie przestają biegać to może zbyt mocno forsujemy tempo w pierwszej połowie? A skoro już je forsujemy to może powinien zrobić od razu 3 zmiany w 70 minucie a nie ....a czekać na cud że się może samo coś strzeli... Baweł Prożek na chwilę obecną jest fatalny i założę się że crivelaro więcej by dał w tym meczu niż on... Boguski coś tam gra ale jest pierwszy do zmiany... Brlek tak swoją drogą wygląda równie słabo kondycyjnie jak reszta zawodników co wydaje się przemawiać za teorią że narzucamy zbyt forsowne tempo którego nie wytrzymujemy... Niech się Broniszewski ....a ogarnie i zacznie reagować zmianami...

gooro33 08.03.2016 22:02

Nieciecza
Jaga
Ruch
Zagłębie

Ciekawe mecze.. jak tak dalej będziemy ciułać punkty do tego bez trenera to skończymy na 15 miejscu.
Potem 3 mecze u siebie i 4 wyjazdy.. W....ienie tylko rośnie na brak dobrych decyzji..

Feniks1983 08.03.2016 22:26

Generalnie szykuje się wydłużenie serii bez wygranej do 15 meczy. No i fajnie :)

GonzoNS 08.03.2016 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1433258)
Dobra niech mi ktoś wytłumaczy co sobie myśli taki Broniszewski w 70 minucie gdy jest wielka dziura w środku pola i nasi biegają jak muchy w smole... Skoro już wszyscy wiedza ze nasi po 60 minucie przestają biegać to może zbyt mocno forsujemy tempo w pierwszej połowie? A skoro już je forsujemy to może powinien zrobić od razu 3 zmiany w 70 minucie a nie ....a czekać na cud że się może samo coś strzeli... Baweł Prożek na chwilę obecną jest fatalny i założę się że crivelaro więcej by dał w tym meczu niż on... Boguski coś tam gra ale jest pierwszy do zmiany... Brlek tak swoją drogą wygląda równie słabo kondycyjnie jak reszta zawodników co wydaje się przemawiać za teorią że narzucamy zbyt forsowne tempo którego nie wytrzymujemy... Niech się Broniszewski ....a ogarnie i zacznie reagować zmianami...

słowo klucz

chimba 08.03.2016 22:58

Jak od jutra nie bedzie konkretnego trenera co wezmiw tych grajkow za jaja to moze w tych czterech ostatnich meczach uciulamy ze 3 punkciki.

Fiti 08.03.2016 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRZEBINIAnin (Post 1433256)
Smuda bez zmian, Tadek bez zmian, Broniszewski bez zmian.. przeciez to sie prosiło od 70 min Bałaszow/Drzazga za Małeckiego/Boguskiego, jak mozna tego nie widziec i nic z tym nie zrobić? Źenada.



Gdyby nie to że ty to napisałeś, to bym napisał posta o identycznej treści co do słowa... Jak można tego nie widzieć???

Wojtas 09.03.2016 00:32

Dawac juz trenera bo Wisla od dawna go nie ma.Pawłowski i Broniszewski to popierdólki a nie trenerzy i szkoda na nich klawiatury.
Potrzeba goscia ktory zwyczajnie da jakies schematy ,poustawia formacje i moze to w koncu ruszy.Pilkarze nie sa tak beznadziejni jak miejsce w tabeli.

krzaq12 09.03.2016 09:25

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...odniu,9480575/

Krunoslav Jurcić o krok od poprowadzenia Wisły Kraków ;)

Grzana 09.03.2016 09:54

Może i jest, ale ten ten artykuł brzmi tak, jakby piszący swoje informacje czerpał z tego forum :D

Paweł 09.03.2016 10:06

Albo jakby działacze czerpali informacje z tego forum :>

fin3st 09.03.2016 10:25

Smudy nie będzie, Rumaka nie będzie.

Revolver 09.03.2016 10:30

No Rumaka na bank nie będzie, bo poszedł właśnie do Śląska.

nesta 09.03.2016 10:46

Temat trenera to tez dla mnie okazja do szerszej refleksji na temat dziennikarstwa sportowego. Zarówno tego PL jak i stricte naszych krakowskich mistrzów pióra.
Dla mnie jest ono na żenujacym poziomie. Jak to zostało wspomniane mam wrażenie, ze wszelkie newsy w gazetach pochodzą od dobrze poinformowanych kibiców z forów, ewentualnie pochodzą od samych zainteresowanych (vide Smuda do Bialonskiego). Gdzie jakies śledztwa dziennikarskie, szukanie newsow na własna rękę, dochodzenie prawdy, stawianie trudnych pytań osobom decyzyjnym - np. kto odpowiada za zatrudnienie Pawłowskiego? Tak gorący temat jak nowy trener w Wiśle, a w mediach krakowskich cisza i przedruki przedruków-gdzie jakies własne szukanie newsow itp?
Czy ktoś słyszał na konferencji jakies trudne pytania do prezesów? W Anglii, we Włoszech takiego działacza ktory wymyślił Pawłowskiego odrazu by wyszukali i zjedli w prasie..

My nie mamy dziennikarstwa, my mamy publicystykę na słabym poziomie i przepisywanie gazet i forów internetowych.

Co do meritum tematu- Jurcic oby. Trenera z takim Cv jeszcze nie mieliśmy. Sukcesy w najwiekszych Chorwackich klubach. Oby rownież dali ku spokojnie popracować 2-3 lata jak sie utrzymamy

sandomingo 09.03.2016 11:27

Po wczorajszym widać wyraźnie, że jeżeli MB poprowadzi drużynę w meczu z Termalicą to czeka nas omłot w kukurydzianych polach.
Jego twierdzenia o tym, że drużyna dawała mu w II połowie sygnały że funkcjonuje dobrze a wejście Brożka wynikało z tego że "Paweł to Paweł, zawsze znajdzie się w sytuacji bramkowej" obnażają go jako potencjalnego I trenera.
Niech ktoś przychodzi jak najszybciej, bo trzeba od początku spojrzeć na zawodników, którzy są w kadrze a nie trzymać się nazwisk z przyzwyczajenia.
Ponadto MB nie zareagował w ogóle na zmianę ustawienia Korony w 2 połówce...
Przydałby się trener z całym nowym sztabem ale nie wiadomo, czy jest na to kasa.

Druga kwestia - przygotowanie fizyczne. Na ile odpowiada za to Sage - bo po pierwsze przyszedł na określony stan faktyczny a być może jego błąd polegał na tym, że błędnie ustalił parametry wyjściowe zawodników po przerwie zimowej. Facet do tej pory nie pracował z seniorami, jeżeli wprost przeniósł doświadczenia ze stażów w Bundeslidze to mógł się boleśnie przejechać. Po drugie jaka była w tym rola Pawłowskiego, być może maczał w tym palce.

Inna sprawa, dla mnie niepojęta - jak zawodowy sportowiec może doprowadzić się do takiego stanu fizycznego? Czy ich trzeba naprawdę prowadzić za ręce jak dzieci we mgle?

W każdym razie nowy trener z zewnątrz jest potrzebny jak najszybciej - mecz z Termaliką w poniedziałek. Dzisiaj dzień pomeczowy ale od czwartku do niedzieli możliwość 4 treningów przed tym meczem. Dla kumatego trenera wystarczy żeby rozeznać się kto jest kim i co obecnie potrafi. Szkoda każdego dnia

Kurz 09.03.2016 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1433340)
Po wczorajszym widać wyraźnie, że jeżeli MB poprowadzi drużynę w meczu z Termalicą to czeka nas omłot w kukurydzianych polach.
Jego twierdzenia o tym, że drużyna dawała mu w II połowie sygnały że funkcjonuje dobrze a wejście Brożka wynikało z tego że "Paweł to Paweł, zawsze znajdzie się w sytuacji bramkowej" obnażają go jako potencjalnego I trenera.
Niech ktoś przychodzi jak najszybciej, bo trzeba od początku spojrzeć na zawodników, którzy są w kadrze a nie trzymać się nazwisk z przyzwyczajenia.
Ponadto MB nie zareagował w ogóle na zmianę ustawienia Korony w 2 połówce...
Przydałby się trener z całym nowym sztabem ale nie wiadomo, czy jest na to kasa.

Druga kwestia - przygotowanie fizyczne. Na ile odpowiada za to Sage - bo po pierwsze przyszedł na określony stan faktyczny a być może jego błąd polegał na tym, że błędnie ustalił parametry wyjściowe zawodników po przerwie zimowej. Facet do tej pory nie pracował z seniorami, jeżeli wprost przeniósł doświadczenia ze stażów w Bundeslidze to mógł się boleśnie przejechać. Po drugie jaka była w tym rola Pawłowskiego, być może maczał w tym palce.

Inna sprawa, dla mnie niepojęta - jak zawodowy sportowiec może doprowadzić się do takiego stanu fizycznego? Czy ich trzeba naprawdę prowadzić za ręce jak dzieci we mgle?

W każdym razie nowy trener z zewnątrz jest potrzebny jak najszybciej - mecz z Termaliką w poniedziałek. Dzisiaj dzień pomeczowy ale od czwartku do niedzieli możliwość 4 treningów przed tym meczem. Dla kumatego trenera wystarczy żeby rozeznać się kto jest kim i co obecnie potrafi. Szkoda każdego dnia

Prawdę mówiąc, nie przesądzałbym czy został popełniony jakiś błąd w przygotowaniach fizycznych do sezonu. Wolski i Brlek (który pewnie nie grał w życiu tak intensywnych spotkań) właściwie nie brali w nich udziału. Popović gaśnie szybko, tak jak poprzednio. Brożek równie dobrze może być w swojej ch...wej fazie, bo z nim nigdy nie wiadomo czy jeszcze nie wszedł w sezon, czy w ogóle nie wejdzie. Ondrasek i obrońcy wyglądają ok, chociaż Guzmics i Sadlok są bardzo elektryczni i, gdy zaczyna być pod górkę, łatwo wpadają w panikę. Mały gra regularnie słabo, na poziomie, który pokazywał przed odejściem z Wisły i w Pogoni (nie widzę różnic w przygotowaniach Pawłowskiego i Michniewicza). Boguski również wpisuje się doskonale w to do czego nas przyzwyczaił. Z tą może różnicą, że w poprzedniej rundzie miał 3-4 udane spotkania, a teraz żadnego przebłysku nie było i ciągle jest bardzo, bardzo bezbarwnie.

sandomingo 09.03.2016 12:00

Ze Śląskiem i Piastem obie połówki wyglądały podobnie, w tym drugim meczu po zdobyciu gola nawet włączyli jeszcze kolejny bieg, ale to tak "na adrenalinie".
Łęczna, Podbeskidzie i Korona - w drugich połowach totalna dominacja przez rywala.

Wolski - on chyba nigdy nie był demonem wytrzymałości.
Brlek - masz rację pisząc, że dla niego taki rytm gry to zupełna nowość.
Małecki - pełna zgoda, odkąd zrobił "masę" piłkarsko siadł.
Guzmics mniej więcej od momentu awansu na ME zaliczył wielki zjazd formy i utrzymuje się na niskim poziomie.
Sadlok to gość, który potrzebuje, żeby drużynie dobrze szło, wtedy i on gra ok. Ale jak coś się sypie to on także.

Ale Boguski z Brożkiem w zeszłej rundzie kilka razy ciągnęli tą drużynę, zwłaszcza Boguski jaki był taki był ale biegał i walczył w tej pomocy. A teraz jest przeźroczysty...
Brożek wygląda na totalnie zapuszczonego - ok, prawie nie trenował ale nie można było jakoś zindywidualizować treningu? Sam o tym nie mógł pomyśleć.
Bałaszow fizycznie wyglądał naprawdę dobrze, Drzazga sprawdzał się jako joker a teraz grzeją ławę.

Na pewno jeżeli problem jest w głowach to czuć go też w nogach niestety...

Enrico2000 09.03.2016 12:19

Obawiam się tego Jurcicia.
Nic w zasadzie ciekawego nie osiągnął. Za drobne raczej nie przyjdzie. Jeśli okazało by się, że jest słaby to jesteśmy skończeni. Ot taki Chorwacki przeciętniak, pytanie czy lepszy od naszych?
Chyba już wolał bym Rumaka. On potrafi wziąć zawodników za twarz i ma charyzmę. A tu pakujemy się na minę. W naszej sytuacji jeden błąd i 1 liga. A z tymi kosztami nie wygrzebiemy się.

sandomingo 09.03.2016 12:48

Rumak to temat nieaktualny.Co do jego charyzmy - w Zawiszy miał zupełnie inną szatnię niż jest Wiśle.

Jurcic to niby niewiadoma, ale z drugiej strony osiągnięcia piłkarskie ma takie, jakich nie ma nikt w naszej szatni.
Jeżeli chodzi o warsztat to aż tak źle być nie może, patrząc na jego CV.

A że ryzykujemy? To fakt, ale z drugiej strony ewentualny spadek z ligi to degrengolada finansowa, z której i tak obudzić się można już chyba tylko w 4 lidze...

W.S 09.03.2016 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1433352)
Obawiam się tego Jurcicia.
Nic w zasadzie ciekawego nie osiągnął. Za drobne raczej nie przyjdzie. Jeśli okazało by się, że jest słaby to jesteśmy skończeni. Ot taki Chorwacki przeciętniak, pytanie czy lepszy od naszych?
Chyba już wolał bym Rumaka. On potrafi wziąć zawodników za twarz i ma charyzmę. A tu pakujemy się na minę. W naszej sytuacji jeden błąd i 1 liga. A z tymi kosztami nie wygrzebiemy się.

Dinamo Zagrzeb 3 Mistrzostwa Chorwacji, Puchar i Superpuchar oraz gra w LM?

Statystyki z jego pracy w Mariborze

16 meczów 10z 4r 2p 48:15 bilans bramkowy

Wesoły Romek 09.03.2016 12:57

Ze Smudą, Rumakiem, Skorżą, Moskalem, Broniszewskim i pozostałymi uczniami polskiej myśli szkoleniowej nie ryzykowalibyśmy? Tylko ktoś z zewnątrz, kto będzie mógł powiedzieć: Brożek? A kim Ty jesteś człowieku?

W.S 09.03.2016 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Romek (Post 1433357)
Ze Smudą, Rumakiem, Skorżą, Moskalem, Broniszewskim i pozostałymi uczniami polskiej myśli szkoleniowej nie ryzykowalibyśmy? Tylko ktoś z zewnątrz, kto będzie mógł powiedzieć: Brożek? A kim Ty jesteś człowieku?

Cześć tu Paweł Brożek

Kim jestem?

Mam 32 lata byłem Mistrzem Szkocji, 7 razy Mistrzem Polski z Wisła Kraków do tego zdobyłem Puchar Polski i SuperPuchar.

Rozegrałem w Ekstraklasie 281 spotkań w których zdobyłem 124 bramki i 63 asysty.

Pozdrawiam

Arsenal 09.03.2016 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1433352)
Chyba już wolał bym Rumaka. On potrafi wziąć zawodników za twarz i ma charyzmę.

Jedynym osiągnięciem Rumaka było coroczne odpadanie z Ligi Europejskiej z amatorami.

Viper 09.03.2016 13:07

^^ Warto przy tym pamiętać, że co roku mu się udawało do tych pucharów zakwalifikować co ze składem Lecha nie jest takie oczywiste jak widać w tym sezonie.

sandomingo 09.03.2016 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1433358)
Cześć tu Paweł Brożek

Kim jestem?

Mam 32 lata byłem Mistrzem Szkocji, 7 razy Mistrzem Polski z Wisła Kraków do tego zdobyłem Puchar Polski i SuperPuchar.

Rozegrałem w Ekstraklasie 281 spotkań w których zdobyłem 124 bramki i 63 asysty.

Pozdrawiam

Z tym Mistrzem Szkocji to żarcik? Na tej zasadzie to i niejaki Dominik Husejko może się chwalić wśród kolegów z pracy że był Mistrzem Polski z Wisłą:)

Wesoły Romek 09.03.2016 13:14

Pawle Brożku, nie pytam kim byłeś, pytam kim jesteś? Czy w ostatnich meczach na boisku byłeś Ty? Czy Twój brat bliźniak? Właśnie dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Bo piłkarze są wystawiania za zasługi. Aktualna forma jest drugorzędna.

W.S 09.03.2016 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Romek (Post 1433363)
Pawle Brożku, nie pytam kim byłeś, pytam kim jesteś? Czy w ostatnich meczach na boisku byłeś Ty? Czy Twój brat bliźniak? Właśnie dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Bo piłkarze są wystawiania za zasługi. Aktualna forma jest drugorzędna.

Wesoły Romku napisałeś '' Brożek? A kim Ty jesteś człowieku?''
więc Ci odpisałem kim jest bo może zapomniałeś:)

następnym razem zadaj pytanie '' Dlaczego mimo słabej formy Brożek gra?''
to wtedy Ci odpowiem że nie mam pojęcia.

W.S 09.03.2016 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1433362)
Z tym Mistrzem Szkocji to żarcik? Na tej zasadzie to i niejaki Dominik Husejko może się chwalić wśród kolegów z pracy że był Mistrzem Polski z Wisłą:)

ok pomyliłem, to Żurawski pograł w Szkocji a nie Brożek.

FraMat 09.03.2016 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1433358)
Cześć tu Paweł Brożek

Kim jestem?

Mam 32 lata byłem Mistrzem Szkocji, 7 razy Mistrzem Polski z Wisła Kraków do tego zdobyłem Puchar Polski i SuperPuchar.

Rozegrałem w Ekstraklasie 281 spotkań w których zdobyłem 124 bramki i 63 asysty.

Pozdrawiam

Daj spokój... obracałeś się tylko na polskim podwórku. Wzięli cię do Trabzonsporu, gdzie zginąłeś, a Trabzon przy twoich 2 golach na 19 spotkań zdobył wicemistrzostwo Turcji. Postanowiono pozbyć się ciebie wypożyczając do Celticu gdzie wyszedłeś przez cały rok tylko 3 razy na bosko. Zagrałeś (za dużo powiedziane) jeszcze w Recreativo Huelva strzelając w 18 meczach 2 gole.

Twoje umiejętności wystarczyły na Polskę. Na piłkarski zaścianek.
Przykro mi.



Dałeś wiele Wiśle na krajowym podwórku. Na razie podlecz się i dojdź do formy.


@W.S.
Brożek zdobył mistrzostwo Szkocji...

Wesoły Romek 09.03.2016 13:28

Napisałeś byłem, rozegrałem, zdobyłem. To raczej czas przeszły. Pytanie był dość proste i konkretne. Odniesienie do konkretnej sytuacji, również. Nie będę Ci tego tłumaczył.

W.S 09.03.2016 13:34

w tym sezonie Brożek rozegrał 21 meczów gdzie zdobył 7 bramek i 6 asyst.
tak to czas przeszły

@Framat
napisałem że pomyliłem go z Żurawskim

daka.kodaka 09.03.2016 13:44

Tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak


czas leci a my dalej bez trenera !!!!!!

Kurz 09.03.2016 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1433346)
Ale Boguski z Brożkiem w zeszłej rundzie kilka razy ciągnęli tą drużynę, zwłaszcza Boguski jaki był taki był ale biegał i walczył w tej pomocy. A teraz jest przeźroczysty...

Masz rację, ale taki właśnie jest ich urok. Nie gwarantują systematyczności. U Pawła zawsze pół sezonu stracone, a Boguś ma przebłyski, których nic nie zapowiada. W każdym razie akurat u nich słabsza dyspozycja nie przesądza jeszcze o jakości przygotowań.

Ogólnie, te ostatnie transfery zostały zrobione o pół roku za późno. Wisła musiała zagrać dużo powyżej swojej średniej z ostatnich 2 lat, żeby awansować do górnej ósemki i trudno, żeby zupełnie nowi piłkarze (nie wszyscy gotowi na takie wyzwanie, niektórzy po przejściach, niektórzy z 1 ligi) zagwarantowali od razu wystrzał formy w pierwszych 5 meczach.

Istotne żebyśmy nie spadli, zyskali sensownego trenera i spokojnie budowali drużynę na następny sezon, dokonując niezbędnych korekt składu latem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl