![]() |
Cytat:
Ciekaw jestem co by mieli do powiedzenia w przypadku spadku z ekstraklasy?! Bo wyższego poziomu sportowego niż rywale zza miedzy nie prezentują :rotfl: Cytat:
|
Cytat:
Natomiast pewnym fenomenem wczorajszego spotkania są nasze stałe fragmenty. Większe zagrożenie było po nich pod naszą bramką niż pod bramką Śląska. |
Prawda jest taka, że trzeba będzie jeszcze się sporo napocić, żeby .... nie spać z tej i tak śmiesznej ekstra klasy. Pytanie czy kopaczom zechce sie pobiegac trochę żwawiej żebyśmy w ostatnich kolejkach zawału serca nie dostali.
|
spasc nie spadniemy, ale licze, ze jeszcze sie spreza i zaczna gonic 4. miejsce w lidze.
|
Matko Boska jestes optymista harcorem:)
|
Cytat:
|
Ajax,dzwoń do Pana Karcza* z GK, telefon jest w sieci.
Link do wywiadu z Kosowskim: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...anie,id,t.html, cytat: BK: Choć sezon wydaje się być już definitywnie przegrany, to jest też tak, że awans do europejskich pucharów może dać czwarte miejsce, do którego tracicie siedem punktów. Myśli Pan, że gdybyście grali we wszystkich meczach tak jak z Legią, to jest jeszcze szansa, żeby do tej “czwórki" wskoczyć? - To pokazuje przede wszystkim, że ta liga nie jest mocna. Wystarczy grać z takim zaangażowaniem jak z Legią.(...) Jednak zaangażowanie, jakie pokazaliśmy w tym meczu pozwoliłoby nam walczyć o puchary. (..) Edit: *albo idź na grila z Kamilem. |
Cytat:
Dzięki na pewno sobie coś zamówię ;) Ktoś jeszcze wierzy w te bzdury gadane przez piłkarzy? To pokazuję przede wszystkim, że chęci i ambicji starczy im na 2-3 mecze w sezonie. |
Cytat:
|
Niezły optymizm u kolegi. Ja raczej stoję na stanowisku, że większość spotkań do końca sezonu przegramy. Jak piłkarze tak grają w meczu dającym grę w pucharach, to ja się aż boję jak będzie w meczach o nic z taką Jagą, Koroną, Ruchem czy Widzewem...
|
super, Wisła odpada z PP a tu żal, płacz bo nie zagramy w LE :) chłopaki wy sobie darujcie już tą wiarę w obecną Wisłę, bo będziecie chodzić do końca sezonu ze spuszczoną głową. Jak można liczyć na taki zespół który ma 7-8 piłkarzy w 11 nienadających się do gry w TME. Nie wiecie kto, a już wam wymienię Pareiko, Głowacki, Bunoza, Boguski, Sikorski, Burliga, Sobolewski, Kosowski, a ławkę rezerwowych sobie odpuszczę. Ale powiem wam tyle, że w takiej naszej ekstraklasie to umiejętności nie trzeba mieć, wystarczy serce i zaangażowanie, a że jesteś pługiem to nic, dlatego polskie kluby są tak słabe, bo polska liga jest fizyczna zamiast wdrażać więcej techniki i taktyki
|
Wracając do rywalizacji ze Slaskiem to ich mecz w Lubinie stawia wynik Wisły w dramatycznie złym świetle..
|
Oni zdaje sie maja juz wszystko w dupie... ale moga sie jeszcze przejechac zobaczymy dzis po meczu.
|
Cytat:
|
Nas Lubin też sprał, więc wiesz...
|
Cytat:
|
Ciekaw czy Sląsk wyrówna stan i zdobędzie puchar?Kto obstawia?
|
Znając życie to legła wciśnie na 1-1 i będzie po zabawie.....
|
Dobra, mam pytanie. Sytuacja na dziś wygląda tak.
7egia mistrzem, Śląsk bez licencji. Kto gra w pucharach z miejsca dla zdobywcy PP. |
Mat : nie my :)
gra pierwsze miejsce w tabeli ktore nie ma miejsce premiowanego pucharami |
Cytat:
|
Czyli miejsce z jednych rozgrywek premiuje uczestnika innych rozgrywek?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl