Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

Matejas_ 18.04.2013 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1309224)
Jak nie przegrywalismy to nie przegrywalismy a jak zaczelismy to juz seriami.

Bo ten żal za przegrany pierwszy mecz tak w nich siedzi, że zamiast grać na boisku rozdrapują rany pierwszej tej wiosny porażki, która tak ich bolała, że po dzień dzisiejszy odbija się czkawką. A właściwie to oni myślami są jeszcze w 86 minucie meczu z APOELem :haha::haha::haha::haha::haha:

Ciekaw jestem co by mieli do powiedzenia w przypadku spadku z ekstraklasy?! Bo wyższego poziomu sportowego niż rywale zza miedzy nie prezentują :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1309246)
przez chwile myślałem ze przegraliśmy bo naturalnie graliśmy bez napastnika...
ale WKS też grał bez napastnika a strzelił 3 bramki a mógł z 5

Jak to nie mieliśmy? A Boguski? Rasowy napastnik, instynkt łowcy... tylko ostatnio mu "skuteczność nie dopisuje" :)

RAFi89 18.04.2013 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1309246)
przez chwile myślałem ze przegraliśmy bo naturalnie graliśmy bez napastnika...
ale WKS też grał bez napastnika a strzelił 3 bramki a mógł z 5

Jakby Śląsk miał napastnika to ten dwumecz zakończyłby się już w pierwszych 45min. pierwszego spotkania.
Natomiast pewnym fenomenem wczorajszego spotkania są nasze stałe fragmenty. Większe zagrożenie było po nich pod naszą bramką niż pod bramką Śląska.

Gwiaździsty 18.04.2013 09:13

Prawda jest taka, że trzeba będzie jeszcze się sporo napocić, żeby .... nie spać z tej i tak śmiesznej ekstra klasy. Pytanie czy kopaczom zechce sie pobiegac trochę żwawiej żebyśmy w ostatnich kolejkach zawału serca nie dostali.

Blaszczu16 18.04.2013 09:43

spasc nie spadniemy, ale licze, ze jeszcze sie spreza i zaczna gonic 4. miejsce w lidze.

borys 18.04.2013 09:52

Matko Boska jestes optymista harcorem:)

Ajax 18.04.2013 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1309267)
spasc nie spadniemy, ale licze, ze jeszcze sie spreza i zaczna gonic 4. miejsce w lidze.

Mogę prosić numer Twojego dilera?:neutral:

Lukasz 18.04.2013 10:33

Ajax,dzwoń do Pana Karcza* z GK, telefon jest w sieci.
Link do wywiadu z Kosowskim: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...anie,id,t.html, cytat:

BK:
Choć sezon wydaje się być już definitywnie przegrany, to jest też tak, że awans do europejskich pucharów może dać czwarte miejsce, do którego tracicie siedem punktów. Myśli Pan, że gdybyście grali we wszystkich meczach tak jak z Legią, to jest jeszcze szansa, żeby do tej “czwórki" wskoczyć?

- To pokazuje przede wszystkim, że ta liga nie jest mocna. Wystarczy grać z takim zaangażowaniem jak z Legią.(...) Jednak zaangażowanie, jakie pokazaliśmy w tym meczu pozwoliłoby nam walczyć o puchary. (..)

Edit:
*albo idź na grila z Kamilem.

Ajax 18.04.2013 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1309283)
Ajax,dzwoń do Pana Karcza z GK, telefon jest w sieci.
Link do wywiadu z Koswoskim: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....htmlKosowskim, cytat:

BK:
Choć sezon wydaje się być już definitywnie przegrany, to jest też tak, że awans do europejskich pucharów może dać czwarte miejsce, do którego tracicie siedem punktów. Myśli Pan, że gdybyście grali we wszystkich meczach tak jak z Legią, to jest jeszcze szansa, żeby do tej “czwórki" wskoczyć?

- To pokazuje przede wszystkim, że ta liga nie jest mocna. Wystarczy grać z takim zaangażowaniem jak z Legią.(...)


Dzięki na pewno sobie coś zamówię ;)

Ktoś jeszcze wierzy w te bzdury gadane przez piłkarzy? To pokazuję przede wszystkim, że chęci i ambicji starczy im na 2-3 mecze w sezonie.

thechris 18.04.2013 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1309250)

Ciekaw jestem co by mieli do powiedzenia w przypadku spadku z ekstraklasy?! Bo wyższego poziomu sportowego niż rywale zza miedzy nie prezentują :rotfl:

Pewnie to samo co niedawno piłkarze takich klubów jak AS Monaco czy River Plate. Nie takie kluby jak Wisła spadały z najwyższych lig...

buczo1985 18.04.2013 14:09

Niezły optymizm u kolegi. Ja raczej stoję na stanowisku, że większość spotkań do końca sezonu przegramy. Jak piłkarze tak grają w meczu dającym grę w pucharach, to ja się aż boję jak będzie w meczach o nic z taką Jagą, Koroną, Ruchem czy Widzewem...

stalsanok1946 18.04.2013 16:52

super, Wisła odpada z PP a tu żal, płacz bo nie zagramy w LE :) chłopaki wy sobie darujcie już tą wiarę w obecną Wisłę, bo będziecie chodzić do końca sezonu ze spuszczoną głową. Jak można liczyć na taki zespół który ma 7-8 piłkarzy w 11 nienadających się do gry w TME. Nie wiecie kto, a już wam wymienię Pareiko, Głowacki, Bunoza, Boguski, Sikorski, Burliga, Sobolewski, Kosowski, a ławkę rezerwowych sobie odpuszczę. Ale powiem wam tyle, że w takiej naszej ekstraklasie to umiejętności nie trzeba mieć, wystarczy serce i zaangażowanie, a że jesteś pługiem to nic, dlatego polskie kluby są tak słabe, bo polska liga jest fizyczna zamiast wdrażać więcej techniki i taktyki

nesta 29.04.2013 15:03

Wracając do rywalizacji ze Slaskiem to ich mecz w Lubinie stawia wynik Wisły w dramatycznie złym świetle..

borys 29.04.2013 15:26

Oni zdaje sie maja juz wszystko w dupie... ale moga sie jeszcze przejechac zobaczymy dzis po meczu.

mitmichael 29.04.2013 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1310868)
Wracając do rywalizacji ze Slaskiem to ich mecz w Lubinie stawia wynik Wisły w dramatycznie złym świetle..

Mecz meczowi nierowny.

JrQ- 30.04.2013 11:14

Nas Lubin też sprał, więc wiesz...

KrzychooR 30.04.2013 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1310941)
Nas Lubin też sprał, więc wiesz...

Ale jedną strzeliliśmy... Zresztą... dopiero czwarta bramka ustawiła ten wyrównany mecz ;]

donecki 08.05.2013 20:32

Ciekaw czy Sląsk wyrówna stan i zdobędzie puchar?Kto obstawia?

El'kabat 08.05.2013 20:38

Znając życie to legła wciśnie na 1-1 i będzie po zabawie.....

MatMario 16.05.2013 23:56

Dobra, mam pytanie. Sytuacja na dziś wygląda tak.

7egia mistrzem, Śląsk bez licencji.

Kto gra w pucharach z miejsca dla zdobywcy PP.

szprotson 17.05.2013 07:37

Mat : nie my :)

gra pierwsze miejsce w tabeli ktore nie ma miejsce premiowanego pucharami

Ajax 17.05.2013 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313101)
Mat : nie my :)

gra pierwsze miejsce w tabeli ktore nie ma miejsce premiowanego pucharami

Pod warunkiem, że ta drużyna dostanie licencję na puchary. Jeśli nie to przeskakuje to, aż trafi na pierwszy klub z licencją.

MatMario 17.05.2013 14:11

Czyli miejsce z jednych rozgrywek premiuje uczestnika innych rozgrywek?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl