Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

brylant17 12.11.2010 22:01

Czego nie z Amiką Wisełko?, ale najważniejsze są derby i ukąszenie Maciusia

nicramus 12.11.2010 22:01

Absolutna demolka, w najśmielszych snach bym sobie nie wymarzył takiego rezultatu. Druga połowa to już było w sumie dokonanie dzieła zniszczenia, kolejny mecz, w którym demolujemy rywala po wyjściu na prowadzenie (po 2:1 z Lechią też był grad goli). Świetny występ Pawła no i wydaje mi się, że cichy bohater Jirsak, bo po tak długiej absencji w pierwszym składzie to asysta i naprawdę odważna i mądra gra to się ceni.

Mały też pare ładnych akcji i gol, jeszcze pisze w emocjach, ale generalnie to była taka Wisła jaką chciałbym oglądać zwłaszcza ta po strzeleniu pierwszego gola. WR22ACAMY DO GRY, LEGŁA WARSZAWA !!!

Rond 12.11.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1009960)
Super wieczór , super wynik !
Martwi może słaba gra naszych w końcówce , ale nic , styl dzi¶ nie ważny.
Mistrzostwa nie będzie ale podium jak najbardziej , no i ta satysfakcja , że Legła Warszawa ! :)

Styl nie ważny?! Ograli¶my Legię 4:0! Styl i wynik i¶cie mistrzowski (no, ale trochę lepiej z klep± mogłoby być, choć bramki na 1:0 i 2:0 piękne).

wolfy 12.11.2010 22:01

Mam nadzieję, że jeszcze długo Brożkowie i Małecki będą "psuli atmosferę" w Wiśle:D

Wygląda na to, że Maaskant umocnił trochę swoją pozycję dwoma prestiżowymi meczami i powinien dotrwać do zimy. W naszym klubie samo to jest już sukcesem...

Bałem się tego meczu, ale udało się. Raz, że zawsze fajnie pognębić Legię, dwa - oddaliliśmy się na dobre od strefy spadkowej, trzy - w najbliższym czasie powinien być spokój wokół trenera.

Wi¶lak709 12.11.2010 22:02

szczepanwislak - czemu uwazasz, ze nie bedzie mistrza?

cfa 12.11.2010 22:02

W końcu mecz Wisełki który podobał mi sie od początku do końca!!
Jeśli mogę sobie pozwolić na wybór naszego najsłabszego gracza to niestety imo był nim Bunoza chociaż i tak zagrał przyzwoicie.

Dekiel 12.11.2010 22:02

Ech... nic tylko czekać na rewanż na Łazienkowskiej i liczyć, że wynik będzie odwrotny. Gratuluję.

Swoją drogą dawno nie widziałem meczu gdzie wszystkie stykowe sytuacje (nie chodzi o sędziowanie!) wygrywali piłkarze jednej drużyny. Ciekawe czy Wisła się po tym meczu odrodzi czy też dziś wnieśli się na maksimum swoich umiejętności.

Poza tym Chavez miał dzień konia.

Krzysiek Grabski 12.11.2010 22:03

GRATULUJĘ WIŚLACY !

PIĘKNE ZWYCIĘSTWO !

LEGIA PRÓBOWAŁA...coś zrobić...

Mamy więc po 21 punktów.

Jeszcze raz gratuluję przekonującego zwycięstwa.

Pozdrawiam.

Heero 12.11.2010 22:05

Małecki w końcu podejmuje dobre decyzje - kiwa, kiedy trzeba i podaje, kiedy trzeba.

Marcinnno 12.11.2010 22:05

Co do tej sytuacji bramkowej jaką miał Komorowski - oliwa sprawiedliwa :) Ogólnie jestem w dużym szoku i dziś naprawdę wszyscy zagrali bardzo dobrze! :)

matkur 12.11.2010 22:06

O Cikos świetna druga połowa, ofensywne wejścia. Super Cikos!!

Bialix 12.11.2010 22:07

Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

adikos1906 12.11.2010 22:07

Szczerze? Jestem w szoku co nasza WISEŁKA dzisiaj pokazała !! coś pięknego...

BRAWO ! Marsz po mistrza !!

Bronex 12.11.2010 22:07

Kilka słów na ciepło

1) Bardzo dobra gra w ofensywie i defensywie całej drużyny.
2) ¦wietny wynik
3) Czikosz i Chavez - Simply the best
4) Dobre tempo gry
5) Żałosny występ komentatorów - ochy i achy nad Legi±
6) Super postawa Mariusza Pawełka
7) FOOTBALL TOTALNY

---- I TO WSZYSTKO PO MIZERII Z KS CRACOVIˇ ... kto by się spodziewał? aż nie do uwierzenia... SUPER , SUPER... Pięknie ,że kolektywnie Wisła odesłała zuchwałych Warszawian z worem goli do domu...

8) "WYPADA TYLKO PRZEPROSIĆ KIBICÓW :-)"

Rond 12.11.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1009977)
Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

HAhahahaha, epic. : D

grzesiek9000 12.11.2010 22:08

Świetny mecz Wisły.
najlepsi zawodnicy P.Brożek, Czikosz i mój cichy bohater Pawełek - który conajmniej 2 bramki nam wybronił.
Ostatnimi meczami zapracował na nowy kontrakt.

Dekiel 12.11.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1009977)
Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

Spryciarz ;) A zreszt± niech Ci będzie - wygrajcie sobie i pięć zero o ile mój ukochany zespół będzie w tym czasie pewny mistrzostwa :D

brylant17 12.11.2010 22:10

Cytat:

A - 12 listopada 2010, 22:06:51 - CMPC-084-205-000-236.CNet.Gawex.PL
Jak sędzia nie drukuje dla legii TO MAMY RZECZYWISTY OBRAZ TEJ KARYKATURY

koment na 90minut.pl :D brawo

konrad123 12.11.2010 22:10

To mi się śni????? Legia się może schować!!!!!!!!!!!!!!
Brawo Wisełka!!! 3 pkt zostająą Krakowie

Bialix 12.11.2010 22:10

Hehe przekonamy się ;)

saklak1906 12.11.2010 22:11

ZAJE....ABISCIE

Od pierwszej minuty bylo widac ....iki w oczach naszych kopaczy, ja jestem w szoku, gra cud miod i orzeszki, doping zajefajny. weekend sie rospocza za...scie.

Jestem pijany ze szczescia i tylko zaluje ze mnie dzisiaj nie bylo w Krakowie

adikos1906 12.11.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dekiel (Post 1009985)
Spryciarz ;) A zresztą niech Ci będzie - wygrajcie sobie i pięć zero o ile mój ukochany zespół będzie w tym czasie pewny mistrzostwa :D

ehh, troche żałosne ale czego można się spodziewać :rotfl: z taką waszą grą to o utrzymanie walczyć :D

Elendil 12.11.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dekiel"
"Spryciarz ;) A zresztą niech Ci będzie - wygrajcie sobie i pięć zero o ile mój ukochany zespół będzie w tym czasie pewny mistrzostwa

niestety, takie mistrzostwo miało by dla was nieco cierpki smak ;)

tofik 12.11.2010 22:13

Brutalni byliśmy dzisiaj dla Legii. Wysoka skuteczność, a wynik idzie w Polskę i robi wrażenie. Spodziewałem się wielu bramek, ale z obydwu stron z racji naszej niefrasobliwości...na pewno nie 4:0 :))
Jedyne czego mi brakowało, to więcej gry w piłkę, spokoju. Pogrania i potrzymania futbolówki. Ale atak pozycyjny nad tym trzeba pracować. A pracy jest jeszcze baardzo dużo.
Mam nadzieję, że ten wynik zmotywuje grajków do wytężonej pracy nad sobą by być jeszcze lepszym i co tydzień świętować takie wyniki.

kpn 12.11.2010 22:15

Brawo Wisła. Ide pic:)

Mamba 12.11.2010 22:16

Nordin wkręcił się strasznie w Jazda Jazda Jazda :D

Bialix 12.11.2010 22:16

Legia zagrała tak jak my ostatnio. Od groma dośrodkowań z których nic nie wynika. Wynik cieszy jak cholera, gra też, no po prostu najlepszy nasz mecz w tym roku chyba :D

Mam nadzieję, że machina Maaskanta zaskoczyła w końcu i teraz będziemy przeć to przodu po gwizdniętego nam mistrza ;)

Lysy 12.11.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1009991)
ehh, troche żałosne ale czego można się spodziewać :rotfl: z taką waszą grą to o utrzymanie walczyć :D

Cóż oni wygrali z Jagą, Koroną i Lechem czyli kolejno liderem, v-ce liderem i obecnym mistrzem naszej buraczanej ligi. Więc nie wiem o czym piszesz. Dziś nasi wyszli zmotywowani na 110% (dlaczego nie z Cracovią i Lechem?) ale wątpię by im tej motywacji starczyło na długo.

Filippo 12.11.2010 22:18

Paweł jak to Paweł, klasa sama w sobie..piłkarz meczu, ale przecież jest bez formy, nie ma techniki(patrz 1 bramka+ przyjecie pilki+podania) i nie umie grać z klepki (asysta przy golu Malego) :D...ehh..zeby zawsze byl bez formy.

Chavez profesor. Czikos...moze wreszcie ktos zrozumie roznice miedzy nim a Branco. Pawełek pewny jak to ostatnio....Najlepszy mecz Wisły chyba od roku. Mały do ataku, szkoda go na skrzydle.

qchar90 12.11.2010 22:20

zycie jest piękne!
dziekuje za ten wieczor
Cikos,Chavez bardzo dobrze zagrali, Pawełek co mial wybronic to wybronil(strzal Manu)

Maxior 12.11.2010 22:21

Wspaniały wieczór, oby jak najwięcej takich :D:D

brylant17 12.11.2010 22:21

i gdzie jest ta "W"ielka legia? pff :D będą kosić wszystkich :lol:

sportnh 12.11.2010 22:21

Czy nie żal Maciejowi Skorży?



- Żal jak cholera, ale co ja na to poradzę - odparł krótko Skorża.

łohohohohoho...

1227 12.11.2010 22:22

''liga będzie ciekawsza'' brawo!!!!

szczepanwislak 12.11.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi¶lak709 (Post 1009965)
szczepanwislak - czemu uwazasz, ze nie bedzie mistrza?

Bo mimo , że naprawdę bym chciał w to wierzyć to ciężko , iż ta obrona będzie grała tak jak dzi¶. Zreszt± nie tylko obrona ale i cała formacja. Nie pokoi koniec gdzie za mało utrzymania przy piłce i zbyt łatwe dochodzenie do sytuacji strzeleckich Legii. Cały czas niepokoi mnie ten Bunoza , bo np Cikos i Chavez bardzo dobre zawody dzi¶ zagrali. Lecz nie s±dzę aby w tym sezonie mistrz był nasz.

PabloTS 12.11.2010 22:24

czekałem na taki mecz i w końcu sie doczekałem.......mam nadzieje że jest to w końcu krok do przodu...ale jeszcze daleka droga przed nami......

TymonPRO 12.11.2010 22:24

WisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓwwisŁa krakÓw mistrz polski 2010-2011 wisŁa krakÓw

Teqcontroller 12.11.2010 22:24

Cikos Chavez Broziu Mały Pawełek Ogólnie wszyscy zasługują na Oklaski na stojąco. 4:0 z Legią ;) Pozdro dla tych co srali w pory przed tym meczem i pozdro dla tych co krytykowali naszego 2 ligowego trenera.

Wiem jeszcze jest do poprawienia w grze ale jest postęp ;) NIC PIJEMY DZIŚ !!

Mixu 12.11.2010 22:25

Cytat:

Czy nie żal Maciejowi Skorży?



- Żal jak cholera, ale co ja na to poradzę - odparł krótko Skorża.
Zawsze możemy przyj±ć go jako portiera..

Piękny mecz, wielkie zaangażowanie, wynik cudowny. Jednak ofensywne ustawienie się sprawdziło. Jest to największa porażka Legii od 9 lat. Skorża bije rekordy hehe

Bialix 12.11.2010 22:25

A jak tak spojrzeć na to co nam zostało do zimy, to 9/9 możemy ugrać spokojnie. Zagłębie? Pykniemy na luzie. Polonia Warszawa też jakiejś rewelacji nie gra mimo takich zapowiedzi przed sezonem i potężnej kadry. Arka? Dobra u siebie, ale to jednak Arka ;) 9 punktów jest jak najbardziej w zasięgu. 7 to minimum, bo Polonia mimo, że gra poniżej możliwości może zaskoczyć i zrobić remis ;)

Ale z taką grą jak dzisiaj możemy wygrać z każdym do końca ;)


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl