Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

1q2 15.08.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 961807)
szczególnie wtedy jak podawał piłke pod nogi przeciwnikowi.Przy pierwszej bramce też spóźnił sie z wyskokiem.Pamiętam jak grali prawi obrońcy Wisły w ostatniej dekadzie:M.Zając,Baszczu czy Alvarez, tego Cikosa od Nich dzielą Himalaje

Dzielą, tylko Kula myśli że ma idiotów a nie myślących ludzi za odbiorców.Przecież cały zespół zagrał koszmarnie a on zwalił wszystko na 1 kolesia - w domyśle -gdyby nie on to było by zupełni inaczej.

Kula mi zawsze imponował jako zawodnik ale takie wypowiedzi pokazują tylko że nie będzie z niego żaden trener - to więcej mówi o gościu niż sam mecz.
I żeby nie było - większość trenerów wygaduje mniejsze czy większe bzdury by usprawiedliwić taki a nie inny wynik ale siadanie na 1 kolesiu i sugerowanie że wszystko było ok tylko ten p....Cikos...jak dla mnie dyskwalifikacja bo nic nie było ok a cytując klasyka - było kurewsko daleko od ok.

murray 15.08.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 961825)
Nie wiem czy da sie z Nich zrobić kiedykolwiek kolektyw.

Jak się odetnie łapy Małeckiemu i Brożkom, to może tak. Ale tak na serio, to wg mnie można zrobić, tylko musi być chęć z drugiej strony. Jeżeli nie będzie, to można z całą odpowiedzialnością wywalić każdego marudę, zaorać i zaczynać od nowa.

Lizak 15.08.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 961807)
szczególnie wtedy jak podawał piłke pod nogi przeciwnikowi.Przy pierwszej bramce też spóźnił sie z wyskokiem.Pamiętam jak grali prawi obrońcy Wisły w ostatniej dekadzie:M.Zając,Baszczu czy Alvarez, tego Cikosa od Nich dzielą Himalaje

A komu mial podac jak wszyscy stali w miejscu?????? Jakim wyskokiem??? Pilka go minela bo szla wyzej. Byla poza jego zasiegiem!!!!! Zaje...al to nasz cudowny bramkarz. Czlowieku widziales wogole ten mecz. ?

Gwiaździsty 15.08.2010 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 961822)
Osobiście uważam, że takie gokarty, paintball powinny być elementem treningów. Oczywiście hard work w pełnym rozumieniu tego słowa, ale samą ciężką pracą nie zrobi się kolektywu, powinno się wprowadzać elementy integracyjne.

Elementy integracyjne to można wprowadzać dzieciom na koloni, albo kobietom z niską samooceną. To jest zawodowa piłka, a nie zabawa starych osłów za pieniądze właściciela naszego klubu. grupowania w luksusowych hotelach w zagranicznych kurortach, a tu biedny Ruch goni ich po boisku jak osłów.
Chcesz się bawić to do przedszkola, a nie na boisku za takie pieniądze.
Lepiej to zrobił Dan Petrescu, który miał w zwyczaju brać zespół do kopalni, żeby zobaczyli jak ciężko ludzie pracują i dziękowli Bogu, że są piłkarzam za o wiele większą kasę.i

Devonisch 15.08.2010 22:20

Oni po prostu nie stanowią drużyny. Nie ma czegoś takiego jak pierwsza jedenastka. To zlepek niezłych indywidualnych piłkarzy. I niestety nic poza tym. Nie ma zgrania nie ma taktyki nie ma radości w grze. Jest poki co pensja na koniec miesiąca. W przypadku Łobodzińskiego taka że ma się ochotę kutasa zayebac. W dalszym ciągu zero ambicji, zero woli walki po straconej bramce. NIE MA ZESPOŁU. JEST DRAMATYCZNY ZLEPEK CYMBAŁÓW ZARABIAJĄCYCH MASĘ PIENIEDZY. TO BOLI.

Nie mamy mózgu zespołu czyli środkowego pomocnika, który zarządza tym całym burdelem. Nie ma nikogo, kto mógłby łaskawie raz na 10 minut posłać prostopadłą piłkę w pole karne. kto ma to zrobić? Defensywny Sobol czy może stremowany Rado? Kirm, który tu tylko pracuje a gra w piłkę w reprezentacji? Łobo, który nie potrafi piłki przyjąć? (podkreślam, że za 100 tysięcy zł miesięcznie), Małecki, który ma serce do gry ale jego dośrodkowania nadają się do okręgówki, Diaz, który na lewej obronie się kaleczy jak kiedyś Frankowski, Żurawki, któremu nie ma kto podać?
Kto ma QRWA stanowić naszą obronę złożoną z Clebera, który za 3 miesiące kończy karierę a Kowalski Qrwa jego mać w zeszłym sezonie SPADŁ z tej żałosnej ekstraklasy z Piastem.

Podsumowywując. Mamy w tym momencie tylko atak, któremu nie ma nikt podawać bo cała reszta zespołu jest kompletnie niezgrana.

PS. Po C.H.U.J. zatrudniać Jovanica żeby dalej grać Pawełkiem. Już bym Juszczyka wolał.

szprotson 15.08.2010 22:23

Sobol nie daje drużynie tego co kiedyś.

AYALA 15.08.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lizak (Post 961834)
A komu mial podac jak wszyscy stali w miejscu?????? Jakim wyskokiem??? Pilka go minela bo szla wyzej. Byla poza jego zasiegiem!!!!! Zaje...al to nasz cudowny bramkarz. Czlowieku widziales wogole ten mecz. ?

Podac miał do jakiegokolwiek zawodnika w CZERWONEJ koszulce albo na out w ostateczności a nie nie do rywala !!! Takie błędy popełniaja zawodnicy niepewni swoich umiejętności. Wymowna była była mina Sobola jak go opierd.. i bardzo dobrze.
Przy pierwszej bramce Cikos przegrał pojedynek główkowy po którym Nykiel zdobył kuriozalną bramke po błędzie Pawełka.

Adenalix 15.08.2010 22:30

Powiedzcie, jak dziś wyglądałby mecz Wisła-Totenham, Wisła - Parma, Wisła - Schalke, Wisła - Anderlecht, Wisła - PAO, a będziecie mieć odpowiedź gdzie jesteśmy na futbolowej mapie i na jakiej krzywej się znajdujemy. Tak jak napisałem kila postów temu: winą za konsekwentne osłabiane drużyny obarczam ludzi zarządzających i pośredników transferowych.

Adenalix 15.08.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 961843)
Sobol nie daje drużynie tego co kiedyś.

Szkoda mówić, bo serce do gry ma, ale widać po nim, że czas nie stoi w miejscu dla Niego...

Wasiu 15.08.2010 22:32

Kulawik bardzo zle zrobil na konferencji zwalajac wine na Czikosza, ale ... nie da sie ukryc, ze Slowak zawalil i nalezal do zdecydowanie najslabszych na boisku. Przy straconej bramce najpierw sie kiwa z 2 chorzowian w wyniku czego traci pilke, idzie strzal sparowany na rog. Po wrzutce z rogu zupelnie zapomina o kryciu Nykiela. Sama sytuacja na lini bramkowej to juz wina zarowno Paelka, jak i Diaza. Junior nie ma 2 metrow, ale bramka nie ma 4. Gdyby stal przy slupku, na LINI czyli tam gdzie powinien stac zawodnik asekurujacy slupek to by to wybil. Pawelek zawalil - ale jego blad w porownaniu z innymi jego popisami byl niewielki.

Elendil 15.08.2010 22:33

Cytat:

Osobiście uważam, że takie gokarty, paintball powinny być elementem treningów. Oczywiście hard work w pełnym rozumieniu tego słowa, ale samą ciężką pracą nie zrobi się kolektywu, powinno się wprowadzać elementy integracyjne.
Owszem, ale z dwoma zastrzeżeniami. Po pierwsze, takie "zabawy" będą poza treningami (dwoma na dzień, a dla tych patałachów nawet trzema). Po drugie, będą to jakieś gry drużynowe. Bo co za korzyść potem dla zespoły, gdy sobie wsiądą w samochodziki o okrążą parę razy tor? Niech nauczą się współpracy - nie wiem, niech budują wielkie zamki na piasku, pieką wspólnie 3-metrowe ciasto - ważne, żeby robili to razem i niech się nauczą, że nie jest są sami na boisku. Że grają w jednej drużynie i współpraca to podstawa.

qchar90 15.08.2010 22:33

nie rozumiem po co szukali tyle bramkarza a teraz go sadzaja po 4 meczach, a wchodzi cyrkowiec Pawełek, on nigdy nie ustabilizuje swojej formy;/ kilka meczy przeplata jednym lepszym
Sobol juz nie ta kondycja
a Kulawik to co wyprawia, to szkoda gadac

junior1906tsw 15.08.2010 22:34

Wiedziałem, że musiało się to stać. Pawełek dno, zwalanie na Cikosa, przecież to nie przez niego przegraliśmy, cały skład powinien pracować, a oni nawet nie strzelili bramki ...

RAFi89 15.08.2010 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 961843)
Sobol nie daje drużynie tego co kiedyś.

Sobol jest coraz starszy i wiecznie nie będzie błyszczał. Tylko że Kulawik zamiast mu pomóc w środku pola wystawiając np. Wilka to zostawił go samego sobie. Zawodników mamy słabych a trener dokłada do tego swoje. Ja mam w ogóle pytanie czy zawodnicy w pomocy i ataku mają za zadanie wspierać defensywę w grze obronnej? Stoi 4 obrońców, przed nimi Sobol a reszta udaje że wraca, my jako zespół bronić nie umiemy.
W tygodniu proponuję jeszcze kilka dni zrobić wolnych i skrócić treningi bo nasza gra ofensywna aż razi po oczach. W ciągu 90 minut bodajże 1 akcja w której zawodnicy wymienili w tempie kilka podań. A tak to przez 90 minut każdy po swojemu gra jakby przez przypadek na boisku się zjawili.

Baala 15.08.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 961822)
Osobiście uważam, że takie gokarty, paintball powinny być elementem treningów. Oczywiście hard work w pełnym rozumieniu tego słowa, ale samą ciężką pracą nie zrobi się kolektywu, powinno się wprowadzać elementy integracyjne.

Żadne gierki integracyjne, powinni pojechać na dzień do Bogatyni i pomóc cały dzień w czyszczeniu domów z mułu dla tych osób co w powodzi wszystko stracili. Może to dałoby coś im do myślenia.

jason wiślak 15.08.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 961854)
nie rozumiem po co szukali tyle bramkarza a teraz go sadzaja po 4 meczach, a wchodzi cyrkowiec Pawełek, on nigdy nie ustabilizuje swojej formy;/ kilka meczy przeplata jednym lepszym

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Pawełek to totalne dno. Sprowadzili niezłego bramkarza, ktory nic nie zawalił, a ten tylko wszedł i od razy daje popis swoich kiksów. Jakby się tak zastanowić, to można stworzyć film "Wpadki i upadki Pawełka, drugiego pechowca z Wisły" ( pierwszym jest JOP). Tragedia, ile on nam bramek zawala. To jest wstyd na calą Polske. Ja buraka spaliłem po pierwszym golu. Poczułem się okropnie....a Pawełek po meczu: "Nie gralismy tak zle".....no śmiech

qchar90 15.08.2010 22:42

Pawełek nie pamietam kiedy zagrał pewnym mecz, bez mniejszego czy wiekszego kiksa
on zawsze cos wymysli a to kiwa sie z obroncami, a to nie potrafi zlapac pilki itp.
no huj mnie strzela

junior1906tsw 15.08.2010 22:47

Wyglądaliśmy jak gówna zlepione w 1 na siłę.

Gwiaździsty 15.08.2010 22:49

Jeśli to prawda co mówił Basałaj w wywiadzie o chęci zapełnienia 33 ty. stadionu to nie ma innego wyjścia. Stopniowe wymiatanie szrotu i sprowadzanie klasowych graczy. Ponad połowa widowni będzie chodzić tylko wtedy kiedy będzie co oglądać. Takie czasy. Tylko na dobry produkt znajdzie się nabywca. Oni nie będą śpiewać Nic sie nie stalo, poprostu nie pryzjda.

*Michael* 15.08.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 961862)
Pawełek nie pamietam kiedy zagrał pewnym mecz, bez mniejszego czy wiekszego kiksa
on zawsze cos wymysli a to kiwa sie z obroncami, a to nie potrafi zlapac pilki itp.
no huj mnie strzela

mecz z Arką zagrał na dobrym poziomie bez większych błędów... ale chyba się tym podpalił i sie skonczyło dobre bronienie Pawełkowi... a kulawik?? wyjazd stąd!!

SpoXsteR 15.08.2010 22:59

http://www.youtube.com/watch?v=3I2k7fL3ppk tyle z pozytywow :D
Kula sie osmieszyl bo choc przy pierwszej bramce nie zawinil tylko Pawelek tak celowo jego nie wymienil bo stal za Mariuszem i glupio mu bylo zaprzeczac potem samemu sobie.. jutro moze Jimenez zaprezentowany..czas najwyzszy, a Kula niech trenuje, ale cos na styl Odry czy Polonii Bytom.. taki klub jak Wisla to za wysokie progi.. co najwyzej ME

Filippo123321 15.08.2010 23:05

Na wstepie chcialbym pozdrowic wszystkich tych, ktorzy chwalili naszą 'ofensywe transferową' i oczywiscie ukochanego, elokwentnego i inteligentnego prezesa Bogdana Basałaja - sprzedanie Głowackiego jak juz mowilem bylo wspanialym posunieciem. Aha, mowilem jeszcze, ze zatesknimy za Jopem - nie mam racji? :)

Tutaj zaden trener nie pomoze. Po prostu prezentujemy obecnie poziom sredniaka ligi. Zlepek indywidualnosci. Transfery dopelnily czary goryczy. Jestem pewien, ze za tydzien Widzew nas rozjedzie.

Smiejcie sie dalej z Polonii czy Jagi, mowiliscie, ze to sa druzyny, ktore zjadamy na sniaadanie - uwazajcie tak dalej.

Pozwole sobie jeszcze ocenic naszych grajkow :)

Pawełek 3 - W swoim stylu, nie mial w sumie za wiele do roboty, raz obronil strzal Pulkowskiego, chociaz i tak byl spalony. Co do bramki - to byla mimo wszystko dosc dziwna i ciezka sytuacja. Nie wiem czy Jovanic lepiej zaprezentowalby sie w tym meczu. Z Karabachem potrafil, ze jest rownie slabym bramkarzem.

Cikos 1 - Najgorszy (rownie z Kowalskim) na boisku. Jakas kpina. Wypada tylko zacytowac slowa wielu uzytkownikow tego forum - 'wyglada jak mlody baszczu, bedzie swietnym zawodnikiem' - mlody baszczu, o ku*wa :D Ale w sumie czego sie spodziewac po zawodniku, ktory spadl z ligi gorszej od naszej.

Cleber 4 - Trzymal poziom i ta cala obrone. Mimo wieku caly czas mocny punkt druzyny, tylko, ze za pol roku konczy kariere ;)

Kowalski 1 - Nie ta liga. To samo co z Cikosem - czego sie spodziewac po zawodniku, ktory spadl z ligi.

Diaz 4 - Wypada tylko Juniorowi zyczyc transferu do jakiegos sredniaka z Francji, bo szkoda chlopaka. Dobry wystep, walczyl - jak zawsze.

Kirm 4 - Moze nie wszyscy to zauwazyli, ale ja widze przeblyski Kirma z meczu z Lewadyją. Mial ze dwa, trzy rajdy na bardzo dobrej szybkosci, kilka niezlych zgran z pierwszej pilki. Gra duzo lepiej niz w tamtym sezonie, zdziwila mnie wiec jego zmiana.

Rado 5 - Brawo dla tego chlopaka. Chcialo mu sie, widac, ze umiejetnosci ma. Tylko dlaczego zmieniony po 45 minutach?

Rios 3 - Raz faulowany w polu karnym (powinien byc karny) i jedna sytuacja, w ktorej ladnie przyjal, ale jednak gola nie strzelil. Troche malo.

Sobolewski 2 - Najgorszy kapitan (i mentalnie i niestety juz pilkarsko) w historii Wisly? Chyba tak. To juz nie ten Sobol.

Małecki 6 - Brawo Mały! Walczyl, wygrywal pojedynki. Najlepszy w naszej druzynie. Zreszta jak w kazdym meczu tego sezonu.

Zurawski 9 - dziewiatka za slowa wypowiedziane podczas meczu i po meczu. Tylko dziewiatka, bo powinien to powiedziec jeszcze bardziej dosadniej. Tak jak mawia klasyk - my jestesmy ku*wa dziadami i nie umiemy grac w pilke.

I brawo dla G(Ch)orzowa.

Paljic 2 - dobra wrzutka ze stalego fragmentu do Zurawia. Pozatym, nic wiecej. Ale czego sie spodziewac od zawodnika, ktory gral dobrze, ale w 4 lidze niemieckiej.

Boguski 1 - Jak zawsze od kiedy wrocil po kontuzji.

Łobo 1+ - Pierwsze przyjecie na aut, pozniej wywalczyl wolnego - tyle :lol:

wolfy 15.08.2010 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 960852)
Tak, bardzo ciezki mecz. Prawie na łazienkowską lub jak kto woli na i konwiktorską jedziemy. Ciekawe czy sie utrzymamy w lidze...


załosne


skład j/w szybkie 2:0 i powrót do Krakowa.


Trzeba przyznać, ze kolega miał niesamowitego nosa. Szybkie 2:0 i do domu.


Reszcie mitomanów radzę powoli oswajać się z rzeczywistością - rozpieprzono drużynę, zwolniono trenera - jest bardzo, bardzo źle.

Żaden nowy trener tu nie pomoże - brak nam piłkarzy. Nie ilościowo, tylko jakościowo.
Bunoza czy Kowalski, Łobo czy Boguski - nie robi różnicy.

westersyl 15.08.2010 23:11

Kulawik temu gościowi nie dałbym wyprowadzić psa a co dopiero trenować pierwszą drużynę Wisły. To co on wygaduje i niektóre jego decyzje są po prostu skandalem. Wstyd mi że ten człowiek przez tyle czasu prowadził drużynę ME.

wolfy 15.08.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 961881)
Kulawik temu gościowi nie dałbym wyprowadzić psa a co dopiero trenować pierwszą drużynę Wisły. To co on wygaduje i niektóre jego decyzje są po prostu skandalem. Wstyd mi że ten człowiek przez tyle czasu prowadził drużynę ME.

Ta, jasne. Kulawik wszystkiemu winien. A wcześniej Kasperczak. Takich zajebistych piłkarzy jak Cikos, Kowalski i Bunoza nie umieć ustawić.
Amator...



Do niektórych jak widać nigdy nie trafi. Skupujesz frajerów - grasz jak frajerzy. Cikos swojego wyczynu u nas raczej nie powtórzy ( czytaj - nie spuści nas z ligi ), ale to marna pociecha.


A teraz biedne, sfrustrowane dzieci, które niedawno miał straszną radość z "transferów" będą szukały na prawo i lewo kozłów ofiarnych.
Powodzenia.


Niech sprzedadzą jeszcze Diaza, sprowadzą jakiegoś frajera na jego miejsce, a potem będzie wielkie zdziwienie.

Adenalix 15.08.2010 23:16

Po pierwsze w Widzewie jest jakiś kozak, który wali 3 gole w 2 meczach z Lechem i Koroną. A u nas w ekipie sami niepełnosprawni. Nie da się? Nie umiemy szukać? Nie mamy "siatki skautów"? a Widzew ma? A może jak pisałem powyżej, komuś jest wygodniej nie znajdywać piłkarzy po to by była wymiana?

Po drugie, wszyscy tu na forum wyśmiewają "ofensywę transferową". OK, sprzedaliśmy dwóch kluczowych obrońców, żałuję jak nie wiem, ale nie sprzedaliśmy żadnego z naszych ofensywnych techników. Przyszło do nas trochę kopaczy ofensywnych, ale skoro nikt nie odszedł, nasza siła uderzeniowa powinna być co najmniej podobna jak rok temu, tymczasem gramy ja niepełnosprawni, niewidomi, pijani piłkarze 3 ligi z ligi Aborygenów. Wstyd nas pokazać w Europie. Dostajemy baty na własnym podwórku... Czemu nasze panie są jeszcze bardziej rozlazłe niż były?

Orrin 15.08.2010 23:16

Ciezko znalesc jakiekolwiek wytlumaczenie tego dlaczego Wisla gra tak jak gra. W tamtym sezonie po przegranych z Lewadia bylo widac przynajmniek w kilku pierwszych meczach jakas zlosc a teraz nic zero zaangazowania. Nie chce mi sie wystawiac ocen poszczegolnym pilkarzom ale jezeli do mevczu z Widzewem trenem dalej bedzie Kulawik to 1pkt zdobyty w Lodzi to bedzie chyba cud. Jezeli on w pierwszym skladzie widzi Pawelka, Kowalskiego, Rado a na lawce ma miejsce i jeszcze wpuszcza w trakcie meczu Boguskiego i Lobo to ja juz nie mam watpliwosci ze trenerem dobrym to Kulawik nie jest. Zmiana trenera tez w obrazie gry niewiele zmieni ale mam nadzieje ze grac beda najlepsi i jakas mysl przewodnia bedzie widoczna na boisku bo jak na razie to jest chaos zarowno w przodzie jak i w tyle.

Filippo123321 15.08.2010 23:17

Dokladnie wolfy :ok:

Tu zaden trener nie pomoze. Po prostu mamy slabych pilkarzy, tyle.

Jedyni, ktorzy jeszcze prezentuja JAKIŚ poziom i pewnie w zwiazku z tym w nastepnym okienku ich sprzedamy to Małecki i Diaz.

westersyl 15.08.2010 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 961886)
Ta, jasne. Kulawik wszystkiemu winien. A wcześniej Kasperczak. Takich zajebistych piłkarzy jak Cikos, Kowalski i Bunoza nie umieć ustawić.
Amator...



Do niektórych jak widać nigdy nie trafi. Skupujesz frajerów - grasz jak frajerzy. Cikos swojego wyczynu u nas raczej nie powtórzy ( czytaj - nie spuści nas z ligi ), ale to marna pociecha.

To że piłkarze są beznadziejni to OCZYWISTOŚĆ. Niestety Kulawik na siłę chce się popisać i za bardzo mu to nie wychodzi. Z tych piłkarzy można byłoby zestawić coś lepszego.
Nie wiem czy wiesz ale oni trenują 1h dziennie i to jeszcze z rana aby mieli cały dzień wolny także nie mów mi że nie można wycisnąć z nich nic więcej... oni nie są zajechani oni są po prostu potrzebują treningu.

Cikosz - ten chłopak to jakaś pomyłka oddaje piłke napastnika... kiwał się pod linią boczną i chyba 3 razy w ten sam sposób stracił piłkę... oczywiście kwestia jest tego że on nie miał komu grać bo wszyscy pochowani.

Tyle czasu mija a nadal naszym najlepszy zawodnikiem jest Małecki...
Dziękuje Basałajowi że rozpier*** całą obronę.



wolfy 15.08.2010 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 961888)
Po drugie, wszyscy tu na forum wyśmiewają "ofensywę transferową". OK, sprzedaliśmy dwóch kluczowych obrońców, żałuję jak nie wiem, ale nie sprzedaliśmy żadnego z naszych ofensywnych techników. Przyszło do nas trochę kopaczy ofensywnych, ale skoro nikt nie odszedł, nasza siła uderzeniowa powinna być co najmniej podobna jak rok temu, tymczasem gramy ja niepełnosprawni, niewidomi, pijani piłkarze 3 ligi z ligi Aborygenów. Wstyd nas pokazać w Europie. Dostajemy baty na własnym podwórku... Czemu nasze panie są jeszcze bardziej rozlazłe niż były?

Kolega poprzedni sezon przespał? Kibicuje Wiśle od dwóch miesięcy?


Jedyną funkcjonującą formacją była obrona, którą rozwalono. Ofensywy nie wzmocniono. Niby czemu miałoby być lepiej?!

Na jakim świecie wy żyjecie? Jak złapiesz gumę to co - przebijasz drugą oponę i liczysz, że teraz pojedziesz?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 961891)
To że piłkarze są beznadziejni to OCZYWISTOŚĆ. Niestety Kulawik na siłę chce się popisać i za bardzo mu to nie wychodzi. Z tych piłkarzy można byłoby zestawić coś lepszego.

CO LEPSZEGO?!

Obrona: Bunoza, Kowalski, Cikos, Cleber, Diaz. Trzech pierwszych to totalne piłkarskie zera. To co, mamy grać dwójką w obronie?
Skrzydła: Łobo, Kirm, Pajlić, Boguski, Małecki. Tylko Małecki nie potyka się o własne nogi, reszta to albo potencjalni nieudacznicy, albo goście którzy swoją nieudolność potwierdzają od minimum roku ( czyli nieudacznicy już spełnieni ).
Środek pomocy: Garguła, Jirsak, Sobolewski, Wilk. Dwóch pierwszych "odbudowuje się" odkąd tu przyszli, Sobol jest już stary, Wilk - trudno ocenić.
Atak: - nawet nie chce mi się komentować, bo wyjdzie, że najlepszy jest obecnie Małecki. Trzeba go - ....a - sklonować, trzykrotnie, żeby obskoczył oba skrzydła i atak. Acha - Małecki jest najlepszy, ale ogólnie - jest słaby. Po prostu na tle reszty wygląda niesamowicie, bo robi trochę ruchu.



Witamy w brutalnej rzeczywistości.

Kulawik, Kasperczak, Mourihnio - co za różnica? Cikos nie zacznie lepiej grać, bo to leszcz. Ale za to tani.

koyoot 15.08.2010 23:22

Westesyl, odnosnie ostatniego zdania. Zaczynam miec powazne obawy. Chyba faktycznie mozna im podziekowac za wspaniala obrone.

Musi w tym zespole nastapic trzesienie ziemi. Niewazne jakim kosztem. Ten sezon mozemy przepekac jesli w nastepnym... wole jednak nie konczyc...

Filippo123321 15.08.2010 23:24

A wczoraj wysmiewaliscie mnie kiedy najezdzalem na rozwalenie naszej obrony :D

Basałaj spier*alaj!

SpoXsteR 15.08.2010 23:25

Dzis nowym kozlem ofiarnym.. Basalaj, tylko na jak dlugo... :D

1q2 15.08.2010 23:25

Adenalix - ofensywnych techników :lol: - przecież oni kopią się po czole już ze 2 lata - to że jakoś to szło to była tylko zasługa defensywy, teraz nie ma nawet tego to mamy co mamy a co najgorsze tu nie chodzi o zgranie tylko o słabych zawodników.
Tak się kończy wiara w bożków z forum, którzy zamydlili większości oczy.Jak tak czytam ze okienko jeszcze jest otwarte i wypadało by kogoś kupić to jedno co mi do łba przychodzi - ŻADNYCH ....A TRANSFERÓW.
Niech oni daleko trzymają się od jakiejkolwiek kasy.

Adenalix 15.08.2010 23:26

Wolfy przepraszam, ale ja na codzień pracuję na uczelni i jestem ścisłowcem. Jak coś działało kiepsko, nie osłabiono tego (zakup ofensywnego szrotu nie wzmocnił zespołu, ale trudno mówić o osłabieniu), zastanawiające jest, że teraz działa fatalnie (czyli gorzej). Z drugiej strony (odpowiadając na sugestie), choć kibicując tej drużynie od początku lat 90-tych, coraz bardziej dziwi mnie sposób jej sportowego zarządzania.

Filippo123321 15.08.2010 23:30

Adenalix, ale czy my bylismy mocni w ofensywie?

W wiekszosci meczow dupe ratowal nam Marcelo, ewentualnie jakas indywidualna akcja Małeckiego.

A, że Marcelo odszedł, przy okazji osłabiając obrone to wszystko jasne.

wolfy 15.08.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 961902)
Wolfy przepraszam, ale ja na codzień pracuję na uczelni i jestem ścisłowcem. Jak coś działało kiepsko, nie osłabiono tego (zakup ofensywnego szrotu nie wzmocnił zespołu, ale trudno mówić o osłabieniu), zastanawiające jest, że teraz działa fatalnie (czyli gorzej). Z drugiej strony (odpowiadając na sugestie), choć kibicując tej drużynie od początku lat 90-tych, coraz bardziej dziwi mnie sposób jej sportowego zarządzania.

Ofensywa działa jak działała - odejmij bramki Marcelo i Głowackiego, a wyjdzie mniej więcej na to samo. Minus rozpaczliwa momentami obrona, co wpływa deprymująco na cały zespół.

mc-money 15.08.2010 23:33

Ludzie ogarnijcie się.
Jeszcze przed meczem słyszałem od wielu ludzi że trenera trzeba zmienić, ale Kula jest i tak bardzo dobry. Teraz? Ostre słowa krytyki...

Mówiliście że Cikos jest zajebisty, a po jednym meczu mieszacie go z błotem? OGARNIJCIE.
Co do Cikosa- to dla mnie jeden z lepszych transferów.

Zobaczmy co będzie w kilku spotkaniach, bo jakby trenerzy przekreślali zawodników bo 1 złym spotkaniu to wiecie co by było? Nie miałby kto grać!
Podajcie mi chociaż jednego zawodnika co wszystkie ostatnie mecze zagrał zajebiście.

Adenalix 15.08.2010 23:34

Niestety macie Panowie pewnie rację... Trudno znaleźć jakikolwiek pozytyw z ostatniego meczu. Nawet akcji a'la McGiver brakuje bo już nie ma wybijających się piłkarzy w tym kurniku przeciętniaków. Dużo cierpliwości, wytrwałości Wam życz, a pokory sobie.....

westersyl 15.08.2010 23:34

Słowa Żurawskiego o bandzie nieodpowiedzialnych ludzi tyczą się do całego klubu od Kulawika poprzez Basałaja, Jarosza skończywszy na Cupiale.
Sezon jest już stracony... kto kol wiek będzie trenerem będzie musiał budować wszystko od zera.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl