Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

spinna 09.08.2010 09:57

http://kiks.tv/2010/08/kulawik-wygra...iwie-ten-mecz/

konferencja poczmeowa, m.in. o Boguskim, Rado i Pawełku

sandbender 09.08.2010 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez carpenter (Post 956667)
RAF ciężko jest oceniać czyjąś inteligencję nie znając wszystkich faktów. Generalnie z Boguskim problem jest taki, że od momentu kontuzji, chłopak ma blokadę psychiczną. Odstawienie go na bok teraz mogłoby oznaczać koniec jego kariery.

No to albo staramy się wystawić mocny skład, albo dajemy mu się "odblokować". Problem jest w tym, że raz - Boguski się odblokwouje już kilka miesięcy i chwilę stuknie rok, a dwa, że od jakiegoś czasu gramy w 10 na 12 jak on jest na boisku.

To bardzo fajny piłkarz, ale nie stać nas na to żeby przebywał na boisku. Brakuje mu czucia piłki? To niech go zdobywa tam gdzie jego kiksy i w efekcie wynik meczu nie maja kompletnie żadnego znaczenia - czyli na treningu i grając w ME.

daniel123 09.08.2010 10:50

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Zmęczeni są już strasznie,trudy sezonu już dają znać:)ręce opadają,człowiek po 8 godzin zapie.,i nie narzeka a Ci już zmęczenie odczuwają

junior1906tsw 09.08.2010 11:31

Zamiast wziąć się do roboty i ruszyć dupy, żeby rzygać ze zmęczenia, żeby chociaż zdobyć to Mistrzostwo, to taki Brożek narzeka, że się spocił - DRAMAT.

qchar90 09.08.2010 11:35

Piotrek Brożek najbardziej mnie w****ia ostatnio, jeszcze jako tako grał z Litwinami,
ale już z Azerami i z Arką to szkoda gadac, taki typ mowi ze zmeczony jest
popracowalby 12 godzin dziennie to by zobaczyl co to prawdziwa praca, a nie dziennie jeden trening po 2 godziny i do domu juz

Jagul 09.08.2010 12:06

Wszyscy cieszą się, że Pawełek wrócił do formy. Wystarczyło dobrego konkurenta sprowadzić.
Bracia Brożkowie to obecnie najsłabsze punkty Wisły. Piotrek nie dość, że zero zagrożenia z przodu, to jeszcze brakowało go w obronie. Paweł znowu bryluje jeżeli chodzi o skuteczność. I jeszcze to darcie japy...

DeadOrAlive 09.08.2010 12:15

Dlatego wizja ataku Rios - Żurawski jest coraz bliżej wprowadzenia

junior1906tsw 09.08.2010 12:23

Co do konkurencji to też dało się zauważyć zmianę w grze Kirma nie :)?

Dean 09.08.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 956830)
Dlatego wizja ataku Rios - Żurawski jest coraz bliżej wprowadzenia

Rios - Małecki w ataku to byłoby to, a na skrzydłach Kirm z Żurawskim, ewentualnie Łobo, a może Plajić wreszcie się zaprezentuje jako tako?

ostach1906aka 09.08.2010 12:25

Kirm powinien grać w podstawowej "11"

qchar90 09.08.2010 12:29

mam nadzieje ze nowy trener dostrzeze jakim slabym kopaczem jest Piotrek Brozek, on nie nadaje sie ani na skrzydlo ani na obrone, wczoraj zupelnie nie widoczny
na skrzydlach mam nadzieje ze grac bedzie Małecki,Kirm, na zmiane beda mogli wchodzi (Pjalic,Łobo)
w ataku Rios niech pogra z Zurawskim

junior1906tsw 09.08.2010 12:29

Pajic ładnie wywijał tam w tej Bundes Lidze, może damy mu wreszcie szanse, bo może się okazać super wzmocnieniem. I co z tego, że to było rok temu czy 2 lata temu. Nie ma 40 lat, ogra się i będzie git.

ostach1906aka 09.08.2010 12:32

jest tylu wspaniałych zawodników, szkoda, że nie mogą grać wszyscy :D

Lysy 09.08.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 956841)
Co do konkurencji to też dało się zauważyć zmianę w grze Kirma nie :)?

Krim został w końcu wystawiony na swojej naturalnej pozycji czyli prawej pomocy, wcześniej za Kasperczaka i Skorży grywał TYLKO na lewej pomocy gdzie nie mógł zaprezentować pełni umiejętności. To , że kilka razy się zmieniał w czasie meczu z prawym skrzydłowym to było za mało by coś pokazać.

szczepanwislak 09.08.2010 12:35

Przepraszam co do błędu w moim ostatnim poście - oczywiście chodziło mi o wyjazd do Chorzowa w drugiej kolejce a nie rzecz jasna już o wyjazd do Łodzi w trzeciej kolejce . Mój błąd

junior1906tsw 09.08.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 956864)
Krim został w końcu wystawiony na swojej naturalnej pozycji czyli prawej pomocy, wcześniej za Kasperczaka i Skorży grywał TYLKO na lewej pomocy gdzie nie mógł zaprezentować pełni umiejętności. To , że kilka razy się zmieniał w czasie meczu z prawym skrzydłowym to było za mało by coś pokazać.

Skoro jest wartościowym piłkarzem powinien nawet się pokazać z dobrej strony na obronie choćby. Nie powinno to dla niego być wielką różnicą czy był wystawiany z lewej czy z prawej strony pomocy. Dla mnie poczuł, że jak się nie weźmie za siebie to posiedzi na ławie i spiął się i zapierdziela w końcu po boisku.

tofik 09.08.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 956864)
Krim został w końcu wystawiony na swojej naturalnej pozycji czyli prawej pomocy, wcześniej za Kasperczaka i Skorży grywał TYLKO na lewej pomocy gdzie nie mógł zaprezentować pełni umiejętności. To , że kilka razy się zmieniał w czasie meczu z prawym skrzydłowym to było za mało by coś pokazać.

Nie powiedziałbym, ze to był ten problem. Na MŚ grał cały czas na lewej. Ot wyszła mu asysta, bramkarz pomógł. Ale żeby jakiś szał robił ? Przeciętnie było.

Stavanger 09.08.2010 12:40

Najbardziej zadziwiające i przerażające są słowa Macieja Żurawskiego, że przed Wisłą trudny sezon. A on czego się spodziewał? Że piłkarze mniej zarabiający, ale bardziej ambitni położą się przed Wisła i będą prosić o najniższy wymiar kary? Oni powinni biegać po boisku i przeciwnikom utrudniać sezon, czyli wziąć się do roboty!

tormenthor 09.08.2010 12:44

Obejrzałem na spokojnie jeszcze raz ten mecz i według mnie nie były to aż tak słabe zawody. Oczywiście Arka stworzyła sobie 3 100 % sytuacje, ale Wisła miała takich 6 (w tym nieuznany, prawidłowo zdobyty gol). W poprzednim meczu z Arką za czasów Skorży gdynianie też mieli 2 - 3 świetne sytuacji, a przecież w obronie był Marcelo, Głowacki i Alvarez.

Przyzwoicie zagrał Bunoza, który wlał w moje serce nadzieję, że może jednak będzie lepszy od Jacka Paszulewicza, a za sezon lub dwa zbliży się poziomem do Głowackiego. Pewnie jeszcze lepiej by wyglądał u boku doświadczonego stopera.

Kowalski niestety nie ma ani dobrych warunków fizycznych ani nie jest zwrotny czy szybki.

Pawełek zaliczył dobry mecz. Wiadomo, że jest najlepszym polskim bramkarzem jeśli chodzi o grę na przedpolu i dzięki temu rywal rzadko zagraża Wiśle po stałych fragmentach gry. Wiadomo też, że oprócz Cabaja nikt w Polsce nie zaliczył tylu spektakularnych wpadek. Na całe szczęście w tym meczu Mariusz takowych nie miał.

Bardzo dobra gra Kirma, ale spartaczył sytuację z kategorii tych, których wstyd nie wykorzystać.

Bardzo dobre ustawienie taktyczne Wisły przez Kulawika. Na własnym boisku można grać z jednym DM i dwoma OM, natomiast na wyjazdach można je zmienić na 2 DM i 1 OM. Wreszcie na bokach grali klasyczni skrzydłowi, a nie ich imitacje w postaci Boguskiego czy Małeckiego. Pozycja podwieszonego napastnika jest chyba optymalna dla Małeckiego, który fajnie z głębi pola i na szybkości potrafi się podłączyć pod grę. Takiego Małeckiego chce się oglądać. Tylko nie wolno mu pozwalać na wykonywanie stałych fragmentów gry.

wolfy 09.08.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 956681)
I Pawełek .

Przetestowaliśmy z dziesięciu bramkarzy aby dojść do wniosku, że Pawełek nie jest taki zły :)

Bo nie jest, tylko na tym forum musi być zawsze jakiś wróg publiczny. Niestety, ale porządni bramkarze kosztują, a wyszkolić nowych u nas nie ma komu, więc trzeba realnie patrzeć na to co się ma.

rafal777 09.08.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 956884)
Bo nie jest, tylko na tym forum musi być zawsze jakiś wróg publiczny. Niestety, ale porządni bramkarze kosztują, a wyszkolić nowych u nas nie ma komu, więc trzeba realnie patrzeć na to co się ma.

Jest! Jest słabym bramkarzem. Slaby bramkarz nie oznacza, że w każdym meczu będzie puszczał babola. W polskiej lidze wiekszość bramkarzy jest przeciętnych lub słabych a przeciez nie w każdym meczu puszczają szmaty. Czy wystarczy jeden mecz by powiedzieć o kimś że jest dobry czy zły? NIE! Słaby bramkarz zagrał dobry mecz i tyle. Słaby bo poprzednie sezony to udowodniły.

tormenthor 09.08.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 956892)
Jest! Jest słabym bramkarzem. Slaby bramkarz nie oznacza, że w każdym meczu będzie puszczał babola. W polskiej lidze wiekszość bramkarzy jest przeciętnych lub słabych a przeciez nie w każdym meczu puszczają szmaty. Czy wystarczy jeden mecz by powiedzieć o kimś że jest dobry czy zły? NIE! Słaby bramkarz zagrał dobry mecz i tyle. Słaby bo poprzednie sezony to udowodniły.

Pawełek nie jest słabym bramkarzem. W każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła, no może oprócz gry nogami, Mariusz prezentuje się bardzo dobrze. Problem leży (mam nadzieję że leżał) w sferze psychiki. Po prostu chłop zbyt często gubi koncentrację. Być może to efekt ADHD, być może nadużywania różnych używek albo po prostu czegoś innego.

Śmiem twierdzić, że do tych dośrodkowań w Baku Pawełek by wychodził i 2 bramki by nie padły. Oczywiście w tym czasie mógłby puścić innego babola.

Żeby nie było, to w zeszłym sezonie należałem na grona krytyków Pawełka, ale to przede wszystkim za jego gesty w stronę trybun.

Uważam, że przy ocenie poszczególnych zawodników należy kierować się obserwacją skierowaną na kilka płaszczyzn piłkarskiego rzemiosła. Co z tego jeśli zawodnik 2 - 3 razy świetnie szarpnie w ofensywie, jeśli później brak powrotu do obrony będzie skutkował utratą bramki. Na tym forum niszczono już wielu zawodników. Nie wspomnę ile obelg otrzymał Marek Zieńczuk.

rafal777 09.08.2010 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 956918)
Pawełek nie jest słabym bramkarzem. W każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła, no może oprócz gry nogami, Mariusz prezentuje się bardzo dobrze. Problem leży (mam nadzieję że leżał) w sferze psychiki. Po prostu chłop zbyt często gubi koncentrację. Być może to efekt ADHD, być może nadużywania różnych używek albo po prostu czegoś innego.

Śmiem twierdzić, że do tych dośrodkowań w Baku Pawełek by wychodził i 2 bramki by nie padły. Oczywiście w tym czasie mógłby puścić innego babola.

Żeby nie było, to w zeszłym sezonie należałem na grona krytyków Pawełka, ale to przede wszystkim za jego gesty w stronę trybun.

Uważam, że przy ocenie poszczególnych zawodników należy kierować się obserwacją skierowaną na kilka płaszczyzn piłkarskiego rzemiosła. Co z tego jeśli zawodnik 2 - 3 razy świetnie szarpnie w ofensywie, jeśli później brak powrotu do obrony będzie skutkował utratą bramki. Na tym forum niszczono już wielu zawodników. Nie wspomnę ile obelg otrzymał Marek Zieńczuk.

Tylko ja nie mam zamiaru nikogo niszczyć. Oglądam wszystkie mecze Wisły i wyrobiłem sobie opinię o piłkarzach (np. Pawełek=słaby bramkarz, Sobolewski=mega walczak, Paweł Brożek=strzelec, ale bardzo leniwy i obecnie bez formy, Małecki=wielkie serce do gry ale z głową coś nie tak).
Pozostałe nazwiska dla przykładu aby nie być posądzanym, że niszczę Mariusza. To, że jest w Wiśle nie znaczy, że jest dobry.

wojteqs80 09.08.2010 14:42

Po meczu z Arką doszedłem do kilku wniosków i oto one: Po pierwsze jak najszybciej trzeba znależć trenera i to takiego który będzie miał duży autorytet i weźmie nasze "gwiazdy" krótko i zrobi porządek, Kulawik się nie nadaje wystawienie Rado w pierwszym składzie pokazało jaka jest przepaść między ME a grą w pierwszym zespole. Po drugie wstrzymałbym się z oceną Bunozy co prawda wygląda na nieco zagubionego ale myśle , że się rozkręci.

Markus 09.08.2010 15:01

Łysy,

To nie jest temat służący wklejaniu swojej wizji składu, tylko „banalnym rozmowom” na temat meczu, które Ty też prowadzisz wpisując się tu.

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że najsłabsze ogniwa z poprzednich meczów zasiliły ławkę i trybuny – Piotr Brożek najlepszym przykładem. Sobolewski też nie został nikim zastąpiony.

Kirm nie jest nominalnym prawym pomocnikiem, o czym sam nie raz mówił. W reprezentacji też gra po lewej stronie – trenera Słoweni też ustawisz zatem w jednym rzędzie ze Skorżą i Kasperczakiem?

Od kiedy to zawodnik środka pola, który ma wiele strat, zero prostopadłych podań, minimalną ilość odbiorów i jeden strzał na bramkę rozgrywa „udane zawody” ? To a propo Rado. Nie odstawał od kolegów? To raczej źle niż dobrze zważywszy jaki potworny „piach” grała większość z nich. Ktoś zasługuje na pozytywną ocenę dlatego, że nie grał gorzej niż np.: beznadziejny na swojej pozycji Kowalski? Absurd.

Jeśli Rios znajduje się w kadrze meczowej, automatycznie znaczy to, że może grać. Więc niepotrzebnie nie filozofuj. Gdyby nie mógł grać z takiego czy innego powodu, nie byłoby go nawet na ławce. To a propo „osądzania Kulawika zawczasu” w tej sprawie. Dla mnie trzymanie go w rezerwie, a granie Rado czy Boguskim (tym pierwszym „po znajomości” z ME, o czym sam Kulawik powiedział) jest ruchem źle świadczącym o każdym trenerze.

Jaka była wartościowa taktyka i organizacja gry każdy widział. Ile było pressingu, jakie rozgrywanie, gra bez piłki, krycie strefowe itd. Kulawik niczym tu nie błysnął, ani nie zasłużył na pochwały. Podobnie żadną decyzją, którą podjął w trakcie meczu. Chwalenie go byłoby więc nieobiektywne i niesprawiedliwe, a nie na odwrót. Jedynym istotnym wyjątkiem było postawienie na Pawełka, co rzeczywiście warto dostrzec. Za to akurat Kulawika faktycznie można pochwalić. Za nic więcej.

koyoot 09.08.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 956972)
Kirm nie jest nominalnym prawym pomocnikiem, o czym sam nie raz mówił. W reprezentacji też gra po lewej stronie – trenera Słoweni też ustawisz zatem w jednym rzędzie ze Skorżą i Kasperczakiem?

To dlaczego gdy Kasperczak przyszedl tutaj i chcial zobaczyc na ktorych pozycjach czuja sie najlepiej zawodnicy to zarzadzil gierke w ktorej pilkarze mieli sie ustawic tyak jak najbardziej lubia, i Kirm wlasnie prawa strone pomocy wybral? Sam sobie przeczyl, czy moze nie zdecydowal sie jeszcze?

murray 09.08.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 956918)
Pawełek nie jest słabym bramkarzem. W każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła, no może oprócz gry nogami, Mariusz prezentuje się bardzo dobrze. Problem leży (mam nadzieję że leżał) w sferze psychiki. Po prostu chłop zbyt często gubi koncentrację. Być może to efekt ADHD, być może nadużywania różnych używek albo po prostu czegoś innego.

Jeżeli bramkarz ma problemy z koncentracją, to znaczy, że nie jest dobrym fachowcem w tej dziedzinie. Bramkarz nie może być chimeryczny, bo od razu go to skreśla.

Markus 09.08.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 956979)
To dlaczego gdy Kasperczak przyszedl tutaj i chcial zobaczyc na ktorych pozycjach czuja sie najlepiej zawodnicy to zarzadzil gierke w ktorej pilkarze mieli sie ustawic tyak jak najbardziej lubia, i Kirm wlasnie prawa strone pomocy wybral? Sam sobie przeczyl, czy moze nie zdecydowal sie jeszcze?

Powody mogą być różne. Pytaj o nie Kirma, nie mnie. Fakty są takie, że w reprezentacji i swoim poprzednim klubie grał zwykle jako lewy pomocnik. Na pewno nie dlatego, że po prawej stronie prezentował się znacznie lepiej :-D

K4millo 09.08.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 956972)

Kirm nie jest nominalnym prawym pomocnikiem, o czym sam nie raz mówił. W reprezentacji też gra po lewej stronie – trenera Słoweni też ustawisz zatem w jednym rzędzie ze Skorżą i Kasperczakiem?

Kirm nie jest też nominalnym lewym pomocnikiem, w Domżale występował głównie w środku pola. Trener reprezentacji Słowenii obrał sobie akurat taką taktykę, że na prawym skrzydle gra lewonożny Birsa, a na lewym prawonożny Kirm.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markus (Post 956987)
Fakty są takie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trener domzale
Graliśmy na trzech pomocników i Andraż występował w środku. Jest bardzo trudny do upilnowania dla bezpośredniego rywala, bo jest właściwie non stop w ruchu. Wystarczy, że uwolni się na chwile i wtedy jest bardzo niebezpieczny, ma świetne uderzenie z dystansu. Jeśli jego zespół gra na dwóch środkowych pomocników najlepiej spisuje się jako ten bardziej defensywny, na pewno nie jako rozgrywający. Oczywiście na skrzydle czy boku pomocy też jest przydatny, ale czasem mam wrażenie, że boi się dryblingu, chociaż nie jest w tym zły. Na boku nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości.

To cytat z trenera Domzale

Markus 09.08.2010 15:55

Więc może warto spróbować postawić na Kirma w środku pola. To temat do rozważenia dla Kulawika i przyszłego trenera naszej drużyny.

tormenthor 09.08.2010 16:27

No ja już od kilku miesięcy piszę, że Kirm ma wszelkie predyspozycje, aby być świetnym defensywnym pomocnikiem. Najlepsza wydolność (obok Bandrowskiego) w polskiej lidze, szybkość, zwrotność i co najważniejsze świetny strzał z dystansu. Andraż musiałby popracować nad odbiorem piłki, ale to chyba najłatwiejszy z elementów piłkarskiego rzemiosła. Żeby grać z powodzeniem na skrzydle trzeba potrafić grać jeden na jeden i mieć dobre dośrodkowanie. Kirm jest w tych elementach co najwyżej średni.

tofik 09.08.2010 16:37

Co pokazuje dokładnie, że Skorża i sztab nie wiedział tak naprawdę kogo i na jaką pozycję kupuje.
Ot polscy znawcy i odkrywcy potencjału.

Rahmad 09.08.2010 16:42

Przestawienie Kirma na środek pomocy może być dobrym rozwiązaniem zwłaszcza że gra np. Jirsaka nie napawa optymizmem...Andraż jest waleczny i jeśli tylko popracuje nad odbiorem piłki to może być z niego jeszcze więcej pociechy niż obecnie:-)

Grantar 09.08.2010 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 957024)
Kirm ma wszelkie predyspozycje, aby być świetnym defensywnym pomocnikiem. Najlepsza wydolność (obok Bandrowskiego) w polskiej lidze,

sorki ale .... są jakieś takie ogólnodostępne badania ? Jeśli są to proszę o namiar ....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 957024)
... i co najważniejsze świetny strzał z dystansu.

? ....
może ze stojącej piłki .......

Nie ..... Kirm w ogóle mi nie pasuje do środka pomocy (jako defensywny pomocnik) ... to ja już bym wolał Piotra Brożka ... ten przynajmniej umie podawać po ziemi albo Diaza ... ten z kolei robi ruch za dwóch ...... no i jest jeszcze Wilku ....
Akurat o defensywnych pomocników nie martwiłbym się najwięcej ... Sobol jakoś tam jeszcze ciągnie.
Za to z ofensywnymi bida.
Od lat.
W tej sytuacji kilka dobrych zagrań Rado już jest jakimś promykiem nadziei .. chociaż zgadzam się że Rado nie odstawał zbytnio od chaotycznych starszych kolegów.

WiślakMyślenice 09.08.2010 17:28

Cytat:

Przestawienie Kirma na środek pomocy może być dobrym rozwiązaniem zwłaszcza że gra np. Jirsaka nie napawa optymizmem...Andraż jest waleczny i jeśli tylko popracuje nad odbiorem piłki to może być z niego jeszcze więcej pociechy niż obecnie:-)
ale w ocenie trenera Domżale on się nie nadaje na playmakera:

Cytat:

trener domzale napisał(a):
Graliśmy na trzech pomocników i Andraż występował w środku. Jest bardzo trudny do upilnowania dla bezpośredniego rywala, bo jest właściwie non stop w ruchu. Wystarczy, że uwolni się na chwile i wtedy jest bardzo niebezpieczny, ma świetne uderzenie z dystansu. Jeśli jego zespół gra na dwóch środkowych pomocników najlepiej spisuje się jako ten bardziej defensywny, na pewno nie jako rozgrywający. Oczywiście na skrzydle czy boku pomocy też jest przydatny, ale czasem mam wrażenie, że boi się dryblingu, chociaż nie jest w tym zły. Na boku nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości.

Ogryzek 09.08.2010 18:25

Nie wiem czy Kirm na środku nie dawałby więcej niż Jirsak. Ale żeby się o tym przekonać trzeba chociaż raz tak zagrać. Nie sądzę żeby Kulawik który jest tymczasowym trenerem zaryzykował takiego ustawienia. Zresztą trudno się mu dziwić ma w końcu zdobyć jak najwięcej punktów w kilku meczach które będzie prowadził.
Może nowy trener z nowym spojrzeniem postawi na Andraża w środku pomocy?

julo 09.08.2010 20:38

Nie mówie NIE dla Kirma w środku pola ale co to nam da, skoro nadal nie mamy skrzydłowych. A środkowych troche jest - Jirsak, Garguła, Sobol, Wilk, ew. Diaz. czy nawet Rado.
Nie rozumiem więc po co go przekwalifikowywać z bocznego na środek skoro bocznych nie mamy i dalej mamy dziurę w składzie.

Mam nadzieje że nowy trener lub nawet tymczasowy wyselekcjonuje już na tyle kadrę że bedziemy wiedziec kto jest w podstawowej 11, a kto solidnym zmiennikiem.
Reszta do odstrzału bo wg mnie na niektórych pozycjach jest tłok a z koleji część pozycji nie ma dobrych zmienników czy nawet graczy podstawowych.

junior1906tsw 09.08.2010 20:49

Po co przekładać Kirma na środek pola, skoro potrzebujemy sami skrzydłowych, poza tym bardzo dobrze się tam czuje, więc po co mieszać skoro już jest dość namieszane w Wiśle.

ostach1906aka 09.08.2010 21:01

Kirm na prawą pomoc i tyle!
na środku Jirsak z Sobolem
a na lewa... i tu jest problem, na razie nikt się nie nadaje.

Jagul 09.08.2010 21:23

Jak damy Kirma na środek (co może wcale nie jest takie głupie), to nasze skrzydła przestaną istnieć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl