![]() |
Oglądałem ta walkę i dla mnie to ogromna niespodzianka! Jak go Fiodor trafił to myślałem że parę sekund ground and pound i po Brazylijczyku a tu tak dał sie zaskoczyć... swoją drogą to wielkie brawa dla Werduma za ten trójkąt założony - perfekcja ;)
ktoś wie ile płacili u bukmachera za zwycięstwo Werduma? |
No respekt dla Werduma, aczkolwiek jak będzie rewanż to w rewanżu Fedor go rozjedzie :)
|
Cytat:
Cos koło tego. |
Cytat:
|
YouTube - Fedor Emelianenko vs Fabricio Werdum - FIGHT! YOU MUST SEE!
szkoda ,ja uważam że rozniósł by go ale coz taki zbieg okoliczności i przegrał ,myslałem tylko, kiedy sie podda? ale sędzia był czujny ,znając jego zaciekłość to by czekał aż do utraty przytomności he he |
|
Wydaje mi się, że Fedor trochę zlekcewazył Werduma. Za bardzo się napalił i zamiast kontynuować walkę w stójce to od razu przeszedł do parteru, w którym Werdum to nr. 1. Chciał szybko skonczyc walke ale się trochę zawiodł. Nikt nie odniósł zadnych obrażeń dlatego oczekuje na szybki rewanż:)
|
Mistrz świata w ju jitsu jak złapie to nawet Fedor się nie wyrwie z dzwigni niestety. Niespodzianka spora, no ale powiedzmy sobie szczerze, ta seria Fedora była za długa :)
|
Po UFC 116
Wreszcie sobie oglądnąłem na żywo gale w OS.:) Gala całkiem przyzwoita, prawie wszystkie walki na przyzwoitym poziomie. Szkoda Krzyśka ale powiedzmy to sobie szczerze jest średniakiem w półciężkiej. Co do walki o pas to dla mnie to coś niesamowitego. Lesnar tyle bomb dostał pomimo to przetrwał rudne. Dla mnie właśnie zagadką dotyczącą Carwina była jego kondycja. Gość walcząc wygrywał zawsze w pierwszej rundzie. W II przypominał Mariusza :) teraz Velazquez będzie walczył o pas, niby pokonał Nougere, Kongo, Rotwella jednak nie wróżę mu zwycięstwa :) Brock pomimo iż go nie lubię zasługuje na uznanie :) |
Świetna wiadomość!
http://www.fight24.pl/tomasz-drwal-powraca-do-oktagonu/ aż mnie kolano zaczyna boleć jak sobie przypomnę jego kontuzje.. |
http://www.dailymotion.pl/video/xeel...ort#from=embed zapowiedź KSW XIV
|
Kiedy ta gala jest dokładnie?
|
18 września w Łodzi.
|
Hehe, Najman z Saletą będzie, czuje że niezły kabaret się zapowiada :)
A Pudzian też nieźle trafił: Eric "Butterbean" Esch - 189 kg :D http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24964/eric_esch_470_radosc.jpeg |
Przeciwnik Pudziana zapewne robi "mase":rotfl:
Co do tej gali KSW w Łodzi to nie wiem czy się smiac czy płakac jeśli "walką" wieczoru ma byc walka Najmana z Saleta,czekam na ten pojedynek z niecierpliwościa:-D |
Niewatpliwie walka Najmana z Saleta bedzie ciekawa. Saleta chlop bez nerki, Najman facet bez jaj :P
Genralnie to troche przykra sprawa dla tych prawdziwych zawodnikow MMA. Oni zajmuja sie tym sportem od dawna a nagle wychodzi jakis Pudzian ktory po 2 minutach walki puchnie a jest wieksza gwiazda w swojej 1 walce od zawodnikow ktorzy zjedli zeby na MMA. To samo pajac Najman, szczekacz ktory boi sie bic a jest wieksza gwiazda niz inni. Ja wiem ze taki Pudzian jest bardziej medialny i w ogole ale moze lepiej byloby promowac te dyscypline wlasnie poprzez tych zawodnikow ktorzy maja juz dziesiatki walk za soba. Przeciez to tez sa zdolne chlopaki i napewno ich walki sa ciekawsze od walk Pudziana, gdyby stworzyc mode na nich a nie na Pudziana to tez by sie fajnie ogladalo pojedynki Jurkowskiego, juz nie mowiac o Khalidowie bo to prawdziwa gwiazda no ale co z tego skoro media go nie promowaly... Lepiej bylo pojsc na latwizne i zamiast wypromowac MMA przez prawdziwych zawodnikow MMA to wypromowano je na bokserze tchorzu i strongmanie, ja nie mowie ze te walki nie sa ciekawe bo napewno przez to pompowanie balonika w mediach fajnie obejrzec walke Saleta-Najman czy Pudzian vs ktokolwiek ale patrzac od strony sportowej to jest to krzywdzace dla prawdziwego ducha sportu gdzie zszedl on na dalsza strone a wazniejsze jest robienie proznego szol z Mroczkami i Herbus na czele. Coz takie czasy ale szkoda jak ze wszystkiego zrobi sie gowno i traci to swoj pierwotny klimat, ta pieknosc dopoki nie dosiegnela tego ludzka reka ;) |
Przeczytałeś wywiad z Drwalem i skopiowałeś jego myśli? Cytujesz wręcz;)
|
Nic nie przeczytalem, to moje zdanie :P (i zapewne wiele osob ma podobne co juz bylo wczesniej w tym temacie pisane ;) )
|
Fakt faktem - tego typu walki to zwykła szopka medialna, ale trzeba przyznać, że dzięki Pudzianowi i reszcie bardzo wielu Polaków po raz pierwszy usłyszało o MMA. To dzięki temu najprawdopodobniej Orange Sport zdecydowało się na transmisje UFC, a to się liczy :) Mamy tam Drwala (szkoda jego ostatniej walki, walczyłby teraz w Fight Night z Nate Marquardtem), Soszyńskiego, a ostatnio Jewtuszko zadebiutował i wygrał w WEC. Poza tym prawdziwi zawodnicy walczący w KSW też zyskują na popularności, Khalidov, czy Kułak.
|
Od ponad godziny leci na Eurosport "Fight Club" K1 - i to się ogląda i aż szkoda mrugać.
W porównaniu do tego, MMA to coś w stylu "oddaj mi moje kredki" :/:/ |
Gdzie będzie można obejrzeć w nocy UFC:118? Dodam, że nie mam Orange Sport.
|
na soccer live...
|
No własnie nie ma żadnego streama, bo szukałem ale już znalazłem na innej stronce. Dzięki :)
|
to zapodaj linka na pw, z gory dzieki :)
|
Do odnotowania:
3 września w Łodzi walczył Nastula - załatwił sprawę szybciej niż kiedyś Pudzianowski: http://www.youtube.com/watch?v=HgfnN...eature=channel |
KSW nie chce organizować walki Nastuli
Paweł Nastula po dwóch latach przerwy zaliczył udany powrót na ring MMA. W piątek na gali Fighters Arena Łódź legendarny judoka pokonał Japończyka Yusuke Masudę. Czy teraz zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim? - Ta walka na gali KSW nie jest możliwa - odpowiadają właściciele Federacji KSW. Przypomnijmy, że do walki Pudzianowski kontra Nastula miało dojść podczas 14. gali KSW, która odbędzie się 18 września w łódzkiej Atlas Arenie. Pudzianowski poprosił jednak o przesunięcie walki, ponieważ stwierdził, że nie jest do niej wystarczająco przygotowany. Nastula postanowił zmierzyć się z Yusuke Masudą i pokonał go. Jeszcze przed walką zapowiedział jednak, że czeka na starcie z "Pudzianem". - Jestem gotowy do walki z Mariuszem w każdej chwili. Mieliśmy walczyć we wrześniu, ale Pudzianowski zrezygnował z pojedynku, zdecydował, że jeszcze nie czas. Ale ja nie mogłem dłużej czekać - wyjaśnił Nastula. Czy to oznacza, że teraz Nastula po zwycięstwie nad Masudą zmierzy się z Pudzianowskim? Zapytaliśmy oto właścicieli Federacji KSW, która mogłaby zorganizować elektryzującą walkę. - Już kolejna osoba pyta mnie, czy teraz Paweł Nastula będzie walczył z Mariuszem Pudzianowskim. Odpowiadam, że walka Pudzianowski-Nastula na gali KSW jest niemożliwa. Paweł wiążąc się z inną organizacją, przekreślił szanse na starty w KSW - odpowiada Martin Lewandowski, współwłaściciel Federacji KSW. - Nie jesteśmy zainteresowani współpracą Z sztabem Pawła Nastuli - wtóruje mu Maciej Kawulski, drugi ze współwłaścicieli KSW. - Wydaje nam się, że to, co zrobił Paweł jest poniżej jego możliwości. Mówię o gali, która odbyła się w piątek - dodaje Kawulski. - Rozmawialiśmy z Pawłem i jego sztabem na wiele tematów, ale skończyło się na tym, że on wystąpił na gali dla dwóch tysięcy ludzi, z której nigdzie nie można było obejrzeć relacji. Chcieliśmy, żeby Paweł walczył przed tysiącami kibiców, żeby ten powrót, czy może pożegnanie z ringiem było godne jego osoby, bo jest facetem, który na to zasłużył - kończy Kawulski. Przypomnijmy, że na gali KSW 14, która odbędzie się już 18 września w łódzkiej Atlas Arenie Pudzianowski zmierzy się z Erikiem "Butterbeanem" Eschem. za -Artur Mazur, Wirtualna Polska |
Jesli to prawda to po prostu czysta glupota. I co z tego ze sie z inna organizacja zwiazal? CHyba to ma byc walka a nie jakies pieprzenie ze z tym to sie Pudzian moze bic a z tym nie bo ma brzydka zone, 6 palcow u reki czy zwiazal sie z inna organizacja. Po prostu liczy sie show a nie sport i szkoda.
Po drugie zaskakuje brak logiki u Pudziana. Na Nastule za slaby a wybiera sobie 160 "swinie". Dziwne to wszystko. Moze Pudzian ma zlych "podpowiadaczy", bo nie rozumiem. Mysli ze zlapie to 160 kilo i bedzie sobie nim rzucal jak chce? Tak samo z tym Silvia. CHłop 2 metry tez ponad 100 kg, dobry w stojce i Pudzian nie wiedzial co robic. I ten ziomek co sie teraz ma z nim bic tez jest dobry w boksie a wiec co Pudzian liczy na zapasy na ziemi? Tylko jak pisze, jak powalic 160 kilo?... |
Nazwać godną czegokolwiek galę na której w walce wieczoru występuje butterbean tą są ....a jaja :)
Wczoraj nadrabiałem zaległości i obejrzałem gale UFC 116. Co za walki. W każdej 100% akcji emocje, coś niesamowitego,a teraz poszukałem tego butterbeana :) HAHHAA ostatnia walka http://mmalice.com/butterbean/eric-b...d2436646e.html Pokazywanie czegoś takiego w prime time powinno być karane :) Robimy igrzyska dla wiosek przyjadą zobaczą jak Pudzian obija kotleta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=xSndY...layer_embedded
trening Mariusza :) |
Takie zejścia Pudziana na nogi to się skończą tym że Esch się przewróci na niego i złamie mu kręgosłup :)
|
Zejscia pudzianowskiego z taka dynamika sprawia ze esch raczej nie drgnie ;)
|
To już nie Pudzian, to Pudzianek. Zmalał chłopina, nawet nie ma siły przewrócić sparingpartnera :)
Kiedy ta walka tak w ogole ? |
KSW 14 jest 18 wrzesnia.
No z Pudzianem jest troche smieszna sprawa. Mial wygrywac walki dizki swojej wadze i przewadze sily. A okazalo sie ze ta waga to takie puste kg ktore ograniczaja go ruchowo, przez ktore ma zero kondycji. Teraz zrzucil kolejne kg wiec staje sie jesli chodzi o budowe i mase przecietnym zawodnikiem, i co dalej? Czym bedzie wygrywal walki, szybkosc, technika? Oj moze byc ciezko. Ciekawe czy tej sily mu choc troche zostalo. No i Najmanek mial racje ze StrongMan to hodowla organizmu :P ale jakby nie bylo dzieki takiej hodowli Pudzian bez wiekszych klopotow kladl takich przecietniakow jak Kawaguchi czy Najman |
Oj przepraszam, ale z Kawaguchi to Pudzian nie miał problemów do 30 sekundy.
|
Dlaczego Pudzian walczy w butach? Tak można czy to jakiś ukłon w stronę "gwiazdy federacji" :)
|
Cytat:
|
Aha, dzięki za wyjaśnienie. A kto nie oglądam to polecam http://tkohub.com/yoshihiro-akiyama-...video-ufc-116/ są emocje, ciosy, duszenia. Dobra walka.
|
EEE widze Pudzian zabral sie za boks, szkoda tylko ze przy sierpach skreca stope gdzies tak co 4 raz :) Takie rzeczy to po roku trenigu każdy amator wykonuje automatycznie,jak widac jemu potrzeba wiecej czasu..Generalnie wyglada to wszystko smiesznie(jeśli chodzi o "pięściarstwo") Wolno wyprowadza ciosy, Juras uderza w zwolnionym tempie, aby Pudzianek zdazyl zrobic unik(pewnie jeszcze mu puszcza oczko, kiedy ma to nastapic ).
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl