Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Grubaska 31.03.2010 18:24

Dołączam się do pytania: CZY BĘDZIE MOZNA ZOBACZYC FINAL FOUR NA TELEBIMIE U WIŚLAKÓW LUB GDZIEŚ NA HALI???

Invisible 31.03.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 878991)
Mam takie pytanie. Czy jest jeszcze jakiś puchar koszykarek oprócz Euroligi? Taka koszykarska Liga Europejska?

I jeśli jest coś takiego to za które miejsce w FGE się ten puchar uzyskuje?

Istnieje mniej prestiżowy Puchar FIBA w którym może zagrać każda drużyna, która się zgłosi do tych rozgrywek. Generalnie te właśnie rozgrywki pozostają nam w przyszłym sezonie.

Co do telebimu to raczej wątpie, żeby w hali takowy został rozstawiony. Pewnie u Wiślaków bedzie mozliwośc,ale oczywiście tam miejsce jest ograniczone.

A dziś w pierwszym meczu z ROW Rybnik nasze Panie bez większych problemów wygrały 55-83.

Na uwage zasługuje porażka Lotosu w pierwszym półfinale z Energą Torun na własnym parkiecie.

Grubaska 31.03.2010 19:10

Mówiąc o wygranej Energii z Lotosem nasuwa mi sie przysłowie: kto mieczem wojuje od miecza ginie....
Tak sie nakombinowali żeby nie trafić na Wisle w półfinale że dobrze by było jakby ich Energa wyeliminowała... choć do tego długa droga.
Pozdrawiam,

mlody_ale_wierny 31.03.2010 20:51

a bedzie jakaś Wiślacka transmisja txt z Walencji czy tylko fiba?

PvD 31.03.2010 21:04

Eurosport2 transmituje mecz z Walencja

mlody_ale_wierny 31.03.2010 21:10

nie każdy ma Eurosport ;)

CarloResoort 31.03.2010 21:22

Jeśli kto kolwiek chce nadal wierzyć jakimś obszczanym dziennikarzom niech wierzy -> ponoć mieliśmy się odwrócić od drużyny ...

Tak więc ogłaszam wszem i wobec - Wisły w Pawłowicach na meczu z Rybnikiem 17 os. Doping przez cały mecz ( momentami smiesznie bylo ) .. na hali w sumie 70 osob

joyrider 01.04.2010 13:28

Wiem, że to nie ten temat, ale czy ktoś wybiera się na halę 10 kwietnia żeby wspomóc koszykarzy???
Pisać ewentualnie PRIV

DAMIAN8887 02.04.2010 15:43

Tłumów może nie było, ale wygląda na to, że tym razem Zohnova wykonała dobrą robotę - Katka została nominowana jako kandydatka na zawodniczkę półfinałów PLKK.

Wygląda na to, że potrzebuje pomocy, bo Małaszewska ma dużą przewagę. Głosować można tutaj:

http://www.koszykowkakobiet.pl/index.php?page=sondy

daba 02.04.2010 21:19

Napięty terminarz...


W środę (tj. 31.03.2010) Wisła Can Pack Kraków rozegrała pierwszy półfinałowy mecz o miejsce 5-8. Krakowianki, które ten mecz zwyciężyły 83:55 spotkanie rewanżowe rozegrają 7 kwietnia (środa) w hali przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że koszykarki krakowskiej Wisły czternaście godzin po zakończeniu tego spotkania wyruszają w podróż do hiszpańskiej Walencji gdzie zagrają w Final Four Euroligi Kobiet. Pierwszy mecz Biała Gwiazda rozegra już po niespełna dwóch dniach odpoczynku.

Niestety, ale nie jest to pierwsza tego typu informacja, wiślaczki juz nie raz rozgrywały mecz za meczem. Przykładów jest wiele, weźmy pierwszy z brzegu - Wisła Kraków wyjeżdża do Peczu gdzie walczy z miejscowym MiZo, dwa dni po wyjeździe z kraju podopieczne Jose Hernandez muszą rozegrać bardzo ciężki mecz z CCC. Włodarze krakowskiego kluby związku z zaistniałą sytuacja czarterują samolot, ale nic to nie daje zmęczona Wisła przegrywa. Kolejny przykład Wisła gra z Frisco Sika Brno a po niespełna 48 godzinach musi stanąć na przeciw Lotosowi Gdynia.

Czy nie dało sie nic z tym zrobić? Czy nie dało się przesunąć kilku mecz aby 'pomóc' polskiej drużynie Przecież w tej chwili od wyników Wisły Kraków w Eurolidze będzie zależało ile polskich drużyn zobaczymy w europejskich pucharach w kolejnych sezonach!

- Władze ligi nie pomagają nam w połączeniu tych dwóch rozgrywek. Jeśli nie graliśmy w europejskich pucharach, to występowaliśmy na parkietach krajowych. Nie może być tak, że gramy bez przerwy i treningu. Nie ma takiego kalendarza w żadnym europejskim kraju - mówił nie dawno trener Białej Gwiazdy, Jose Hernandez. W 100% zgadzamy się z trenerem

Związku z tym postanowiliśmy zająć się ta sprawą i zapytać PLKK czy naprawdę nic się nie dało zrobić.

Jeśli chodzi o rewanżowe spotkanie z Utexem wiemy już, że na pewno zmiana terminu nie wchodzi w grę, ponieważ krakowski klub nie zgłosił takiej prośby. A była taka możliwość - wtedy mecz przesunięto by na 6 kwietnia.

W poprzednich meczach już wiele razy dochodziło do zmian Wiślackiego terminarza. - W trakcie trwania sezonu zasadniczego Ford Germaz Ekstraklasy drużyna Wisły sześciokrotnie zgłaszała prośbę i grała w innym terminie. Jeden raz nie przychyliliśmy się do wniosku o zmianę terminu meczu. Dotyczyło to rywalizacji z CCC Polkowice (w dniu 12.12.2009), ponieważ mecz ten został wpisany w plan transmisji telewizyjnych. Terminy meczów telewizyjnych są niezmieniane. Kiedy był ustalany kalendarz transmisji Wisła nie grała jeszcze w Eurolidze i stąd bliskość terminów meczu w Peczu i Polkowicach - powiedział nam pracownik PLKK. - Muszę zaznaczyć, że CCC przystąpiło do spotkania również po rozegraniu wyjazdowego spotkania w dniu 10.12.2009 z Ibiza Sport Island - dodała.

Naszą intencją zawsze było wspieranie zespołów, które reprezentują nasz kraj w rozgrywkach europejskich. Szanujemy wyniki sportowe drużyny Wisły Can-Pack Kraków, życzymy szczerze powodzenia w Final Four, a opinie o rzucaniu kłód są dla nas krzywdzące.

źródło: www.wislakosz.pl

Hernandez: Zasłużyliśmy na Final Four2010-04-06 13:43:00
W najbliższy weekend rozegrany zostanie Final Four Euroligi z udziałem koszykarek Wisły Can-Pack Kraków. – Zespół pracuje ciężko, a atmosfera w nim wygląda obiecująco. Nie mam wątpliwości, będziemy drużyną i damy z siebie wszystko – zapowiada trener Jose Ignacio Hernandez.
Cały wywiad: http://sportowetempo.pl/puls_dnia/ar..._na_Final_Four

Wasiu 07.04.2010 19:35

Nie za bardzo znam sie na regulaminie w damskim baskecie wiec pytanie:
Wisla ma szanse na gre w Pucharze FIBA w nastepnym sezonie?

Roger_biezanow 07.04.2010 20:20

Wisła Kraków - Utex Rybnik - zdjęcia

Ałgaja 07.04.2010 20:23

W Fiba Cup grać może niemal każdy...a już na pewno 5ty zespół ligi polskiej, grający od kilku sezonów w eurolidze, uczestnik F4.
W eurolidze będziemy grać tylko jeśli Fiba da nam jedną z dwóch dzikich kart, które co sezon przyznaje dwóm zespołom, które z różnych powodów nie mieszczą się wśród 21 drużyn, które miejsce w eurolidze dostają dzięki rankingowi. I wydaje się, że z racji awansu do f4 ew. szanse na tę dziką kartę mamy spore, ale jeśli jej nie dostaniemy to zostaje Fiba Cup.
No chyba że wygramy f4...wtedy miejsce w eurolidze mamy pewne;-)

DarekK_11 07.04.2010 23:05

Dziś na meczu "spiker" (czy też "komentator") mówił coś o tych plakatach Wisły, że będą dostępne. Wymienił nawet nazwę gazety do której będzie dołączony plakat... wie ktoś w jakiej gazecie i kiedy? (nie dosłyszałem...)

e: DZIĘKI :)

klim 07.04.2010 23:43

jesli sie nie myle, to w piatek w gazecie krakowskiej.

krzysiekkk1906 08.04.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 882121)
Dziś na meczu "spiker" (czy też "komentator") mówił coś o tych plakatach Wisły, że będą dostępne. Wymienił nawet nazwę gazety do której będzie dołączony plakat... wie ktoś w jakiej gazecie i kiedy? (nie dosłyszałem...)

w gazecie Krakowskiej w piatek

v1918j 09.04.2010 11:54

Może tylko ja odniosłem wrażenie, że o meczu koszykarek Wisły w Hiszpanii oraz występach w poprzednich rundach w mediach ogólnopolskich jest bardzo mało informacji. Do rangi niusa nr 1 na onecie urasta występ Skry Bełchatów w LM a o Wiślaczkach cicho. Podobnie było we wcześniejszych rundach, TVP potrafiła transmitować mecz Gorzowianek grających o pietruszkę a nie Wiślaczki.

może ktoś z Was wie, czemu akurat tak jest?

Oxydrene 09.04.2010 12:26

Bo media maja na nas wyj*ebane, zwlaszcza na koszykówke kobiet.

mrawczu 09.04.2010 12:44

znalazłem jakąś nową telewizję sportową, jest relacja ze środy, z meczu z Rybnikiem. Są też wypowiedzi trenerów. http://kiks.tv/

co do mediów: ja pamiętam jak z kumplem przeglądaliśmy gazety i portale po meczach z Mizo i Brnem. Faktycznie, wszyscy mają to gdzieś, moim zdaniem to skandal że z takich historycznych bądź co bądź meczów nie ma wzmianek w ogólnopolskich gazetach, a na portalach tylko wzmianki.

Dobrze, że chociaż Eurosport transmituje te mecze.... na inne telewizje i tak nie byłoby co liczyć...

GO GIRLS!!!

Marszałek 09.04.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mrawczu (Post 882482)
znalazłem jakąś nową telewizję sportową, jest relacja ze środy, z meczu z Rybnikiem. Są też wypowiedzi trenerów. http://kiks.tv/

co do mediów: ja pamiętam jak z kumplem przeglądaliśmy gazety i portale po meczach z Mizo i Brnem. Faktycznie, wszyscy mają to gdzieś, moim zdaniem to skandal że z takich historycznych bądź co bądź meczów nie ma wzmianek w ogólnopolskich gazetach, a na portalach tylko wzmianki.

Dobrze, że chociaż Eurosport transmituje te mecze.... na inne telewizje i tak nie byłoby co liczyć...

GO GIRLS!!!

O meczach Prokomu,który walczył o Final4 z Olimpiakosem tez nic nei było a co dopiero o żeńsiej koszykówce.
Wszystkie informacje to powielanie jednego i tego samego,zależy co PAP rzuci w depeszach i do czego da zdjęcia. Jakby w Polsce byli dziennikarze to zaraz byś tym tematem zajęli. Przecież to aż w oczy kłuje,Polski zespół ma szanse być najlepszy w Europie.

v1918j 09.04.2010 13:46

Wiecie co, pytam o to z ciekawości bo szczerze mówiąc jestem przekonany, że w przypadku informacji w portalach ogólnopolskich nie jest to przypadek. Może w sytuacji gdy sport cieszy się mniejszą popularnością, za tego typu informacje należy płacić ? Nie zdziwiłbym się, gdyby dobrze wypozycjonowana informacja sportowa z rozgrywek mniej popularnych była płatna lub wymagała w drodze rewanżu innego rodzaju ekwiwalentu za jej umieszczenie.

tak czy siak bardzo mnie ciekawi ta swego rodzaju zmowa milczenia

3michal_04 09.04.2010 16:36

Apropo spotkania z Ros Casares. Kto nie ma dostępu do Eurosportu2, ma mozliwość posluchania transmisji w RadiuGol

http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u

relacja zaczyna się kwadrans przed dziewiątą.

krakus76 09.04.2010 16:50

W necie można gdzies oglądnąć mecz ?

WILU TS 09.04.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 882576)
W necie można gdzies oglądnąć mecz ?


Wy wszyscy jesteście jacyś ograniczeni czy jak ? Ileż razy można wklejać jedną i tą samą stronę z transmisjami !
Dajcie ją sobie do zakładek albo skrót na pulpit bo aż się słabo robi czytając kolejne pytania,już czekam jak jutro będą te same wpisy.... http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka

rav 09.04.2010 17:48

Za chwilę rozpoczęcie meczu UMMC Jekaterynburg - Spartak Moskwa. Na trybunach ok. 2 tys. widzów, głównie w kolorach pomarańczowych - to barwy zarówna Jekaterynburga jak i ROS Casares. Kibice UMMC rozpostarli rosyjską flagę ;)

Jest już trochę Wisły. Dotarła m.in. kilkuosobowa grupa... hiszpańskich "fanek" Wisły, w jednolitych koszulkach. To chyba znajome Marty Fernandez ;)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3635816_n.jpg

rav 09.04.2010 18:53

Okolicznościowe transparenty pod sektorem Wisły (fot. Leszek Stępień).

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._8152523_n.jpg

I pierwsze syndromy wiślackiego dopingu na poczatku trzeciej kwarty.

W hali coraz więcej widzów. A na parkiecie do przerwy prowadzi trzema punktami UMMC.

chester2010 09.04.2010 19:13

Witam czy mecz dostępny na eurosporcie 2 bedzie nadawany na jakimś kanale na sopcascie ?

mlody_ale_wierny 09.04.2010 19:17

to jest przegięcie masz link kilka postów wyzej

chester2010 09.04.2010 19:20

ja pierdziele sorówecka nie czytałem wyżej pozdrawiam

DarekK_11 09.04.2010 19:21

"Wisła better than ROS" ;) Oby, oby :D

rav 09.04.2010 19:40

Do końca meczu Spartaka z UMMC jeszcze 7,9 sekundy. Spartak prowadzi 85:79 i wszystko wskazuje na to, że zagra w finale.

DarekK_11 09.04.2010 19:43

A więc marzenie Bibrzyckiej o finale z Wisłą się nie spełni w tym sezonie ;P

mlody_ale_wierny 09.04.2010 19:44

wygrał Spartak ale co za mecz! łeb w łeb w końcówce dopiero odskoczyli. czekamy na Wisłę. rav z ciekawości jesteś na miejscu? ;)

3michal_04 09.04.2010 19:53

http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u <--- relacja radiowa!

rav 09.04.2010 20:07

Jestem na miejscu ;)
Na hali zrobiło się cholernie głośno, niestety głównie od trabek. Kolorowe konfetti, dużo flag. Fajnie i głośno także w naszym sektorze. Mecz za 3 minuty.

chester2010 09.04.2010 20:11

strasznie tnie nie da sie ogladac

daniello1987 09.04.2010 20:13

Transmisje tv ktoś zapoda?

Zbyychu 09.04.2010 20:15

daniello, google'a nie masz?
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka

NHwiernyTS 09.04.2010 20:15

W eurosporcie 2 mówią, że około 50 kibiców Wisły potwierdzasz to ?? ;D Komentator ma nadzieję, że doping będzie głośny ;D My też heh

daniello1987 09.04.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 882670)

dzieki! i przepraszam ze Cie wkurzyłem kolego:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl