Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

janko04 21.11.2008 17:15

a ja miałem 2 matematyki z Babą co ma 40 lat i jest starą panną, do tego złapałem -15 punktów, ale dostałem 5 na ostatniej lekcji :) tak wiec mile sie zakonczył tydzień. A po Niedzieli 8 sprawdzianów w tygodniu ... Najlepiej to było w przedszkolu;)

michu-k 21.11.2008 17:18

W tygodniu możecie mieć najwyżej 2 zapowiedziane sprawdziany.

MagdaTSW 21.11.2008 17:20

my mieliśmy 6 w tygodniu przed praktyka. :(

janko04 21.11.2008 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 632150)
W tygodniu możecie mieć najwyżej 2 zapowiedziane sprawdziany.


dupa a nie 2 :) My mamy tak powalony statu ze w tygodniu możemy mieć max 10 sprawdzianów... czyli 2 max na dzien..

Arkas 21.11.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 632138)
czemu selekcja? wkurza mnie myślenie facetów"jak dziewczyna to nie moze kibicować" :(

Bo Madziu, nie zrozum mnie źle ale na młynie powinni siedziec sami faceci. Ot co.
janko04 gdzie ty do szkoly chodzisz??:P U mnie max 2 spr i nie ma *uja żeby przekroczyli...:P

MagdaTSW 21.11.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 632162)
Bo Madziu, nie zrozum mnie źle ale na młynie powinni siedziec sami faceci. Ot co.


nie wiem jak masz na imie. ale Arkas:
Ot dlaczego sami faceci? jeden konkretny powód! :foch:

Arturo Qr2nów 21.11.2008 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 632136)
agresywnie? jakiej całości wypowiedzi?
jasniej Arturo jaśniej.:-p

Ależ proszę :D To takie stanowcze "pasuje?" na końcu dało taką namiastkę agresji :lol: A całość, to całość :-) Widzę, że nie kolejna różowa "barbie" :D I jeszcze wie jak telefonu na meczu używać :-D Stąd moja pozytywna opinia :-D Co do "selekcjonerów", to jakoś Cię przemycimy :-P

Max 2 Spr. w tyg... :-P Z fantastyki wolę np. Lema :-P Swoją drogą zawsze mogą zrobić kartkówkę, wpisać innym kolorem i na końcu potraktować jak sprawdzian :-P

Arturo Qr2nów 21.11.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 632167)
Ależ proszę :D To takie stanowcze "pasuje?" na końcu dało taką namiastkę agresji :lol: A całość, to całość :-) Widzę, że nie kolejna różowa "barbie" :D I jeszcze wie jak telefonu na meczu używać :-D Stąd moja pozytywna opinia :-D Co do "selekcjonerów", to jakoś Cię przemycimy :-P

Max 2 Spr. w tyg... :-P Z fantastyki wolę np. Lema :-P Swoją drogą zawsze mogą zrobić kartkówkę, wpisać innym kolorem i na końcu potraktować jak sprawdzian :-P

EDIT: Post jak u dziecka Neostrady... :rotfl:

MagdaTSW 21.11.2008 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 632167)
Ależ proszę :D To takie stanowcze "pasuje?" na końcu dało taką namiastkę agresji :lol: A całość, to całość :-) Widzę, że nie kolejna różowa "barbie" :D I jeszcze wie jak telefonu na meczu używać :-D Stąd moja pozytywna opinia :-D Co do "selekcjonerów", to jakoś Cię przemycimy :-P

Max 2 Spr. w tyg... :-P Z fantastyki wolę np. Lema :-P Swoją drogą zawsze mogą zrobić kartkówkę, wpisać innym kolorem i na końcu potraktować jak sprawdzian :-P

ja i barbie? w zadnym wypadku. no wesele to sukienke i szpilki musze ubrac ale na codzien to nie ma takiej możliwosci.
teraz pewno zastanawianie sie" o Boze..jak ona wyglada" czoo? :-D
a gdzie mnie macie przemycać??!!

gigant 21.11.2008 17:44

Byłem za "Luźnym", ale chyba nie temu miał służyć.
Cytowanie samego siebie po minucie to wynik pomyłki genetycznej.

Ps. Śniegu syyyyyyp. Zimóweczki założone :-)

Arturo Qr2nów 21.11.2008 17:48

Pomyliłem się i tyle. Poza tym nie mam opcji "edytuj"... Co jest?
Przepraszam za zamieszanie. Moje niedopatrzenie. A Ty kolego wyżej zastanów się zanim masz na kogoś najechać.

Już wszystko OK. Raz jeszcze przepraszam.

WINDEK 21.11.2008 17:50

LOL :D Śniegu poczekaj jeszcze kilka dni :D :P

Ja mam opcję edytuj ;>

Arturo Qr2nów 21.11.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 632172)
ja i barbie? w zadnym wypadku. no wesele to sukienke i szpilki musze ubrac ale na codzien to nie ma takiej możliwosci.
teraz pewno zastanawianie sie" o Boze..jak ona wyglada" czoo? :-D
a gdzie mnie macie przemycać??!!

Czasem poza odświętnym dniem czy "okazją" też można włożyć na siebie coś powabnego :D Zdjęcie, o którym wspominałi koledzy wiele by pomogło :-D Jak gdzie?! Na D3 :-D

MagdaTSW 21.11.2008 17:54

a to tego trzeba byc zgrabnym. :)
pomoc moze by pomogło.;D
na D3 przemycac mnie nie musicie-dam sobie rade. ale jakbyscie chcielipomoc. ;D

zawszewiernyts 21.11.2008 17:55

No u Nas już pada ten śnieg.. szkoda ze tak mało :/

pan_premier 21.11.2008 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 632174)
Byłem za "Luźnym", ale chyba nie temu miał służyć.
Cytowanie samego siebie po minucie to wynik pomyłki genetycznej.

Ps. Śniegu syyyyyyp. Zimóweczki założone :-)

no zgadza się zamiast luźnego trąci to pokemonarium miejscami

trzeba przejąc luźny, ale nie każdy ma tyle czasu po skulu, żeby konkurować :lol:

PS Gucio widze ze walczysz zaciekle o kolejna statuetkę, niemniej konkurencja w tym roku była silna, faworytem nie jesteś

Gucio25 21.11.2008 18:11

a miło mi. ;)
co do ilości spr., u mnie trzy w tygodniu..

TSman 21.11.2008 18:14

a u mnie nie pada :(
chce wstajac jutro rano, wyjzec przez balkon i miec snieg na wysokosci 1 pietra :D byloby zajebiscie, z kumplami zamiast lazic po miescie kopalibysmy tunele :D

MagdaTSW 21.11.2008 18:15

to ile Ty masz lat?

janko04 21.11.2008 18:16

Arkas do Wieliczki do technikum koło kopalni się edukuje :)

Madziu pokaż żę foteczki twoje :)

Arkas 21.11.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 632164)
nie wiem jak masz na imie. ale Arkas:
Ot dlaczego sami faceci? jeden konkretny powód! :foch:

Powstrzymam się od podawania mogąc urazic. Oto moje końcowe zdanie na ten temat i jużnie porsuzam tu tej kwestii:)

P.S. Patrzac na kilka pierwszych stron, a patrząc na kilka ostatnich można stwierdzic ze sie ostry burdel tu zrobil...

janko04 21.11.2008 18:26

jaki jest wasz ideał kobiety?

WINDEK 21.11.2008 18:30

Ideał? Wizualnie czy charakterowo?

Blondynka, zgrabne nogi, średniej wielkości biust :P , ładna pupcia ( :D ), wzrostowo poniżej 1,70 m. , zadbana, pachnąca :D
Jeśli chodzi o charakter to musiałbym się głębiej zastanowić :D w każdym razie jadę się spotkać z tą prawie idealną :D

TSWISELKA1 21.11.2008 18:33

Cytat:

w każdym razie jadę się spotkać z tą prawie idealną :D
aha... a na wyjazdy kasy brakuje :lol:
na piwo,wodkę,fajki i wypasiony tel tez nie masz? :>
Priorytety kolego priorytety!

TSman 21.11.2008 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 632194)
to ile Ty masz lat?

ze niby ja ? :D:D 18 ale lubie mieć marzenia :lol:

Uran235 21.11.2008 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632202)
jaki jest wasz ideał kobiety?

Metr wzrostu, płaska głowa i bez zębów na przedzie. Wiem, że stare, ale nie mogłem się powstrzymać.

michu-k 21.11.2008 19:10

Przejmujemy ten lokal.

http://www.lalalalalalalalalalalalalalalalalala.com/

Obczajcie :-)

MagdaTSW 21.11.2008 19:23

no nieźle.

dj_ibutti 21.11.2008 20:27

Zabiliście ten temat.... [']

Gucio25 21.11.2008 20:29

"a nie mówiłem" ibutku.. :)
apropo telefonu, nie mam żadnego połączenia z 15:30, musiałeś sie pomylić..

emsi 21.11.2008 21:06

Myśle, że można już zamykać ten temat, bo rozmywanie nie równa się czateria jak niektórzy chyba myślą.

Generalnie rozmywać też trzeba umić.

markokrk 21.11.2008 21:09

Fajki to zło!!!!!!!

MagdaTSW 21.11.2008 21:19

ej a na poważnie to zapodajcie jakis temat to pogadamy.

_ukoL 21.11.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 632279)
Myśle, że można już zamykać ten temat, bo rozmywanie nie równa się czateria jak niektórzy chyba myślą.

Generalnie rozmywać też trzeba umić.

Jest jeden sposób, by ten temat nie spadł na psy, sklonować emsiego. :D
Niestety jedyną mocą klonującą dysponuje TPSA. No i ten facet co jest w ciąży.

gigant 21.11.2008 21:26

Za 8 minut zacznie sypać śnieg.

Info telefoniczne.

emsi 21.11.2008 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 632293)
Jest jeden sposób, by ten temat nie spadł na psy, sklonować emsiego. :D
.

A embriona to chyba będziesz nosił w pudełku po butach nie zezwalam :foch:

A wszystkie psy pójdą do nieba ot co :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 632295)
Za 8 minut zacznie sypać śnieg.

Info telefoniczne.

Dzięki za info jak będziesz miał zdjęcie to wklej będziemy kropkować ile śniegu na dzielnicy :D

_ukoL 21.11.2008 21:35

Cytat:

A embriona to chyba będziesz nosił w pudełku po butach nie zezwalam :foch:
Embriona to trzeba w szczepić w potencjalną matkę, by się rozwinął. Potrzeba
nam studenta medycyny albo chociaż pielęgniarkę. No i potencjalną matkę. :D

Cytat:

A wszystkie psy pójdą do nieba ot co :)
Nie wiedziałem, że resort administracji wszedł w konszachty z św. Piotrem
w sprawie prewencji. :-)

A w Częstochowie świeci słońce, kasztany kwitną no i ogólnie zimy nie czuć.
Jedyne co czuć to wszechobecny zapach wody święconej. :D

emsi 21.11.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 632302)
Embriona to trzeba w szczepić w potencjalną matkę, by się rozwinął. Potrzeba
nam studenta medycyny albo chociaż pielęgniarkę. No i potencjalną matkę. :D

Na co student strzykawka potrzebna a wstrzyknąć to już mniejszy problem, jak to się mówi nie takie rzeczy ze szwagrem po pijaku potrafimy zrobić :D

A poza tym matka siedzi z tyłu tak powiedział ten lepszy cwaniak co tylko matkę samochodem wozi żeby nas wrobić :foch:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 632302)
Nie wiedziałem, że resort administracji wszedł w konszachty z św. Piotrem
w sprawie prewencji. :-)

Dobrze, że nie ze świętym Jerzym od rzeczników bo wtedy dopiero byłoby przegwizdane.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 632302)
A w Częstochowie świeci słońce, kasztany kwitną no i ogólnie zimy nie czuć.
Jedyne co czuć to wszechobecny zapach wody święconej. :D

Odzew Zuzanna lubi je tylko jesienią
:rotfl:

Na Śląsku mierzą stężenie siarki w powietrzu w Czestochowie wody święconej w kranach :D

janko04 21.11.2008 21:39

Bluźnicie :) ja tam za oknem nic nie wiedze bo ciemno jest :D nie wiem jak u was;)

emsi 21.11.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632309)
Bluźnicie :) ja tam za oknem nic nie wiedze bo ciemno jest

Ściągnij czapkę z oczu przejaśni się momentalnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl