![]() |
Cytat:
|
Słabe żarty masz.
Słaby poziom tej naszej piłki, za mało zawodników;/ 1906% poparcia dla Maćka! |
Maciej!!!! SkorŻa!!!!!
|
Ufff..emocje niesamowite.
nigdy więcej takich meczy! MACIEJ!! SKORŻA!! |
Cytat:
|
DziĘkujemy!!!!!
|
No i jest kolejna runda :) trochę nerwów ale mieliśmy dużą przewagę tylko skuteczność słaba
|
No to póki co pan Maciek uratował sobie posadę...
|
Ważne zwycięstwo i dobrze że zwyciężyliśmy bez dogrywki. Skuteczność i wykończenie akcji zatrważające.... mogło i powinno być 6-2 dla nas:)
|
Brawo Wisełka! Mecz emocjonujący, ale tak jak przypuszczałam- rozstrzelają sie na koniec...
|
Cieszy mnie wygrana nie dlatego,że idziemy dalej a dlatego ze Skorże zostawią w spokoju :)
|
W Górniku widac jakosc Kasperczaka.Grali dokladniej od nas ,ale juz nawet Gornik ma bardziej ofensywnych pilkarzy od nas.Oby Boguski nie mial kontuzji jakiejs powaznej
|
Cytat:
Szacunek dla Skorży za to co zrobił . Dajcie gościowi zawodników do ofensywy, bo nie ma się jak chłopina wykazać :D |
A mi się nie chce wierzyć, że Cupiał myśli o transferach.
|
Cytat:
|
pierwszy raz od dawna widziałem AMBITNIE GRAJĄCĄ DO KOŃCA Wisłę.
|
Cytat:
|
co za ironia losu, że to właśnie Łobo i Zieńczuk stali się jednymi z bohaterów tego meczu :lol: , choć słowo "bohater" jest jednak chyba na wyrost
|
Cytat:
|
Jaka dokładnośc, jakie co u Górnika. przeciez oni nic nie grali.
Wisła miażdzyła ale brakowało skuteczności. Wynik powinien być minimum 4-1 |
Cytat:
Gnietli ładnie, Paweł coś dzisiaj za pewny siebie był, gdyby bardziej sie spiął do przerwy by miał hattricka. No ale jest zwycięstwo :) |
Kiedy LOSOWANIE?
|
osobiście nie wierzę by stawką tego meczu miała być posada M. Skorży. Bez jaj.
A prócz awansu do następnej rundy jest jeszcze jeden plus dzisiejszego meczu, oszczędzamy sobie słuchania sobie co poniektórych mądrych i zawsze nam życzliwych komentatorów o surowej lekcji, rewanżu, wyższości czy czego tam jeszcze Kasperczaka nad starym klubem. Głupoty by niektórzy wypisywali, wymyślili by niejeden tekst, który niby Kasperczak powiedział. A i samemu Ąnriemu też taki wyniczek nie zawadzi, bo drogę do przebycia pokazuje. |
Cytat:
|
wrocilem wlasnie... uffff... coz to byly za meczarnie. Junior uratował Maćkowi dupe chyba. Mecz w naszym wykonaniu bardzo bardzo ponizej poziomu. Troche bylo niewykorzystanych sytuacji (Brozek, Baszczu), ale wynik wynikiem. Jesli chodzi o obecną forme to jestesmy , jak to sie mowi, w czarnej dupie. Bardzo obawiałem sie tego meczu i nie pomyliłem sie. Z Ruchem bedzie ciężej, wiec przygotujmy sie nato.
To co pan sedzia odpierdalał na tym meczu to jakieś jajca. Juz pomijam auty i spalone, ale wjazd Peskovica w Boguskiego czy ewidentne podanie obroncy Gornika do wlasnie Peskovica ktory zlapal pilke do rąk ??? Trzeba bylo to widziec... Panie spiker, jak pan obiecujesz ze podasz wynik karnych Legia-Jagiellonia to dotrzymuj słowa.. Ostatnio żaden mecz nie zaczyna sie o czasie, zauwazyl to ktos? ... :) |
u Górników bronił Nowak.
|
Moze to, ze mecz sie nie zaczal o czasie bylo spowodowane meczem Legii? Bo z tego co widze to dosc dlugo trwal.
|
Krótki komentarz z mojego punktu widzenia.
Brawa dla piłkarzy za walkę do końca, wyszarpali to zwycięstwo pokonując swoje słabości. Szacunek dla trenera Skorży za kopnięcie w zadek Cantoro i podziękowanie mu po 45'. Ale na chłodno, mizeria. Nasze wykańczanie akcji to farsa. To co Brożek zrobił w pierwszej połowie gdy przekładał sobie na 10 metrze 3 sekundy piłkę z prawej na lewej nie jest śmieszne tylko tragiczne. Piłkarze się gubią na boisku. Boguski biegał częstokroć 5 metrów obok Brożka. Lub Cleber z lewej obrony wyprowadza piłkę a przed nim w linii na długości 30 metrów ustawiają się po kolei Diaz, Boguski, Brożek. Baszczu ma piłkę a Małecki zamiast uciec do linii lub ruszyć do przodu schodzi do środka chowając się z pola widzenia. Trener każe im tak grać? Mam nadzieję że nie. Pomysłu z Marcelo i Diazem nie próbujmy już więcej przy mocniejszym zespole. Trochę ponarzekałem. Jeszcze raz gratulacje i podziękowania za wygraną dla zespołu. |
Ważne,że jesteśmy nadal w pucharach.
Słabo,żałośnie. Moim skromnym zdaniem potencjał osobowy jaki posiada, obecna, Wisła już się wyczerpał. Dotyczy to zarówno zawodników, jak i sztab szkoleniowy. Ci pierwsi nic nowego nam pokazać już nie mogą, bo labo nie chcą, albo co gorsza nie umieją. Zeszly seozn tylko zacimnił sytuacje. Jest co najmniej średnio. Co do szoleniowców, wiem ,ze zaraz posypią się kamienie w moim kierunku, ale cóż, mam takie a nie inne zdanie. Skorża wybitnie stracił koncepcje. Wstawia Cantoro, nie wim po co? gdzie jest Barreto? W meczach ligowych wystawia Łobodzińskiego, czemu nie szuka kogoś innego, choćby Małecki. Dawidowski od biedy, on przynajmniej raz na x- prób dośrodkowuje w przeciwieństwie do Łobodzińskiego. Czekam na rowiązania i przetasowania. A nic nie widzę, nawet prób podjęcia rewolucji. Skorża trzyma się starego składu, bo wie, że jak przegra to zawsze ma wymówkę, a o nią, wiadomo, zawsze trudniej jak się coś zmienia,eksperymentuje. Po drugie. Marcello. Zamiast grać siedzi na ławce kosztem słbiutkiego Głowackiego, któremu jest raczej bliżej do końca kariery niż dalej. Po trzecie. Nie wiem gdzie się podziewa Barreto, który zagrałby napewno lepiej, bo gorzej się nie da od Cantoro. I tak wymieniać, by można błędy od liku. ALe SKorża zostanie,bo na nikogo lepszego nas nie stać. Tylko dlatego. |
Wie ktos kiedy losowanie kolejnej rundy?
|
Cytat:
A przecież jakby się tak zapytać? Jakie znaczenie mógł mieć mecz z Górnikiem w PP dla rozwoju klubu i przybliżeniu do upragnionej LM? Żadne. Ale to jest właśnie ambicja. I dlatego ja raczej wierzyłem w te doniesienia gazet. Świadomy tego był pewnie też sam Skorża, który bardzo podziękował za wsparcie które otrzymał z trybun podczas meczu. I dla mnie to jest akurat chore, bo ciężko będzie w Wiśle osiągnąć sukces trenerowi, od którego wymaga się cudów (nie realizuje polityki transferowej) i poddaje go ciągłej presji. Niestety ale porażki w pewnych meczach są wkalkulowane w ten sport (w sport w ogóle) i często to te porażki są ojcem, przyczynkiem do rozwoju. Obawiam się, że po odpadnięciu z Tottenhamem Cupiał będzie ze zdwojoną uwagę "patrzył Skorży na ręce" obserwując jego poczynania w ekstraklasie i PP. Dlatego tymbardziej po niesprawiedliwej (patrząc na przebieg meczu) porażce z Legią Skorży potrzebne jest dwa razy większe wsparcie z trybun, by prezes dwa razy się zastanowił zanim posłucha swoich "doradców". A sędzia to był rzeczywiście "dobry". To jest wstyd, że w Polsce jest taki poziom sędziowania ;( |
Lech, Ruch, Cracovia, Stal Sanok, ciekawie byloby sie zmierzyc w 1/4 z kims z tego kwartetu.
|
Najlepszy był sędzia... gdybym sam nie widział tego co wyprawia to pewnie bym nie uwierzył w czyjeś relacje...
W Wisła - w swoim stylu, dużo wiatru, słaba skuteczność. |
Jeśli Cupiał zwolniłby trenera w trakcie sezonu po tej czy innej porażce byłoby to katastrofą. Maciek jest świetnym trenerem, dużo widzi, stara się zmienić słabe punkty, odbudować zagubionych itp. Poza tym pan Cupiał nie widział chyba tej pięknej gry, tylko patrzy na wyniki. Dla mnie to był mecz marzenie, w szybkim tempie, akcja za akcję. Wisła grała świetnie, gdyby lepsza skuteczność byłoby 4 po pierwszej połowie.
Mario zagrał dziś świetny mecz, grał inteligentnie i skutecznie, nie wybijał piłki na pałe. Głowacki coś niepewny:/ Brawa za grę dla Diaza, Marcelo, Pieti, Boguskiego. Małecki- przypomina mi się wczesna gra Kuby naszego. Świetne zwody ale brak wykończenia, będą z niego ludzie. I kto powie że Skorża nie miał nosa Zieniu-Łobo. Poza bramą nie pokazali za dużo:) Ja widzę ćwiczone schematy i zagrania. A co do sędziego to był przyzwoity choć błedy zdarzały mu się. Maciej Skorża pełne poparcie. Kapitalny doping. Na zawsze Wisła. |
bramki z meczu
http://pl.youtube.com/watch?v=_0V8ONmfJn8 |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Także reasumując do tych dwóch sytuacji raczej większych pretensji do sędziego mięć nie można, ale za akcje w stylu podyktowanie spalonego gdy piłkę kopie zawodnik drużyny przeciwnej to już był szok :D pozdro |
piekny gol DIAZA
|
W bramce Zabrza stał Nowak. Wejście było w piłkę. Oby nic poważnego nie stało sie Boguskiemu
|
Cytat:
Gdyby można było zamienić go na kogoś lepszego to sam bym się podpisywał pod tym, aby zwolnić Skorże. Ale tylko dlatego ,ze on już nie ma koncepcji na prowadzenie tej drużyny. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl