Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

MisIIek 16.06.2008 23:05

taka że jego śmierć nie została w żaden sposób uhonorowana,żadnej minuty ciszy,opasek..o czym mówił Iwan przed chwila. A Chorwaci grali z czarnymi opaskami po śmierci kibica

Mrsnh 16.06.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 552736)
Dokladnie! Kktos to wreszcie napisal.Gdyby nie Boruc to w kazdym meczu 0;4 w plecy.

ok Boruc bronil dobrze, ale nie przesadzajcie ludzie. przeciez takie ma zadanie-BRONIĆ, nie podniecajcie sie kazdym wybronionym strzalem ( zwlaszcza jakis ogórkow z Austrii)

szlaQ 16.06.2008 23:08

Jeszcze wielki asior Krzynówek sie "obraził" o to że beznadziejnie grał paranoja ... trochę pokory panie Jacku

-Goral- 16.06.2008 23:09

Dajcie komuś w końcu szanse.

Jak byłem ze pozostawieniem Engela i Janasa tak jestem za pozostawieniem Beenhakkera.
Innego wyboru nie ma. Oczekuje od kibiców,PZPN-u dania kredytu zaufania Beenhakkerowi a od Leo oczekuję wyciągnięcia wniosków z błędów które popełnił. Wnioski z błędów w selekcji zaowocują już w eliminacjach do mistrzostw Świata. A wnioski z błędów w przygotowaniu fizycznym i motywacji do tego turnieju zaowocują na kolejnym wielkim turnieju czyli MS w RPA. To jest najlepsze wyjście. Ludzie co chcecie zwolnienia Beekahhera przejrzyjcie na oczy. Ja daję Leo kredyt zaufania.

Gucio25 16.06.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 552745)
a co za kwestia ja nic nie wiem... ???? możesz jaśniej

To tak a propos JELENIA
http://www.dziennik.pl/sport/article...powolania.html
http://www.lfp.fr/joueur/index.asp?no_joueur=113364

to, że ekipa Austrii chociażby miała minute ciszy na konferencji prasowej, a u nas nawet o tym nie wspomniano. nie mówiąc już o czarnych opaskach chociażby.

a co do dziś - Krzynówek DNO, Łobo DNO, Lewandowski DNO! fatalnie zagraliśmy, nie ma co się oszukiwać, jedynie co próbował to Ebi jak weszedł i Dudka. Roger przyzwoicie w I połowie, w II już słabo, jak prawie wszyscy. aha i jeszcze raz - kapitalnie Boruc.

Leo - jak dla mnie może zostać, nad tym dlaczego nam to Euro nie wyszło trzeba będzie jeszcze pomyśleć, ale Beenhakker to moim zdaniem człowiek, który coś jeszcze polskiej piłce może dać. nie chce się następne lata męczyć z jakimś trenerem ala Engel, a świetnego szkoleniowca z zagranicy - znając PZPN - nie byłoby łatwo zatrudnić.

born2b3k 16.06.2008 23:13

zastanawiam po co nam w Wiselce Lobo? byl cienki jest cienki i najprawdopodobniej bedzie cienki w klubie i w reprze...

[edit]
aha i wydaje mi sie ze taka sama fala krytki wzgledem Leo zostanie wylana na Skorze po tym jak Wiselka da ciała w kwalifikacjach LM

ps
i prosze nie piszcie ze nie wierze w nasz zespol,stwierdzam tylko fakt - narzekanie i krytykowanie do granic mozliwosci to przeciez nasza polska domena nieprawdaż? :)

Heban 16.06.2008 23:19

Leo Beenhakker kompromituje się non stop na wielkich imprezach i to bez znaczenia, czy ma piłkarzy najlepszych na świecie, jak w 85 i 90 z kadrą Holandii, o czym wspomniał irman, czy ma piłkarzy przeciętnych lub słabych. Wiedzą to wszyscy na świecie, więc wie i Listkiewicz. Ale Leo Beenhakker nie został ściągnięty do kadry polskiej w celu zrobienia wyników, ale w celu uratowania dup PZPN-owi przed linczem ze strony państwa i prokuratury oraz kibiców. Jego zadaniem jest nie dopuszczenie do władzy, ludzi takich jak Kasperczak, ludzi którzy otwarcie żądają gruntownej reformy naszej piłki i nakładów na infrastrukturę piłkarską a w tym szeroko rozumiane szkółki piłkarskie. Przecież Bob Kaczmarek to nie jest reformator a raczej pierwszy koruptor, jak wskazał na początku afery korupcyjnej Dziurowicz i nie przypadkiem Leo chętnie go przygarnął za poleceniem Listka. FIFIE też zależy na uniemożliwieniu reform w naszej piłce i zakończeniu mieszania się prokuratury w ich biznes. Leo jest tu właśnie od pilnowania ich biznesu a przy okazji dorobieniu do zbyt małej dla niego pensji. Arogancja Leo i Listka życzy nam miłej zabawy w "polskie piekiełko" po tych ME i to tyle na temat reform naszej piłki. Pozwolą nam osiągnąć jakiś drobny sukces reprezentacyjny i klubowy aby nam zamknąć reformatorskie gęby i przetrwają kryzys. Zwłaszcza, że nasze państwo nie ruszy ich aż do 2012 roku, pod cichą groźbą odebrania nam ME 2012 w każdej chwili, nawet na pół roku przed imprezą. Tak więc słuchać co mówi Leo i Listek i nie przeszkadzać im w pracy nad polską piłką :> ......... Po 2012 już nikt nie będzie pamiętał o reformach w naszej piłce, bo wielu prominentów podzieli się z nimi łupami z imprezy a kibice pod pretekstem walki z " kibolami" i rasizmem, zostaną do tego czasu spacyfikowani i wreszcie interes piłkarski nabierze rozmachu na sprawdzonych już torach, gdzie prokuratura wstępu nie ma. A wyniki sportowe ? Przecież to tylko sport i nigdy nie wiadomo, jaki będzie wynik a Polska to nie Anglia czy inne krezusy pilkarstwa, zeby się do nich przyrównywała. Polska piłka musi znać swoje miejsce i nie marzyć , bo elity mają już dawno swoje miejsca zarezerwowane a Polacy mogą tylko po nich posprzątać lub sobie na nie popatrzeć :D

Pozostaje Wisła Kraków i JJJBG, od sezonu do sezonu i od pucharów do pucharów albo od Fryzjera po Rileya :-)

luke1906 16.06.2008 23:23

Leo się zdecydowanie pogubił i nie potrafi się przyznać do błędu.
Ale i tak Kołtoń to ****a i denerwował mnie podczas tego wywiadu.

Błędem Beenhakera jest zła selekcja, bo chyba nikt normalny nie stwierdzi, że to wina Holendra, że nasi rękawami oddychają? Jeżeli taki jeden z drugim nie gra od miesięcy w piłkę to nic dziwnego, że jest jak jest.
Profesjonalny piłkarz dba o własne przygotowanie, a nasi? Śmiech na sali ten ich profesjonalizm, nie da się nadrobić wielomiesięcznych zaległości w 2-3 tygodnie przed samym turniejem. Takie zgrupowanie powinno służyć szlifowaniu taktyki, opracowaniu wariantów gry, a nie ciężkiemu treningowi i cudownym zabiegom aby jakoś zbudować kondycję.

Inna sprawa to wyszkolenie kopaczy. przecież my jesteśmy głęboko w dupie jeżeli popatrzeć na wyszkolenie techniczne. Naszym kopaczom piłka, o zgrozo!, PRZESZKADZA w grze. Żaden nie jest w stanie utrzymać się dłużej przy piłce, jedyne rozsądne zagranie to pozbycie się piłki jak najszybciej, bo jeszcze mi ktoś ją zabierze... Dramat.

Kolejna rzecz. Popatrzcie Panowie na to co się dzieje u nas w kraju.
Miesiąc do startu ligi, a tu afera za aferą i nikt nawet nie wie kto w tej lidze zagra.

95% klubów nie ma przyzwoitej bazy treningowej, ba Mistrz Polski nie ma gdzie trenować, a bazę "buduje" od 10 lat z tym, ze budowy jeszcze nie rozpoczął. Że nie ma ANI JEDNEGO stadionu to nawet szkoda wspominać

Piłka przeżarta korupcją, skandal goni skandal. Działacze organizują zjazdy aby się nażreć i nachlać. Leśne dziadki z PZPNu trzymają się mocno i twierdzą, że wszystko jest zajebiście...

Polska myśl szkoleniowa? Dziś Chorwaci mieli w środku pola dwóch chłopaków, 23 i 24 lata wg komentatorów. jeden z 23latków ma ponad 40 występów w kadrze. U nas 23 latek to wielka nadzieja na przyszłość i musi się ogrywać na kartoflisku w 4 lidze... Nosz ****a dramat.

I my mieliśmy wyeliminować Niemców i Chorwatów? Przecież Portugalczycy patrząc na naszą grę myślę, że rwą włosy z głów i pytają jakim ****a cudem przegrali z nami eliminacje?

Awans do EURO należy rozpatrywać w kategorii CUDU. A skoro już się takowy wydarzył to trudno było liczyć na kolejny. I dlatego wracamy do domu, całkowicie zasłużenie. Jeden piłkarz to zdecydowanie za mało.

medyk 16.06.2008 23:25

ja Łobo jeszcze nie przekreślał zobaczymy co pokaze w tym sezonie.

Gabri 16.06.2008 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 552747)
Uważam że z tymi piłkarzami w obecnej formie, która moim zdaniem nie jest winą trenera nikt z nimi nic by nie osiągnął.

A kiedy już coś się ruszy i pojawią się nowi lub ci sami piłkarze w lepszej formie to Leo jest w stanie coś sensownego z nich zrobić tak jak do miało miejsce w eliminacjach do ME.. w przeciwieństwie do polskiej myśli szkoleniowej. A obawiam się że nie ma co liczyć na angaż nowego trenera z zachodu po ew. zwolnieniu Leo.

A kto mu kazał tych piłkarzy brać na Euro?

Jeśli Leo wyciągnąłby wnioski ze swoich błędów to mógłby zostać, ale jeśli odstawia taką bufonadę jak dziś i we wszystkich tylko nie w sobie chce się doszukiwać przyczyn naszej kompromitacji na Euro to niech go wypieprzą. Jego następca przynajmniej nie będzie taki drogi.

ToTylkoJa 16.06.2008 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gabri (Post 552761)

Jeśli Leo wyciągnąłby wnioski ze swoich błędów to mógłby zostać, ale jeśli odstawia taką bufonadę jak dziś i we wszystkich tylko nie w sobie chce się doszukiwać przyczyn naszej kompromitacji na Euro to niech go wypieprzą. Jego następca przynajmniej nie będzie taki drogi.

zgadzam się z tym w 100%. Pisałem o tym wcześniej, że Leo może zostać, jeśli zadeklaruje ze przebuduje tą kadrę. Bo jeśli ma robić to samo co Engel i Janas to ja mu dziękuje. Zbyt drogo to nas kosztuje

born2b3k 16.06.2008 23:35

sam Leo powiedzial ze wyniki zespolu bierze na siebie. nie rozumiem, ma teraz przepraszac i blagac o wybaczenie ze zle wybral sklad na Euro? popelnil bledy oby mogly one zaowocowac w kolejnych eliminacjach

-S- 16.06.2008 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 552762)
zgadzam się z tym w 100%. Pisałem o tym wcześniej, że Leo może zostać, jeśli zadeklaruje ze przebuduje tą kadrę. Bo jeśli ma robić to samo co Engel i Janas to ja mu dziękuje. Zbyt drogo to nas kosztuje

Przecież Don Leo już zaprezentował swoją wizję na eliminacje na MŚ w RPA- z Bąkiem w składzie.

FajQ 16.06.2008 23:41

Ja zawsze się zastanawiałem co np wycisną by z naszej kadry np Hiddink.Jest to trener który dosłownie gówno potrafi zamienić w złoto.Jeżeli taki trener by nie pomógł to jedynie stawiać na młodzież której chce się biegać a nie na Żurawskiego,Krzynówka itp

ToTylkoJa 16.06.2008 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 552763)
sam Leo powiedzial ze wyniki zespolu bierze na siebie. nie rozumiem, ma teraz przepraszac i blagac o wybaczenie ze zle wybral sklad na Euro? popelnil bledy oby mogly one zaowocowac w kolejnych eliminacjach

bo musi wziasc te wyniki na siebie. Ale dlaczego wpajał nam , głupim polaczkom (chyba nas za takich uważał), ze mecze z Albania, Macedonia i Dania nic nie znaczyły. Przecież mówił, ze na ME będzie inaczej, a tamte spotkania sluza mu tylko do oceny. Dlaczego krytykuje zawodników których nie powołał(np Glowackiego), a nie robi tego wobec zawodników, których zabrał na Euro? Zapytany przez dziennikarza, kto zawiódł, to Leo sie wzburzył. Nie wiem czemu. Chce usłyszeć od niego na kim sie zawiódł a na kim nie.

Ja jestem skłonny dać mu szansę, ale pod warunkiem, że obieca( i dotrzyma tej obietnicy, bo teraz tego nie zrobił) przebudowanie kadry. Bo jeśli nadal ma trzymać swoich pupilków, którzy są do niczego, to ja mu dziekuje

Cytat:

Przecież Don Leo już zaprezentował swoją wizję na eliminacje na MŚ w RPA- z Bąkiem w składzie.
skoro tak, to ja mówię mu już dziś DO WIDZENIA

born2b3k 16.06.2008 23:52

od slow do czynów daleka droga to odpowiedz na wizje RPA z Bąkiem. A co do selekcji i wypowiedzi Leo, fakt sam uważam ze niektore osoby znalazly sie w kadrze na Euro za zaslugi (powolanie takego Matusiaka bylo dla mnie kompletnym nieporozumieniem) inni za jeden dobry mecz jeszcze inni ''bo lepszych nie bylo'', wypowiedzi takze niektore byly niesluszne, jednak nadal uwazam ze Leo jest odpowiednia osoba na tym stanowisku. Pomijam kwestie naszego polskiego gówna pzpnowego, slabej ligii i niskiego poziomu wyszkolenia pilkarzy. Niemniej sadze ze Holender moze zrobic jeszcze wiele dla polskiej pilki bo umiejetnosci ma a bledy zdarzaja sie kazdemu Engel i Janosik tez sa tego przykladem.

nesta 16.06.2008 23:55

Cala dyskusje mozna wlasciwie zakonczyc slowami Bonka z pierwszego wejscia do studia po meczu. Bardzo dobrze podsumowuja caloksztalt i trafiaja w sedno problemu.

Taki jest po prostu poziom polskiej pilki, taka jest jakosc. Reprezentacja jest wypadkowa calego stanu pilkarstwa w danym kraju. I dopoki bedzie panstwo w panstwie jak PZPN, dopoki nie bedzie rownych boisk dla mlodych pilkarzy, calego systemu szkolenia, zdolnych trenerow, ktorzy beda mieli za cel stworzenie wysokiej klasy pilkarza, a nie osiagniecie mistrzostwa turnieju X do lat 14, szkoly trenerskiej z prawdziwego zdarzenia, zdrowej i uczciwej ligi, pieniedzy w pilce, dopoki nie bedzie tych i innych elementow dopoty kazda z imprez bedzie sie konczyla w ten sposob.

Chorwat, z ktorym przeprowadzano wywiad rowniez celnie stwierdzil. Polska odstawala od wszystkich innych druzyn na Euro, technika, ambicja, przygotowaniem fizycznym. Bo taki jest stan polskiej pilki i tyle... Dalej niech rzadza ludzie pokroju Listkiewicza i tego calego betonu. Jak dlugo oni beda u sterow tak dlugo polski futbol sie nie podniesie.

Przyczyny sa glebokie, globalne, wynikajace z lat zaniedban. I Beenhakker, Krzynowek, Smolarek to sa drobnostki, ktore maja malo do rzeczy, ktore nie maja prawie zadnego znaczenia. Nie ma znaczenia czy Beenhakker zostanie czy przyjdzie Capello, czy sztab sie zmniejszy czy nie... Nie ma skad brac nowych zawodnikow, bo oni z nieba nie spadna, musza byc szkoleni, musza miec profesjonalna opieke, na ktora wydaje sie tyle co u nas na seniorskie druzyny OE. Dalej bedzie to samo.

Krytyka na Beenhakkera spadnie, w czesci na pewno zasluzona. Glownie jesli chodzi o przygotowanie fizyczne i taktyczne. O selekcje bym sie nie przyczepial bo wszyscy polscy pilkarze (poza bramkarzami) bardzo odstaja od innych druzyn ME, wiec nie ma znaczenia kto by tam pojechal, bo i tak bylby zajechany treningami tego calego Lindmana. Do tego dochodzi brak techniki czyli umiejetnosci, jakosci, do ktorej tak naprawde wszystko sie w pilce sprowadza i zawsze na koncu bedzie sie liczyc jak po prostu grasz w pilke. Bo oni za mlodu biegali po gorach zamiast jak w cywilizowanych pilkarsko krajach wymieniac tysiace podan, przyjec i strzalow i nawet zaniedbywac strone fizyczna, bo ta zawsze nadrobisz, a techniki jak nie nauczysz za mlodu nie nauczysz nigdy.

Mamba 17.06.2008 00:02

Nooo to piłkarze fajne wakacje mieli... Momentami graliśmy jak San Marino "prawie".... Krzynówek jak zawsze błysną, czyli dostać piłke i walnąć ile tylko bozia dała, Łobo zarabiscie tyle akcjii te dryblingi, Lewandowski fantastycznie kosil kazdego kto zabierze mu piłke , obrona cudowna w całym turnieju jakieś 20 razy sam na sam z Borucem było... PZPN stwierdzi, ze to byly nasze pierwsze ME zwiazku z tym wynik i tak calkiem niezly z MOMENTAMI dosc dobra gra... I tylko szlak mnie trafia bo to sie zapewne powtorzy w MŚ...

nesta 17.06.2008 00:10

I o tym wlasnie pisze... Znow wszystko rozejdzie sie po kosciach, zaczna sie eliminacje, Listkiewicz znow uniknie wyborow, po raz 175 wynajdujac jakis pretekst, ze on jednak musi zostac. I wszyscy zadowoleni rozjada sie do domow, a za 2 lata w RPA, jesli awansujemy, powtorzy sie dokladnie to samo. No i moze znow szczesliwie znajdzie sie jakis sedzia, z ktorego bedzie mozna zrobic kozla ofiarnego, prostacko obrazac czlowieka, a nie zajac sie gra druzyny.

AYALA 17.06.2008 00:13

wydaje mi sie że te mecze w eliminacjach do Euro to nasi rywale (Belgia,Serbia,Portugalia) traktowali jak przerywnik w meczach swoich klubowych zespołów.Na Euro już wszyscy podchodza na 200 % do spotkań i boleśnie sie o tym przekonaliśmy gdzie jest nasze miejsce w szyku.Na mistrzostwach świata w 2002 roku i 2006 było podobnie jak teraz czyli w eliminacjach bardzo dobrze a na samym turnieju wielkie rozczarowanie

Chorynatrzykolory 17.06.2008 00:25

Oni wogóle nie mieli siły biegać !! Wiadomo , jeśli jest słabsza drużyna, to powinna być dobrze przygotowana fizycznie , a nasi kopacze wogóle nie mieli sił biegać, teraz oglądam powtórkę meczu Austria-Niemcy i każdy piłkarz Austrii zapierdziela jak by miał motor w dupie , i czasami dzięki tej szybkości robili ciekawe akcje, choć niestety przegrali

AYALA 17.06.2008 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 552775)
Oni wogóle nie mieli siły biegać !! Wiadomo , jeśli jest słabsza drużyna, to powinna być dobrze przygotowana fizycznie , a nasi kopacze wogóle nie mieli sił biegać, teraz oglądam powtórkę meczu Austria-Niemcy i każdy piłkarz Austrii zapierdziela jak by miał motor w dupie , i czasami dzięki tej szybkości robili ciekawe akcje, choć niestety przegrali

oglądałem kilka wywiadów z Leo i On mówi że mamy takich a nie innych zawodników i nie da sie ich już lepiej przygotować kondycyjnie bo taka maja wydolność.:-/

fanTS1906 17.06.2008 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 552776)
oglądałem kilka wywiadów z Leo i On mówi że mamy takich a nie innych zawodników i nie da sie ich już lepiej przygotować kondycyjnie bo taka maja wydolność.:-/

No chyba w to nie wierzysz

Chorynatrzykolory 17.06.2008 00:44

Oprócz tego , nasza gra jest wolna , czytelna, nie potrafimy zagrać z klepki kilku szybkich podań z wymianą pozycji , brakuje w drużynie też zawodnika na światowym poziomie. Są reprezentacje ,które ogólnie skład nie mają jakiś fantastyczny , ale posiadają właśnie jednego czy dwóch znanych i wybitnych graczy ,potrafiących strzelić bramkę nawet wtedy kiedy drużynie kompletnie nie idzie, my takiego zawodnika nie mamy.

Bronex 17.06.2008 00:47

Co do Listkiewicza i wyborów nowych władz PZPN to nasunęła mi się jeszcze taka myśl . Wiele się pisze i mówi o tym ,że Listkiewicz powinien się podać do dymisji i powinny być wybory. Oczywiście w teorii takie wyjście chyba przy obecnej atmosferze wokół piłki w Polsce (fakty wychodzące po wielu latach na światło dzienne w związku z korupcją ) byłoby najlepsze. Jednak trzeba sobie uświadomić ,że takie przemiany bez ingerencji zewnętrznej nie dojdą do skutku. Dla wielu decydentów (władz państwa) Listkiewicz to może być mniejsze zło i gwarant jakichkolwiek przemian zmierzających do powolnego zmieniania układów od środka. PZPN to oczywiście organizacja frakcyjna dzieląca się na człapiących reformatorów i zatwardziały postkomunistyczny beton. Obie frakcje mają swoje interesy ,których będą bronić jak niepodległości. Popatrzcie na ten ostatni zjazd niby przełomowy PZPN. Z dużej chmury mały deszcze. Popatrzcie na tych ludzi średnia wieku taka ,że ci ludzie jeszcze chyba pamiętają prezydenta Bieruta. I ci ludzie wychowani w systemie komunistycznym przyzwyczajeni do tamtych kombinacji i układów mają coś zmienić. I co Listkiewicz poda się do dymisji zwołają nowy zjazd delegatów i leśne dziady przepchną jakiś żywy relikt komunizmu i jakiegoś "profesjonała" od piłki pokroju Fryzjera czy Wita Zet.

Dla nas najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzić zarząd komisaryczny i rozgonić tych oszustów. Na to rząd nie pójdzie bo największe kluby nie pozwolą sobie na wykluczenie na lata z pucharów a to wiąże się z stratami finansowymi.

Uran235 17.06.2008 02:33

Śmieszy mnie kiedy "zdroworozsądkowe" głosy na forum mówią, że z pustego to i Salomon nie naleje, że to wina braku piłkarzy, wina piłkarzy, którzy pojechali itd.

Prawda jest taka, że drugiej tak chu*owo przygotowanej fizycznie drużyny na turnieju nie widziałem od kiedy się interesuję piłką w wydaniu międzynarodowym( będzie 10 lat od mundialu we Francji). Tutaj musiał zostać popełniony błąd, bo nasi piłkarze nie mieli możliwości zmęczyć się sezonem.

Co więcej, nasza drużyna nie miała żadnej taktyki, ŻADNEJ! Wisi mi jakich kryteriów don Leo używał podczas selekcji, jak wybrał to mógł ich chociaż przygotować, bo ci piłkarze naprawdę nie są aż tak ciency jakby się wydawało po tym turnieju.

Ostatnią kwestią jest selekcja, która była baaaaaaaaaaaardzo dziwna i ja nie mam wątpliwości co do tego, że Beenhakker zabrał nie tych piłkarzy, których powinien.

Zastanawiam się, czy lepiej dla polskiej piłki bedzie żyć w kłamstwie dalej i trzymać Beenhakkera z nadzieją na awans na mundial. Czy może wywalić go i umożliwić pracę tercetowi bardzo egzotycznemu Kaczmarek-Dziekanowski-Nawałka, z gościnnymi występami Urbana. W drugim wariancie pokładam taką nadzieję, że się skompromitują w najbliższych eliminacjach i do następnego euro przygotuje nas ktoś inny.

Wilku 17.06.2008 04:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 552686)
Żebyś się Wilku nie zdziwił, bo "materiał" jest wyjątkowo słaby.


Wiem, ja też nie mam wielkich złudzeń w tej materii - dlatego własnie go chce i to teraz - po prostu łudzę się że byłby w stanie wycisnąć coś z obecnych 30-latków których doskonale zna, coś tam dobierze i rzutem na taśme awansować na MŚ, a może tam wyjść z grupy.

Tyle - a sprawdzić sie tego nie da, bez powołonia go na kadre.

harthausen 17.06.2008 05:03

Promocja ME2012 i zbieranie doswiadczenia organizacyjnego
http://www.dziennik.pl/files/archive...opy_95856l.jpg

co tu się żołądkować i o poprawie kombinować.
Jedyny cel, jaki Listek and his boys mają to utrzymać
A to źle im? Mają to co lubią :D

pan_premier 17.06.2008 07:28

nesta masz racje, że nasz występ to wypadkowa poziomu szkolenia,korupcji, stanu klubów.
ALE tym bardziej wiedząc to, należy zrobić wszystko aby kolejnych błedów juz nie popełnić...

A u nas sztab szkoleniowy poełnił dramatyczne błędy. I o to tu tylko chodzi

A pieprzenie o tym co mozna wycisnac wsadźcie sobie między bajki, bo jakos widziałem ze drewniani Austriacy dopókimieli siły potrafili nas zaklepac piłką!

I to jest klucz, bez dobrego przygotowania fizycznego takie drużyny jak my, nie mają prawa sie nie skompromitować

Football Sorceress 17.06.2008 08:25

Wystawilibyśmy jakąkolwiek drużynę z naszej ekstraklasy lub nawet starej II ligi i zagraliby lepiej. Wykończyliśmy sie mentalnie, tak jak przedwczoraj Czesi. Chorwacja odwrotnie: od słabego meczu z Austria na szczyt. Wisła by Chorwację zmiażdżyła, Lech i Legia spokojnie by ją skopały, nawet Sosnowiec wywiózłby remis...:evil::deszcz::-/:shock:

born2b3k 17.06.2008 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 552802)
Wystawilibyśmy jakąkolwiek drużynę z naszej ekstraklasy lub nawet starej II ligi i zagraliby lepiej. Wykończyliśmy sie mentalnie, tak jak przedwczoraj Czesi. Chorwacja odwrotnie: od słabego meczu z Austria na szczyt. Wisła by Chorwację zmiażdżyła, Lech i Legia spokojnie by ją skopały, nawet Sosnowiec wywiózłby remis...:evil::deszcz::-/:shock:


mam nadzieje ze to ironia :shock:

Lemoniadowy Joe 17.06.2008 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 552802)
Wystawilibyśmy jakąkolwiek drużynę z naszej ekstraklasy lub nawet starej II ligi i zagraliby lepiej. Wykończyliśmy sie mentalnie, tak jak przedwczoraj Czesi. Chorwacja odwrotnie: od słabego meczu z Austria na szczyt. Wisła by Chorwację zmiażdżyła, Lech i Legia spokojnie by ją skopały, nawet Sosnowiec wywiózłby remis...:evil::deszcz::-/:shock:

jeszcze trochę ponad miesiąc i poznasz siłę naszego klubowego futbolu :)


nie oglądałem dokładnie meczów Trynidadu i Tobago ale z jak sobie przypominam to grali lepiej od nas a fizycznie to byli zdecydowanie lepsi.
Powiem szczerze jakoś poprzednie mecze mogłem przełknąć nie było aż tak źle ale wczoraj to czułem sie jak w meczach z Valerengą czy Guimares, zwolnić trenera można ale chyba tylko naiwni wierzą że to coś zmieni.

a Bednarzowi odradzam kupowanie polskich piłkarzy a im bliżej bramki przeciwnika tym gorzej także Czesi są blisko ceny przystępne, bo z naszymi to jest tak że albo są piłkarsko za słabi albo to mentalne pipy

Ciężki jest los polskiego kibica 1 zwycięstwo na 20 lat ze rywalem klasy światowej, 1 piłkarz klasy światowej na 20 lat, jeden sukcesik klubu na 10 lat

Zieniu17 17.06.2008 08:50

Prawda jest taka, że Leo nie jest tak dobry jak nam się wydawało, niestety.
1. Chybił z powołaniami i co do tego chyba nikt nie może mieć wątpliwości.
2. Nie potrafił wybrać odpowiedniego ustawienia dla naszych piłkarzy.
3. Wystawiał ich na wymyślonych pozycjach(Zahorski, Saganowski, Golański, Smolarek)
4. Nie potrafił (co wydawało się jego największym atutem) scalić zespołu, tchnać w niego wiare po przegranym meczu z Niemcami.
5. Nie wiem co przed meczem z Chorwacją powiedzial piłkarzom, ale wyglądali jak by im wystarczył remis do awansu.
6. Szeroko rozumiana kwestia Kuby Błaszczykowskiego.

Polscy piłkarze byli we większości źle przygotowani fizyczne, a także bez formy, o czym oprucz meczów świadczą, także kontuzje Żurawski, Piszczek, Lewandowski. Na normalnym poziomie wytrenowania byli Boruc, Roger, Saganowski i Smolarek.-->1/6 całej reprezentacji (z czym do ludzi ja się pytam?)

Gdyby...na mistrzostwa pojechali Brożek z Zieńczukiem...smiem twierdzic, że byliby wiodącymi postaciami, bo byli w formie w tym czasie...oczywiście gdybać można, ale nic to nie da.

Nikt nie jest nieomylny można rzec, ale od trenera z takim doświadczeniem wymaga się chyba lepszych decyzji.

Zawiódł Leo Benhakker, zawiedli polscy piłkarze.

Karherop 17.06.2008 09:02

I tak występ naszych był lepszy niż na poprzednich turniejach , niewiele ale lepszy . Główny błąd popełniono nie w przygotowaniach , ale w selekcji , do tego za wcześnie zaufano niektórym zawodnikom. Brakowalo Glowackiego , Pawła Brożka , nie dano szansy Jeleniowi i Sikorze . Trzeba było wziąść młodych Pawłowskiego i Majewskiego . No i Kuba Błaszczykowski , ale on przegrał z kontuzją . Gdyby całą wiosnę pograł w piłke zamiast się leczyć ten turniej mógł się całkowicie inaczej potoczyć , gdybanie . Pytanie też poco Leo wziął Pazdana i Gargułę ? Nie zagrali ani minuty . Do tego Łobodziński - kaleka .

Krzynówek - totalnie bez formy , imo najsłabszy polski zawodnik na tym turnieju . Lider z eliminacji , zagrał 270 minut totalnego piachu . Żurawski - rozgrzesza go poniekąd kontuzja , ale dlaczego nie trfił setki z Niemcami !? Żurawski w najwyższej formie nie miałby z tym problemów . Ciągłe roszady w obronie . Jop ? Golański ? Wawrzyniak ? śmiech na sali I niech Leo nie gada że Głowacki jest za wolny na euro , bo dowód że są wolniejsi mielismy w tych 3 meczach . Do Smolarka nie miałbym pretensji - zagrał co mógł . W meczu z Chorwatami pokazał że stać go na dobrą gre , a brakowalo mu przede wszystkim podań od pomocników .
Do ' wygranych ' tego turnieju zaliczyłbym Rogera , Boruca , Saganowskiego i może Zahorskiego , który w koncowce wczorajszego meczu mnie zadziwił , szkoda że nie trafił sytuacji sam na sam .

Z jednej strony potrzeba zmian , z drugiej wątpię że znajdzie się ktoś lepszy niż Leo .

Marszałek 17.06.2008 09:07

Polacy tradycyjnie zagrali....w ogóle nie grali. Dreptali i tyle. Przeszkadzali Chorwatom. O całych ME w naszym wykonaniu pisać nie będę,bo każdy widział jak było. Moja ocena nie rózni się zbytnio od tych, które tutaj są przytaczane. Natomiast dwie kwestie są najistotniejsze.

1. W praniu wyszło,że Leo to taki średni trener europejski. Zieniu 17 wypunktował co i jak i z tym się zgadzam.
2. Gdyby nie Boruc to odbiór tych mistrzostw dla nas byłby bardzo bolesny. W każdym meczu średnio wyciągał 3,4 setki.

Najsmutniejsze jest to ,że graliśmy w słabej grupie a i tak byliśmy najsłabsi. To co grali Niemcy to kpina. Nie wiem,trudno mi się z tym pogodzić, ale my naprawdę jesteśmy podziemie piłkarskie.

Mam nadzieje,że do RPA nie pojedziemy,bo znowu to przysłoni pewne rzeczy, wiąże nadzieje, że te eliminacje potraktujemy jako przygotowanie do solidnej gry na Euro2012,bo dobrze by było jakby organizatorzy potrafili chociaż piłkę wymienić. To musi być jakaś akcja zakrojona na szeroką skalę,szukanie obcokrajowców z polskimi korzeniami, bo my nie posiadamy dobrych piłkarzy, no bo niby skad? no i najważniejsze, ściągnąć dobrego trenera. A takich co by do nas przyszli jest pełno.

ToTylkoJa 17.06.2008 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 552776)
oglądałem kilka wywiadów z Leo i On mówi że mamy takich a nie innych zawodników i nie da sie ich już lepiej przygotować kondycyjnie bo taka maja wydolność.:-/

Leo gada głupoty. Wystarczy spojrzeć na wytrenowanie zawodników Groclinu z tego sezonu. Przecież taki Sikora, Rocki(!) który ma 34 lata czy nawet odstrzelony Majewski(bo za młody), biegali na maxa nawet w 90 minucie. Haha wytrenowanie. No nie dziwie się, taki Krzynówek czy Żurawski w kilka tygodni nie nadrobią tego, co stracili przez ostatnie lata.

Poza tym tuż przed ME mówił, że Polacy są przygotowani na 100%. Więc jak to w końcu jest? Kolejny krętacz

born2b3k 17.06.2008 09:26

raesumując w Polsce mamy 38 milinów selekcjonerów :D

Marszałek 17.06.2008 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 552816)

Poza tym tuż przed ME mówił, że Polacy są przygotowani na 100%. Więc jak to w końcu jest? Kolejny krętacz


Może to już demencja starcza. Facet jest skompromitowany, nie ma o czym dyskutować. Mamy takich a nie innych piłkarzy. Jak trenował Holandię to tez byli za słabi:)jego zawodnicy. Co to za gadanie. Rehagel zdobył ME zawodnikami, którzy siedzieli na ławkach,albo mieli problem ze znalezieniem klubu. Poustawiał ich odpowiednio, zmotywował, dobrał taktykę do ich umiejętności i przy odrobinie szczęścia osiągnął cel. No ale ustawić zespól taktycznie trzeba umieć, podobnie z reakcjami z ławki. W praniu wyszło,że nasz Szarlatan jest średni.

AYALA 17.06.2008 09:32

jestem wręcz przekonany że we wczorajszym meczu jakby zamiast reprezentacji zagrała Biała Gwiazda to zaprezentowałaby sie sto razy lepiej.

Lemoniadowy Joe 17.06.2008 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 552821)
Może to już demencja starcza. Facet jest skompromitowany, nie ma o czym dyskutować. Mamy takich a nie innych piłkarzy. Jak trenował Holandię to tez byli za słabi:)jego zawodnicy. Co to za gadanie. Rehagel zdobył ME zawodnikami, którzy siedzieli na ławkach,albo mieli problem ze znalezieniem klubu. Poustawiał ich odpowiednio, zmotywował, dobrał taktykę do ich umiejętności i przy odrobinie szczęścia osiągnął cel. No ale ustawić zespól taktycznie trzeba umieć, podobnie z reakcjami z ławki. W praniu wyszło,że nasz Szarlatan jest średni.

to jakim cudem z TiT Beenhakker grał nieźle w poprzednich mistrzostwach , jakim cudem wygrał z Portugalia pokonał na wyjedzie Belgię ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl