![]() |
Cytat:
Rownie dobrze moznaby upatrywac Legie jako faworyta do zdobycia pucharu uefa bo ilestam lat temu wyszla z grupy LM:> Ogolnie nie ma sie co szczypac - jutro o 22 bedziemy wiedziec na czym stoimy. |
|
Miałem sen.
Bez kitu. Że wygramy 4-3 m.in po bramkach Jirsaka. |
Jak mamy strzelić tam gola to stawiam, że prędzej Jirsak strzeli niż Paweł Brożek :)
Jakaś tam obawa jest, niby oni są lepsi technicznie...my z kolei gramy wyrachowanie i jesteśmy lepiej zorganizowani. Może nie zwycięstwo, ale remis jest bardzo możliwy moim zdaniem. Kibiców też nie powinni sę zawodnicy obawiać, wkońcu gdzie jak gdzie, ale to w Polsce jest mocniejsza huliganerka :) |
Cytat:
Cytat:
A tak na poważnie.Pamiętam ten entuzjazm kilka lat temu gdy Wisła Kasperczaka trafił na średniaka z Anderlechtu w drodze do LM.Ja akurat przeczuwałem że Belgowie to klasowy zespół ,są w gazie i może być niezaciekawie.Niestety sprawdziło się:> Natomiast w przypadku Beitaru jestem jakoś dziwnie spokojny.Wisła wiadomo rozstawiona ,faworyt a nazwa rywala również nie rzuca na kolana.Mało tego,mam wrażenie że jutro Wisła rozniesie izraelczyków a w najgorszym razie będzie remis,który może być najniższym wymiarem kary dla Beitaru:p |
Takie pytanie: Jaką kadra tam polecieliśmy?
|
Cytat:
A co do meczu to myślę że wszyscy mamy takie małe pojęcie o rywalu że ten Beitar równie dobrze może się okazać zwykłym ogórkowem co zespołem nie do przejścia. Więc wszystkie nasze przewidywania możemy sobie wsadzić bardzo głęboko, bo są jedynie wytworem wyobraźni - bo niczym się nie podpieramy w naszych przewidywaniach. No chyba że tym że Beitar niczego wielkiego nie zaprezentował w pucharach - jeśli tak to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: czy my coś osiągnęliśmy w ostatnim czasie? |
Wszyscy wiemy, że łatwo nie będzie. Sprawę awansu rozstrzygnie pewnie jedna bramka(może karne lub dogrywka?). Oba mecze będą wyrównane i emocjonujące, ale jestem dobrej myśli.
|
Cytat:
|
Tutaj pełna lista zawodników zgłoszonych przez Wisłę do drugiej rundy eliminacji LM. Piłkarze oznaczeni gwiazdką są na tak zwanej liście B, ale jest to związane z ich wiekiem, a nie umiejętnościami. Na listę B można zgłaszać zawodników do któregoś roku życia( w tym sezonie zawodnik na liście B musi być urodzony najpóźniej 1 stycznia 1987 roku), tym samym zwalniając miejsce dla starszego zawodnika na normalnej liście.
Tutaj pełen regulamin rozgrywek LM w tym sezonie. Ustalenia dotyczące zgłaszania zawodników są zawarte w rozdziale dziewiątym. |
Wiślacy utknęli na stadionie!
Cytat:
|
Ja moge wam obiecać jedno Brozio strzeli co najmniej raz w dwumeczu. Nigdy nie zawodził w meczach o stawkę.
Co do moich typów NA wynik w Jerusalem - 2;1 1;1 2;2 1;2 - jak widać w żadnym wypadku nie będzie tragedii. Największą bronią żydków może być ich mobilizacja i determinacja, bo nie ma się co oszukwikać nawet na tradesmarket.de naszych piłkarzy cenia znacznie wyżej niż ich. Zreszta nasze doświadczenie w Pucharach też nie jest bez znaczenia. Ostatecznie Beitar przejdziemy, bo chłopaki zagrają dla Skorzy. Brawo Wisełka !! PS. MA ktoś pojęcie po ile będą bilety na rewanż w Krakowie ? |
Ja tam mowie ze bedzie 3 ; 0 dla Wisełki
|
Ciekawe jakie jeszcze przygody zafundują naszym "sympatyczni" Izraelczycy? Trzydzieści minut przed treningiem, bo nie ma piłek, trzydzieści minut po treningu, bo autokar nie mógł wyjechać. Kolacja też się spóźni pół godziny, a w nocy zrobią alarm bombowy i ewakuują hotel.
Żyd zawsze będzie żydem... Tutaj Niedzielan opisuje swoje wrażenia. |
Patrząc na zdjecie Macieja Skorży na stadionie Beitaru nasuwa się refleksja czy nasi zawodnicy wbiegając na murawę i robiąc znak krzyża nie rozsierdzą koszernej publiki ...
|
Polują na kibiców Wisły!
Fot. Uriel Sinai/Stringer /Getty Images4 minuty temu Bojówkarze identyfikujący się z Beitarem Jerozolima chcą dopaść kibiców Wisły - przestrzegają izraelskie media. Na każdym ważniejszym placu Jerozolimy policjanci z karabinami, wykrywacze metalu, wzmożona ostrożność - tak wyglądało miasto w przeddzień - nie, nie ewentualnego ataku terrorystycznego, a piłkarskiego meczu Beitar - Wisła. Wystarczy zacytować gazetę "Haaretz", która donosi, że właściciel Beitaru Arkadij Hajdamak (ostatnio podniósł budżet klubu o 1,5 mln dolarów, do 34 mln, czyli ok. 68 mln zł) bardziej niż Wisły, obawia się zachowania własnych kibiców! Beitar ma faktycznie niesfornych fanów. Klub kilka razy płacił już słone kary za ich wybryki, groziło mu nawet odebranie mistrzostwa kraju! AdSearch.pl - Nasi kibice muszą zrozumieć, że w dwumeczu z Wisłą reprezentują nie tylko swój klub, ale całe państwo Izrael - apelował na łamach "Haaretza" Hajdamak. - Jestem zaniepokojony, ale jednocześnie mam nadzieję, że nie zachowają się niewłaściwie. Proszę ich, by pokazali się Europie w korzystnym świetle i wspierali nasz zespół w sportowej rywalizacji. Futbol to nie tylko sport, ale też okno na świat. Jego apel nie uspokoił jednak zapoznanego przez nas pod stadionem Teddy'ego taksówkarza. - Jutro moja noga tu nie postanie. Nie chcę mieć nic wspólnego z kibicami Beitaru. To najbardziej szalona grupa w całym kraju - tłumaczył nam z dezaprobatą. Niestety w Jerozolimie już wszystko wiedzą o źle pojętej "świętej wojnie" między kibicami Wisły i Cracovii. - Nie dziwcie się, że na każdym kroku jest pełno policji. Pilnuje porządku przed meczem, a kibice Beitaru chcą dopaść fanów Wisły, bo ci nie lubią Żydów i zwalczają klub Cracovia, który jest nazywany żydowskim - opowiadał nam taksówkarz. O zatargach pseudokibiców "Pasów" i "Białej Gwiazdy" napisała już jedna z gazet ukazujących się w Jerozolimie. Doniosła też o agresji - na razie słownej - między kibicami Beitaru i Wisły, jakiej nie brakuje na forach. To wszystko postawiło w pełnej gotowości policję. Z powodu wybryków chuliganów policja przed meczem z Wisłą "okroiła" pojemność stadionu Beitaru z 21 do 17 tys. Rzecz jasna wszystkie bilety rozeszły się w oka mgnieniu. Michał Białoński, Jerozolima http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1154107 |
ohohoho... jednak trzeba bedzie sie wziasc za tych hulsuw jak przyjada do nas.
|
Jedyne czego się obawiam to naszego nowego ustawienia. Brożek w pojedynkę w ataku nie radzi sobie najlepiej. Do tej pory dla dobrej gry potrzebował partnera w ataku, który odciągał choć trochę uwagę obrońców i umożliwiał szybkie rozegranie piłki. Teraz odległość między zawodnikami w ataku jest większa i Brożek w sparingach nie błyszczał. Oby w meczu o stawkę wyglądało to lepiej. Jeśli nie uda się odpowiednio wykorzystać Brożka to stracimy połowę potencjału ofensywnego.
|
ja cie sune ale mają stadion, zeby tam nasi w porach nie mieli jak rykną
|
|
Caly czas jakis problem w Izraelu,ehh wierze ze to my bedziemy ich problemem i wynik bedzie Beitar 1: 2 Wisla
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...dionie,1154089 |
Parę linków do publikacji o Wiśle w izraelskiej prasie - dla zainteresowanych
Confident Krakow lacks new blood He may be the weakest link, but at least he's still here - o Pawełku Wisla's Skorza: 'Polish champs no worse than Israeli champs' |
czy ktos z Was posiada moze takie informacje, czy w przypadku ewentualnego awansu Wisły , 3 runde Wisla zaczyna u siebie 12.8 (wtorek) czy 13.8 (środa)?? nie wiecie czy były może juz jakies ewentualne wlasnie takie ustalenia w klubie? bo musze dzis zlozyc wniosek urlopowy i to jest bardzo wazne dla mnie... pozdro dzieki
|
Skoro nie jest znany potencjalny przeciwnik to nie jest również znane miejsce pierwszego meczu. Losowanie zaewnie będzie za tydzień w piatek i wtedy będzie wszytko jasne.
|
|
przejrzałemt e angielskie artykułu i jeśli sztab szkoleniowy jest podobnego zdania co, dziennikarze, to przejedziemy sie po nich jak po łysej kobyle :D
olbrzymia strata dwóch rezerwowych+ do tego słaby Pawełek... no ja bym poczekał z tkaimi opiniami, bo po meczu z Liverpoolem widac, ze mario wraca do formy... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Liga Mistrzów 2008/2009 - terminarz
Puchar UEFA 2008/2009 - terminarz I koniec pytań, leniuszku, te informacje dostępne są wszędzie |
Cytat:
|
Przykro się robi kiedy patrzy się na dyskusje obecnie na tym forum... I nie jest to broń Boże zarzut do nikogo. Chodzi mi jedynie o to, że chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów możemy mieć takie obawy przed rywalem w II rundzie. Wiadomo, że trafiliśmy wydaje się najgorzej jak można było, ale kiedyś żaden rywal na tym etapie nie wydawał się dla nas groźny.
Niestety wydaje mi się że smutna prawda jest taka, że polska piłka stoi w miejscu lub się cofa a inni ciągle idą do przodu. Bardzo dobrze widać to w temacie o rankingu europejskim, gdzie Polska spadła już za takie potęgi jak Cypr. Mam nadzieje i mocno wierze w to że Beitar to jednak przeszkoda do przejścia po wyrównanej walce, bo jeśli nie to już naprawdę bardzo nisko upadliśmy... |
I pomyśleć, że kilka lat temu Polsce brakło zaledwie kilku dziesiątych punkta, żeby mieć dwie drużyny w Lidze Mistrzów. No cóż, ale takie życie, mam nadzieję, że wygramy i dzisiaj i w rewanżu.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=v38bgM9ZY_Q
Zobaczcie sobie z kim gramy. Moim zdaniem to będzie bardzo bardzo trudny mecz. Pięć minut może zdecydować o wyniku. Panowie Powodzenia Trzymamy kciuki !!! LIGA MISRZÓW MUSI BYĆ !!! |
Cytat:
Popatrz na to: http://www.youtube.com/watch?v=1doNV8ZQv4c Dla nich to też nie będzie łatwy mecz :-) |
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=TRgwe5ezAL8 Jest powód do dumy? Wygramy :) *Update albo nawet i to ---> http://pl.youtube.com/watch?v=rUCZkG...eature=related Zapewniam Cie że i kibice beitaru oglądają takie filmiki i srają w gacie ;) Jestem optymistą, przejdziemy ich. |
Brożek w pucharach nie zawodzi, Cantoro chyba zdeterminowany jak nigdy. Musi być dobrze.
Poza tym śniło mi się, że wygraliśmy 2:0 :P |
Panowie a jaki wynik dzis obstawiacie?? Nie zauważylem oddzielnego tematu poświęconego temu konkretnemu wydarzeniu więc pytam tutaj. Ja w sumie myślę, że Wisła podtrzyma passe remisów i znów będzie 1:1. pozdro
|
Stawiam 2:1 dla naszych, Brożek i ktoś jeszcze. Zieniu? :)
|
mi sie sniło ze 4:3 przygraliśmy a dla nas bramke strzelil Nei :D ja typuje 2:1:D Jirsak i Sobol:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl