Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

sayek89 20.05.2010 12:39

Przyszły sezon to ten w którym Wiślacy będą biegać w nowych trykotach. Czy ktoś już coś wie o nowych strojach na sezon 10/11 ?

kubamusial 20.05.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 902167)
nie spotkał się ktoś z koszulkami Wisły ale z długim rękawem ?

Ja sobie kupiłem czerwoną m-ke z długim. Kupowałem w Bonarce około dwa tygodnie temu.

WISŁAZWE 26.05.2010 13:24

Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.

Cytat:

Niemiecka marka będzie dostarczycielem strojów Białej Gwiazdy od sezonu 2010/2011. Przez następne 12 miesięcy klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór Realu Madryt.
Wartym podkreślenia jednak faktem jest, iż już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikalny wzór dla krakowskiej drużyny.

sovinho_02 26.05.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 904706)
Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.

Z kąd takie info ?

WISŁAZWE 26.05.2010 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 904726)
Z kąd takie info ?

Skąd ?? Stąd :
eSKaWuKa.pl 10 znaków.

Żmijka 26.05.2010 14:00

Na miłośc Boską, SKĄD!

News z skwk pyly. Od nowego sezonu mamy "piknego" Adidasa.

chester 26.05.2010 14:08

http://www.football-shirts.co.uk/fan...Betterreal.png

nowe stroje Realu. ktoś przerobi?

Bartosz 26.05.2010 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester (Post 904740)

Cytat:

Niemiecka marka będzie dostarczycielem strojów Białej Gwiazdy od sezonu 2010/2011. Przez następne 12 miesięcy klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór Realu Madryt.
Wartym podkreślenia jednak faktem jest, iż już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikalny wzór dla krakowskiej drużyny.
Wg tej informacji przez sezon 10/11 będziemy grać w strojach wzorowanych na stroję Realu z sezonu 09/10
http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg

Suchman 26.05.2010 15:11

Może w końcu wróci Biała Gwiazda na koszulki.

brylant17 26.05.2010 15:30

Cytat:

Adidas będzie dostarczycielem strojów Wisły Kraków od sezonu 2010/2011. Tym samym wicemistrzowie Polski kończą współpracę z firmą Umbro.

Przez najbliższy rok klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór madryckiego Realu, a już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikatowy wzór dla krakowskiej drużyny.

by 90minut.pl

sayek89 26.05.2010 15:58

Tego się nie spodziewałem że Wisła w przyszłym sezonie będzie z Adidasem, a nie z Umbro.

DarekK_11 26.05.2010 15:59

ze strony estetycznej - załamka (chyba że coś nowego wymyślą)
ale na kasie pewnie zyska klub :)

blanco 26.05.2010 16:00

Ciekawe tylko logo jakiego sponsora będzie widniało na nowych koszulkach...

Szymonito 26.05.2010 16:07

Koszulka bedzie ok pod warunkiem, ze Biala Gwiazda bedzie na swoim miejscu i w odpowiedniej wielkosci. A cale to paskudne logo SA (swoja droga podobne do herbu realu- brrr) z minigwiazda widoczna chyba tylko pod lupa mozna wypieprzyc, bo na ramieniu glupawo by wygladalo.

wojtole14 26.05.2010 16:26

Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...

Sami 26.05.2010 16:27

del
.......

Nehiar 26.05.2010 16:28

Nie liczcie na białą gwiazdę - szansę na nią oceniam na <1% :P

SZYMEK_TSW 26.05.2010 16:33

Sami, Wisła zapewne będzie miała koszulki na wzór Realu ale z sezonu 2009/10; bo te co przerobiłeś to zapewne indywidualne dla Realu na nowy sezon.

Sami 26.05.2010 16:34

Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

sayek89 26.05.2010 16:37

http://img.interia.pl/sport/nimg/c/t...re_3845891.jpg

Tylko Biała Gwiazda... ;)

kaco1985 26.05.2010 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904812)
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

Chociaz nie przepadam za adidasem to taka by byla calkiem fajna... :)

Kamson 26.05.2010 16:47

Jak ja nienawidze tych 3 pasków na rękawach. Mam nadzieje, że chociaż nieźle zapłacą ;)

Pytanie do kogoś zorientowanego: jest jakakolwiek szansa na Białą Gwiazde na sercu? Stowarzyszenie będzie czynić jakieś działania w tym kierunku?

Sami 26.05.2010 16:51

To już tak na odwal, bo się spieszę:
http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

Szymonito 26.05.2010 16:53

Swietnie, na wlasne zyczenie pozbawmy sie w ****u naszego symbolu, z ktorym jestesmy kojarzeni. Nie wierze, ze nie da sie zrobic nic w tym kierunku. Na 100-lecie byly TAKIE piekne wzory koszulek - dlaczego od tego odchodzic?! Najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Osobiscie mi sie marzy koszulka meczowa bez nazwisk kopaczy na plecach (tylko z napisem "Wisla" lub "Wisla Krakow" jesli by sie zmiescil) i Biala Gwiazda. Rzut oka na koszulke Slavii Praga i KAZDY wie z kim ma do czynienia. Jak patrze na to cos na piersi na Wislackiej koszulce, to mnie mierzi - co to ma byc? Porto? Real? Matko...

@Sami
A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :)

wiertar 26.05.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 904804)
Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...



też wole ciuchy Nike... ale widząc podjeści tej marki do naszej drużyny narodowej( czarno-czerwono-białe koszulki, czy dres Polski z napisem Holland na plecach) to już wole te jak to nazwałeś stroje kolarskie... workowaty krój Umbro też nie był zbyt udany( chodzi mi o sam krój)

DarekK_11 26.05.2010 17:10

No to trzeba się przygotowywać na otrzymanie zwykłego szablonu z 3ma paskami. Po prostu "świetnie"...
(pomijając finanse)

A Biała Gwiazda na koszulkach nie leży w kwestii Adidasa/Umbro lecz klubu, więc raczej nie ma co się napalać na zmiany...

QBAS 26.05.2010 17:12

Jeśli adidas daje pokaźnie więcej kasy niż pozostali gracze to nie mamy co się w ogóle nad estetyką zastanawiać. Jeśli Wisła zarobi na tym więcej, to mnie ten wzór się podoba. I to bardzo ;)

W tym sezonie nie ma pewnie szans na białą gwiazdę na strojach meczowych. Niemniej jednak wydaje mi się, że należy już teraz czynić starania i wiercić dziurę w brzuchu, żeby w kolejnych sezonach się ona pojawiła. Szczególnie, że z informacji podanej tutaj przez kogoś, w sezonie 2011/12 Wisła ma dostać nowy model.

Mam zatem nadzieję, że osoby z SKWK wezmą sobie to za punkt honoru i doczekamy się znowu tego miłego akcentu na naszych koszulkach. Tylko tak jak mówię, nie za 5 dwunasta tylko systematycznie i przez długi czas o tym odpowiednim osobom przypominać. Szczególnie w sytuacjach jak my (kibice) jesteśmy chwaleni.

brylant17 26.05.2010 17:15

Z kilka stron wcześniej:

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png

Zamiast bet a home,Telefonika


Niektórzy piszą też, że podoba się to


http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png

blanco 26.05.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymonito (Post 904827)

@Sami
A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :)

Skoro Sami'ego nie ma to ja zrobiłem z Białą Gwiazdą :

http://img195.imageshack.us/img195/9729/wislav.png

DarekK_11 26.05.2010 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904840)

No to jest całkiem spoko jak na Adidasa. Dobry klimat dają te cieniowania no i wiadomo dużo daje widok Gwiazdy :)

@QBAS: masz rację najważniejszy interes, ale tutaj tylko oceniam estetykę :P

brylant17 26.05.2010 17:40

blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?




edit no to czekamy :D

blanco 26.05.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904856)
blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?

Jakbym umiał to bym zrobił :) Poczekajmy na Sami'ego :D.

Tenzen 26.05.2010 18:05

Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.

Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png
tu te paski są krótsze i nawet by było.

wiertar 26.05.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 904866)
Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.

Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png
tu te paski są krótsze i nawet by było.

Nie o te paski chodzi/!!!

Sami 26.05.2010 19:02

Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D

Arturo Qr2nów 26.05.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904812)
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

Zamiast herbu SA - Biała Gwiazda (ale na to nie ma co liczyć teraz) i jak dla mnie bomba. Nie gramy w Zinie czy innym anonimowym producencie, kasa będzie pewnie przyzwoita więc nie ma co płakać. Poza tym, to nie wybieg w Mediolanie

papiwislak 26.05.2010 19:14

a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....

blanco 26.05.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904882)
Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D

Koledzy chcą,żebyś zaprojektował białą koszulkę z gwiazdą zamiast loga SSA i bez dwóch pasków,które idą od szyi :p

fanTS1906 26.05.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez papiwislak (Post 904888)
a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....


To kto bedzie teraz sponsorowal Legie? Moze Umbro :D ?

A tak nawiasem mowiac to jakies dziwne kompleksy z Was wychodza kiedy mowicie ze paski sa wiesniackie i dresiarskie. Jak macie znajomosci za granica to dobrze wiecie ze tam nr 1 jest adidas i kolesie sie nosza z paskami zeby zaszpanowac a nie sie wstydzic

Jez 26.05.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904840)
Z kilka stron wcześniej:

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png

Zamiast bet a home,Telefonika


Niektórzy piszą też, że podoba się to


http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png

Jakby takie były...to miodzio ;) ale szczerze powątpiewam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl