![]() |
Przyszły sezon to ten w którym Wiślacy będą biegać w nowych trykotach. Czy ktoś już coś wie o nowych strojach na sezon 10/11 ?
|
Cytat:
|
Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
eSKaWuKa.pl 10 znaków. |
Na miłośc Boską, SKĄD!
News z skwk pyly. Od nowego sezonu mamy "piknego" Adidasa. |
|
Cytat:
Cytat:
http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg |
Może w końcu wróci Biała Gwiazda na koszulki.
|
Cytat:
by 90minut.pl |
Tego się nie spodziewałem że Wisła w przyszłym sezonie będzie z Adidasem, a nie z Umbro.
|
ze strony estetycznej - załamka (chyba że coś nowego wymyślą)
ale na kasie pewnie zyska klub :) |
Ciekawe tylko logo jakiego sponsora będzie widniało na nowych koszulkach...
|
Koszulka bedzie ok pod warunkiem, ze Biala Gwiazda bedzie na swoim miejscu i w odpowiedniej wielkosci. A cale to paskudne logo SA (swoja droga podobne do herbu realu- brrr) z minigwiazda widoczna chyba tylko pod lupa mozna wypieprzyc, bo na ramieniu glupawo by wygladalo.
|
Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...
|
del
....... |
Nie liczcie na białą gwiazdę - szansę na nią oceniam na <1% :P
|
Sami, Wisła zapewne będzie miała koszulki na wzór Realu ale z sezonu 2009/10; bo te co przerobiłeś to zapewne indywidualne dla Realu na nowy sezon.
|
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:
http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png |
|
Cytat:
|
Jak ja nienawidze tych 3 pasków na rękawach. Mam nadzieje, że chociaż nieźle zapłacą ;)
Pytanie do kogoś zorientowanego: jest jakakolwiek szansa na Białą Gwiazde na sercu? Stowarzyszenie będzie czynić jakieś działania w tym kierunku? |
To już tak na odwal, bo się spieszę:
http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png |
Swietnie, na wlasne zyczenie pozbawmy sie w ****u naszego symbolu, z ktorym jestesmy kojarzeni. Nie wierze, ze nie da sie zrobic nic w tym kierunku. Na 100-lecie byly TAKIE piekne wzory koszulek - dlaczego od tego odchodzic?! Najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Osobiscie mi sie marzy koszulka meczowa bez nazwisk kopaczy na plecach (tylko z napisem "Wisla" lub "Wisla Krakow" jesli by sie zmiescil) i Biala Gwiazda. Rzut oka na koszulke Slavii Praga i KAZDY wie z kim ma do czynienia. Jak patrze na to cos na piersi na Wislackiej koszulce, to mnie mierzi - co to ma byc? Porto? Real? Matko...
@Sami A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :) |
Cytat:
też wole ciuchy Nike... ale widząc podjeści tej marki do naszej drużyny narodowej( czarno-czerwono-białe koszulki, czy dres Polski z napisem Holland na plecach) to już wole te jak to nazwałeś stroje kolarskie... workowaty krój Umbro też nie był zbyt udany( chodzi mi o sam krój) |
No to trzeba się przygotowywać na otrzymanie zwykłego szablonu z 3ma paskami. Po prostu "świetnie"...
(pomijając finanse) A Biała Gwiazda na koszulkach nie leży w kwestii Adidasa/Umbro lecz klubu, więc raczej nie ma co się napalać na zmiany... |
Jeśli adidas daje pokaźnie więcej kasy niż pozostali gracze to nie mamy co się w ogóle nad estetyką zastanawiać. Jeśli Wisła zarobi na tym więcej, to mnie ten wzór się podoba. I to bardzo ;)
W tym sezonie nie ma pewnie szans na białą gwiazdę na strojach meczowych. Niemniej jednak wydaje mi się, że należy już teraz czynić starania i wiercić dziurę w brzuchu, żeby w kolejnych sezonach się ona pojawiła. Szczególnie, że z informacji podanej tutaj przez kogoś, w sezonie 2011/12 Wisła ma dostać nowy model. Mam zatem nadzieję, że osoby z SKWK wezmą sobie to za punkt honoru i doczekamy się znowu tego miłego akcentu na naszych koszulkach. Tylko tak jak mówię, nie za 5 dwunasta tylko systematycznie i przez długi czas o tym odpowiednim osobom przypominać. Szczególnie w sytuacjach jak my (kibice) jesteśmy chwaleni. |
Z kilka stron wcześniej:
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png Zamiast bet a home,Telefonika Niektórzy piszą też, że podoba się to http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png |
Cytat:
http://img195.imageshack.us/img195/9729/wislav.png |
Cytat:
@QBAS: masz rację najważniejszy interes, ale tutaj tylko oceniam estetykę :P |
blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?
edit no to czekamy :D |
Cytat:
|
Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.
Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png tu te paski są krótsze i nawet by było. |
Cytat:
|
Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D
|
Cytat:
|
a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....
|
Cytat:
|
Cytat:
To kto bedzie teraz sponsorowal Legie? Moze Umbro :D ? A tak nawiasem mowiac to jakies dziwne kompleksy z Was wychodza kiedy mowicie ze paski sa wiesniackie i dresiarskie. Jak macie znajomosci za granica to dobrze wiecie ze tam nr 1 jest adidas i kolesie sie nosza z paskami zeby zaszpanowac a nie sie wstydzic |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl