![]() |
|
Cytat:
Co do bramki puszczonej przez Pawelka (na 1-2) to czy ja wiem czy to az tak wielki jego blad ? Byl zasloniety przez atakujacego,ktory prawdopodobnie tracil lekko pilke. Czytajac relacje zupelnie inaczej wyobrazalem sobie "wielkiego babola" |
zeby to jeszcze po jakis akcjach... a bramki takie indywidualne ze tak powiem, Brozkowi miejsca do strzału nie pożałowali
|
Dobre wiadomości są takie, że Boguś od jutra ma rozpocząć normalne treningi z drużyną - przynajmniej sam ma taką nadzieję. Zresztą zawsze można zapytać się go o przygotowanie zespołu i nie tylko. Tutaj jest taka możliwość.
|
Cytat:
|
kto faulował Diaz czy Jirsak ? Wydaje mi sie ze ten 1, a Jirsak dostal zoltko.
|
no ale wśród bramkarzy jest progresja. Pewnie są zapraszani wg. ceny. Ten Hindus był za darmo, teraz Ilzi za jakieś grosze... potem XXXX potem YYYY a na końcu jest Silanpaa za którego trzeba zapłacić słono pomimo że za pół roku kontrakt mu się kończy(czyli dobry jest):)
|
Niektórzy się zastanawiają jak wielkimi ogórkami muszą być Cebanu i Juszczyk, że w bramce nadal stoi Pawełek, a ja się pytam jakich to patałachów bramkarskich ściąga się do nas na testy, że po paru dniach są uznawani za gorszych od super Maria. Brama puszczona dzisiaj przez Pawełka to kolejna kompromitacja w jego wykonaniu. Każdy to widzi, wszyscy wiedzą, że facet zawali nam kilka punktów na wiosnę, ale na konkurenta nie wyłożymy złamanego eurosa. Dramat.
A tak poza tym wszystkie dzisiejsze bramki, poza tą z karnego, takie trochę z dupy wzięte. Cieszy za to wynik. |
Moja uwaga, tak mała. Szachtar to jest najgorzej ustawiona taktycznie drużyna ze wschodu, jaką kiedykolwiek było dane mi oglądać. Oni bazują głownie na wyczynach przepłaconych Brazylijczyków. Im potrzeba dobrego trenera. Dlatego remis uważam za przyzwoity wynik.
Pawełek gra jak gra,lepiej nie będzie. Dziwi natomiast zachowanie klubu, że nic nie zamierza z tym zrobić. Znaczy robi coś ,ale wygląda to tak jakby czekali na cud,że znajdą kogoś kto piłkę lecącą złapać potrafi. |
Cytat:
|
Jedno jasno widać tak jak zapowiadał Skorża Mauro zaczyna częściej przebywać na ławce niż na boisku
|
Ehhhh... Po tym, co dzisiaj zobaczyłem stwierdzam- trzeba nam na gwałt nowego bramkarza. Po kolejnym takim wyskoku musi "fajnie" spadać mobilizacja w obronie. Przecież, co by nasi defensorzy nie zrobili i tak nie znają dnia ani godziny. Jedyne, co pociesza to fakt, że taki Szachtar też ma niezłego akrobatę między słupkami. Najpierw wpuścił w krótki róg, a potem też musiał się nieźle wysilić żeby ten strzał Brożka wpadł do bramki.
Następna kwestia, czy moglibyście się przestać jarać Beto do czasu kiedy zobaczycie go w akcji? Że wyszedł w podstawowym składzie, albo, że się przewinął kilka razy w relacji tekstowej to już znaczy, że mega wzmocnienie? Troszeczkę powagi, proszę. |
Ten bład Pawełka ,to poprostu jego kolejna wpadka,takich farfocli bylo pare na jesien i bedzie pewnie na wiosne.
My dalej testujemy jeszzce gorszych od niego ,zastanawiam sie kto w klubie decyduje sie przez takie działanie wystawiac na posmiewisko. A z Beto to podobnie jak Uran235--------nic jeszcze o nim nie wiemy,pozyjemy zobaczymy. |
HEDu, faulował Jirsak, zagranie Diaza było zinterpretowane jako czyste. Doskonale to widać na video z TWSD.
EDIT: Jednak na odwrót ;] Diaz faulował. |
Bo klub tak na prawdę szuka zastępcy dla Pawełka ,chodzi o zwiększenie rywalizacji .
Być może on jest mistrzem treningów ,w każdym razie moim zdaniem z Mariuszem trzeba pracować nad -detalami ,między innymi nawykami,reakcjami,kontrolą ,koncentracją itd.... takimi zdawać by się mogło drobiazgami . |
Humor na weszlo.com to zdecydowanie ten rodzaj, który do mnie najbardziej trafia :)
Akurat zamieścili fajny artykuł o poszukiwaniu przez nas bramkarza... "(...)Być może wiślacki sztab szkoleniowy prowadzi badania naukowe i chce oszacować, ilu w Europie jest bramkarzy gorszych niż Pawełek. Bo już wiadomo, że kolejny leszcz ma przylecieć lada dzień. Jeśli będziecie jechać przez Czechy, Słowację albo któryś z krajów bałkańskich i zobaczycie mężczyznę, który w pośpiechu próbuje się nauczyć podstaw łapania piłki, zapewne właśnie szykuje się do testów." http://www.weszlo.com/news/2204 Zachęcam do przeczytania całości :D |
Widzę że Skorża liczy mocno na Zieńczuka. Na Prawym skrzydle chyba na razie remis w rywalizacji. Zdziwiło mnie że Marcelo miał sporo okazji w ofensywie i nie szło mu najgorzej. Czyżby Baszczu był już jedną nogą poza Wisłą jeśli trener wystawia w składzie Singlara.. Oby ławka podziałała mobilizująco na Cantoro, bo potrzebujemy każdego zawodnika z kadry.
|
|
Cytat:
|
Jirsak chyba stracił w środku, że tak wracał aż w pole karne ?
|
wideo: trener podsumowuje mecz sparingowy z Szachterem - http://uk.youtube.com/watch?v=ZdqqCdZ5t-4
|
Cytat:
Widocznie jestem tak samo mało spostrzegawczy jak tamten sędzia ;] Pomyliłem Diaza z Jirsakiem :D |
Cały czas wierzę w Niedzielana.. Ale jak on pół zgrupowania nie trenuje to trochę tracę optymizm.
|
Handerson wraca do domu. Troche szkoda bo na treningach mu chyba nieźle szło nawet bramki strzelał. Wolę 19 latka w rezerwie niż Tomka Dawidowksiego który zajmuje tylko miejsce!!
|
O kant dupy rozbic te testy.
|
|
noo to zaraz to zdjecie zobaczymy na onecie, interii i jutro w przeglądzie sportowym. Tytuły "bójka na treningu Wisły", "fatalna atmosfera w szatni Wisły", "Piłkarzom puszczają nerwy po kompromitacji z Schachtarem", "czy to koniec Wisły??"
Szkoda że rezygnujemy z Handersona, nie dostał zbyt dużo szans na pokazanie sie. Napewno bym wolał żeby to on grał a nie Dawidowski, ale widocznie Skorża ocenił że nie jest to wzmocnienie na teraz. Cały czas licze na to że pojawi sie jakiś bramkarz, bo nie wiem jak oni sobie to wyobrażają, że będzie tylko beznadziejny Pawełek i wielka niewiadoma - Cebanu... |
Cytat:
|
Nie wiem czy się zgodzicie ale można odnieść wrażenie że MS dość chyba spasował ten Beto. Wystawia go w każdym sparingu, daje pograć, wypowiada się o nim dość ciepło, ba wspomina coś wręcz o przejściu na grę dwoma napastnikami.
Wygląda na to że chyba coś w nim widzi. I oby miał rację. |
Beto to jest zawodnik o jakiego Skorży chodziło.Wysoki ,dobrze zbudowany napastnik.Wystawia go w każdym meczu bo chce go do rundy przygotować dobrze oraz żeby sie zgrał z kolegami z druzyny.Szkoda troche Handersona ale coż będą następni może lepsi.Teraz priorytetem będzie ktoś na defensywnego pomocnika bo Mauro narzeka na ból w pachwinie.Więc zobaczymy czy Bednarz kogoś znajdzie czy zagramy tym co mamy.
|
Beto to bardzo ważny zawodnik dla Skorży. Drużyna do tej pory nie miała zawodnika, który potrafiłby przytrzymać piłkę i ją odegrać, dać czas innym zawodnikom na wyjście na pozycje . Taką funkcję mógłby spełniać Garguła w pomocy, ale skoro go nie ma, to może ją spełniać również taki target man jak Beto.
|
Junior ładną bramke zdobył w sparingu . Kiedy będzie ten wywiad z Bednarzem?
|
Cytat:
cz.2 http://pl.youtube.com/watch?v=p-MNb6LDWCk cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=ZMv657F5Y7g |
Cytat:
|
Redakcja obiecała dziś obszerny wywiad z Jackiem Bednarzem z wieloma interesującym nas informacjami a dzień się powoli kończy..
edit: O akurat:) |
nic ciekawego w tej pierwszej części, tyle to ja wiedziałem bez tego wywiadu
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20072
Całość w wersji tekstowej :) Wkrótce będą wszystkie części na video. |
Jeśli Brożek dziś zagra to według ostatnio wywnioskowanej prawidłowości nie strzeli dziś bramki mając 3 setki (FC Brasov). A może trener zapobiegnie temu i wystawi dziś innych zawodników;) Ciekawe jak zaprezentuje się Gołoś. Ciekawe czy zagra już trójka rekonwalescentów.
Osobiście czekam na bramki (najlepiej dużo) zawodników ofensywnych (najlepiej napastników). |
Dzisiaj ma zagrać jednak ten drugi garnitur. Ale jeśli wystąpi Małecki to chciałbym, żeby strzelił bramkę. Nie ukrywam, że to jeden z moich faworytów :D Najlepiej, gdyby bramki strzelili Małecki, Boguski i Gołoś :D
|
Zieńczu z Gołosiem mają chyba w środku pomocy zagrać ciekawe jak im to wyjdzie.A bramki nieważne kto strzeli byle był z Wisły.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl