Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

pirat.z.karaibow 03.05.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wredny.bardzo (Post 719312)
Ja obstawiam ludzi bezdomnych, wspomnicie jutro o 9 moje słowa :)

Najsłabiej czuję się w Ludziach Bezdomnych, Panu Tadeuszu, Nie-Boskiej komedii i Nad Niemnem. Oby nie było niczego z tych.

Lupo 03.05.2009 12:11

Na rozluźnienie :-)

http://www.youtube.com/watch?v=RatQ1u--IxE <-- znany utwór :-) Pozytywnie nastraja :-)

igor1906 03.05.2009 12:25

ja licze na przecieki :F

PaluchTSW 03.05.2009 13:13

i niby gdzie chcesz ich szukać?

igor1906 03.05.2009 13:15

na probna conieco znalazlem, biorac pod uwage jaja z testem gimnazjalnym moga sie ukazac ;) na googlach trzeba szukac, na forach, ale mysle ze dopiero po 24 jak juz.

PaluchTSW 03.05.2009 13:17

jak zamieszaczasz w internecie jakiś wpis/stronę/cokolwiek to odrazu to na google się nie pojawia więc google odpadają, pozostają fora jest ich miliony :)

godzilla 03.05.2009 14:57

70 lecie 1939-2009 przejrzycie literature wojenna:)

pirat.z.karaibow 03.05.2009 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 719424)
70 lecie 1939-2009 przejrzycie literature wojenna:)

Właśnie o tym już wspomniałem. To są moje ciche marzenia, naprawdę, nie byłoby lepszego i łatwiejszego tematu...

Pytanie: w spisie literatury maturalnej są oczywiście wiersze. Przy każdym z autorów w nawiasie doczytujemy się "Wybór wierszy". Czy jest znowu jakaś lista tych wierszy?

unpredictable_wislaczka 03.05.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 719425)
Właśnie o tym już wspomniałem. To są moje ciche marzenia, naprawdę, nie byłoby lepszego i łatwiejszego tematu...

Tata ciągle chodzi i mi powtarza o tej rocznicy,żebym zajrzała do tych książek. Chyba jeden z banalniejszych tematów to by był (poza Królem Edypem:) )

Tak sobie myślę,że skoro Błaszczykowski wybrał dziwny temat z Granicy, a czasu miał na pewno mniej na czytanie niż my, to chyba też damy radę, nie? :)

ed: pirat, nie, Kuba pisał dwa lata temu. Ale wiesz zawsze za podanie jakiejś epoki czy umiejscowienia fragmentu są punkty.Nie wiem może to dlatego, że ja generalnie Granicy nie cierpię,dlatego każdy temat z nią związany będzie wydawał mi się dziwny:)

pirat.z.karaibow 03.05.2009 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 719431)
icy, a czasu miał na pewno mniej na czytanie niż my, to chyba też damy radę, nie? :)

Ale co to był za temat. Podany tekst z którego można było wyciągnąć dosłownie wszystko, a do tego dołożone Przedwiośnie, gdzie autor bardzo jasno scharakteryzował stosunki na linii matka-syn.

Kiedy była ta matura? Rok temu? Jak tak to muszę iść z pretensjami do rodziców że za dluuuuugo zwlekali :lol:

KamAr 03.05.2009 15:26

Pirat, ciesz się, że jesteś rocznik '90, bo już rok później miałbyś na głowie majce...;| ;-)

pirat.z.karaibow 03.05.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 719442)
Pirat, ciesz się, że jesteś rocznik '90, bo już rok później miałbyś na głowie majce...;| ;-)

To też już oficjalnie wziąłem pod uwagę, i szczerze podziękowałem rodzicom że nie czekali jeszcze dwóch miesięcy :lol:

Inna sprawa że maturę z matematyki zdawałbym chyba 5 lat...

Q13SON 03.05.2009 15:36

Jak dla mnie
Wesele/Pan Tadeusz/Nie boska komedia


Powodzenia wszystkim jutro :)

piter116 03.05.2009 16:26

Byle nie Potop, Lalka, Chłopi, Nad Niemnem. Znając moje szczęście coś z tych się trafi...

DrewniaQ 03.05.2009 16:51

Napisałem matce listę lektur z podziałem: bardzo źle, źle, średnio, raczej dobrze, dobrze.
Jak wypadnie coś z z trzech pierwszych jako pierwsza będzie szukać mi jakiejś roboty :D


Tak serio, to będzie dobrze. Zero nerwów, a połowy lektur nie umiem. Zawsze można z wierszy pisać.

MS Wiślak 03.05.2009 17:11

Dokładnie masz racje zero nerwów ja nie wiem czy umię nawet połowe lektur:)
Im bardziej się człowiek stresuje tym bardziej wszystko mu się myli.

Konrad. 03.05.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 719498)
Napisałem matce listę lektur z podziałem: bardzo źle, źle, średnio, raczej dobrze, dobrze.
Jak wypadnie coś z z trzech pierwszych jako pierwsza będzie szukać mi jakiejś roboty :D

Znajomość lektury, jest potrzebna tylko jeśli celujesz w 90-100%. Spokojnie 60-80 wyciągniesz na samych fragmentach...

Ja miałem 75 bodaj, nie czytając żadnej lektury, ba jedynie dwa streszczenia...

A jutro poprawiam, bo próbuje zdać rozszerzoną (po dwóch lat całkowitego opiedalania się), i dosłownie nie mam pojęcia jak napisze, celuje miedzy 10%, a 90%...

pietras1234 03.05.2009 18:58

A jakieś plany po maturze?

Ola7 03.05.2009 19:08

Dłuuuuuugi odpoczynek ;)

A potem Turystyka lub Iberystyka (jak sie dostane oczywiście :P)

pirat.z.karaibow 03.05.2009 19:17

Złamałem rękę, nie piszę :(

Kamil 03.05.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietras1234 (Post 719714)
A jakieś plany po maturze?

praca melanze mecze:D
zadnych studiow
Cytat:

Złamałem rękę, nie piszę :(
ty tak na serio? :-P

pirat.z.karaibow 03.05.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 719731)
ty tak na serio? :-P

Niestety nie.

:lol:

Teraz wszyscy pewnie zakuwają, a tacy hardzi "Nie przerobiłem lektur" itp :foch:

Ola7 03.05.2009 19:39

Wcale nie :P Ja dziś cały dzień się relaksuję :)

bartek89TS 03.05.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 719751)
Wcale nie :P Ja dziś cały dzień się relaksuję :)

Dokładnie nie ma po co sie uczyc, co ma byc to bedazie:) Ja tez sie dzis relaksowałem pijąc browarki :):)a lektury prawie zadnej nie przeczytałem :p

Aro1234 03.05.2009 19:42

Ja tak samo :> dziś cały dzień (prawie) poza domem :-) Zaraz jeszcze kąpiel, chwilka gry w PESa, kolacyjka i spać :D

Q13SON 03.05.2009 19:53

Nie macie żadnych ambicji :foch:

Podobno mają być jakieś wzmożone kontrole na maturach przez ten wyciek z gimnazjum. Cóż może będzie ciekawiej.

PS. Kamil "to" co masz w avatarze to prawda?

pirat.z.karaibow 03.05.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 719758)
PS. Kamil "to" co masz w avatarze to prawda?

Jak dla mnie to co on ma w avatarze to Arkadia

:lol:

Idę spać, powodzenia!

MS Wiślak 03.05.2009 19:59

Ambicje poszły w las... :), kontrole maja być i to bardzo wzmożone ponoć także może być ciekawie.

Zola 03.05.2009 20:01

do usunięcia

godzilla 03.05.2009 20:24

co to kur jest jadro ciemnosci?;o

gris 03.05.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 719786)
co to kur jest jadro ciemnosci?;o

Widzę, że kolega poznaje lektury z nazwy :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 719768)
jakby Ktos szukal jakis "przeciekow" np po 24:00 i cos "znalazl" to niech wrzuci linka :P

szczesciu trzeba pomagac ha ha :D

a bardzo proszę, tylko nie dziękować :P
http://b62.grono.net/66/67/gallery-76124531-500x500.jpg

PaluchTSW 03.05.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 719786)
co to kur jest jadro ciemnosci?;o

jądro ciemności jest wtedy gdy skaleczysz się w stope i gangrena zboczy z kursu "na serce"

IndykTSW 03.05.2009 20:44

Powiem wam ze w tej chwili chciałbym sie napić wódki, szczerze mówię. Nie przerobiłem 4 lektur i już mi sie ich nie chce ruszać.

Kamil 03.05.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 719758)

PS. Kamil "to" co masz w avatarze to prawda?

kij to wie,
teraz moge powiedziec juz tylko tyle na temat jutrzejszej matury

http://marcin89tauzen.wrzuta.pl/audi...olf_-_no_stres

unpredictable_wislaczka 03.05.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 719803)
Nie przerobiłem 4 lektur i już mi sie ich nie chce ruszać.

Teraz to już nie ma sensu ruszać czegokolwiek. Ja im więcej czytam, tym mniej wiem, więc tak jak Kamil napisał - no stres. I tak już chyba nic nie zmienimy
powodzenia wszystkim!

djjamajczyk 03.05.2009 21:02

Dobra Panie i Panowie powodzenia jutro ;)(przyda nam się wszystkim)

Speedy 03.05.2009 21:12

Co ma byc to bedzie, powodzenia panie i panowie :D a bedzie pan tadeusz ;p

Kamil 03.05.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 719832)
Co ma byc to bedzie, powodzenia panie i panowie :D a bedzie pan tadeusz ;p

jak dla mnie może być, ale tylko i wyłącznie po maturze ;)

Padre1906 03.05.2009 21:14

Idę spać... Powodzenia Panie i Panowie. Moc jest z nami ;]

IndykTSW 03.05.2009 21:14

21 pkt i zdajemy, damy rade:):)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl