![]() |
Pany. Sprawa jest taka. Mam co prawda inżyniera ale jakoś mnie natchnęło że zrobie sobie technika. I umyślałem sobie kierunek ekspoloatacja portów i terminali w Żaku. Ma to wogóle sens ? Żak daje jakie uprawnienia i kwalifikacje ? Jest po tej szkole możliwa praca na lotnisku ? A może inna zaoczna szkoła policealna ? Prosze o wszelkie info.
|
Studiuje ktoś amerykanistykę na UJ? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl