Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 20.12.2008 02:17

hehe ja ide za ciosem ale obstawianie po ciezkich pracach kanalizacyjnych jest niebezpieczne:D
Mi tez wlasnie Mastricht nie odpalil

W ogole to juz przez pewien czas ogladam mecze przez ta strone ale o zgrozo zawsze robilem to z poziomu soccer - live a oni oprocz ligi niemieckiej maja na prawde sporo spotkan i to w jakiosci nie spotykanej przez sc.


http://www.atdhe.net/

WiselkaMLP 20.12.2008 12:37

Birmingham - Reading 3.20 x
Huddersfield - Hereford 1.65 1
Aldershot - Grimsby 1.67 1
Cardiff - Sheffield W. 1.75 1
Tranmere - Bringhton 1.80 1

kurs: 27.78


Millwall - Crewe 1.40 1
Lille - Le Havre 1.50 1
Aldershot - Grimsby 1.67 1
CS Brugge - Roeselare 1.40 1

kurs: 4.91

ROZPISOWY 3 z 4 :

Bournemouth - Bury 2.40 2 A
PSG - Valenciennes 1.50 1 C
Darlington - Barnet 1.60 1 B
Nijmegen - Den Haag 1.45 1 D

zasolanin 20.12.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644744)
zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.

Ciężkie mecze moim zdaniem. Lazio ostatnio ładnie odrobiło straty z Udinese także można by było zaryzykować a jesli chodzi o Real to jest to bardzo cięzki mecz ponieważ każdy wie jak się teraz prezentuje Real, jak jest nieprzewidywalny i zastąpiłbym Nantes za ten mecz ;)

gris 20.12.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 644665)
AZ Alkmaar - FC Utrecht 1 1,25
RC Lens - Stade Brestois 29 1 1,55
Kurs: 1,94

Kupon nr 1
Hull City - Sunderland FC 1X 1,29
FC Nantes - FC Sochaux 1X 1,25
OSC Lille - AC Le Havre 1 1,45

Kurs: 2,34

Kupon nr 2
NAC Breda - Vitesse Arnheim 1 1,6
San Jose Sharks - New York Rangers 1X 1,28

Kurs: 2,05

_bzyku_ 20.12.2008 14:38

Cardif-Shieffeld-1
Milwal-Crewe-1
Lazio-Palermo-1
Caen-Lyon-2
Espanyol-Atletico-2
Ako 19.32
Stawka 8zł
Ew.Wygr. 139.10

.......................

West Ham- Aston-x
Bristol-Burnley-x
St.Etienne-Auxerre-x
Ako 27.90
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 50.20

No i hu. bombki strzelił - pierd..ony Milwal za 1,4 :/ z ostatnią druzyną w tabeli zremisować .....................

1q2 20.12.2008 23:57

neisamowita sprawa - wczoraj 5/6 ,noc 2/2, dzis 3/3 :) - 60 zeta bo wymieklem pod koniec meczu Interu i Atletico i stawialem kontry( a po kilku minutach padaly bramki) ale i tak +700 przez 2 dni, grajac po 20-30 zlotych na zaklad(1,2 badz 3 mecze).

Ale zdaje sobie sprawe ze byla to kumulacja farta.

pan Dudi - rozliczyli Ci juz zaklad z tym Mastrichtem? , bo nie wiem czy pisac do nich czy czekac...

WiselkaMLP 21.12.2008 10:19

Grafschap - Ajax 1.45 2
Leixoes - Amadora 1.70 1
Twente - Willem II 1.40 1

kurs: 3.45


ROZPISOWY 2 z 3 :

Marsylia - Nancy 1.52 1 A
Monaco - Bordeaux 2.30 2 B
PSV - Feynoord 1.52 1 C

konrad1991tsw 21.12.2008 11:57

1 kupon:
West Brom. - Manch.City 2 2.20
PSV - Feyenoord 1 1.52

kurs: 3.34

2 kupon:
PSG - Valenciennes 1 1.50
FC Porto - Maritimo 1 1.35
Ystads IF - Skovde 1 1.45
Vienna - Graz 1 1.40

Kurs: 4.11

3 kupon:
Deportivo La Coruna - Huelva 1 1.72
Rosja (zw.) 1 1.35
Polska - Finlandia 1 1.55

Kurs: 3.60

Pozdrawiam

4fan_player 21.12.2008 12:06

Milan, Standard, Porto, PSG, Villareal lb 2. Co sądzicie o tym?

konrad1991tsw 21.12.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 645234)
Milan, Standard, Porto, PSG, Villareal lb 2. Co sądzicie o tym?

Ja bym zrezygnował z Milanu... Ostatnio im kiepsko idzie, kilku zawodników złapało kontuzje, a poza tym Udinese jest nieobliczalne i ma niezły atak.

WiselkaMLP 21.12.2008 12:28

dla wszystkich ktorzy chca stawiac na Milan dojdzcie do odpowiednich wnioskow ... :

http://www.seriea.pl/index.php?stron...artykul=129403

1q2 21.12.2008 12:46

Fakt ze z Milanem to niewiadoma jest, z jednej strony na pewno potraktuja ten mecz priorytetowo bo poza Interem scisk w czolowce straszny,z drugiej Milan gra slabo ,kontuzje + Udinese gra lepiej niz by to wyniki mialy wskazywac.

Ja dzis cos takiego gram, choc tez to do wielkich pewniakow nie nalezy.

PSV - Feye - 1
Marsylia - Nancy - 1
Kolner - Ingolstadt(hokej niemcy) - 1

Tobi1906 21.12.2008 14:18

Moje na dzisiaj :)

nr 1)

Psy-Feyenoord 1 :)
Marsylia-Nancy 1
Oostende-Namen 1 :)
La Coruna-Huelva 1
Atalanta-Juve x2 :)
Psg-Valenciennes 1

za 10 zl---->77,80

nr2)

Twente-Willem II 1 :)
Leixoes-Amadora 1
Falkirk0Celtic 2 :)
Cagliari-Reggina 1 :(
Kac-Innsbruck 1
Aek Ateny-Ergotelis 1
Olhanense-Leira 1 :(
Vienna-Graz 1
Milan-Udine 1

za 10 zl----->378,30

Tobi1906 21.12.2008 14:21

I jeszcze takie zabwki......

Arsenal-Liverpool (1pol) x :)
La Coruna-Huelva (1pol) 1 :)
Lecce-Bologna (1pol) x:)
Sampdoria-Fiorentina ( 1pol) x :(

za 2 zl_------>34,70

oraz

Munchen-Crimitschau 1
Koeln-Inglostad 1 :(
Hannover-Augsburger 1x:)
Villach-Alba 1

za 4 zl------->15,40

_bzyku_ 21.12.2008 14:40

Marsylia 1
Standard 1
Porto 1
Liverpool x2
Sevilla x2

gris 21.12.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 644922)
Kupon nr 1
Hull City - Sunderland FC 1X 1,29
FC Nantes - FC Sochaux 1X 1,25
OSC Lille - AC Le Havre 1 1,45


Kurs: 2,34

Kupon nr 2
NAC Breda - Vitesse Arnheim 1 1,6
San Jose Sharks - New York Rangers 1X 1,28


Kurs: 2,05

Kupon nr 1
Chievo Verona - Genoa CFC 1X 1,31
FC Volendam - Heracles Almelo 1X 1,37

Kurs: 1,79

Kupon nr 2:
Paris Saint Germain - Valenciennes FC 1 1,45
Racing de Santander - CF Malaga 1X 1,24

Kurs: 1,8

Kupon nr 3
Energa Czarni Slupsk - Basket Kwidzyn 1 1,6
Florida Panthers - Colorado Avalanche 1X 1,39

Kurs: 2,22

Kupon nr 4
EHC Liwest Black Wings Linz - Olimpija Ljubljana 1 1,5
EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 1 1,4

Kurs: 2,1

kuczmen 21.12.2008 15:09

Za ile gris te kupony wyslałeś ?

Tobi1906 21.12.2008 18:17

Oj na dzisiaj na Marysli to duzo ludzi pojdzie w plecy, Psg nie wiele lepiej na ta chwilke!

4fan_player 21.12.2008 18:29

No niestety ja jakoś czułem żeby nie grać Marsylii. Ale PSG zagrałem. Oni są strasznie słabi.

pan Dudi 21.12.2008 18:34

Ja się dziś wydupcyłem na ManC. A Marsylia rzeczywiście pięknego psikusa sprawiła ;)

Tobi1906 21.12.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 645394)
No niestety ja jakoś czułem żeby nie grać Marsylii. Ale PSG zagrałem. Oni są strasznie słabi.

Psg 2-2 :) Marsylia w plecy..

potweierdzam

4fan_player 21.12.2008 18:42

I tak są słabi.

Vashut 21.12.2008 18:45

a ja grałem kupon od soboty i powiedziałem sobie, że jak nie wejdzie to zagram to Marsylię i PSG, bo mimo wszystko obydwa mecze to były "jedynki" ale na szczęście wszedł sobotnio- niedzielny tzn,

Saragossa- Alicante 1
Rangers- Dundee 1
Mutd- LDU quito 1

tak na luzie za 50 zł 128 :)

moja strategia jest taka- gram często na przełamanie, prawdopodobieństwo że coś wtop takie samo jak przy super pewniaku a kurs wyższy.. poza tym są takie drużyny, które wiadomo, że muszą pójśc do góry w swoich ligach- kto się zna na piłce ten wie, było pewne że po słabym początku do góry pójdą Porto czy Roma, teraz kolej na Fenerbahce i Psv.. a za miesiac znów ktoś się będzie z dołka wygrzebywał..

4fan_player 21.12.2008 18:48

Dziękuję PSG :) jesteście najlepsi!

konrad1991tsw 21.12.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 645230)
1 kupon:
West Brom. - Manch.City 2 2.20
PSV - Feyenoord 1 1.52

kurs: 3.34

2 kupon:
PSG - Valenciennes 1 1.50
FC Porto - Maritimo 1 1.35
Ystads IF - Skovde 1 1.45
Vienna - Graz 1 1.40

Kurs: 4.11

3 kupon:
Deportivo La Coruna - Huelva 1 1.72
Rosja (zw.) 1 1.35
Polska - Finlandia 1 1.55

Kurs: 3.60

Pozdrawiam

Widzę że dzisiaj nie tylko ja poległem na PSG (piękny prezent na święta zrobili chłopaki) i Man.City :-/ A Marsylia to już się wybitnie popisała...

gris 21.12.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 645304)
Kupon nr 1
Chievo Verona - Genoa CFC 1X 1,31

FC Volendam - Heracles Almelo 1X 1,37

Kurs: 1,79

Kupon nr 2:
Paris Saint Germain - Valenciennes FC 1 1,45
Racing de Santander - CF Malaga 1X 1,24

Kurs: 1,8

Kupon nr 3
Energa Czarni Slupsk - Basket Kwidzyn 1 1,6
Florida Panthers - Colorado Avalanche 1X 1,39

Kurs: 2,22

Kupon nr 4
EHC Liwest Black Wings Linz - Olimpija Ljubljana 1 1,5
EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 1 1,4


Kurs: 2,1

pechowa niedziela.....

1q2 22.12.2008 01:39

No fart sie w koncu skonczyl ale i tak bilans weekendu jest calkiem niezly.Nie bede sie tu sie wglebial w szczegoly, ale Marsylia-Nancy - nie stracilem na tym meczu zbyt wiele ale normalnie szok ze takie wyniki moga sie zdarzać, bo jest to wbrew jakiejkolwiek logice;)

WiselkaMLP 22.12.2008 09:01

dzisiaj gowno jest jak zawsze w poniedzialek ale wymyslilem cos takiego :

ROZPIS 2 z 3

Everton - Chelsea 2 1.75
Strasbourg - Boulogne x 3.00
Benfica - Nacional 1 1.40

cola 22.12.2008 13:22

WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam

WislakWiDoK 22.12.2008 13:30

Co sądzicie o zagraniu singielka na chelsea dzis? :)

pan Dudi 22.12.2008 13:45

No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)

WislakWiDoK 22.12.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 645727)
No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)

Wczoraj nie byłem przekonany co do Barcy, skusiłem sie i wyszło na +, może chelsea też nas nie zawiedzie ;]

pan Dudi 22.12.2008 13:59

Chyba każdy możliwy serwis i ludzie, którzy coś tam wiedzą radzą stawiać na Czelsi. Niektórzy nawet mówią, żeby grać handi -1. Oby nie było niespodzianki ;)

WislakWiDoK 22.12.2008 14:02

Kursy na ten mecz również spadają, wczoraj moża było dorwać 1.80, dzis juz tylko 1.60-1.70...
Ps.Zobaczymy o 21 czy statystyki nie kłamią...;]

kalvin 22.12.2008 15:16

No i poszedł taki dubelek:
Everton-Chelsea 2
Rodovre-Frederikshavn 1

Chelsea złapałem za 1,68 ale pewnie poleci jeszcze w dół.
W sumie to nie jestem taki pewien co do ich zwycięstwa, ale dziś straszna posucha w ofercie więc zaryzykowałem :-p

cola 22.12.2008 19:55

WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam

pan Dudi 22.12.2008 20:01

Jeśli pytasz poważnie :D , to po prostu klikasz interesujące Cię typy a następnie w "AKUMULATOR" wpisujesz ile chcesz postawić.

cola 22.12.2008 20:47

a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym

WislakWiDoK 22.12.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cola (Post 646012)
a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym

Możesz zagrać kupon rozpisowy np. 3/6 ale żeby to ci sie opłaciło musisz miec duże kursy i dużą stawke...

pan Dudi 22.12.2008 21:08

Myślę, że za szybko, żeby nawet mówić o rozpiskach itp. ;) Specjalnie wszedłem na ten Twój sportingbet i opisałem Ci co i jak na podstawie tego co tam widziałem. Rubryczka akumulator jest tylko w sportingbecie, gdzie indziej nazywa się to inaczej, albo wcale. Po lewej masz tabelkę z nazwami lig, klikasz na interesujące Cię i sobie typujesz. Po prawej potem pokazują Ci się Twoje typy. Możesz obstawiać pojedynczo, a możesz obstawić też kupon kombinacyjny/ akumulacyjny. Żeby to zrobić po prostu w tej rubryczce, o której piszę wpisujesz za ile chcesz ten kupon puścić i gra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl