![]() |
hehe ja ide za ciosem ale obstawianie po ciezkich pracach kanalizacyjnych jest niebezpieczne:D
Mi tez wlasnie Mastricht nie odpalil W ogole to juz przez pewien czas ogladam mecze przez ta strone ale o zgrozo zawsze robilem to z poziomu soccer - live a oni oprocz ligi niemieckiej maja na prawde sporo spotkan i to w jakiosci nie spotykanej przez sc. http://www.atdhe.net/ |
Birmingham - Reading 3.20 x
Huddersfield - Hereford 1.65 1 Aldershot - Grimsby 1.67 1 Cardiff - Sheffield W. 1.75 1 Tranmere - Bringhton 1.80 1 kurs: 27.78 Millwall - Crewe 1.40 1 Lille - Le Havre 1.50 1 Aldershot - Grimsby 1.67 1 CS Brugge - Roeselare 1.40 1 kurs: 4.91 ROZPISOWY 3 z 4 : Bournemouth - Bury 2.40 2 A PSG - Valenciennes 1.50 1 C Darlington - Barnet 1.60 1 B Nijmegen - Den Haag 1.45 1 D |
Cytat:
|
Cytat:
Hull City - Sunderland FC 1X 1,29 FC Nantes - FC Sochaux 1X 1,25 OSC Lille - AC Le Havre 1 1,45 Kurs: 2,34 Kupon nr 2 NAC Breda - Vitesse Arnheim 1 1,6 San Jose Sharks - New York Rangers 1X 1,28 Kurs: 2,05 |
Cardif-Shieffeld-1
Milwal-Crewe-1 Lazio-Palermo-1 Caen-Lyon-2 Espanyol-Atletico-2 Ako 19.32 Stawka 8zł Ew.Wygr. 139.10 ....................... West Ham- Aston-x Bristol-Burnley-x St.Etienne-Auxerre-x Ako 27.90 Stawka 2zł Ew.Wygr. 50.20 No i hu. bombki strzelił - pierd..ony Milwal za 1,4 :/ z ostatnią druzyną w tabeli zremisować ..................... |
neisamowita sprawa - wczoraj 5/6 ,noc 2/2, dzis 3/3 :) - 60 zeta bo wymieklem pod koniec meczu Interu i Atletico i stawialem kontry( a po kilku minutach padaly bramki) ale i tak +700 przez 2 dni, grajac po 20-30 zlotych na zaklad(1,2 badz 3 mecze).
Ale zdaje sobie sprawe ze byla to kumulacja farta. pan Dudi - rozliczyli Ci juz zaklad z tym Mastrichtem? , bo nie wiem czy pisac do nich czy czekac... |
Grafschap - Ajax 1.45 2
Leixoes - Amadora 1.70 1 Twente - Willem II 1.40 1 kurs: 3.45 ROZPISOWY 2 z 3 : Marsylia - Nancy 1.52 1 A Monaco - Bordeaux 2.30 2 B PSV - Feynoord 1.52 1 C |
1 kupon:
West Brom. - Manch.City 2 2.20 PSV - Feyenoord 1 1.52 kurs: 3.34 2 kupon: PSG - Valenciennes 1 1.50 FC Porto - Maritimo 1 1.35 Ystads IF - Skovde 1 1.45 Vienna - Graz 1 1.40 Kurs: 4.11 3 kupon: Deportivo La Coruna - Huelva 1 1.72 Rosja (zw.) 1 1.35 Polska - Finlandia 1 1.55 Kurs: 3.60 Pozdrawiam |
Milan, Standard, Porto, PSG, Villareal lb 2. Co sądzicie o tym?
|
Cytat:
|
dla wszystkich ktorzy chca stawiac na Milan dojdzcie do odpowiednich wnioskow ... :
http://www.seriea.pl/index.php?stron...artykul=129403 |
Fakt ze z Milanem to niewiadoma jest, z jednej strony na pewno potraktuja ten mecz priorytetowo bo poza Interem scisk w czolowce straszny,z drugiej Milan gra slabo ,kontuzje + Udinese gra lepiej niz by to wyniki mialy wskazywac.
Ja dzis cos takiego gram, choc tez to do wielkich pewniakow nie nalezy. PSV - Feye - 1 Marsylia - Nancy - 1 Kolner - Ingolstadt(hokej niemcy) - 1 |
Moje na dzisiaj :)
nr 1) Psy-Feyenoord 1 :) Marsylia-Nancy 1 Oostende-Namen 1 :) La Coruna-Huelva 1 Atalanta-Juve x2 :) Psg-Valenciennes 1 za 10 zl---->77,80 nr2) Twente-Willem II 1 :) Leixoes-Amadora 1 Falkirk0Celtic 2 :) Cagliari-Reggina 1 :( Kac-Innsbruck 1 Aek Ateny-Ergotelis 1 Olhanense-Leira 1 :( Vienna-Graz 1 Milan-Udine 1 za 10 zl----->378,30 |
I jeszcze takie zabwki......
Arsenal-Liverpool (1pol) x :) La Coruna-Huelva (1pol) 1 :) Lecce-Bologna (1pol) x:) Sampdoria-Fiorentina ( 1pol) x :( za 2 zl_------>34,70 oraz Munchen-Crimitschau 1 Koeln-Inglostad 1 :( Hannover-Augsburger 1x:) Villach-Alba 1 za 4 zl------->15,40 |
Marsylia 1
Standard 1 Porto 1 Liverpool x2 Sevilla x2 |
Cytat:
Chievo Verona - Genoa CFC 1X 1,31 FC Volendam - Heracles Almelo 1X 1,37 Kurs: 1,79 Kupon nr 2: Paris Saint Germain - Valenciennes FC 1 1,45 Racing de Santander - CF Malaga 1X 1,24 Kurs: 1,8 Kupon nr 3 Energa Czarni Slupsk - Basket Kwidzyn 1 1,6 Florida Panthers - Colorado Avalanche 1X 1,39 Kurs: 2,22 Kupon nr 4 EHC Liwest Black Wings Linz - Olimpija Ljubljana 1 1,5 EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 1 1,4 Kurs: 2,1 |
Za ile gris te kupony wyslałeś ?
|
Oj na dzisiaj na Marysli to duzo ludzi pojdzie w plecy, Psg nie wiele lepiej na ta chwilke!
|
No niestety ja jakoś czułem żeby nie grać Marsylii. Ale PSG zagrałem. Oni są strasznie słabi.
|
Ja się dziś wydupcyłem na ManC. A Marsylia rzeczywiście pięknego psikusa sprawiła ;)
|
Cytat:
potweierdzam |
I tak są słabi.
|
a ja grałem kupon od soboty i powiedziałem sobie, że jak nie wejdzie to zagram to Marsylię i PSG, bo mimo wszystko obydwa mecze to były "jedynki" ale na szczęście wszedł sobotnio- niedzielny tzn,
Saragossa- Alicante 1 Rangers- Dundee 1 Mutd- LDU quito 1 tak na luzie za 50 zł 128 :) moja strategia jest taka- gram często na przełamanie, prawdopodobieństwo że coś wtop takie samo jak przy super pewniaku a kurs wyższy.. poza tym są takie drużyny, które wiadomo, że muszą pójśc do góry w swoich ligach- kto się zna na piłce ten wie, było pewne że po słabym początku do góry pójdą Porto czy Roma, teraz kolej na Fenerbahce i Psv.. a za miesiac znów ktoś się będzie z dołka wygrzebywał.. |
Dziękuję PSG :) jesteście najlepsi!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No fart sie w koncu skonczyl ale i tak bilans weekendu jest calkiem niezly.Nie bede sie tu sie wglebial w szczegoly, ale Marsylia-Nancy - nie stracilem na tym meczu zbyt wiele ale normalnie szok ze takie wyniki moga sie zdarzać, bo jest to wbrew jakiejkolwiek logice;)
|
dzisiaj gowno jest jak zawsze w poniedzialek ale wymyslilem cos takiego :
ROZPIS 2 z 3 Everton - Chelsea 2 1.75 Strasbourg - Boulogne x 3.00 Benfica - Nacional 1 1.40 |
WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam |
Co sądzicie o zagraniu singielka na chelsea dzis? :)
|
No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)
|
Cytat:
|
Chyba każdy możliwy serwis i ludzie, którzy coś tam wiedzą radzą stawiać na Czelsi. Niektórzy nawet mówią, żeby grać handi -1. Oby nie było niespodzianki ;)
|
Kursy na ten mecz również spadają, wczoraj moża było dorwać 1.80, dzis juz tylko 1.60-1.70...
Ps.Zobaczymy o 21 czy statystyki nie kłamią...;] |
No i poszedł taki dubelek:
Everton-Chelsea 2 Rodovre-Frederikshavn 1 Chelsea złapałem za 1,68 ale pewnie poleci jeszcze w dół. W sumie to nie jestem taki pewien co do ich zwycięstwa, ale dziś straszna posucha w ofercie więc zaryzykowałem :-p |
WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam |
Jeśli pytasz poważnie :D , to po prostu klikasz interesujące Cię typy a następnie w "AKUMULATOR" wpisujesz ile chcesz postawić.
|
a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym
|
Cytat:
|
Myślę, że za szybko, żeby nawet mówić o rozpiskach itp. ;) Specjalnie wszedłem na ten Twój sportingbet i opisałem Ci co i jak na podstawie tego co tam widziałem. Rubryczka akumulator jest tylko w sportingbecie, gdzie indziej nazywa się to inaczej, albo wcale. Po lewej masz tabelkę z nazwami lig, klikasz na interesujące Cię i sobie typujesz. Po prawej potem pokazują Ci się Twoje typy. Możesz obstawiać pojedynczo, a możesz obstawić też kupon kombinacyjny/ akumulacyjny. Żeby to zrobić po prostu w tej rubryczce, o której piszę wpisujesz za ile chcesz ten kupon puścić i gra.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl