Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

Evil_ 12.11.2010 20:46

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Brożek geniusz :D

krowczax 12.11.2010 20:46

Kto psioczyl na Jirsaka ?!

vaazon 12.11.2010 20:46

JIIIIRSAAAAK I BROOOOŻŻŻŻEEEEKK!!!
Gdzie te płaczki, co byli niezadowoleni z Tomka już przed meczem! Na oceny czeka się do zakończenia spotkania.

Wiślak709 12.11.2010 20:47

goooooooooooooooooooooool!!!!!

Elendil 12.11.2010 20:47

Brozio + Jirsak, chce ich widzieć częściej :)

tarantulaw2 12.11.2010 20:47

To już wiemy czemu Maaskant wystawił Jirsaka :)

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 20:47

goooooooool!!!!!!!! :) :) JAZDA JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA!!!

Teqcontroller 12.11.2010 20:47

Brawo Brozek !!!

PhantomRanger 12.11.2010 20:48

Ja przyznam, że byłe zdziwiony kiedy zobaczyłem go w pierwszej 11. Teraz tylko nie stracić bramki w głupi sposób o co u nas w tym sezonie nie trudno.

vaazon 12.11.2010 20:49

Co ten sędzia robi? ....

parumbuła 12.11.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1009772)
Brożek nie umie przyjąć i zagrać piłkę .....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1009796)
Brawo Brozek !!!

...................

calieri 12.11.2010 20:49

Kurde gdzie ten faul? Gola nie było, ale później kto wie... ehh

Bialix 12.11.2010 20:49

Ciśniemy szmaciarzy a nie :D

HEDu 12.11.2010 20:52

Brożek bez formy jest lepszy niż cały Lewandowski, a Smuda wystawi go pewnie na lewym skrzydle, a Brożek musi być na środku !

leszekpw 12.11.2010 20:52

kto podał Brożkowi? - JIRSAK- malkontenci narzekali po co w składzie

Teqcontroller 12.11.2010 20:53

MÓWIŁEM WAM !!!! NIE OCENIAJCIE JIRSAKA PRZED MECZEM TYLKO PO MECZU i co teraz ?

Undertaker 12.11.2010 20:53

Bez podniety, bo nie zasłużyliśmy na tę bramkę. Jednak teraz myślę, że spokojnie się to skończy 2-0 po kontrze.

Heero 12.11.2010 20:55

Tak stronniczego sędziowania dawno nie widziałem... wieśniaki z Warszawy cały czas kopią i zahaczają, błazen Komorowski - na szczęście - cudem nie trafił wyżej w nogi Kirma, Astiz i Borysiuk faule taktyczne w środku pola, Kucharczyk strzela po gwizdku - to przecież 4 żółte kartki, w tym 3 dla zawodników defensywnych. KPINA!

qchar90 12.11.2010 20:55

dla mnie bardzo dobrze gra Osman Chavez

krowczax 12.11.2010 20:55

Oooo The Prodigy na stadionie leci haha

GJ1906 12.11.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1009805)
MÓWIŁEM WAM !!!! NIE OCENIAJCIE JIRSAKA PRZED MECZEM TYLKO PO MECZU i co teraz ?

Co teraz, jak sam mówisz poczekaj do końca, może zawali jakąś bramkę, albo walnie samobója.

Nie żebym był jakimś przeciwnikiem Jirsaka, ale wykaż się konsekwencją i sam poczekaj do końca.

Co do meczu to całkiem fajnie się to ogląda, momentami chaos ale przynajmniej widać jak pomocnicy wychodzą po piłki, a z tym u nas zawsze ciężko.

Kosa93 12.11.2010 20:56

Ma ktoś foto oprawy?

Filippo 12.11.2010 20:56

Czekam na komentarze forumowych ekspertów dotyczące techniki Brozia...KOMOROWSKI J...Y BRUTAL, nogi Kirmowi chciał połamać, DYSKWALIFIKACJA to jedyne na co zasługuje.

Wiślak709 12.11.2010 20:56

gol Brozia cudo...

Undertaker 12.11.2010 20:57

Cytat:

Tak stronniczego sędziowania dawno nie widziałem... wieśniaki z Warszawy cały czas kopią i zahaczają, błazen Komorowski - na szczęście - cudem nie trafił wyżej w nogi Kirma, Astiz i Borysiuk faule taktyczne w środku pola, Kucharczyk strzela po gwizdku - to przecież 4 żółte kartki, w tym 3 dla zawodników defensywnych. KPINA!
Człowieku ogarnij się! Sędzia poza tymi sytuacjami ze strzałem Bunozy i akcji dla Legii gdzie niby Vrdolijak faulował bardzo dobrze prowadzi zawody! A żółtą oszczędził także Sobolewskiego, a więc nie wiem czy ten mecz oglądasz czy tylko relacje czytasz?

szczepanwislak 12.11.2010 20:57

Brawo Jirsak , brawo Paweł Brożęk , brawo Wisło !!
niepokoi bardzo niezdecydowana , słaba postawa Bunozy , no i tak trochę nie jestem spokojny , że nasz zespół utrzyma to prowadzenie... Ale poczekajmy.
Niezły początek , słaba połowa i dość dobra końcowa część pierwszej połowy. Niepokoi również zbyt często tracona piłka. Trzeba te elementy poprawić teraz i od początku narzucić własne tempo bo Legia pewnie się rzuci na nas.

wislakrakow124 12.11.2010 20:57

Chaveza beda jeszcze ludzie! Licze jeszcze na Gule ze cos pokaze dzisiaj! Sobolewski rozgrywa dzisiaj bardzo dobre zawody. Druga polowka bedzie ciezka ale wierze w naszych! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!!!!!

Teqcontroller 12.11.2010 20:58

Powiem tak 1 połowa nawet w naszym wykonaniu dobra grają piłką widać po nich że chcą i są pewniejsi no ale są wyjątki Bunoza Tragedia Małecki robi dużo szumu a ch*ja z tego jest za dużo klepy przed własnym polem karnym , powinni grac częściej z 1 piłki to jest klucz do sukcesu.

Utrzymać ten wynik lub strzelić kolejne bramki.

BRTS39 12.11.2010 20:58

Narazie sie nie cieszcie. Przegramy zremisujemy. To moje zaklęcia. Co bylo napisane na oprawie?

matkur 12.11.2010 20:58

oby utrzymać wynik, albo coś dorzucić. JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl