Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

Misiek570 07.05.2010 23:27

Zrobił co miał zrobić jednak z Timem Sylvia będzie 2 razy ciężej. Dziwię sie japonczykowi, który chyba zdawał sobie sprawę, że przegrywa i nie próbował przycisnąć zmęczonego Pudziana. Teraz czas na walke wieczoru czyli Mameda:)

SZYMEK_TSW 07.05.2010 23:28

Potwierdzam co już kiedyś chyba nawet tutaj pisałem, że marne są szanse pudziana z kimś kto ogrania MMA

FredzIo 07.05.2010 23:29

Według mnie to nie było w ogóle mowy o porażce Pudziana. Mógł to skończyć już na samym początku jak z Najmanem, ale Japoniec się nie dał. Pare razy nim frygnął jak workiem ziemniaków, a potem mu brakło sił i przeczekał do końca. Powininien chyba zrzucić pare kilo i kondycje obwiązkowo poprawić.

brylant17 07.05.2010 23:29

To była walka dwóch panienek Pudzian tylko mordobicie i tyle? nie ma formy na dwie rundy no ale dobra zabrał się za to niech trenuje i niech walczy ja mu nie bronię.

South 07.05.2010 23:30

z Sylvia to Mariusz raczej becki dostanie...


teraz trzymać kciuki za Mameda

LanceTS 07.05.2010 23:30

Odpornośc na ciosy ma, SIŁE ma, kondycji jeszcze nie ma, ale z kolejnymi miesiącami i walkami będzie coraz lepiej. Teraz pozostaje trenować nad techniką. Wygra jeszcze 6-7 takich walk i dopiero będzię można myśleć o tych z najwyższej pólki.

tofik 07.05.2010 23:33

Słaby ten Pudzian. A Japoniec nie miał mu prawa krzywdy zrobić. Jedna myśl mi się tylko nasuwa. Pokazał Najmanowi jak postępuje facet. Nie zwinął się jak jeż w kłębek i nie czekał na ratunek sędziego.

Nie wiem jak w meczu z Sylvią, ale nie wróżę Pudzianowskiemu nic dobrego/

Kolumbus 07.05.2010 23:33

tylko **** z taką jego siłą jak ona sie nie przeklada na motoryke na poziomie, a technika też pozostawia wiele do życzenia mimo że już chyba z pół roku trenuje

jego glupia pewnosc siebie odbije mu sie jeszcze czkawką

iiYama 07.05.2010 23:33

Fajna muza przed Sakurai :)

TSWalos 07.05.2010 23:34

Czym naciera ich ten koleś przed walką ? :)

GregorTS 07.05.2010 23:34

Też mi sie wydaje ze powinien troche schudnąć ale z drugiej strony brakuje mu tych "kocich ruchów" rusza się przekwadratowo,a kondycja.... sam jestem ciekaw czy do strongmanow byla mu potrzebna? Moze ktoś wie? Ale 10 minut to dla niego maraton co dopiero 15....

For_FuN_ 07.05.2010 23:35

Brakuje kondycji i tylko tego, bo technika z taka sila nie jest potrzebna. Musi popracowac nad wytrzymaloscia, a widac, ze chyba wogole odpuscili ten element(zakladajac, ze polozy Japonczyka w ciagu minuty). Zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie. Napewno bedzie emocjonujaco ;), poziom adrenaliny podniosl mi sie jedynie przy walce Pudziana, a o to chyba chodzi.

P.S - Yusuke to nie byl ogorek, bilans naprawde godny.
P.S 2 - Pewnosc siebie, to w naszym kraju(wedle niektorych) ogromna wada... :D ... bez komentarza(jechano juz po Kowalczyk, po Adamku, teraz po Pudzianowskim...).

LAB 07.05.2010 23:36

http://www.youtube.com/watch?v=gSO3jr_Uono

niesamowicie go ten caly Fiodor załatwił...

Wojtas 07.05.2010 23:37

Japoniec wytrzymal najwiekszy napor i potem juz jakos to ciagnał

nieznam sie na tym ,ale komentaotr mowil ze on byl jakby z Japonskiej 3 ligi..,tak to chyba stwierdzono

Z kims lepszym mam wrazenie ze Pudzian miały krucho

tofik 07.05.2010 23:39

Hehe nie ma to jak dobrze zacząć walkę, kop w jaja.

tommiyacht 07.05.2010 23:40

no to Mamed zagrał w przeplatanke (kto kojarzy south park to wie o co chodzi )

TSWalos 07.05.2010 23:41

bez sensu, że jak japoniec nie wstanie to wygrywa...

GregorTS 07.05.2010 23:41

racja ja akuratni lubie taką sportowość pewnośc siebie. Prawdą jest z naród u nas takich wyklina od chytrych i w ogole njorów bo są pewni swoich umiejetności do Twojej list dołozylbym jeszcze Korzeniowskiego . Pudzian w ciezarach w strongmanach osiagnąl wszystko i tu jest megazajebisty. Ale czuje że przygoda z MMA zakonczy sie dla niego inaczej niż przewidywał(em)

SV_ 07.05.2010 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 894490)
Fajna muza przed Sakurą :)

Zajebista. Piwo dla tego kto da tytul ;]

Co do tematu. Pierwsza minute mozna bylo to oglądać, ale pózniej dramat.

Griszka30KR 07.05.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oskar TS (Post 894473)
hehe , dla mnie jest to niepojetne jak do takich zawodow mozna sie nie przygotowac kondycyjnie.

To nie jest kwestia przygotowania ,co doświadczenia w tym sporcie.W jego przypadku (masy,budowy,sporu) to i tak bardzo trudne.Tu liczy się siła dynamiczna,a nie statyczna.Róznicę możesz poczuc wysiskająs nawet ciężką sztangę w odstępach przez minutę ,a boksując w worek przez ten czas...

oskar TS 07.05.2010 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 894502)
To nie jest kwestia przygotowania ,co doświadczenia w tym sporcie.W jego przypadku (masy,budowy,sporu) to i tak bardzo trudne.Tu liczy się siła dynamiczna,a nie statyczna.Róznicę możesz poczuc wysiskająs nawet ciężką sztangę w odstępach przez minutę ,a boksując w worek przez ten czas...


Przygotowania.To jest wina trenerow ,ze nie jest na tyle przygotowany i nie moze wytrzymac dynamicznych 10 minut.Dlaczego?Bo slabo sparuje i nie ma kondychy.

MaG* 08.05.2010 00:06

troszkę lepszy zawodnik i Mariusz nie ma szans.

gromaders 08.05.2010 00:12

ależ mocny ten Japończyk, ogólnie dobra walka

For_FuN_ 08.05.2010 00:12

To Japonczyka chyba dzisiaj przekrecili...Khalidov bez formy.

Żmijka 08.05.2010 00:16

Bardzo dobra walka! Z przyjemnością się oglądało.
Po dogrwce chyba lekka przewaga japończyka, ale remis sprawiedliwy i dobrze, że pas został u Mameda. I uper, że już chce 2 walki, żeby rozstrzygnąć.

Jaroo1 08.05.2010 00:22

Moim zdaniem Mamed powinien przegrac niestety ;/ Cos slaba ta walka w jego wykonaniu, tzn walka dobra ale nie pokazał tego do czego nas przyzwyczail. Do tego te 2 kopy w krocze w ogole szacunek dla Japonczyka ze podjal sie dalej walki.
A Pudzian bez sensu. Moim zdaniem kondycji to on nie ma przez to co robi na poczatku walki. Pomyslcie ile on energi straci zeby przez 1 minute walki isc jak czolg do przodu. Troche spokojniej powinien zaczynac to moze by nie zdychał juz w 1 rundzie, ale pewnie myslal ze bedzie jak z Najmanem i przestraszy Japonca. Ciekawe jaka taktyke obierze na walke za 2 tyg. Jak znowu sie wyprztyka na poczatku i nie trafi rywala to tamten juz go rozwali w 2 rundzie bo jest o kilka klas lepszy od dzisiejszego rywala Mariusza

SZYMEK_TSW 08.05.2010 00:22

a wracając do Mariusza Pudzianowskiego, czemu on znów walczył w butach? można tak ?

Jaroo1 08.05.2010 00:23

bo lubi? mozna :)

Misiek570 08.05.2010 00:29

Cytat:

a wracając do Mariusza Pudzianowskiego, czemu on znów walczył w butach? można tak ?
Można aczkolwiek z tego co wiem nie można używać w nich high-kicków. Poza tym nie mają one wpływu umiejętności zawodnika gdyż kopiesz piszczelem, a but jeszcze Ci amortyzuje uderzenie.

szczebrzeszcz 08.05.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 894510)
Bardzo dobra walka! Z przyjemnością się oglądało.
Po dogrwce chyba lekka przewaga japończyka, ale remis sprawiedliwy i dobrze, że pas został u Mameda. I uper, że już chce 2 walki, żeby rozstrzygnąć.

i jeden i drugi mógł wygrać

po zakończeniu widać było że Mamed z sił opadł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl