![]() |
Zrobił co miał zrobić jednak z Timem Sylvia będzie 2 razy ciężej. Dziwię sie japonczykowi, który chyba zdawał sobie sprawę, że przegrywa i nie próbował przycisnąć zmęczonego Pudziana. Teraz czas na walke wieczoru czyli Mameda:)
|
Potwierdzam co już kiedyś chyba nawet tutaj pisałem, że marne są szanse pudziana z kimś kto ogrania MMA
|
Według mnie to nie było w ogóle mowy o porażce Pudziana. Mógł to skończyć już na samym początku jak z Najmanem, ale Japoniec się nie dał. Pare razy nim frygnął jak workiem ziemniaków, a potem mu brakło sił i przeczekał do końca. Powininien chyba zrzucić pare kilo i kondycje obwiązkowo poprawić.
|
To była walka dwóch panienek Pudzian tylko mordobicie i tyle? nie ma formy na dwie rundy no ale dobra zabrał się za to niech trenuje i niech walczy ja mu nie bronię.
|
z Sylvia to Mariusz raczej becki dostanie...
teraz trzymać kciuki za Mameda |
Odpornośc na ciosy ma, SIŁE ma, kondycji jeszcze nie ma, ale z kolejnymi miesiącami i walkami będzie coraz lepiej. Teraz pozostaje trenować nad techniką. Wygra jeszcze 6-7 takich walk i dopiero będzię można myśleć o tych z najwyższej pólki.
|
Słaby ten Pudzian. A Japoniec nie miał mu prawa krzywdy zrobić. Jedna myśl mi się tylko nasuwa. Pokazał Najmanowi jak postępuje facet. Nie zwinął się jak jeż w kłębek i nie czekał na ratunek sędziego.
Nie wiem jak w meczu z Sylvią, ale nie wróżę Pudzianowskiemu nic dobrego/ |
tylko **** z taką jego siłą jak ona sie nie przeklada na motoryke na poziomie, a technika też pozostawia wiele do życzenia mimo że już chyba z pół roku trenuje
jego glupia pewnosc siebie odbije mu sie jeszcze czkawką |
Fajna muza przed Sakurai :)
|
Czym naciera ich ten koleś przed walką ? :)
|
Też mi sie wydaje ze powinien troche schudnąć ale z drugiej strony brakuje mu tych "kocich ruchów" rusza się przekwadratowo,a kondycja.... sam jestem ciekaw czy do strongmanow byla mu potrzebna? Moze ktoś wie? Ale 10 minut to dla niego maraton co dopiero 15....
|
Brakuje kondycji i tylko tego, bo technika z taka sila nie jest potrzebna. Musi popracowac nad wytrzymaloscia, a widac, ze chyba wogole odpuscili ten element(zakladajac, ze polozy Japonczyka w ciagu minuty). Zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie. Napewno bedzie emocjonujaco ;), poziom adrenaliny podniosl mi sie jedynie przy walce Pudziana, a o to chyba chodzi.
P.S - Yusuke to nie byl ogorek, bilans naprawde godny. P.S 2 - Pewnosc siebie, to w naszym kraju(wedle niektorych) ogromna wada... :D ... bez komentarza(jechano juz po Kowalczyk, po Adamku, teraz po Pudzianowskim...). |
|
Japoniec wytrzymal najwiekszy napor i potem juz jakos to ciagnał
nieznam sie na tym ,ale komentaotr mowil ze on byl jakby z Japonskiej 3 ligi..,tak to chyba stwierdzono Z kims lepszym mam wrazenie ze Pudzian miały krucho |
Hehe nie ma to jak dobrze zacząć walkę, kop w jaja.
|
no to Mamed zagrał w przeplatanke (kto kojarzy south park to wie o co chodzi )
|
bez sensu, że jak japoniec nie wstanie to wygrywa...
|
racja ja akuratni lubie taką sportowość pewnośc siebie. Prawdą jest z naród u nas takich wyklina od chytrych i w ogole njorów bo są pewni swoich umiejetności do Twojej list dołozylbym jeszcze Korzeniowskiego . Pudzian w ciezarach w strongmanach osiagnąl wszystko i tu jest megazajebisty. Ale czuje że przygoda z MMA zakonczy sie dla niego inaczej niż przewidywał(em)
|
Cytat:
Co do tematu. Pierwsza minute mozna bylo to oglądać, ale pózniej dramat. |
Cytat:
|
Cytat:
Przygotowania.To jest wina trenerow ,ze nie jest na tyle przygotowany i nie moze wytrzymac dynamicznych 10 minut.Dlaczego?Bo slabo sparuje i nie ma kondychy. |
troszkę lepszy zawodnik i Mariusz nie ma szans.
|
ależ mocny ten Japończyk, ogólnie dobra walka
|
To Japonczyka chyba dzisiaj przekrecili...Khalidov bez formy.
|
Bardzo dobra walka! Z przyjemnością się oglądało.
Po dogrwce chyba lekka przewaga japończyka, ale remis sprawiedliwy i dobrze, że pas został u Mameda. I uper, że już chce 2 walki, żeby rozstrzygnąć. |
Moim zdaniem Mamed powinien przegrac niestety ;/ Cos slaba ta walka w jego wykonaniu, tzn walka dobra ale nie pokazał tego do czego nas przyzwyczail. Do tego te 2 kopy w krocze w ogole szacunek dla Japonczyka ze podjal sie dalej walki.
A Pudzian bez sensu. Moim zdaniem kondycji to on nie ma przez to co robi na poczatku walki. Pomyslcie ile on energi straci zeby przez 1 minute walki isc jak czolg do przodu. Troche spokojniej powinien zaczynac to moze by nie zdychał juz w 1 rundzie, ale pewnie myslal ze bedzie jak z Najmanem i przestraszy Japonca. Ciekawe jaka taktyke obierze na walke za 2 tyg. Jak znowu sie wyprztyka na poczatku i nie trafi rywala to tamten juz go rozwali w 2 rundzie bo jest o kilka klas lepszy od dzisiejszego rywala Mariusza |
a wracając do Mariusza Pudzianowskiego, czemu on znów walczył w butach? można tak ?
|
bo lubi? mozna :)
|
Cytat:
|
Cytat:
po zakończeniu widać było że Mamed z sił opadł |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl