Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

banasik 16.06.2008 17:28

Chcemy PAZDANA ej Leo chcemy PAZDANA

nie chce mi sie wierzyc ze austria wygra z niemcami...ake w CUD cały czas wierze...

bigi333 16.06.2008 17:50

Nie no ten skład to jakieś jaja są, Leo chyba żartuje... Przewidział ktoś kiedyś skład naszej reprezentacji przed meczem na tym Euro? Bo ja chyba nie... Chociaż może z Niemcami bo różniłem się od Benhakkera tylko tym że stawiałem na lewą obronę Wawrzyniaka. Co mecz Leo mnie zaskakuje.

1q2 16.06.2008 17:55

sklad

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski.

widac nerwowosc ale nie dziwi mnie to bo jak sie nie wygrywa to sa nerwy.
Ponoc az 8 zmian ma byc w Chorwacji - martwi mnie to ,bo wyglada na to ze bedzie to calkiem nowy zespol, zlozony tylko ze zmiennikow(o ktorych zreszta my mozemy tylko marzyc) , ktorzy wypluja flaki, by cos zagrac w dalszej fazie turnieju.

Coz ,zegnam ,trza isc po jakis alk i sie szybko najebac bo na trzezwo to moze byc mecz nie do ogladniecia:)

tofik 16.06.2008 18:00

A później pisze jeden z drugim bzdury, bo najebany oglądał. :)

Coolpick 16.06.2008 18:13

no to mielismy 3 mln za Dudke... Dzis zapewne da popis swoich umiejetnosci na stoperze i tym samym wybije sobie z glowy serie A

flamengista 16.06.2008 18:28

Wręcz przeciwnie. Dudka zagra wielki mecz i po tym turnieju opchniemy go za 5 mln €.

Murawski pokaże, że jest geniuszem środka pola. Jego prostopadłe podania pozwolą rozklepać rezerwową obronę Chorwacji. Saganowski strzeli dwie, jedną dorzuci Roger i wygramy 3-1.

(ten drink naprawdę działa)

zim zum 16.06.2008 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 552479)
no to mielismy 3 mln za Dudke... Dzis zapewne da popis swoich umiejetnosci na stoperze i tym samym wybije sobie z glowy serie A

zrobi jak na Legii na wiosne, specjalnie dostanie czerwoną kartkę, bo on nie będzie grał na stoperze.

Bronex 16.06.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 552498)
zrobi jak na Legii na wiosne, specjalnie dostanie czerwoną kartkę, bo on nie będzie grał na stoperze.

Dajcie spokój Darkowi . Beenhakker mówi ,że jest jeden z najlepszych piłkarzy jakich widział w swojej karierze... aż strach się bać... Ja jestem za werbalną motywacją ale tak perfidnie chłopaka oszukiwać.

Mam nadzieję ,że dzisiaj Podolski będzie chciał zapunktować w oczach mieszkańców kraju ,który zdradził , strzeli samobója i Austria wgra 1-0

Lemoniadowy Joe 16.06.2008 19:10

dobrze że Łobo gra szkoda że gramy jednym napadalcem

pan_premier 16.06.2008 19:28

no powiem wam że ten nasz Bóg mnie zaskakuje. Okazało sie ni w pic ni w cyc, że w końcu nasz jedyny lewy obrońca w kadrze, jest jednak najlepszym lewym obrońcą w kadrze. Brawo Leo!

Cud numer dwa: nie ma Smolarka. Szkoda że musieliśmy patrzęć na niego przez 180 min, ale lepiej póxno niz wcale
Czemu Jacek B nie gra? Przeciez Leo go namawia by zostął po mistrzostwch, jak damy bez niego radę?
to byłby 3cud

A w tyle cudów to ja uwierze Tuskowi a nie naszym kopaczom+ Leeeeeeeeoooooooo :foch:

na szczeście poziom moderowania forum jest zerowy, to i tu racji miał nie bedę :D

Wilku 16.06.2008 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 552535)

na szczeście poziom moderowania forum jest zerowy, to i tu racji miał nie bedę :D

Co za samokrytyka :D

______________

Ciekawy ten skład.. ja posadziłbym Krzynówka, ew. wysłał go na lewą obronę.

Dudka stoperem - interesujące..

Remis chyba powinien nas zadowolić.. :/

tommiyacht 16.06.2008 19:38

nasi kibice to tam niezle popili. 9/10 szalików podniesionych do gory nogami albo prawy do lewego ;P

hugh jackman tez gwizdze wszystko co sie da, aptekarsko

rafalek 16.06.2008 19:55

Jak na razie całkiem ładnie ta gra wygląda.

I Dudka by bramę walnął

kaelowiec 16.06.2008 20:06

jak na razie bardzo dobry mecz jakuba wawrzniaka

joy_division 16.06.2008 20:21

Zdjąć Krzynówka! Natychmiast!

WislakWiDoK 16.06.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joy_division (Post 552549)
Zdjąć Krzynówka! Natychmiast!

Albo Leo zdecyduje sie odmłodzić kadre na eliminacje albo ja bym mu po ME podziękował...W meczu z Austrią Krzynówek grał żenująco a jednak dziś gra...gdzie Pazdan? Gdzie Zahorski?

South 16.06.2008 20:32

Dramat i tyle ,Krzynówek,Łobodziński,Lewy,Wawrzyniak,Wasyl kompletnie bez form ,a na ławce kolejne (anty)talenty ,co szkodziło wziąć zamiast Pazdana który i tak nie zagra ,Głowy ?

Chorynatrzykolory 16.06.2008 20:33

K**WA mać! nie da się oglądać tej kaszany! Nasi kopacze nie potrafą szybko wymienić w biegu nawet 2-óch 3 -ech podań :( Zobaczycie ogra nas Chorwacja 2 ,Boruc nam cały czas ratuje dupe

WislakWiDoK 16.06.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 552551)
Dramat i tyle ,Krzynówek,Łobodziński,Lewy,Wawrzyniak,Wasyl kompletnie bez form ,a na ławce kolejne (anty)talenty ,co szkodziło wziąć zamiast Pazdana który i tak nie zagra ,Głowy ?

Głowa jest za wolny, lepszy Jop...

laurence 16.06.2008 20:35

drugi mecz z Kostaryka chyba oglądamy :/ Nasi juz chcą na urlopy jechać

piter116 16.06.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 552547)
jak na razie bardzo dobry mecz jakuba wawrzniaka

No Jacek Krzynówek też całkiem całkiem dziś ...

sandomingo 16.06.2008 20:35

Ale mizeria...
Dośrodkowania Krzynówka genialne :(

tommiyacht 16.06.2008 20:35

przepraszam, ja pierdziele, ale to jest szczyt, mamy wolnego z 40 metrów, minął juz DOLICZONY czas gry, wiadomo ze sedzia skonczy mecz po tej akcji a co robi mega LEWANDOWSKI ?? podaje do tylu i sedzia konczy polowie. gratuluje

Barbarossa 16.06.2008 20:36

Łobodziński, Lewandowski, Wasilewski => do zmiany! Za Lewego niech wejdzie nawet Pazdan, bo gorzej już się grać nie da!

tofik 16.06.2008 20:37

Lewandowski to straszna drewutnia. Zanim przyjmie, rozejrzy się i poda to godzina mija. Surowy technicznie, aż mi nie pasuje na pomocnika :) Nawet nieopierzony Muraś lepiej wygląda od niego.

Na plus Parejra, Saganowski, Boruc. Cholera...sama Legia

Zrobiłbym tak, wpuścił Kokosa na środek obrony ( a co :)) , Dudke do pomocy za Levandinho, a za Łobodzińskiego Smolarek.

spidey 16.06.2008 20:38

Ja .......e jaki dramat...
Dobrze że mamy Artura.

Ogryzek 16.06.2008 20:39

Ale padake gramy... szkoda pisać!

Witoldon 16.06.2008 20:39

Wojciech Łobodziński prawdziwy fighter, jego drybling i umiejętności w defensywie... miodzio;) Im dalej w turniej Łobo się cofa w rozwoju jak tak ma grać w Wiśle to strach.
Dudka nie najgorzej, ale dwa razy miał poważne problemy.

mac251_251 16.06.2008 20:39

Jest tragicznie Łobodziński , Lewandowski do zmiany , Wzmocnić atak Zahorskim albo Smolarkiem , w środku Dudkę w obronie Kokosa , albo Pazndan jak nie postawimy na młodych to nie mamy co liczyć na jakieś bramki i składne ładne akcje .

BiałaGwiazda 16.06.2008 20:40

Tragedia.Prezentujemy żenujący poziom.Jesteśmy najsłabszą drużyną na tych mistrzostwach.Podziekować wszystkim dziadkom,którzy zawalili nam już trzeci turniej z rzędu.Grajmy młodzieżą,oni przynajmniej wykażą trochę więcej ambicji od tych pseudo-grajków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl