![]() |
Chcemy PAZDANA ej Leo chcemy PAZDANA
nie chce mi sie wierzyc ze austria wygra z niemcami...ake w CUD cały czas wierze... |
Nie no ten skład to jakieś jaja są, Leo chyba żartuje... Przewidział ktoś kiedyś skład naszej reprezentacji przed meczem na tym Euro? Bo ja chyba nie... Chociaż może z Niemcami bo różniłem się od Benhakkera tylko tym że stawiałem na lewą obronę Wawrzyniaka. Co mecz Leo mnie zaskakuje.
|
sklad
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski. widac nerwowosc ale nie dziwi mnie to bo jak sie nie wygrywa to sa nerwy. Ponoc az 8 zmian ma byc w Chorwacji - martwi mnie to ,bo wyglada na to ze bedzie to calkiem nowy zespol, zlozony tylko ze zmiennikow(o ktorych zreszta my mozemy tylko marzyc) , ktorzy wypluja flaki, by cos zagrac w dalszej fazie turnieju. Coz ,zegnam ,trza isc po jakis alk i sie szybko najebac bo na trzezwo to moze byc mecz nie do ogladniecia:) |
A później pisze jeden z drugim bzdury, bo najebany oglądał. :)
|
no to mielismy 3 mln za Dudke... Dzis zapewne da popis swoich umiejetnosci na stoperze i tym samym wybije sobie z glowy serie A
|
Wręcz przeciwnie. Dudka zagra wielki mecz i po tym turnieju opchniemy go za 5 mln €.
Murawski pokaże, że jest geniuszem środka pola. Jego prostopadłe podania pozwolą rozklepać rezerwową obronę Chorwacji. Saganowski strzeli dwie, jedną dorzuci Roger i wygramy 3-1. (ten drink naprawdę działa) |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję ,że dzisiaj Podolski będzie chciał zapunktować w oczach mieszkańców kraju ,który zdradził , strzeli samobója i Austria wgra 1-0 |
dobrze że Łobo gra szkoda że gramy jednym napadalcem
|
no powiem wam że ten nasz Bóg mnie zaskakuje. Okazało sie ni w pic ni w cyc, że w końcu nasz jedyny lewy obrońca w kadrze, jest jednak najlepszym lewym obrońcą w kadrze. Brawo Leo!
Cud numer dwa: nie ma Smolarka. Szkoda że musieliśmy patrzęć na niego przez 180 min, ale lepiej póxno niz wcale Czemu Jacek B nie gra? Przeciez Leo go namawia by zostął po mistrzostwch, jak damy bez niego radę? to byłby 3cud A w tyle cudów to ja uwierze Tuskowi a nie naszym kopaczom+ Leeeeeeeeoooooooo :foch: na szczeście poziom moderowania forum jest zerowy, to i tu racji miał nie bedę :D |
Cytat:
______________ Ciekawy ten skład.. ja posadziłbym Krzynówka, ew. wysłał go na lewą obronę. Dudka stoperem - interesujące.. Remis chyba powinien nas zadowolić.. :/ |
nasi kibice to tam niezle popili. 9/10 szalików podniesionych do gory nogami albo prawy do lewego ;P
hugh jackman tez gwizdze wszystko co sie da, aptekarsko |
Jak na razie całkiem ładnie ta gra wygląda.
I Dudka by bramę walnął |
jak na razie bardzo dobry mecz jakuba wawrzniaka
|
Zdjąć Krzynówka! Natychmiast!
|
Cytat:
|
Dramat i tyle ,Krzynówek,Łobodziński,Lewy,Wawrzyniak,Wasyl kompletnie bez form ,a na ławce kolejne (anty)talenty ,co szkodziło wziąć zamiast Pazdana który i tak nie zagra ,Głowy ?
|
K**WA mać! nie da się oglądać tej kaszany! Nasi kopacze nie potrafą szybko wymienić w biegu nawet 2-óch 3 -ech podań :( Zobaczycie ogra nas Chorwacja 2 ,Boruc nam cały czas ratuje dupe
|
Cytat:
|
drugi mecz z Kostaryka chyba oglądamy :/ Nasi juz chcą na urlopy jechać
|
Cytat:
|
Ale mizeria...
Dośrodkowania Krzynówka genialne :( |
przepraszam, ja pierdziele, ale to jest szczyt, mamy wolnego z 40 metrów, minął juz DOLICZONY czas gry, wiadomo ze sedzia skonczy mecz po tej akcji a co robi mega LEWANDOWSKI ?? podaje do tylu i sedzia konczy polowie. gratuluje
|
Łobodziński, Lewandowski, Wasilewski => do zmiany! Za Lewego niech wejdzie nawet Pazdan, bo gorzej już się grać nie da!
|
Lewandowski to straszna drewutnia. Zanim przyjmie, rozejrzy się i poda to godzina mija. Surowy technicznie, aż mi nie pasuje na pomocnika :) Nawet nieopierzony Muraś lepiej wygląda od niego.
Na plus Parejra, Saganowski, Boruc. Cholera...sama Legia Zrobiłbym tak, wpuścił Kokosa na środek obrony ( a co :)) , Dudke do pomocy za Levandinho, a za Łobodzińskiego Smolarek. |
Ja .......e jaki dramat...
Dobrze że mamy Artura. |
Ale padake gramy... szkoda pisać!
|
Wojciech Łobodziński prawdziwy fighter, jego drybling i umiejętności w defensywie... miodzio;) Im dalej w turniej Łobo się cofa w rozwoju jak tak ma grać w Wiśle to strach.
Dudka nie najgorzej, ale dwa razy miał poważne problemy. |
Jest tragicznie Łobodziński , Lewandowski do zmiany , Wzmocnić atak Zahorskim albo Smolarkiem , w środku Dudkę w obronie Kokosa , albo Pazndan jak nie postawimy na młodych to nie mamy co liczyć na jakieś bramki i składne ładne akcje .
|
Tragedia.Prezentujemy żenujący poziom.Jesteśmy najsłabszą drużyną na tych mistrzostwach.Podziekować wszystkim dziadkom,którzy zawalili nam już trzeci turniej z rzędu.Grajmy młodzieżą,oni przynajmniej wykażą trochę więcej ambicji od tych pseudo-grajków.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl