Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

AgresywnyChomik 12.02.2010 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 854083)
Wonski ENHA a mozę spróbowałbyś z paskiem niebieskim ale pionowym lub dwoma pionowymi - białym i niebieskim , albo niebieską koszulkę (adidasa) i 2 pionowe paski ale czerwono białe ;-)

A moze biala w pionowe czerwone paski... nosz opanujcie sie ludzie.

masterlag 12.02.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 854048)
Głupie skojarzenie - policyjna szarfa.

Otóż to. Może i fajnie w sumie wygląda, ale jak jest wiemy wszyscy. Mi tez się od razu to skojarzyło z policją/milicją i natychmiastowymi głupimi docinkami...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 854050)
Jeśli już to koszulki powinny być zdecydowanie jednokolorowe (nie licząc tych pasków na rękawach).

ps. Zawsze możesz zrobić 3-4 pionowe niebieskie pasy, dać trochę ciemniejszy czerwony i niebieski i mamy polską Barcelone :D

Za polską Barcelonę robi już Polonia Bytom :-D

wonski_eNHa 12.02.2010 23:44

Nie da się zrobić koszulki czerwonej z niebieskim paskiem !!! Wygląda koszmarnie, niebieski pasek na czerwonej koszulce.... fee.

Trochę mi się nudziło i zrobiłem koszulkę NIKE, bo mam nadzieję że kiedyś do Nike wrócimy, a raczej Nike do Nas :) . Z góry przepraszam za zaśmiecanie swoimi "projektami" tego forum. :] Ale w sezonie ogórkowym coś robić trzeba.

http://img138.imageshack.us/img138/3005/31926820.png http://img251.imageshack.us/img251/8252/14087408.png

http://img62.imageshack.us/img62/280/75935186.png http://img35.imageshack.us/img35/2214/50183791.png

ps. niebieska trochę przypomina Interu :]

Sylwek1906 12.02.2010 23:47

Świetnie wyglądają, szkoda że jednak ten adidas..

crazykaro 13.02.2010 00:26

Na strojach adasia te białe pasy na czerwonym źle się kojarzą. Adaś powinien zapukać na drugą stronę błoń...:P

A tas szarfa nijak nie pasuje i wygląda tak wojskowo jeszcze wrzucić białą gwiazdę na środek klaty i będą Wiślani Rycerze... troche przegiąłem sorry:-p

DarekK_11 13.02.2010 13:16

wonski_eNHa fantastycznie to wygląda!

rafkur 13.02.2010 14:13

oooo - te projekty na bazie Nike faktycznie ładne - fajnie by było - Nike dobrze mi się kojarzy ( jak pewnie większości )))))
Ew te paski na niebieskiej zbyt wyraźne - faktycznie trochę Inter się robi a chyba nie o to chodzi.

No i jakby tak jeszcze Gwiazdę gdzieś sensownie wrzucić na nie to już byłby wypas !

szprotson 13.02.2010 14:20

e tam, zawsze musicie narzekac

A moze wolicie zamiast Adidasa, Tico.
Nie ma paskow, nie chodza w tym dresy i tanie.

chimpanze 13.02.2010 14:34

Projekt z Nike zajebisty!

crazykaro 13.02.2010 14:36

Prawda taka że z adasiów trzeba by usunąc te trzy paski i od razu byłoby lepiej

koyoot 13.02.2010 15:32

Tez mowilem ze chujowe koszulki robi Umbro dopoki nie zobaczylem nowego wzoru ktory jest teraz.

Zanim cos ocenicie zobaczcie to. Bo poki co nic nie wiemy.

DarekK_11 13.02.2010 15:46

Skoro spekulujemy...

może spróbujesz wpisać Gwiazdę tak jak miała kiedyś reprezentacja Polski na swoich koszulkach:
http://img.interia.pl/sport/nimg/tak...ski_900968.jpg

Hmmm?

Wehrmacht 13.02.2010 17:25

Wonski - GENIALNY PROJEKT, a jak ma już być adidas to 3 paski na rękaw i znak ale reszta taka sama i będzie pięknie. normalnie kupiłbym jedną z każdego rodzaju tak ładnie wyglądają :)

i jedno pytanie do wszystkich bo zawsze mnie to zastanawiało - dlaczego nasze obecne koszulki z przodu mają znak umbro tak wysoko -.- wygląda to strasznie niesymetrycznie w stosunku do loga spółki. jak dla mnie umbro powinno być na wysokości połowy loga. estetycznie koszulka dużo by na tym zyskała.

surdut 13.02.2010 18:09

Nie uważacie ze pilkarze maja zbyt duze koszulki? za dlugie rekawy i szerookie?
http://foto.imgv.ziolo.eu/b79abd4d2f...w-po-meczu.jpg

bartekbkk 13.02.2010 18:35

Nike... bardzo ładne !!! takie moje skromne zdanie....

crazykaro 13.02.2010 18:52

Projekt bardzo ładny, Nike b. ładne ale umowa chyba już podpisana z Adidasem

pff 13.02.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez surdut (Post 854420)
Nie uważacie ze pilkarze maja zbyt duze koszulki? za dlugie rekawy i szerookie?
http://foto.imgv.ziolo.eu/b79abd4d2f...w-po-meczu.jpg


Piłkarze sami sobie wybierają rozmiar, także to od nich zależy

wonski_eNHa 13.02.2010 19:12

Dowód na to, że Adidas tez ładnie może wyglądać. Dowód:

http://img11.imageshack.us/img11/6895/44685738.png http://img10.imageshack.us/img10/6480/37169946.png

http://img5.imageshack.us/img5/1764/50487834.png http://img69.imageshack.us/img69/7536/65441359.png

Dzimi 14.02.2010 01:31

Ja mam jedną generalna uwagę.

Barwy Wisły to czerwony, niebieski i biały. Na strojach meczowych brak niebieskiego, natomiast czerwony jest zbyt jaskrawy. Uważam, że nasze stroje meczowy powinny być upodobnione do strojów FC Barcelony.

duce! 14.02.2010 01:47

Podobają mi się wyjazdowe koszulki Holandii:
http://www.uksoccershop.com/images/3419.jpg
Podobny motyw na naszych białych, wyjazdowych koszulkach mógłby nieźle wyglądać

crazykaro 14.02.2010 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 854563)
Ja mam jedną generalna uwagę.

Barwy Wisły to czerwony, niebieski i biały. Na strojach meczowych brak niebieskiego, natomiast czerwony jest zbyt jaskrawy. Uważam, że nasze stroje meczowy powinny być upodobnione do strojów FC Barcelony.

Od zawsze koszulki meczowe Wiślaków były czerwone i nie ma mieszania kolorów

wonski_eNHa 14.02.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 854563)
Ja mam jedną generalna uwagę.

Barwy Wisły to czerwony, niebieski i biały. Na strojach meczowych brak niebieskiego, natomiast czerwony jest zbyt jaskrawy. Uważam, że nasze stroje meczowy powinny być upodobnione do strojów FC Barcelony.


Nie ma szans na to żeby nasze stroje były podobne do strojów FCB. Powód? Oni mają w tradycji koszulki w pasy my nie mamy. Jedynie możemy od nich ściągnąć pionowy pasek na koszulce w barwach klubowych jak poniżej spróbowałem pokazać. Co prawda koszulki mają się w większości nijak do naszej tradycji, ale pogdybać zawsze można.

http://img145.imageshack.us/img145/9347/82319963.png
Czerwona koszulka - czyli tradycyjnie. Pionowy pasek w barwach Wisły, niebieski i biały dobrze widoczne, czerwony trochę mniej, ale 2 kolorów być NIE MOŻE!

http://img38.imageshack.us/img38/7021/83394642.png
Koszulka a'la Barcelona. Pasek w barwach dobrze widoczny. Kolor koszulki jednak nie ma nic z nami wspólnego.

http://img716.imageshack.us/img716/4098/49105603.png
Koszulka zgodna z barwami Wisły, nic dodać nic ująć.

ps. możemy gdybać jakie koszulki by ładnie wyglądały itd. ale prawda jest taka że nie mamy wpływu na wzór, dostawce koszulek. Możemy sobie jeszcze pociągnąć taki "pod temat" ale prędzej czy później wrócimy z tekstami typu "dobry materiał, szkoda że herb odpada ale coś tam coś tam" peace!

Z cyklu "spełniamy marzenia użytkownika 'koyoot'"

http://img534.imageshack.us/img534/3316/19138949.png
ps. bardzo, bardzo ***** wygląda z tym niebieskim i moim zdaniem nie powinien nikt myśleć o czerwonym kolorze na domowej koszulce :]

DarekK_11 14.02.2010 15:24

Ta biała, wyjazdowa najlepsza.
Czewona całkiem spoko, jedyny minus, że ten pasek nie widoczny.
Ogólnie to świetna rozkmina z tymi paskami.

Cytat:

Może spróbujesz wpisać Gwiazdę tak jak miała kiedyś reprezentacja Polski na swoich koszulkach (np. Mundial 2006) :P

masterlag 14.02.2010 15:39

Żółta się niefajnie prezentuje, ale biała i czerwona jak najbardziej na + . Fajnie byłoby taki projekt zobaczyć oficjalnie. ;) {oczywiście jeśli będzie Adidas, to by się to musiało pozmieniać i wątpie czy by się pokusili i "zżynkę" z projektu Barcelony czyli z Nike'a}

szprotson 14.02.2010 16:39

a ja tam bym chcial by nam dali krój Chelsea, bo jak ktos mial na sobie ta koszulke, to widzi roznice pomiedzy Adidas a Umbro

koyoot 14.02.2010 18:27

Jak dla mnie ostatnia propozycja wonskiego jest rewelacyjna:)).

olTSchool 14.02.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 854670)

Spełniamy marzenia o kresie estetyki
:shock:

szczepanwislak 14.02.2010 19:27

No nawet fajna ale chyba trochę przekombinowane :)

wonski_eNHa 14.02.2010 19:33

koyoot prosił o dodanie do niej niebieskiego pod pachami i zboku + gwiazda :D także moje poczucie estetyki nie ma nic tutaj do rzeczy. Gwiazda powinna być zamiast herbu ale z uwagi na naszą sytuacje dobrą rzeczą będzie jeśli ona się znajdzie gdziekolwiek na koszulce (z wyłączeniem miejsc pod pachami i pleców :D )

Dzimi 14.02.2010 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 854670)

Z cyklu "spełniamy marzenia użytkownika 'koyoot'"

http://img534.imageshack.us/img534/3316/19138949.png
ps. bardzo, bardzo ***** wygląda z tym niebieskim i moim zdaniem nie powinien nikt myśleć o czerwonym kolorze na domowej koszulce :]

O coś takiego właśnie chodziło! Czerwony trochę mniej jaskrawy, oraz dodatek niebieskiego w też niezbyt jaskrawym odcieniu. I tak powinny wyglądać stroje meczowe Wisły!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl